Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 LIGA JUNIORKI (Z18) regija sjever

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
Slavnić Zoran


Posts : 34
Join date : 12.09.2010

LIGA JUNIORKI (Z18) regija sjever Empty
PostajNaslov: LIGA JUNIORKI (Z18) regija sjever   LIGA JUNIORKI (Z18) regija sjever Emptypon ruj 13, 2010 6:52 pm

...liga je počela prošli vikend, a temeljite informacije ću pokušati dohvatiti od osoba koje su odgovorne.....nadam se transparentnosti Basketball a,ako ne idem u veliku pljačku povjerljivih informacija bounce
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

LIGA JUNIORKI (Z18) regija sjever Empty
PostajNaslov: Re: LIGA JUNIORKI (Z18) regija sjever   LIGA JUNIORKI (Z18) regija sjever Emptypon ruj 13, 2010 6:58 pm

Slavnić Zoran je napisao/la:
...liga je počela prošli vikend, a temeljite informacije ću pokušati dohvatiti od osoba koje su odgovorne.....nadam se transparentnosti Basketball a,ako ne idem u veliku pljačku povjerljivih informacija bounce

Liga već počela ...moram priznati da sam iznenađen.....mnogo sam iznenađen.....koliko čujem u Zgb se tek počelo s treninzima.....

Inače Moka...hvala ti info koje šalješ na više topica....nego reci ti meni kaj te jučer nije bilo u Istanbulu....drugar Kićo je dobio nagradu....mogel si i ti.....
[Vrh] Go down
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
Slavnić Zoran


Posts : 34
Join date : 12.09.2010

LIGA JUNIORKI (Z18) regija sjever Empty
PostajNaslov: Re: LIGA JUNIORKI (Z18) regija sjever   LIGA JUNIORKI (Z18) regija sjever Emptypon ruj 13, 2010 7:05 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Slavnić Zoran je napisao/la:
...liga je počela prošli vikend, a temeljite informacije ću pokušati dohvatiti od osoba koje su odgovorne.....nadam se transparentnosti Basketball a,ako ne idem u veliku pljačku povjerljivih informacija bounce

Liga već počela ...moram priznati da sam iznenađen.....mnogo sam iznenađen.....koliko čujem u Zgb se tek počelo s treninzima.....

Inače Moka...hvala ti info koje šalješ na više topica....nego reci ti meni kaj te jučer nije bilo u Istanbulu....drugar Kićo je dobio nagradu....mogel si i ti.....


....mnoge su turbulencije u odnosu nas dvojice...više ne dolazi na kalemegdan da igra basket.....kaže nemože on da hakla samnom kada ja izgledam kao dječarac, a on je već "čika".........a i ne vole me mnogo u toj fibi.....ja ću da dobijem nagradu sa svojima iz šibenika (ako dođu na red zbog one bosne:D


....nego nemaš frke kaj se tiče informacija, drago mi je kaj si otvoril forum...čak ti obećajem da bum šibal sve živo,jer ipak sam blizu izvora....pozdrav tebi i tvojim curkama, posebno mlađoj.... Basketball
[Vrh] Go down
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
Slavnić Zoran


Posts : 34
Join date : 12.09.2010

LIGA JUNIORKI (Z18) regija sjever Empty
PostajNaslov: Re: LIGA JUNIORKI (Z18) regija sjever   LIGA JUNIORKI (Z18) regija sjever Emptyned ruj 26, 2010 12:50 pm

01. KK Podravac - ŽKK Koprivnica
101 : 16 (31:4; 22:6; 21:5; 27:1)



KK PODRAVAC:
Vujčić K. 7, Golubić L. 8, Nikšić L. 14, Černy E. 6, Šimunić E. 12, Čiček M., Đurišević M. (cap) 5, Lukanec T. 4, Šimunić P. 38 (1x3), Špiranec L. 7, trener Molnar Ivica
ŽKK KOPRIVNICA
Zeko S. 1, Hlevnjak A., Bagarić A., Vida K. (cap) 3, Sušilović L., Carek L. 7, Jajčević A., Marđetko A., Jezerčić B. 3, Kraljić M. 2, Pintarić M., trener Crnjak Danijel


02. ŽKK Radost – ŽKK DHP
69 : 50 (14:13; 22:11; 12:14; 21:12)


ŽKK RADOST:
Cindrić E., Črep J. 2, Hlebec I. (cap) 24, Sabol Mar., Korunek B. 2, Kuček S. 7, Pongrac M. 5, Vurušić A. 2, Varga M. 4, Sabol Maj. 15 (1x3), Ilić D. 6, Mikolaj M. 2, trener Levačić Željko
ŽKK DHP :
Belec M. 4, Begić M. (cap) 13 (1x3), Šimunić M. 17, Šestak A. 7 (1x3), Rodek K., Halavuk S., Vuljak I., Begić L. 3, Timarac K. 6, Nemec Z., Milanović M., trener Golubić Željko

[Vrh] Go down
Sponsored content





LIGA JUNIORKI (Z18) regija sjever Empty
PostajNaslov: Re: LIGA JUNIORKI (Z18) regija sjever   LIGA JUNIORKI (Z18) regija sjever Empty

[Vrh] Go down
 
LIGA JUNIORKI (Z18) regija sjever
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» LIGA DJEČAKA regija sjever
» MLAĐEKADETSKA LIGA regija sjever SKUPINA "B"
» B liga sjever
» Liga mlađih kadetkinja - sjever
» JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ženska košarka :: Mlađe kategorije :: Juniorska liga-
Forum(o)Bir: