Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.

Go down 
+14
pileći klitoris
dudo_zemljić
pascalrolla
basketboy
pop84
Šćetarže
vječni student
tvrdko.puter
mazohist
basket88
Faul u napadu
joke
baltazar
paralela
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
basketboy
Rookie
Rookie
basketboy


Posts : 64
Join date : 12.09.2010
Location : malo misto

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptysri ruj 15, 2010 9:58 am

Faul u napadu je napisao/la:
basketboy je napisao/la:

Bilalović i Svetislav Pešić! bounce

Znam da je Pešić nosio br.15....hebote,ne mogu vjerovati da je tada još igrao....

Samo ti pitaj kaj se nemreš setiti, pa morti i ja budem u krugu dobitnika ulaznica za lady gagu? Znaš, rado bi klince poslal jednu večer van, da ne smetaju, ja i žena moramo pospremat stan! Generalno! Embarassed
[Vrh] Go down
Šćetarže
Rookie
Rookie



Posts : 23
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptysri ruj 15, 2010 3:25 pm

[quote="pop84"]
Šćetarže je napisao/la:
baltazar je napisao/la:
Šteta kaj turčeki nemaju malo ozbiljnijeg pleja i možda bi onda čak i mogli pobjedit Duranta. Ovak nažalost teško, maksimalno su stisnuli u obrani al to baš preveć i ne koristi kad u napadu kaskaju. Ali jako je lijepo vidjet kaj jedan vrhunski stručnjak može sve izvuč iz jedne odlične ali ne vrhunske ekipe. Joj da nam je takvog trenera na klupi dočekat jednog dana bar. Embarassed

Pa Tanjević je još 79 , osvojio sa Bosnom naslov prvaka europe ( 1. puta da to napravi netko iz ex yu ) Nikolićeva škola , kao i drugi kvalitetni treneri . Nema dugo sam pogledao to finale . Varajić , Benaček ,Kinđe , Rašo . Mirzu baš nije išlo , utrpo je samo oko 20-ak kpševa , ali im je Varajić ubacio preko 40 . Jebiga ,stara škola , bez puno mudrovanja

Znam za Bosnu kako ne...doduše roster te ekipe ne znam cijeli kao neki ovdje. Ja sam ipak malo mlađi, moje pamćenje seže tamo na kraj 80-ih :-)...

Boša je meni jedan od najdražih trenera, čovjek koji nikom ne priznaje da je bolji dok ne pokaže na parketu. Gledao sam ga protiv USA, fascinantno koliko je vremena proveo uz liniju, koliko je bio u svemu tome. Svaka mu čast!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
pop84
Rookie
Rookie
pop84


Posts : 49
Join date : 14.09.2010
Location : burkina faso

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptysri ruj 15, 2010 5:01 pm

Evo sada usput , kada sam opet gledao tu utakmicu , onda još nije bilo trice . Ulazi , šutevi sa poludistance . Da li je itko mišljenja da je trica , spustila košarku za stepenicu niže . Tu ne mislim na atraktivnost i veće zanimanje publike ili nešto tako slično , nego na na način i shvaćanje igre igrača i trenera . Dali se u toj promjeni desio pad vježbanja osnovnih košarkaških elemenata , a naglasak dao na šut . Ako sam van teme , a jesam , neka je admin ili tko može prebaci negdje gdje bi pristajala
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptysri ruj 15, 2010 7:28 pm

pop84 je napisao/la:
Da li je itko mišljenja da je trica , spustila košarku za stepenicu niže ....

To govorim i pišem odavno......umjesto da imamo igrače koji bi mogli "pojesti" loptu (tehnički dobri)...imamo tehničke polovnjake...i loše šutere...evo malo prije sam se vraćao s jednog sastanka (dogovorio sam prijelaz 2 forumaša u naše redove)...i prošao sam pored košarkaškog igrališta na kojem su iscrtane nove linije...i što sam vidio...klince koji uzimaju zalet od 10 metara kako bi opalili novu tricu...naravno da ni jedan ne zna ni povesti loptu.....
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptysri ruj 15, 2010 11:16 pm

Faul u napadu je napisao/la:
pop84 je napisao/la:
Da li je itko mišljenja da je trica , spustila košarku za stepenicu niže ....

To govorim i pišem odavno......umjesto da imamo igrače koji bi mogli "pojesti" loptu (tehnički dobri)...imamo tehničke polovnjake...i loše šutere...evo malo prije sam se vraćao s jednog sastanka (dogovorio sam prijelaz 2 forumaša u naše redove)...i prošao sam pored košarkaškog igrališta na kojem su iscrtane nove linije...i što sam vidio...klince koji uzimaju zalet od 10 metara kako bi opalili novu tricu...naravno da ni jedan ne zna ni povesti loptu.....


zamisli bob rocka sa svojim prekrasnim skok šutom kad počne peglati sa nove trice Laughing
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptyčet ruj 16, 2010 8:51 am

pop84 je napisao/la:
Evo sada usput , kada sam opet gledao tu utakmicu , onda još nije bilo trice . Ulazi , šutevi sa poludistance . Da li je itko mišljenja da je trica , spustila košarku za stepenicu niže . Tu ne mislim na atraktivnost i veće zanimanje publike ili nešto tako slično , nego na na način i shvaćanje igre igrača i trenera . Dali se u toj promjeni desio pad vježbanja osnovnih košarkaških elemenata , a naglasak dao na šut . Ako sam van teme , a jesam , neka je admin ili tko može prebaci negdje gdje bi pristajala

Upravu si.
Ali s druge strane, ako imas vec mogucnost uzeti poen vise,
onda se to moralo dogoditi, da trening ide vise ka sutevimo...
I opet svaki jedan i polti amer nema veze s time...

Mislim da je to dovelo do igracki heterogenijim zahtjevima prema igracu.
(Prilicno) DObar igrac bi opet trebao znati neke osnove...

Evo, kad pogledam kakvi kreteni ovdje (Njemacka) trenirao klince...
Naravno-ne radi se tu o nekim posebnim klubovima, ali je jedino bitno da netko to odradi,
pa makar to onaj bio, koji zna samo za igru jedan na pet, koji za vrijeme tekme nezna
procjeniti, dali se o zonskoj ili man-man-obrani radi... UZAS!!!

Mislim da je problem taj sto dosta klubova muku muci s time da uopce ikoga nadju, tko ce se "pobrinuti" za klince...no to je sad opet otislo u krivom smjeru teme...
[Vrh] Go down
pop84
Rookie
Rookie
pop84


Posts : 49
Join date : 14.09.2010
Location : burkina faso

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptyčet ruj 16, 2010 6:10 pm

tvrdko.puter je napisao/la:


Upravu si.
Ali s druge strane, ako imas vec mogucnost uzeti poen vise,
onda se to moralo dogoditi, da trening ide vise ka sutevimo...
I opet svaki jedan i polti amer nema veze s time...
.

Da ali treneri ili sam igrač , umjesto da šut sa trice uvrsti kao novi element , i produži trenig zbog vježbanja trice , dužina treninga je ostala ista i samo se dere trica , a ostali elementi košarke su gotovo izbačeni sa treninga . Gledao sam Jordana na TV kada se nakon pauze u baseballu vratio košarci , već se sezona debelo igrala i naravno da su Bullsi sa Jordanom harali . Ali on je izjavio da još uvijek ima trenera sa kojime vježba vođenje lopte , i ostale osnove košarke , jer kako je Jordan rekao : Trening to je samo ponavljanje . E a sad ti zamisli situaciju da netko Kusu dođe ikaže da vježba vođenje lopte . affraid
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptyčet ruj 16, 2010 6:28 pm

pop84 je napisao/la:


Da ali treneri ili sam igrač , umjesto da šut sa trice uvrsti kao novi element , i produži trenig zbog vježbanja trice , dužina treninga je ostala ista i samo se dere trica , a ostali elementi košarke su gotovo izbačeni sa treninga . Gledao sam Jordana na TV kada se nakon pauze u baseballu vratio košarci , već se sezona debelo igrala i naravno da su Bullsi sa Jordanom harali . Ali on je izjavio da još uvijek ima trenera sa kojime vježba vođenje lopte , i ostale osnove košarke , jer kako je Jordan rekao : Trening to je samo ponavljanje . E a sad ti zamisli situaciju da netko Kusu dođe ikaže da vježba vođenje lopte . affraid

Iskreno: Tako to jos nikako nisam gledao. I moram ti reci da si totalni kreten... (MA ZEZAM SE!!!)
Ne, fakat si u pravu!!! Nisam to nikada gledao kao segment za sebe, nego vise kao dio jedne
komponente, npr. suta(opcenito)... Mada kada razmislim... Sta je to, 5 minuta/treningu koju sutati trice?!
NISTA!
[Vrh] Go down
dudo_zemljić
Rookie
Rookie



Posts : 33
Join date : 16.09.2010
Location : Zagabria

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptypet ruj 17, 2010 11:24 am

dok je radića-nema rezultata!

da imamo nekog normalnog predsjednika saveza....peras ili pešić bi nas preporodili, tj. našu A repku! ne zaboravimo, na ovom SP-u smo imali 7 'poštenih' košarkaša i 5 koji su zalutali...i s takvim kadrom smo bili al pari jakim srbima! dakle, uz par promjena igračkog kadra i vrhunskog trenera-zaista imamo repku za medalju. tu se potpuno slažem s novoselom!

p.s. da je trener 50% uspjeha u svim momčadskim sportovima, pokazuju rudić u vaterpolu i vaha u dinamu (dinamo je jučer bio goropadan, a prije mjesec dana su izgledali k'o NK međimurje)!
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptypet ruj 17, 2010 5:37 pm

Hoće li biti u trenažnom procesu za EP u Litvi Bečaj?
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptypet ruj 17, 2010 6:06 pm

pileći klitoris je napisao/la:
Hoće li biti u trenažnom procesu za EP u Litvi Bečaj?

Ko je taj siptar?
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptypet ruj 17, 2010 6:19 pm

tvrdko.puter je napisao/la:
pileći klitoris je napisao/la:
Hoće li biti u trenažnom procesu za EP u Litvi Bečaj?

Ko je taj siptar?

"Kujtim" Beča iz Dubrave...ovo Kujtim od milja ....dečko za sada poznat da ima nogu 54.....i da se školuje u Americi.....i da ga neki vide kao velikog španera....nemam ništa protiv da takav i bude...iako sumljam da bu....
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptypet ruj 17, 2010 6:35 pm

Faul u napadu je napisao/la:
tvrdko.puter je napisao/la:
pileći klitoris je napisao/la:
Hoće li biti u trenažnom procesu za EP u Litvi Bečaj?

Ko je taj siptar?

"Kujtim" Beča iz Dubrave...ovo Kujtim od milja ....dečko za sada poznat da ima nogu 54.....i da se školuje u Americi.....i da ga neki vide kao velikog španera....nemam ništa protiv da takav i bude...iako sumljam da bu....

AHA...dakle fantom!?

Ajoj..nije siptar...to su oni Janjevci, jelda?
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptypet ruj 17, 2010 6:41 pm

Aha...evo nadjoh gomilu informacija o tome...

Also one more Croatian playing in US high school. Bruno Beca C 210 94. (left from KK Dubrava)

klikni me
[Vrh] Go down
stari vuk
Rookie
Rookie
stari vuk


Posts : 39
Join date : 15.09.2010
Location : years ago

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptysub ruj 18, 2010 1:31 am

pascalrolla je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
pop84 je napisao/la:
Da li je itko mišljenja da je trica , spustila košarku za stepenicu niže ....

To govorim i pišem odavno......umjesto da imamo igrače koji bi mogli "pojesti" loptu (tehnički dobri)...imamo tehničke polovnjake...i loše šutere...evo malo prije sam se vraćao s jednog sastanka (dogovorio sam prijelaz 2 forumaša u naše redove)...i prošao sam pored košarkaškog igrališta na kojem su iscrtane nove linije...i što sam vidio...klince koji uzimaju zalet od 10 metara kako bi opalili novu tricu...naravno da ni jedan ne zna ni povesti loptu.....


zamisli bob rocka sa svojim prekrasnim skok šutom kad počne peglati sa nove trice Laughing

Laughing dobar si pascal cheers
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptysub ruj 18, 2010 7:29 pm

Čital sam kaj je Toni izjavil za novine o igri naše repke i veli da je bil premalo s repkom i da bu sljedeće ljeto bil mjesec dana. Ne znam meni to sve zvuči neozbiljno i smješno. Pa ak hoće pomoć nek lijepo preuzme repku i pametuje . Ovak mi se čini da je bolje da se bavi golfom. Ispada odličan marketinški Dankecov trik i pijun. Embarassed
[Vrh] Go down
Jotojoto
Rookie
Rookie



Posts : 7
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptysub ruj 18, 2010 7:39 pm

Možda, ali (ako je vjerovati Z.Č.) izgleda da je Toni elegantno popljuvao Joketov "rad", jer da malo toga štimalo, a i pripreme da su trebal trajati dulje (to zvuči više nalik Novoselu, negoli Radiću). U nekoliko rečenica pokazao je nesvakidašnje promatranje košarke. Malo me podsjeća na vizionarstvo Kreše Ćosića. Kada bi barem prevladao onu svoju "fjaku" i bio cijelo ljeto uz repku, moglo bi nešto i biti od naših dečki.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptysub ruj 18, 2010 7:50 pm

Jotojoto je napisao/la:
Možda, ali (ako je vjerovati Z.Č.) izgleda da je Toni elegantno popljuvao Joketov "rad", jer da malo toga štimalo, a i pripreme da su trebal trajati dulje (to zvuči više nalik Novoselu, negoli Radiću). U nekoliko rečenica pokazao je nesvakidašnje promatranje košarke. Malo me podsjeća na vizionarstvo Kreše Ćosića. Kada bi barem prevladao onu svoju "fjaku" i bio cijelo ljeto uz repku, moglo bi nešto i biti od naših dečki.
Ma kakvi ni blizu nažalost, Krešo bi se preuzel posla i od Tomića bi napravil igračinu, a Toni bu očigledno držal predavanja kak bi to trebalo zgledat i onda bu se odšetal na zelenilo i krenul bu udarat onu malu lopticu. Malo mi je to smješno kad lik od 2 10 udara onu sitnu lopticu. Ak hoće pomoć nek uzme onu pravu loptu u ruke i krene delati pa da vidimo dal je u stanju to kaj laprda prenjet na igrače u praksi. Lako je laprdat i objašnjavat kak bi to trebalo zgledat i onda otić. I kaj igrači imaju od toga kad ih onda Joke uzme pod svoje skute, a Toni ih gleda prek TV-a ? Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptysub ruj 18, 2010 9:39 pm

[Vrh] Go down
pop84
Rookie
Rookie
pop84


Posts : 49
Join date : 14.09.2010
Location : burkina faso

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptysub ruj 18, 2010 11:27 pm

mazohist je napisao/la:

Ma kakvi ni blizu nažalost, Krešo bi se preuzel posla i od Tomića bi napravil igračinu, a Toni bu očigledno držal predavanja kak bi to trebalo zgledat i onda bu se odšetal na zelenilo i krenul bu udarat onu malu lopticu. Malo mi je to smješno kad lik od 2 10 udara onu sitnu lopticu. Ak hoće pomoć nek uzme onu pravu loptu u ruke i krene delati pa da vidimo dal je u stanju to kaj laprda prenjet na igrače u praksi. Lako je laprdat i objašnjavat kak bi to trebalo zgledat i onda otić. I kaj igrači imaju od toga kad ih onda Joke uzme pod svoje skute, a Toni ih gleda prek TV-a ? Embarassed

Toni neće pomoći dok je Radić i bagra na čelu saveza . Kao prvo , on je inteligentan čovjek i sa tom bandom ne želi imati posla . Zar misliš da bi jedan od najboljih igrača svijeta sebi dopustio mu pametuju Kotaranin , Jakimenko , i ostali genijalci . Pa i sin mu je odbio igrati za Hrvatsku , jer ako se ne potpiše ugovor sa Jablanom nema igranja. Ili da izvjeća mora davati Matkoviću i Knjazu , koji u eksperti u svim sportovima . Nije lud da svoju reputaciju koju je gradio bar 25 godina , sroza u jednom danu .
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie
znatizelja


Posts : 75
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptyned ruj 19, 2010 12:00 am

Bravo, Pope...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptyned ruj 19, 2010 10:39 am

pop84 je napisao/la:
mazohist je napisao/la:

Ma kakvi ni blizu nažalost, Krešo bi se preuzel posla i od Tomića bi napravil igračinu, a Toni bu očigledno držal predavanja kak bi to trebalo zgledat i onda bu se odšetal na zelenilo i krenul bu udarat onu malu lopticu. Malo mi je to smješno kad lik od 2 10 udara onu sitnu lopticu. Ak hoće pomoć nek uzme onu pravu loptu u ruke i krene delati pa da vidimo dal je u stanju to kaj laprda prenjet na igrače u praksi. Lako je laprdat i objašnjavat kak bi to trebalo zgledat i onda otić. I kaj igrači imaju od toga kad ih onda Joke uzme pod svoje skute, a Toni ih gleda prek TV-a ? Embarassed

Toni neće pomoći dok je Radić i bagra na čelu saveza . Kao prvo , on je inteligentan čovjek i sa tom bandom ne želi imati posla . Zar misliš da bi jedan od najboljih igrača svijeta sebi dopustio mu pametuju Kotaranin , Jakimenko , i ostali genijalci . Pa i sin mu je odbio igrati za Hrvatsku , jer ako se ne potpiše ugovor sa Jablanom nema igranja. Ili da izvjeća mora davati Matkoviću i Knjazu , koji u eksperti u svim sportovima . Nije lud da svoju reputaciju koju je gradio bar 25 godina , sroza u jednom danu .
Pa dobro kaj je onda on išal tam tjedan dana se slikavat ? I zakaj mu je u planu sljedeće sezone mjesec dana se slikavat s repkom ? Ne kužim ak neće imat posla s tom bagrom kaj im onda dela odličan marketing samom svojom pojavom na treninzima repke ? Ak se već slikava onda nek preuzme odgovornost il nek da izjavu u novine kak bi on bil izbornik al ne želi imat posla s bagrom. Ovo kaj sad dela mi ne djeluje inteligentno baš preveć. A možda se slikava zbog sineka ? Pitam se dal bi bil u repki da se tatek nije slikaval ? Embarassed
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie



Posts : 111
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptyned ruj 19, 2010 12:36 pm

Koliko sam čuo svi su oduševljeni s tih 7-8 dana Tonijevog rada u A selekciji. Praktičnog rada iza kojeg stoji ogromno Tonijevo iskustvo treniranja pod najboljim svjetskim trenerima. Doslovno svi. Od izbornika, stožera do igrača. Šteta što nije mogao ostati duže već se morao vratiti u Ameriku.

Sad, drugo je pitanje bili Toni mogao ovako iz prve, sa samim igračkim iskustvom, bez ikakvog trenerskog iskustva, detaljnog poznavanja stanja kako naših tako i protivničkih igrača i sastava, uspješno voditi reprezentaciju na najvišem euro i svjetskom nivou. Posebno, u samim utakmicama kad od prve do zadnje sekunde tekme moraš biti unutra i pravovremeno donositi na desetke odluka od kojih rezultat bitno zavisi. Najprije bi on sam mora to sa sobom raščistiti i onda recimo za sljedeće EP krenuti već sad s ozbiljnim poslom. Sumnjam da je Toni spreman na sve to odnosno na išta više od tog pomaganja repki kakvo je bilo ovo ljeto. Eto, vidjet ćemo.
[Vrh] Go down
dudo_zemljić
Rookie
Rookie



Posts : 33
Join date : 16.09.2010
Location : Zagabria

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptyned ruj 19, 2010 1:05 pm

mala digresija....iako ne velika, ipak je tema repka, a ja želim reći nešto o našem reprezentativcu....naime, stanko barać je proglašen MVP pripremnog turnira u francuskoj, koji je osvojila njegova caja laboral. protiv žalgirisa je imao 26p i 8sk, a protiv le mansa 18p i 13sk!
sjećam se kako su se neki (na starom, dankecovom forumu) sprdali sa stankom, kada sam ja govorio da je silno nedostajao našoj repki na ovom SP-u!
ako bude zdravlja, bit će prvi centar caje ove sezone i imat će izvrsnu statistiku! on i tomić na centru za EP u litvu-izvrsno!
p.s. primjeio sam da rudež u kmerima igra izvrsno....zabija preko 20 u pripremam, a nije da zabije 5-6 trica, nego samo 3 u prosjeku. treba i njega pripaziti....ima 24 god, izvrsne fizikalije.....bio je dobar na OI 2008.
[Vrh] Go down
joke
Rookie
Rookie



Posts : 9
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Emptyned ruj 19, 2010 2:08 pm

dudo_zemljić je napisao/la:
mala digresija....iako ne velika, ipak je tema repka, a ja želim reći nešto o našem reprezentativcu....naime, stanko barać je proglašen MVP pripremnog turnira u francuskoj, koji je osvojila njegova caja laboral. protiv žalgirisa je imao 26p i 8sk, a protiv le mansa 18p i 13sk!
sjećam se kako su se neki (na starom, dankecovom forumu) sprdali sa stankom, kada sam ja govorio da je silno nedostajao našoj repki na ovom SP-u!
ako bude zdravlja, bit će prvi centar caje ove sezone i imat će izvrsnu statistiku! on i tomić na centru za EP u litvu-izvrsno!
p.s. primjeio sam da rudež u kmerima igra izvrsno....zabija preko 20 u pripremam, a nije da zabije 5-6 trica, nego samo 3 u prosjeku. treba i njega pripaziti....ima 24 god, izvrsne fizikalije.....bio je dobar na OI 2008.
Sa Stankom se može samo budala sprdati. kombinaciju visine, mase i tehnike kod jednog centra je vrlo teško spojiti, a to je Stanko uspio, još ima i iskustvo igranja u EL i ACB ligi, a odlaskom Tiaga otvorio mu se prostor. barać će biti otkriče sezone u svim natjecanjima, a oni koji malo bplje poznaju Baraća znaju da je on i veliki radnik i strašno umjerena osoba. Ono što mene čini optimistom kod ove repke je da ćemo iduće godine imati Baraća i Tomića u 30% boljim izdanjim i bit će to sjajan centarski tandem. Ono što može Baraću biti problem su konstante ozljede do kojih nadam se neče doći. Ako ovoj dvojici pridodamo Radoševića, Delaša i Žorića nemože me niko ubjediti kako nemamo kvalitetu, naprotiv, na tim visokim bi baš trebali biti u vrhu, ali to treba znati posložiti i tu dolazimo do izbornika.....da nam je Ivković selektor ima li bi najdominantniju visoku liniju na EP 2011...ovako tko zna
[Vrh] Go down
Sponsored content





Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» U14 - HR reprezentacija
» U16 - HR reprezentacija
» U-18 reprezentacija
» U16 ženska reprezentacija
» sezona 2010/11

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Reprezentacije :: Seniorska A-HR reprezentacija-
Forum(o)Bir: