Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 NOVI FORUM!!!!!!

Go down 
+21
balota
helikopter
gamelover
dotepenec33
reket
basket88
miles-page
pop84
stari vuk
Basket
Slavnić Zoran
konobar
BodiBond
thesnare
MarkoCar
kemp2
mazohist
paralela
Faul u napadu
znatizelja
Admin
25 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptyned ruj 26, 2010 9:16 pm

Pozdrav svima...


Kao sto ste,nadam se culi, zakupili smo domenu. Tako da smo dobili svoj prostor i svoju adresu.
Tijekom prikupljanja informacija naisli smo i na probleme...

Nažalost ovaj forum je bio besplatan i nema mogucnosti (citaj ne daju) uzimanja baze podataka kojom bi na novi forum prebacili sve vas clanove i sve vase postove. Sad

To je onaj los dio...
Onaj dobar i najbolji tek slijedi!

Kao sto smo obecali Faul i ja i nismo se salili kada smo rekli ako necemo moc prebacit postove,prepisivat cemo ih!

I eto,upravo ja i faul to radimo,pa sve to skupa malo dulje traje...

Kod tog prepisivanja primjetit cete da svi postovi glase na faula i mene. Kako bi svaki post dodijelio clanu koji je to napisao,trebat cete se PONOVO REGISTRIRATI ISTIM NICKOM kao i na ovom forumu.
Tako cu ja kroz par dana,tjedana svima dati postove koji su njihovi (molim vas da shvatite da je to ogroman posao koji nemoze biti gotov za sat-dva)

Neki su nam rekli da smo ludi, al eto nama je u interesu da vi članovi budete sretni... Pa makar se oznijili pred kompjuterom.


Također moram napomenuti,da promijenom foruma sve ostaje isto i nadam se da cete samo nastaviti pisati po njemu,jer svi postovi ce biti indenticni kao na ovome.


Eto to bi bilo sve od nas,link cete dobiti za dan-dva cim sve bude spremno.

Ogromni NKF tim Faul u napadu NOVI FORUM!!!!!! Icon_king & Admin NOVI FORUM!!!!!! Icon_farao
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
znatizelja
Rookie
Rookie
znatizelja


Posts : 75
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptyned ruj 26, 2010 9:23 pm

Kao i do sada, sve čestitke...poštujem taj fanatizam jer mi je nekako poznat...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptyned ruj 26, 2010 9:28 pm

Da me netko nakon 2 dana prekopiravanja postova pita kak se zovem ne bi znao reći....ili bi vjerovatno rekao Faul u obrani...

Stavil bi neki emotikon,ali ne znam koji....nađite mi neki UMORNI.....
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie



Posts : 111
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptyned ruj 26, 2010 9:29 pm

Svaka čast dečki!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptyned ruj 26, 2010 9:31 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Da me netko nakon 2 dana prekopiravanja postova pita kak se zovem ne bi znao reći....ili bi vjerovatno rekao Faul u obrani...

Stavil bi neki emotikon,ali ne znam koji....nađite mi neki UMORNI.....

Ovo je boja lica nakon kopiranja postova faul : NOVI FORUM!!!!!! Icon_pale
Nakon svega ovog bi se mogli NOVI FORUM!!!!!! Drunken_smilie jer inace ce bit NOVI FORUM!!!!!! Bom
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptyned ruj 26, 2010 9:33 pm

Ljudi zaustavite ta dva luđaka i objasnite im da se ne bumo mi ljutili ak nam nema postova. Ionak bumo i dalje to brzo nadoknadili. Evo ja apeliram da moje postove ne kopiraju. Inaće svaka im čast na svemu. Uvijek sam cijenil trud i ludost. Entuziazam njihov je zarazan. NOVI FORUM!!!!!! Icon_cheers
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptyned ruj 26, 2010 9:33 pm

Ne moram vam reći da sam pred rastavom NOVI FORUM!!!!!! Icon_sad ...
[Vrh] Go down
kemp2
Rookie
Rookie



Posts : 7
Join date : 14.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptyned ruj 26, 2010 9:38 pm

Da ovak rade naši političari Švicarska i Finska bili bi nula za Hrvatsku.
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptyned ruj 26, 2010 9:38 pm

mazohist je napisao/la:
Ljudi zaustavite ta dva luđaka i objasnite im da se ne bumo mi ljutili ak nam nema postova. Ionak bumo i dalje to brzo nadoknadili. Evo ja apeliram da moje postove ne kopiraju. Inaće svaka im čast na svemu. Uvijek sam cijenil trud i ludost. Entuziazam njihov je zarazan. NOVI FORUM!!!!!! Icon_cheers
Slažem se s mazohistom, faule i admine pa niste valjda toliki mazohisti da to idete raditi
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptyned ruj 26, 2010 9:39 pm

MarkoCar je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Ljudi zaustavite ta dva luđaka i objasnite im da se ne bumo mi ljutili ak nam nema postova. Ionak bumo i dalje to brzo nadoknadili. Evo ja apeliram da moje postove ne kopiraju. Inaće svaka im čast na svemu. Uvijek sam cijenil trud i ludost. Entuziazam njihov je zarazan. NOVI FORUM!!!!!! Icon_cheers
Slažem se s mazohistom, faule i admine pa niste valjda toliki mazohisti da to idete raditi


Ne pitaj dvaput NOVI FORUM!!!!!! Icon_rolleyes NOVI FORUM!!!!!! Icon_rolleyes NOVI FORUM!!!!!! Icon_rolleyes
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptyned ruj 26, 2010 9:40 pm

kemp2 je napisao/la:
Da ovak rade naši političari Švicarska i Finska bili bi nula za Hrvatsku.
a da je Miliučević tako radio Cibona bi još dva puta bila europski prvak
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptyned ruj 26, 2010 9:44 pm

MarkoCar je napisao/la:
Slažem se s mazohistom, faule i admine pa niste valjda toliki mazohisti da to idete raditi

Ma neee...mi smo to već skoro sve napravili NOVI FORUM!!!!!! Icon_wink ....vidite da zadnjea 2 dana malo pišem...još mi samo fali mojih 200-300 postova dnevno da i njih moram kopirati NOVI FORUM!!!!!! Icon_lol
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie
thesnare


Posts : 110
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptyned ruj 26, 2010 10:29 pm

Admin je napisao/la:
Pozdrav svima...


Kao sto ste,nadam se culi, zakupili smo domenu. Tako da smo dobili svoj prostor i svoju adresu.
Tijekom prikupljanja informacija naisli smo i na probleme...

Nažalost ovaj forum je bio besplatan i nema mogucnosti (citaj ne daju) uzimanja baze podataka kojom bi na novi forum prebacili sve vas clanove i sve vase postove. Sad

To je onaj los dio...
Onaj dobar i najbolji tek slijedi!

Kao sto smo obecali Faul i ja i nismo se salili kada smo rekli ako necemo moc prebacit postove,prepisivat cemo ih!

I eto,upravo ja i faul to radimo,pa sve to skupa malo dulje traje...

Kod tog prepisivanja primjetit cete da svi postovi glase na faula i mene. Kako bi svaki post dodijelio clanu koji je to napisao,trebat cete se PONOVO REGISTRIRATI ISTIM NICKOM kao i na ovom forumu.
Tako cu ja kroz par dana,tjedana svima dati postove koji su njihovi (molim vas da shvatite da je to ogroman posao koji nemoze biti gotov za sat-dva)

Neki su nam rekli da smo ludi, al eto nama je u interesu da vi članovi budete sretni... Pa makar se oznijili pred kompjuterom.


Također moram napomenuti,da promijenom foruma sve ostaje isto i nadam se da cete samo nastaviti pisati po njemu,jer svi postovi ce biti indenticni kao na ovome.


Eto to bi bilo sve od nas,link cete dobiti za dan-dva cim sve bude spremno.

Ogromni NKF tim Faul u napadu NOVI FORUM!!!!!! Icon_king & Admin NOVI FORUM!!!!!! Icon_farao

Admine...svaka čast tebi i Faulu cheers king
[Vrh] Go down
BodiBond
Rookie
Rookie
BodiBond


Posts : 44
Join date : 16.09.2010
Age : 37

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptyned ruj 26, 2010 10:46 pm

Svaka vama čast, ali mislim da to niste trebali da radite.

Evo jedna kritika sa moje strane. Mislim da imate mnogo tema, previše. Teško ej sve pratiti.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptyned ruj 26, 2010 10:51 pm

BodiBond je napisao/la:
Svaka vama čast, ali mislim da to niste trebali da radite.

Evo jedna kritika sa moje strane. Mislim da imate mnogo tema, previše. Teško ej sve pratiti.

Hvala, ja bih rado maknuo al mi reci koja je visak Very Happy
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
konobar
Rookie
Rookie
konobar


Posts : 66
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptyned ruj 26, 2010 11:07 pm

BodiBond je napisao/la:
Svaka vama čast, ali mislim da to niste trebali da radite.

Evo jedna kritika sa moje strane. Mislim da imate mnogo tema, previše. Teško ej sve pratiti.

bas to, ja sam isto za generalizaciju bounce

domaca kosarka (tu ubacit i temu nlb), nba, europska kosarka, zenska kosarka, repke i ostalo

o pojedinim igracima nek se pise medju talenti, sadasnje "zvijezde" i legende

p.s. svaka cast na trudu cheers



[Vrh] Go down
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
Slavnić Zoran


Posts : 34
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptyned ruj 26, 2010 11:14 pm

.....NAKLON DO PODA ADMINU I FAULU....JA SAM LUD,ALI VAS DVOJICA Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball



Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball




cheers cheers cheers cheers
cheers cheers cheers cheers
cheers cheers cheers cheers
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptyned ruj 26, 2010 11:27 pm

Admine i Faule svaka Vam čast cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
stari vuk
Rookie
Rookie
stari vuk


Posts : 39
Join date : 15.09.2010
Location : years ago

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptypon ruj 27, 2010 12:02 am

Evo pohvale i od mene ali vi ste opiceni Laughing
[Vrh] Go down
pop84
Rookie
Rookie
pop84


Posts : 49
Join date : 14.09.2010
Location : burkina faso

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptypon ruj 27, 2010 12:23 am

Faul u napadu je napisao/la:
Ne moram vam reći da sam pred rastavom NOVI FORUM!!!!!! Icon_sad ...
[Vrh] Go down
miles-page
Rookie
Rookie



Posts : 36
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptypon ruj 27, 2010 1:02 am

morat ćemo faulu i adminu neki spomenik podići u vidu onih partizanskih junačkih gdje svi jurišaju Very Happy
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie
znatizelja


Posts : 75
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptypon ruj 27, 2010 1:07 am

I ja se slažem s BodiBondom...kad je netko znatiželjan poput mene pa krene čitati sve nove postove na svim temama, treba ohoho vremena...ali tko mi je kriv...
[Vrh] Go down
BodiBond
Rookie
Rookie
BodiBond


Posts : 44
Join date : 16.09.2010
Age : 37

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptypon ruj 27, 2010 1:44 am

Admin je napisao/la:
BodiBond je napisao/la:
Svaka vama čast, ali mislim da to niste trebali da radite.

Evo jedna kritika sa moje strane. Mislim da imate mnogo tema, previše. Teško ej sve pratiti.

Hvala, ja bih rado maknuo al mi reci koja je visak Very Happy
Nisam otvarao sve delove foruma, ali pretpostavljam da imate temu za svaki klub koji igra Hrvatsku ligu, a ne verujem da tu ima puno šta da se piše. Sve o klubovima u Hrvatskoj ligi bi moglo da se piše na jednoj temi, recimo Hrvatska liga...
Onda za svakog igrača posebna tema, važi isto što i malopre... Sve može na jednu temu, recimo Reprezentacija Hrvatske ili Hrvatski košarkaši u inostranstvu...
Eto, mislim da bi to bilo ok za početak...
Ja sam moderator na kosarka.rs forumu i to kod nas otprilike tako funkcioniše, nema više od 30 tema na forumu...
Ako vam treba neka pomoć ili neki saveti tu sam, pošto sam i ja prošao kroz sve to kada je kosarka.rs počinjala sa radom...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptypon ruj 27, 2010 7:18 am

Dobro jutro svima Smile

Evo me na poslu...pa ću moći na miru nastaviti s prebacivanjem postova...zadnja 2 dana doma bilo je grozno po tom pitanju...vjerovatno znate kako to izgleda kada otac prisvoji komp tokom vikenda Wink ...kćeri izgubljene u vremenu i prostoru,žena ne može vjerovati vlastitim očima....i tako to...

Pročitao sam što nam predlažete...naravno da ćemo pokušati napraviti sve kako bi se svi skupa što ugodnije osječali na našem forumu....samo nam dalje predlažite što mislite da bi trebalo napraviti...

Za one kojima možda nije jasno zašto ćemo za koji dan promijeniti "prebivalište" (adresu foruma) evo plastičnog objašnjenja....naš forum je ova 2 tjedna koliko je funkciji "podstanar" gdje se nikad ne zna kada će te gazda (vlasnik ovog internetskog prostora) najuriti iz stana...pa smo mi lijepo kupili svoj stan (domenu) na kojoj ćemo biti sami sebi gazde Smile ....naravno da će trebati vremena da se priviknete(i mi skupa s vama) na novi izgled foruma....ali ne vjerujem da će to biti ne znam kakav problem....

Još nešto...kod prebacivanja vaših postova neke off topic postove smo obrisali....nećete to ni primjetiti....naravno uvijek je moguće da se kod "ručnog" prebacivanja postova neki greškom ne prebace...ali ako i ima takvih...zanemariv im je broj...
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Emptypon ruj 27, 2010 8:37 am

POKRECEM INICIJATIVU ZA DODJELU "SABORSKE" MIROVINE FAULU I ADMINU.
[Vrh] Go down
Sponsored content





NOVI FORUM!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: NOVI FORUM!!!!!!   NOVI FORUM!!!!!! Empty

[Vrh] Go down
 
NOVI FORUM!!!!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pohvale

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ostalo :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: