Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 NOVI FORUM!!!!!!

Go down 
+21
balota
helikopter
gamelover
dotepenec33
reket
basket88
miles-page
pop84
stari vuk
Basket
Slavnić Zoran
konobar
BodiBond
thesnare
MarkoCar
kemp2
mazohist
paralela
Faul u napadu
znatizelja
Admin
25 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 8:43 am

basket88 je napisao/la:
POKRECEM INICIJATIVU ZA DODJELU "SABORSKE" MIROVINE FAULU I ADMINU.

Radije bi mi gajbu pive Smile ....osobno sam skorio toliko i popio radeći ovo prebacivanje....i još uvijek prebacujem...samo sad ne smijem piti...na poslu sam Embarassed
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 8:47 am

Faul u napadu je napisao/la:
basket88 je napisao/la:
POKRECEM INICIJATIVU ZA DODJELU "SABORSKE" MIROVINE FAULU I ADMINU.

Radije bi mi gajbu pive Smile ....osobno sam skorio toliko i popio radeći ovo prebacivanje....i još uvijek prebacujem...samo sad ne smijem piti...na poslu sam Embarassed

Narucit cu ti gajbu Vukovarskog ( najboljeg piva u HR ), samo mi reci gdje da ti posaljem.Very Happy
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie
reket


Posts : 92
Join date : 12.09.2010
Location : Zadar

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 8:54 am

po meni generaliziranje nije dobro. npr ako sve igrace stavimo u istu temu, kako ce jedan rozic stati na istu temu sa kusom.
preveliki su to igraci za tako nesto.
ili na pola sezone zelim vidjeti sto se govorili o nekom igracu na pocetku. ko ce pregledavati 500 stranica da bi nasao jedan post..........
a o klubovima da ne govorim. zadar i cibona na jednom mistu! Evil or Very Mad

inace faul i admin ludi ste. ja nebi to prepisivao. novi forum i gotovo......... svaka cast...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 9:00 am

reket je napisao/la:

inace faul i admin ludi ste. ja nebi to prepisivao. novi forum i gotovo......... svaka cast...

Ipak se nadam da ne misliš da doslovce prepisujemo....tk baš bedasti ipak nismo....mi SAMO kopiramo i prebacujemo na drugo mjesto Smile
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 9:36 am

Valjda ste sami skužili da moje postove nije potrebno prepisivati, a ionako ih nema puno.
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie
znatizelja


Posts : 75
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 10:51 am

Ne, baš tvoje postove treba prepisivati...da ne budu zaboravljeni...
[Vrh] Go down
gamelover
Rookie
Rookie



Posts : 7
Join date : 13.09.2010
Age : 33

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 11:04 am

admine i Faul, svaka vam čast!!!!!! cheers cheers cheers Basketball Basketball
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie
reket


Posts : 92
Join date : 12.09.2010
Location : Zadar

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 12:20 pm

Faul u napadu je napisao/la:
reket je napisao/la:

inace faul i admin ludi ste. ja nebi to prepisivao. novi forum i gotovo......... svaka cast...

Ipak se nadam da ne misliš da doslovce prepisujemo....tk baš bedasti ipak nismo....mi SAMO kopiramo i prebacujemo na drugo mjesto Smile

pa naravno. svi znamo za ctrl+c. Very Happy ali isto je puno posla. naklon...
[Vrh] Go down
helikopter
Rookie
Rookie



Posts : 18
Join date : 13.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 12:40 pm

Vi niste normalni matere mi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

P.S. ovo gore shvatite pozitivno Basketball Basketball

Ja vam osobno skidam kapu na silnom trudu Basketball Basketball Basketball Basketball
[Vrh] Go down
balota
Rookie
Rookie
balota


Posts : 13
Join date : 23.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 12:56 pm

Lud, luđi, admin, faul - nema dalje... Laughing
[Vrh] Go down
pruđe
Rookie
Rookie
pruđe


Posts : 49
Join date : 12.09.2010
Age : 58
Location : Zapruđe

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 1:34 pm

balota je napisao/la:
Lud, luđi, admin, faul - nema dalje... Laughing
.....ima.....lud u pičku materinu!..... Embarassed
[Vrh] Go down
pruđe
Rookie
Rookie
pruđe


Posts : 49
Join date : 12.09.2010
Age : 58
Location : Zapruđe

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 1:55 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Da me netko nakon 2 dana prekopiravanja postova pita kak se zovem ne bi znao reći....ili bi vjerovatno rekao Faul u obrani...

Stavil bi neki emotikon,ali ne znam koji....nađite mi neki UMORNI.....
......
[Vrh] Go down
joke
Rookie
Rookie



Posts : 9
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 3:57 pm

ma kupili ste nas za vijeke, vjekova......svaka Vam dala.....faule nemoj da ti ovo žena čita Twisted Evil
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie



Posts : 111
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 8:57 pm

Mislim da je raspored foruma odnosno podforuma i tema za sada dobro razrađen.

Neki predlažu smanjenje broja tema, kao napr. spajanje svih igrača i razna druga spajanja, jer kao previše moraju klikat i gubit vrijeme. Najprije, ne moraju previše klikat i guvit vrijeme već samo na one teme gdje je u međuvremenu netko nešto novo napisao. A mislim može se tražiti bržim putem teme na kojima je netko odgovorio na tvoj napis.

Dalje spjajanje tema bi pretstavljalo veći nered i nebi znali gdje je što.

Evo jednog od velikog broja sličnih primjera: Da o Vragoviću isključivo pišemo na temi Cibone. Ta tema već sada za 15-tak dana ima 24 stranice. Znači već za mjesec i pol bi mogla narast na na 100-tinjak stranica, za 3 i pol mjeseca na 200, itd.. Da pod tu temu pišemo još i sve ono što pišemo na temi pojedinih igrača kako bi se snašli u tom moru stranica i napisa ako bi željeli tražiti šta je o pojedinim igračima napisano. Nikako.

Ne samo što moramo imati izdvojene teme pojedinih igrača, klubova, trenera, repki itd. već mislim da bi za neke tekme morali otvarati posebne teme. Napr. za tekmu Zadar - Cibona ili Zagreb - Zadar, Cedevita - Zagreb i sl. trebala bi posebna tema. Posebno ako je cijela hrvatska javnost putem tv to mogla gledati. Na posebnoj temi to treba raspraviti. A ne da bez veze to raspravljaju Zadrani na temi Zadra, a Cibonaši na temi Cibone. Ne, nego neka se mišljenja i stavovi sučele na posebnoj temi koja će imati sigurno 7-8-10 i više stranica (više nego posebna tema nekih igrača). Dobro, sad je to stvar da netko od forumaša na vrijeme prije određene tekme otvori takvu temu na vrijeme i da krene rasprava prije, nastavi se za vrijeme i nakon tekme.

[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 9:02 pm

Osobno sam za to da se pod ABC ligu stavi Barać....pod Tursku Tomas,Ukić i Andrić...pod talijansku Perić i Kus (ako je uopće tamo)....da se Partizan i Olimpija stave pod NLB ligu...i da se linkovi koji vode na prijenose utakmica na tv,sat i internet stave na neko vidljivije mjesto...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 9:58 pm

Bogami štancamo mi i dalje bez ikakvih problema. Držte se . Cool
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptyuto ruj 28, 2010 3:50 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Osobno sam za to da se pod ABC ligu stavi Barać....pod Tursku Tomas,Ukić i Andrić...pod talijansku Perić i Kus (ako je uopće tamo)....da se Partizan i Olimpija stave pod NLB ligu...i da se linkovi koji vode na prijenose utakmica na tv,sat i internet stave na neko vidljivije mjesto...

cheers
[Vrh] Go down
evometusam
Rookie
Rookie
evometusam


Posts : 5
Join date : 12.09.2010
Location : neulerchenfeld

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptyuto ruj 28, 2010 5:15 pm

paralela je napisao/la:
Mislim da je raspored foruma odnosno podforuma i tema za sada dobro razrađen.

Neki predlažu smanjenje broja tema, kao napr. spajanje svih igrača i razna druga spajanja, jer kao previše moraju klikat i gubit vrijeme. Najprije, ne moraju previše klikat i guvit vrijeme već samo na one teme gdje je u međuvremenu netko nešto novo napisao. A mislim može se tražiti bržim putem teme na kojima je netko odgovorio na tvoj napis.

Dalje spjajanje tema bi pretstavljalo veći nered i nebi znali gdje je što.


...tako nekako je ok cheers

možda bi trebali i jedan topic za aktualne livestremove da tako i mi iz "košarkaših utvrda" (beč, itd..) možemo sve pratit Basketball
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie
znatizelja


Posts : 75
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptyuto ruj 28, 2010 5:20 pm

Danas se na starom forumu nakon dugo vremena oglasio svima dragi NCAA fan...vjerojatno je propustio povijesne promjene, pa ako mu možda netko može dojaviti gdje smo sada mi, pa da možemo dalje pratiti pustolovine Beče i družine...
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie
konobar


Posts : 66
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptyuto ruj 28, 2010 6:16 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Osobno sam za to da se pod ABC ligu stavi Barać....pod Tursku Tomas,Ukić i Andrić...pod talijansku Perić i Kus (ako je uopće tamo)....da se Partizan i Olimpija stave pod NLB ligu...i da se linkovi koji vode na prijenose utakmica na tv,sat i internet stave na neko vidljivije mjesto...

ja nisam, ja sam da se suzi forum koliko god je moguce Razz sve je rastrkano i nezaimljivo pratit
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptyuto ruj 28, 2010 6:52 pm

konobar je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
Osobno sam za to da se pod ABC ligu stavi Barać....pod Tursku Tomas,Ukić i Andrić...pod talijansku Perić i Kus (ako je uopće tamo)....da se Partizan i Olimpija stave pod NLB ligu...i da se linkovi koji vode na prijenose utakmica na tv,sat i internet stave na neko vidljivije mjesto...

ja nisam, ja sam da se suzi forum koliko god je moguce Razz sve je rastrkano i nezaimljivo pratit

Ja ću vrlo rado primiti na op tvoj prijedlog kako bi forum trebao izgledati....i ne samo tvoj prijedlog.....na novom nastavljamo kako je ovdje,ali cim tamo krenemo (nadam se sutra) krečemo sa radom na što boljoj preglednosti Smile ...naravno uz pomoč vaših savjeta....
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptyuto ruj 28, 2010 7:15 pm

znatizelja je napisao/la:
Danas se na starom forumu nakon dugo vremena oglasio svima dragi NCAA fan...vjerojatno je propustio povijesne promjene, pa ako mu možda netko može dojaviti gdje smo sada mi, pa da možemo dalje pratiti pustolovine Beče i družine...

Obavljeno Smile ...

Prava reklamna kampanja počinje prelaskom na novu adresu.....
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptyuto ruj 28, 2010 8:04 pm

Nudimo copy paste usluge za vašu firmu...u samo 2 dana prebacimo sve kaj treba...i 10 metara drva ak je potrebno Smile ...

Admin i Faul
[Vrh] Go down
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
Slavnić Zoran


Posts : 34
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Emptysri ruj 29, 2010 2:22 am

Faul u napadu je napisao/la:
Nudimo copy paste usluge za vašu firmu...u samo 2 dana prebacimo sve kaj treba...i 10 metara drva ak je potrebno Smile ...

Admin i Faul
........VELČANSTVENO....bravo faule i admine....
indijanci su rekli da bu ošra zima, pa bi prosil kaj dojdete k nama kalati drva
[Vrh] Go down
Sponsored content





NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
NOVI FORUM!!!!!!
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pohvale

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ostalo :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: