Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 B liga sjever

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
Slavnić Zoran


Posts : 34
Join date : 12.09.2010

B liga sjever Empty
PostajNaslov: B liga sjever   B liga sjever Emptypon ruj 13, 2010 5:57 pm

......inicijativa košarkaškog saveza međimurske županije i samih klubova članica je da se u ovu sezonu krene sa amaterskom b ligom......navodno bi ista bila otvorena,manje kotizacije,manje kazne....zna li se što prvak te lige ostvaruje.....ipak se ekipe bore za prvo mjesto.... Basketball
[Vrh] Go down
dahaka
Rookie
Rookie



Posts : 1
Join date : 20.09.2010

B liga sjever Empty
PostajNaslov: Re: B liga sjever   B liga sjever Emptypon ruj 20, 2010 2:45 pm

Prvak ostvaruje štovanje i divljenje svih ostalih sudionika,pravo na besplatni sanduk pive na svakom gostovanju,odličnu atmosferu u klubu i odlično suđenje na svim utakmicama.Dakle u prenesenom značenju riječi,sve ono što sada nedostaje u B-ligi.Po meni je ovo odlična ideja,kada svejedno nitko nema ambicije ići u A-2.Bar će više love ostati za rad s mladima.
[Vrh] Go down
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
Slavnić Zoran


Posts : 34
Join date : 12.09.2010

B liga sjever Empty
PostajNaslov: Re: B liga sjever   B liga sjever Emptypon ruj 20, 2010 3:52 pm

dahaka je napisao/la:
Prvak ostvaruje štovanje i divljenje svih ostalih sudionika,pravo na besplatni sanduk pive na svakom gostovanju,odličnu atmosferu u klubu i odlično suđenje na svim utakmicama.Dakle u prenesenom značenju riječi,sve ono što sada nedostaje u B-ligi.Po meni je ovo odlična ideja,kada svejedno nitko nema ambicije ići u A-2.Bar će više love ostati za rad s mladima.



...slažem se za mlade,što znači proširivanje baze u ionako teškim uvjetima.....ali postoji pitanje hoće li to varaždin blagosloviti,odnosno dali ti klubovi mogu izdržati pod pritiskom i prijetnjom da moraju igrati format od prošle godine...za besplatni sanduk pive bum i ja angažiral svoju ekipu iz kvarta,samo mi moraju obećati da bumo ga dobili nakon svake tekme.. Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





B liga sjever Empty
PostajNaslov: Re: B liga sjever   B liga sjever Empty

[Vrh] Go down
 
B liga sjever
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B"
» LIGA DJEVOJČICA regije sjever (Z12)
» LIGA JUNIORKI (Z18) regija sjever
» LIGA DJEČAKA regija sjever
» Liga mlađih kadetkinja - sjever

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Ostale seniorske lige :: B1 muška košarkaška liga :: B1 - Sjever-
Forum(o)Bir: