Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.

Go down 
+14
pileći klitoris
dudo_zemljić
pascalrolla
basketboy
pop84
Šćetarže
vječni student
tvrdko.puter
mazohist
basket88
Faul u napadu
joke
baltazar
paralela
18 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
paralela
Rookie
Rookie



Posts : 111
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptyned ruj 12, 2010 7:43 pm

JUTARNJI LIST
http://www.jutarnji.hr/novosel--ova-se-reprezentacija-morala-boriti-za-medalju/885758/

Autor: Gordan Gabrovec

Objavljeno: prije 54 min

Sretan je zbog osobnog priznanja, ali i tužan jer nije dočekao Hrvatsku u Istanbulu

ISTANBUL - Iako su hrvatski reprezentativci finalni dan Svjetskog prvenstva dočekali razasuti po Europi, hrvatska košarka imala je svog čovjeka u Istanbulu. Ova je nedjelja bila još jedan veliki dan u karijeri Mirka Novosela. Najtrofejniji hrvatski trener je na svečanosti u istanbulskom Swissotelu postao članom prije tri godine ustanovljene Fibine Kuće slavnih.

Okupljena je krema svjetske košarke, na jednom mjestu našla su se mnoga velika imena. Mogao bi Novosel sastaviti sjajnu petorku od onih koji u kategoriji igrača čine Klasu 2010.: Dragan Kićanović, Oscar Schmidt, Dino Meneghin, Vlade Divac i Arvydas Sabonis.

- Ja bih u toj momčadi šutirao trice, ne bi postavljao blokove - poluglasno je Divcu rekao Meneghin, ali čuo ga je Oscar i brzo uzvratio:

- Možda, kad bi došao do lopte.

Mirko Novosel je u Fibinu Kuću slavnih ušao noseći prsten američkog Hall of Famea, ali drago mu je što se i Fiba odlučila napraviti svoju verziju.

- Drago mi je zbog velikih igrača i trenera kojima se na taj način otvara prostor za priznanje, a koji se nisu uspjeli izboriti u Americi. Jedan Ranko Žeravica, moj učitelj i veliki rival, tamo nije došao ni do finala.

S jedne strane sretan zbog još jednog velikog osobnog priznanja, Novosel nije mogao sakriti tugu što u nedjelju nije mogao gledati Hrvatsku jer je uvjeren da joj je tamo bilo mjesto.

- Imamo talenta da budemo među četiri reprezentacije na svijetu, a ne na nekakvom 14. mjestu. Ne želim pričati o treneru, ali ne može se bez temeljitih priprema na Svjetsko prvenstvo. Da bi napravio rezultat, moraš poštovati sportske zakonitosti, koje moraš poznavati. Ne možemo pričati da smo napadačka momčad, jer bez obrane ne možeš do rezultata. Zasmetao me i alibi pristup u startu. Na ovakvo okrnjeno Svjetsko prvenstvo trebali smo ići s ambicijom osvajanja medalje.

Iako je rekao da neće o treneru, povukao je paralelu.

- Nije slučajno što je Hrvatska s Rudićem osvojila zlato. Pa, on je već vodio reprezentaciju kad sam ja još bio trener, 1984. na OI-ju u Los Angelesu. Ova Srbija bez Dude Ivkovića ne bi bila ni u četvrtfinalu.

Novosel tvrdi da ne želi ni s kim ratovati, da ni u jednom istupu nema zle namjere.

- Kad bih bio zlonamjeran, ne bih javno govorio o tome. Samo se nadam da su iz ovoga što se dogodilo na SP-u izvučene pouke jer se u tom slučaju možemo boriti za medalje na svim velikim natjecanjima. Jako je dobro što će Ukić i Tomas godinu dana biti kod Spahije, Tomić kod Messine. U Litvi nas čeka triput jača konkurencija jer će svi doći kompletni i stoga u pripremama za to prvenstvo ne smije biti pogrešaka - zaključio je Novosel.


Novosel treći Hrvat u Kući slavnih

Kao što je bio slučaj u Kući slavnih koja se nalazi u američkom Springfieldu, tako je i u Fibinu Kuću slavnih Mirko Novosel ušao kao treći Hrvat. Prije njega, na inauguraciji Kuće slavnih 2007., posthumno su u nju uvršteni Krešimir Ćosić i Dražen Petrović.

Tko je ušao 2010.

Igrači: Vlade Divac, Dragan Kićanović, Dino Meheghin, Arvydas Sabonis, Oscar Schmidt.

Igračice: Cheryl Miller, Natalija Zasulskaja.

Treneri: Mirko Novosel, Jevgenij Gomeljskij, Lindsay Gaze.

Suci: Jim Bain, Konstantinos Dimou.

Dužnosnici: George Killian, Hans-Joachim Otto, Ernesto Segura, Abdoulaye Seye Moreau, Al Ramsay.
[Vrh] Go down
baltazar
Rookie
Rookie



Posts : 15
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptyned ruj 12, 2010 8:21 pm

Jokica gostuje na telki i jako lijepo on nekaj trkelja. I on se apsolutno s ni jednom kritikom ne slaže. Hebem li ti kakva nas budućnost s tim papkom na klupi čeka. On bu sad 10 mjeseci razmišljal o košarci i skupljal bu iskustvo gledajući tekme i možda bu se bavil i pisanjem po forumima jer bu imal puno slobodnog vremena. Pa evo Jpke ja te pozivam da nam se pripružiš čisto da ti brže vrijeme prođe. Embarassed
[Vrh] Go down
joke
Rookie
Rookie



Posts : 9
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptyned ruj 12, 2010 9:10 pm

baltazar je napisao/la:
On bu sad 10 mjeseci razmišljal o košarci i skupljal bu iskustvo gledajući tekme i možda bu se bavil i pisanjem po forumima jer bu imal puno slobodnog vremena. Pa evo Jpke ja te pozivam da nam se pripružiš čisto da ti brže vrijeme prođe. Embarassed
Nemoj tako ja sam ipak prvi zauzeo taj slavni nick...ako nam se pojavi vrli selektor bojim se da će me admin natjerati na promjenu nicka...jbg ipak je izbornik Cool
[Vrh] Go down
baltazar
Rookie
Rookie



Posts : 15
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptyned ruj 12, 2010 9:43 pm

Šteta kaj turčeki nemaju malo ozbiljnijeg pleja i možda bi onda čak i mogli pobjedit Duranta. Ovak nažalost teško, maksimalno su stisnuli u obrani al to baš preveć i ne koristi kad u napadu kaskaju. Ali jako je lijepo vidjet kaj jedan vrhunski stručnjak može sve izvuč iz jedne odlične ali ne vrhunske ekipe. Joj da nam je takvog trenera na klupi dočekat jednog dana bar. Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptypon ruj 13, 2010 8:14 am

Mirko Novosel u Jutarnjem.....

.....Imamo talenta da budemo među četiri reprezentacije na svijetu, a ne na nekakvom 14. mjestu. Ne želim pričati o treneru, ali ne može se bez temeljitih priprema na Svjetsko prvenstvo. Da bi napravio rezultat, moraš poštovati sportske zakonitosti, koje moraš poznavati. Ne možemo pričati da smo napadačka momčad, jer bez obrane ne možeš do rezultata. Zasmetao me i alibi pristup u startu. Na ovakvo okrnjeno Svjetsko prvenstvo trebali smo ići s ambicijom osvajanja medalje.....

.....Kad bih bio zlonamjeran, ne bih javno govorio o tome. Samo se nadam da su iz ovoga što se dogodilo na SP-u izvučene pouke jer se u tom slučaju možemo boriti za medalje na svim velikim natjecanjima. Jako je dobro što će Ukić i Tomas godinu dana biti kod Spahije, Tomić kod Messine. U Litvi nas čeka triput jača konkurencija jer će svi doći kompletni i stoga u pripremama za to prvenstvo ne smije biti pogrešaka....

[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptypon ruj 13, 2010 8:42 am

Faul u napadu je napisao/la:
Mirko Novosel u Jutarnjem.....

.....Imamo talenta da budemo među četiri reprezentacije na svijetu, a ne na nekakvom 14. mjestu. Ne želim pričati o treneru, ali ne može se bez temeljitih priprema na Svjetsko prvenstvo. Da bi napravio rezultat, moraš poštovati sportske zakonitosti, koje moraš poznavati. Ne možemo pričati da smo napadačka momčad, jer bez obrane ne možeš do rezultata. Zasmetao me i alibi pristup u startu. Na ovakvo okrnjeno Svjetsko prvenstvo trebali smo ići s ambicijom osvajanja medalje.....

.....Kad bih bio zlonamjeran, ne bih javno govorio o tome. Samo se nadam da su iz ovoga što se dogodilo na SP-u izvučene pouke jer se u tom slučaju možemo boriti za medalje na svim velikim natjecanjima. Jako je dobro što će Ukić i Tomas godinu dana biti kod Spahije, Tomić kod Messine. U Litvi nas čeka triput jača konkurencija jer će svi doći kompletni i stoga u pripremama za to prvenstvo ne smije biti pogrešaka....



Pametnome dosta.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptypon ruj 13, 2010 10:03 am

Moja ljubav prema Mirkecu baš nije na nivou ali hebi ga čovjek ima rezultate iza sebe i s te trenerske strane može puno Joketu objasnit. Šteta, zaista šteta kaj se u najboljim svojim godinama pokazal ko glista i uhljebil u politiku. Jednostavno i on je sam direktno kriv za ovo trenutno stanje u našoj košarci. Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptypon ruj 13, 2010 10:06 am

mazohist je napisao/la:
Moja ljubav prema Mirkecu baš nije na nivou ali hebi ga čovjek ima rezultate iza sebe i s te trenerske strane može puno Joketu objasnit. Šteta, zaista šteta kaj se u najboljim svojim godinama pokazal ko glista i uhljebil u politiku. Jednostavno i on je sam direktno kriv za ovo trenutno stanje u našoj košarci. Embarassed

Kad su njemu (dobro više njegovom sinu) bili važniji stolci na maksimirskom stadionu od košarke Wink
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptypon ruj 13, 2010 10:22 am

Mi nemamo ni jednu kvalitetnu i dovoljno sposobnu košarkašku personu koja bi mogla nekaj pokrenut tak da i nije ni čudo da nam košarkom drma konobar i dela sprdnju od naše košarke. Ja sam si uvjek brijal da su košarkaši malo obrazovaniji i sposobniji nakon završetka karijera. Bit će da ih je lova sve uljenila i boli ih briga za sve oko sebe. Ovi naši nogometaši se svi guraju nakon završetka karijera u trenerske, menađerske, profesorske vode a košarkaši se sam u politiku guraju. Ti kaj su u politici nemru ni dvije proste rečenice složit, valjda su zato i tam. Embarassed
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptypon ruj 13, 2010 11:10 am

I ja bas ciatm Mirka..

Drago mi je da se netko s imenom oglasio barem imalo kriticno...OSIM NAS!! cheers
[Vrh] Go down
vječni student
Rookie
Rookie



Posts : 15
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptypon ruj 13, 2010 11:24 am

Svaka čast Novoselu.veliki je znalac i prava je šteta što nije odgojio ni jednog mladog trenera i prenosio svoje bogato iskustvo,već je zbrisao drugu canjugi u nk Croatiu.Makar sve što je rekao stoji
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie



Posts : 111
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptyuto ruj 14, 2010 8:12 pm

http://www.ljubuski-online.info/index.php/politika/bih/1494-borjanu-krito-podrava-i-nika-prkain-poznati-bivi-hrvatski-koarkaki-reprezentativac-

Borjanu Krišto podržava i Nikša Prkačin, poznati bivši hrvatski košarkaški reprezentativac

borjana-niksaBorjani Krišto, kandidatkinji HDZ BiH za hrvatskog člana Predsjedništva BiH i dalje stižu potpisi potpore. Borjanu Krišto svojim potpisom podržava i Nikša Prkačin, poznati bivši hrvatski košarkaški reprezentativac, koji je u petak ,10. rujna 2010. godine, boravio u posjeti Središnjem izbornom stožeru HDZ BiH u Mostaru i call centru HDZ BiH koji djeluje u sklopu Stožera.

Nikša Prkačin je bivši hrvatski košarkaški reprezentativac, a nastupao je za Cibonu, Efes Pilsen, Panathinaikos.

Akcija potpore kandidatkinji HDZ BiH za hrvatskog člana Predsjedništva BiH Borjani Krišto pod nazivom „Borjana 2010 za 2010-tu“ je u punom jeku. Potpisi potpore dolaze iz svih krajeva širom Bosne i Hercegovine, Republike Hrvatske i svijeta.
Ova iskazana potpora dovoljno govori o tome kako su građani BiH svjesni činjenice da je Borjana Krišto, po svim svojim osobinama i vrijednostima prava osoba za hrvatskog člana Predsjedništva BiH.

Građani širom BiH svjesni su i činjenice kako je Borjana Krišto jedina žena kandidat za hrvatskog člana Predsjedništva BiH, te da sukladno položaju i ulozi žena u životu, društvu i politici, žele da upravo Borjana

Krišto bude osoba koja će, zajedno s predstavnicima druga dva konstitutivna naroda sjediti za pregovaračkim stolom i zagovarati prijeko potrebne ustavne reforme i jednakopravni položaj Hrvata u cijeloj BiH.

Kandidatkinju HDZ BiH za hrvatskog člana Predsjedništva BiH Borjanu Krišto svojim potpisom podržava Hrvatski rukometni klub Izviđač Mi Grupa iz Ljubuškog i Rukometna akademija Izviđač. Glasnogovornica HRK Izviđač Mi Grupa i Rukometne akademije Izviđač Marija Primorac izrazila je nadu da će kandidatkinja HDZ BiH za hrvatskog člana Predsjedništva BiH Borjana Krišto očuvati interese Hrvata, poticati razvojne projekte i nastaviti podupirati športske aktivnosti.

Izvor:HDZ BiH
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Eto ti naših bivših košarkaša. Presta igrat i odmah u politiku.
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie



Posts : 111
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptyuto ruj 14, 2010 8:21 pm

Što se Vrankovića kao izbornika tiče, mislim da je njegovo mjesto zacementirano od strane Radića. Tu neće bit nikakvih promjena sljedećih godinu dana, dok se ne okonča nova katastrofa na EP 2011.

Uostalom i koga bi sada mogli staviti umjesto Vrankovića?

Njegovim izborom i odnosom prema Zuli i Perasu zatvorili su sva vrata kroz koja bi jedan ili drugi od njih došli za izbornika. Bar ne dok je Radić na čelu HKS.

Od ostalih naših zvučnijih trenerskih imena, Repešu je besmisleno i spominjat kad je lani otišao s te funkcije, kao i Spahiju koji je bio prije Repeše.

Koga drugog imamo? Radulović, Bajramović.....E, to bi već bio prijelaz u sferu zajebancije. Iako više ničemu ne trebamo čuditi kad je sadašnji HKS u pitanju.

[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptyuto ruj 14, 2010 8:35 pm

paralela je napisao/la:


Koga drugog imamo? Radulović, Bajramović.....E, to bi već bio prijelaz u sferu zajebancije. Iako više ničemu ne trebamo čuditi kad je sadašnji HKS u pitanju.


Teško da može biti veće zahebancije od ovoga s Đoukom.....
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptyuto ruj 14, 2010 8:59 pm

[quote="paralela"]http://www.ljubuski-online.info/index.php/politika/bih/1494-borjanu-krito-podrava-i-nika-prkain-poznati-bivi-hrvatski-koarkaki-reprezentativac-

Borjanu Krišto podržava i Nikša Prkačin, poznati bivši hrvatski košarkaški reprezentativac
Tko bi rekel, hebate da je taj imal mozga i da je naučil još nekaj osim rolinga sad možda bi i on bil na listi, a ne sam podrška. Presmješno. Pa kak mu se da ? Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptyuto ruj 14, 2010 9:05 pm

mazohist je napisao/la:

Tko bi rekel, hebate da je taj imal mozga i da je naučil još nekaj osim rolinga sad možda bi i on bil na listi, a ne sam podrška. Presmješno. Pa kak mu se da ? Embarassed

Isto kak nama s ovim forumom Laughing ....
[Vrh] Go down
Šćetarže
Rookie
Rookie



Posts : 23
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptyuto ruj 14, 2010 9:07 pm

baltazar je napisao/la:
Šteta kaj turčeki nemaju malo ozbiljnijeg pleja i možda bi onda čak i mogli pobjedit Duranta. Ovak nažalost teško, maksimalno su stisnuli u obrani al to baš preveć i ne koristi kad u napadu kaskaju. Ali jako je lijepo vidjet kaj jedan vrhunski stručnjak može sve izvuč iz jedne odlične ali ne vrhunske ekipe. Joj da nam je takvog trenera na klupi dočekat jednog dana bar. Embarassed

Meni je Boša car. Car, careva. Ne znam, nisam neki košarkaški stručnjak, ali kad sam vidio kako Turci u nekim momentima sjebavaju amerima napad, postavio sam si pitanje, pa dobro jebemu, zašto ovako sve repke ne igraju protiv njih. Boša je čovjek koji pred nikim nije objesio bijelu zastavu. I kad je na sceni bio Dream Team '92., Boša je govorio; jooooooj što se Juga nije raspala malo kasnije.

S druge strane, mi smo osuđeni da gledamo papke poput Radića i Joke-a. Na svim nivoima. Svaka institucija u ovoj državi ima more takvih likova.

Kako smo krenuli ne bi me za 10 godina čudila knjiga pod nazivom: "Kako smo stvorili i prodali državu" jocolor
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptyuto ruj 14, 2010 9:48 pm

Velki je problem kaj mi krećemo uvijek spuštenih gaća. U zadnje vrijeme smo postali opako skrušeni i prihvaćamo poraze pod normalno. Naši igrači nemaju nikakvo povjerenje u svoje mogućnosti. Jednostavno naučeni su na poraze a nemaju trenera iskusnog kaj bi im objasnil kak se ulazi u tekmu bez respekta prema protivnika i s mišlju da si najbolji. Tanjević je preiskusan i kvalitetan trener i zaista je učinil maksimum s tom ekipom. Isto tako i Američki trener je posložil vrhunski ekipu, kako je samo otkantal Ronda za boljitak ekipe. A kaj reć o Dudi ? On pak ima zacrtan cilj i ne odstupa ni trunke od njega i stvara od Srba koji su fakat mlada momčad ekipu za budućnost koja usput je i osvojila jednu medalju i trebala je još jednu sad u Turskoj. A onaj ludi litvanac ? Ma svi imaju kvalitetne trenere na klupi. Jedino mi otkrivamo toplu vodu i stavljamo mladog trenera da se uči na našoj repki. Zaista nevjerovatno i tragično. Embarassed
[Vrh] Go down
Šćetarže
Rookie
Rookie



Posts : 23
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptyuto ruj 14, 2010 10:00 pm

mazohist je napisao/la:
Velki je problem kaj mi krećemo uvijek spuštenih gaća. U zadnje vrijeme smo postali opako skrušeni i prihvaćamo poraze pod normalno. Naši igrači nemaju nikakvo povjerenje u svoje mogućnosti. Jednostavno naučeni su na poraze a nemaju trenera iskusnog kaj bi im objasnil kak se ulazi u tekmu bez respekta prema protivnika i s mišlju da si najbolji. Tanjević je preiskusan i kvalitetan trener i zaista je učinil maksimum s tom ekipom. Isto tako i Američki trener je posložil vrhunski ekipu, kako je samo otkantal Ronda za boljitak ekipe. A kaj reć o Dudi ? On pak ima zacrtan cilj i ne odstupa ni trunke od njega i stvara od Srba koji su fakat mlada momčad ekipu za budućnost koja usput je i osvojila jednu medalju i trebala je još jednu sad u Turskoj. A onaj ludi litvanac ? Ma svi imaju kvalitetne trenere na klupi. Jedino mi otkrivamo toplu vodu i stavljamo mladog trenera da se uči na našoj repki. Zaista nevjerovatno i tragično. Embarassed

Najveći naš problem je što mi iz svih naših talentiranih mladaca nismo uspjeli izvući maksimum. Pravi trener mora i koju knjigu više pročitat. Nažalost Vranković je mogao pročitat samo koju manje.

A tek Radić? Koliko je taj knjiga pročitao, jebem ti, a tek janjetine i pivčine na seminarima pojeo i popio. Naše društvo je danas takvo u cijelosti. Samo dok se ima za nažderat i napit, dobro je!!!!!!!
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptyuto ruj 14, 2010 10:10 pm

[quote="Šćetarže"]
mazohist je napisao/la:


Najveći naš problem je što mi iz svih naših talentiranih mladaca nismo uspjeli izvući maksimum. Pravi trener mora i koju knjigu više pročitat. Nažalost Vranković je mogao pročitat samo koju manje.

A tek Radić? Koliko je taj knjiga pročitao, jebem ti, a tek janjetine i pivčine na seminarima pojeo i popio. Naše društvo je danas takvo u cijelosti. Samo dok se ima za nažderat i napit, dobro je!!!!!!!
Nije, nisu svi takvi nasreću. Pogotovo u manjim sportovima. kad vidim jednog Rudića i njegove momke odmah mi je lakše. Nažalost košarka nam je u totalnom kaosu. Očigledno je lova prevelika koja se okreće u njoj i odmah takvi mutikaše i muljatori uleću i kvare sve da bi kak ti veliš se nažderali i napili. Nekad je košarka bila kao i vaterpolo. Siguran sam, ne bi je valjda ja onda tak zavolil. Valjda. Embarassed
[Vrh] Go down
pop84
Rookie
Rookie
pop84


Posts : 49
Join date : 14.09.2010
Location : burkina faso

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptyuto ruj 14, 2010 11:14 pm

Šćetarže je napisao/la:
baltazar je napisao/la:
Šteta kaj turčeki nemaju malo ozbiljnijeg pleja i možda bi onda čak i mogli pobjedit Duranta. Ovak nažalost teško, maksimalno su stisnuli u obrani al to baš preveć i ne koristi kad u napadu kaskaju. Ali jako je lijepo vidjet kaj jedan vrhunski stručnjak može sve izvuč iz jedne odlične ali ne vrhunske ekipe. Joj da nam je takvog trenera na klupi dočekat jednog dana bar. Embarassed

Meni je Boša car. Car, careva. Ne znam, nisam neki košarkaški stručnjak, ali kad sam vidio kako Turci u nekim momentima sjebavaju amerima napad, postavio sam si pitanje, pa dobro jebemu, zašto ovako sve repke ne igraju protiv njih. Boša je čovjek koji pred nikim nije objesio bijelu zastavu. I kad je na sceni bio Dream Team '92., Boša je govorio; jooooooj što se Juga nije raspala malo kasnije.

S druge strane, mi smo osuđeni da gledamo papke poput Radića i Joke-a. Na svim nivoima. Svaka institucija u ovoj državi ima more takvih likova.

Kako smo krenuli ne bi me za 10 godina čudila knjiga pod nazivom: "Kako smo stvorili i prodali državu" jocolor

Pa Tanjević je još 79 , osvojio sa Bosnom naslov prvaka europe ( 1. puta da to napravi netko iz ex yu ) Nikolićeva škola , kao i drugi kvalitetni treneri . Nema dugo sam pogledao to finale . Varajić , Benaček ,Kinđe , Rašo . Mirzu baš nije išlo , utrpo je samo oko 20-ak kpševa , ali im je Varajić ubacio preko 40 . Jebiga ,stara škola , bez puno mudrovanja
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptysri ruj 15, 2010 7:20 am

pop84 je napisao/la:


Pa Tanjević je još 79 , osvojio sa Bosnom naslov prvaka europe ( 1. puta da to napravi netko iz ex yu ) Nikolićeva škola , kao i drugi kvalitetni treneri . Nema dugo sam pogledao to finale . Varajić , Benaček ,Kinđe , Rašo . Mirzu baš nije išlo , utrpo je samo oko 20-ak kpševa , ali im je Varajić ubacio preko 40 . Jebiga ,stara škola , bez puno mudrovanja

Kao da je jučer...a ne prije 30-tak godina bilo.....da se probam sjetiti Bosninog rostera....po brojevima na dresu.....4.Rođeni Krvavac 5.Anto Đogić 6.Predrag Benaček 7.Boško Bosiočić 8.Nihad Izić 9.Ratko Radovanović 10.Dragan Zrno 11.Žarko Varajić 13.????? 12.Mirza Delibašić 14.Sabit Hadžić 15.?????

Nemrem se sjetiti dvojice...jedan bi mogao biti Sabahudi Dino Bilalović......a tko je drugi?????....ako netko ima tko to zna neka napiše.....namjerno nisam htio provjeravati na internetu.....malo vježbam pamcenje Smile .....
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie
basketboy


Posts : 64
Join date : 12.09.2010
Location : malo misto

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptysri ruj 15, 2010 8:00 am

Faul u napadu je napisao/la:
pop84 je napisao/la:


Pa Tanjević je još 79 , osvojio sa Bosnom naslov prvaka europe ( 1. puta da to napravi netko iz ex yu ) Nikolićeva škola , kao i drugi kvalitetni treneri . Nema dugo sam pogledao to finale . Varajić , Benaček ,Kinđe , Rašo . Mirzu baš nije išlo , utrpo je samo oko 20-ak kpševa , ali im je Varajić ubacio preko 40 . Jebiga ,stara škola , bez puno mudrovanja

Kao da je jučer...a ne prije 30-tak godina bilo.....da se probam sjetiti Bosninog rostera....po brojevima na dresu.....4.Rođeni Krvavac 5.Anto Đogić 6.Predrag Benaček 7.Boško Bosiočić 8.Nihad Izić 9.Ratko Radovanović 10.Dragan Zrno 11.Žarko Varajić 13.????? 12.Mirza Delibašić 14.Sabit Hadžić 15.?????

Nemrem se sjetiti dvojice...jedan bi mogao biti Sabahudi Dino Bilalović......a tko je drugi?????....ako netko ima tko to zna neka napiše.....namjerno nisam htio provjeravati na internetu.....malo vježbam pamcenje Smile .....

Bilalović i Svetislav Pešić! bounce
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptysri ruj 15, 2010 9:36 am

Uh...mislim da cu pogledati jos danas ... dobro ste me napomenuli na tu tekmu!

BOSNA - EMERSON...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Emptysri ruj 15, 2010 9:39 am

basketboy je napisao/la:

Bilalović i Svetislav Pešić! bounce

Znam da je Pešić nosio br.15....hebote,ne mogu vjerovati da je tada još igrao....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.   Reprezentacija Hrvatske na SP 2010. Empty

[Vrh] Go down
 
Reprezentacija Hrvatske na SP 2010.
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» U14 - HR reprezentacija
» U16 - HR reprezentacija
» U-18 reprezentacija
» U16 ženska reprezentacija
» sezona 2010/11

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Reprezentacije :: Seniorska A-HR reprezentacija-
Forum(o)Bir: