Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Liga mlađih kadetkinja - sjever

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
Slavnić Zoran


Posts : 34
Join date : 12.09.2010

Liga mlađih kadetkinja - sjever Empty
PostajNaslov: Liga mlađih kadetkinja - sjever   Liga mlađih kadetkinja - sjever Emptyuto ruj 14, 2010 12:59 am

Liga počinje 20.10.2010. godine
[Vrh] Go down
ruda 44
Rookie
Rookie



Posts : 29
Join date : 13.09.2010

Liga mlađih kadetkinja - sjever Empty
PostajNaslov: Re: Liga mlađih kadetkinja - sjever   Liga mlađih kadetkinja - sjever Emptyuto ruj 14, 2010 8:27 pm

Faule, šta kažeš za MK prvenstvo. Ove bi godine moglo biti vrlo izjednačeno. Čini mi se da bi Croatia koja ima najviše curki 97. godišta ( mislim na podjednake kvalitete ), mogla voditi glavnu riječ u cijeloj priči. Ne mogu se uopće sjetiti sastava koji ima toliko izjednačenih pojedinki tog godišta, cijelu petorku. Mislim da je u ostalim klubovima, kao i prošle godine, dvije-tri kvalitetne a ostatak za popunu broja
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Liga mlađih kadetkinja - sjever Empty
PostajNaslov: Re: Liga mlađih kadetkinja - sjever   Liga mlađih kadetkinja - sjever Emptyuto ruj 14, 2010 9:01 pm

Kaj velim na mlađe kadetsko prvenstvo.....pa tek je završilo Smile .....

Još je malo rano,ali da pokušam....mislim da bi 3 zgb ekipe (Trešnjevka,Croatia i Medveščak) u konačnici mogli igrati na završnici PH....uz njih bi tu mogao biti Split npr....solidnu ekipu mogao bi imati Podravac i Brod možda....ne znam kakvo je stanje po pitanju mk u Zadru i Šibeniku....prošle sezone nije bilo najbolje....

Kaj se pak ekipa koje najbolje poznajem tiče....Croatia ima vrlo dobru ekipu...mislim da ima najviše dobrih igračica....i najviše šansi da bude prva u Zgb...Trešnjevka ima 2 odlične,ali ne znam kakve su druge....a Medveščak ima 6-7 cura koje su igrale na zadnjoj završnici PH u Splitu pa je za očekivati da neće biti loše....ne vjerujem da bi se Dubrava ili Peščenica mogle ubaciti među prve 3 u Zagrebu....iako,možda je ipak prerano za prognoze...pogotovo ako mk liga počinje tek za 4-5 mjeseci....
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Liga mlađih kadetkinja - sjever Empty
PostajNaslov: Re: Liga mlađih kadetkinja - sjever   Liga mlađih kadetkinja - sjever Emptyuto ruj 14, 2010 9:02 pm

Mislim da ćemo morati malo napraviti reda na mk topicu...neke stvari su se malo pomiješale.....bumo žicali admina da to napravi Very Happy
[Vrh] Go down
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
Slavnić Zoran


Posts : 34
Join date : 12.09.2010

Liga mlađih kadetkinja - sjever Empty
PostajNaslov: Re: Liga mlađih kadetkinja - sjever   Liga mlađih kadetkinja - sjever Emptyuto ruj 14, 2010 11:29 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Mislim da ćemo morati malo napraviti reda na mk topicu...neke stvari su se malo pomiješale.....bumo žicali admina da to napravi Very Happy

je,je malo su se pomješale regije, ali nema veze nek se piše... cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





Liga mlađih kadetkinja - sjever Empty
PostajNaslov: Re: Liga mlađih kadetkinja - sjever   Liga mlađih kadetkinja - sjever Empty

[Vrh] Go down
 
Liga mlađih kadetkinja - sjever
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Liga mlađih kadetkinja - Jug
» Liga mlađih kadetkinja - Zapad
» Liga mlađih kadetkinja - Centar
» KADETKINJA - SJEVER
» B liga sjever

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ženska košarka :: Mlađe kategorije :: Mlađekadetska liga-
Forum(o)Bir: