Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pohvale

Go down 
+14
ličanin
bakazora
pileći klitoris
pop84
fanzkkzadar
MarkoCar
basketboy
Roelteb
Admin
thesnare
Faul u napadu
pruđe
baltazar
basket88
18 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Pohvale Empty
PostajNaslov: Pohvale   Pohvale Emptyned ruj 12, 2010 3:19 pm

Prvo veeeelike pohvale za samo otvaranja foruma. Kasnije cemo vidjeti sve ostalo. Ali mislim da nema zime s obzirom na ljude koji su ga osnovali.
[Vrh] Go down
baltazar
Rookie
Rookie



Posts : 15
Join date : 12.09.2010

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptyned ruj 12, 2010 6:25 pm

Kao prvo faul fakat nije normalan i trebal bi u vrapče na par tjedana na odmor. Kao drugo fala kurcu bar na pokušaju. Već sam mislil da je moje forumaško vrijeme završilo nakon odlaska s radićevog portala. Morate probat ak se to da stavit bijelu i jednostavnu pozadinu da nekak lakše obitavamo ovdje svi. Al dobro delajte kaj je moguće pa kaj bu bu. Hvalevrijedan pokušaj. Embarassed
[Vrh] Go down
pruđe
Rookie
Rookie
pruđe


Posts : 49
Join date : 12.09.2010
Age : 58
Location : Zapruđe

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptypon ruj 13, 2010 7:33 pm

....jel se to meni čini ili je fakat većina ( koliko-toliko aktivnih) forumaša prešla na ovaj forum? Smile ....
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptypon ruj 13, 2010 7:42 pm

pruđe je napisao/la:
....jel se to meni čini ili je fakat većina ( koliko-toliko aktivnih) forumaša prešla na ovaj forum? Smile ....

Malo prije sam kod Avenue Malla vidio skupinu od 20-tak forumaša.....pretpostavljam kam su krenuli Wink
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie
thesnare


Posts : 110
Join date : 12.09.2010

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptypon ruj 13, 2010 7:47 pm

Faul u napadu je napisao/la:
pruđe je napisao/la:
....jel se to meni čini ili je fakat većina ( koliko-toliko aktivnih) forumaša prešla na ovaj forum? Smile ....

Malo prije sam kod Avenue Malla vidio skupinu od 20-tak forumaša.....pretpostavljam kam su krenuli Wink

...brojke danas u 19 : 45 kažu:

forum košarka HR : Ukupno je 11 Aktivni korisnici online, 11 Gost(i), 0 Član(ovi), 0 Anonimni član(ovi)

NEOVISNI forum : Ukupno je: 14 korisnika/ca online; 8 registriranih, 0 skrivenih i 6 gostiju.

...dakle - šijemo ih cheers king
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptypon ruj 13, 2010 7:50 pm

Već sam rekao da nije bitno koliko nas ovdje piše...već što pišemo.....inače siguran sam da među onima koji još uvijek posjećuju bivši forum ima dosta naših članova...na kraju krajeva i ja tamo još uvijek navraćam....kako iz navike tako i da da vidim kaj neprijatelj radi ....ali ništa ne pišem.... Laughing
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptypon ruj 13, 2010 9:54 pm

thesnare je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
pruđe je napisao/la:
....jel se to meni čini ili je fakat većina ( koliko-toliko aktivnih) forumaša prešla na ovaj forum? Smile ....

Malo prije sam kod Avenue Malla vidio skupinu od 20-tak forumaša.....pretpostavljam kam su krenuli Wink

...brojke danas u 19 : 45 kažu:

forum košarka HR : Ukupno je 11 Aktivni korisnici online, 11 Gost(i), 0 Član(ovi), 0 Anonimni član(ovi)

NEOVISNI forum : Ukupno je: 14 korisnika/ca online; 8 registriranih, 0 skrivenih i 6 gostiju.

...dakle - šijemo ih cheers king


Twisted Evil Twisted Evil sto rec... brojke govore za sebe santa santa
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptypon ruj 13, 2010 9:57 pm

A kad bi još izračunali koliko je postova napisano ovdje od jučer ujutro....a koliko tamo.....na NAŠEM forumu 443.....na HKS-ovom.....40...i to nategnuto.....ali ponavljam,to ipak nije najbitnije.....svako neka piše gdje voli....
[Vrh] Go down
Roelteb
Rookie
Rookie
Roelteb


Posts : 45
Join date : 12.09.2010

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptypon ruj 13, 2010 10:28 pm

Sve pohvale za ovaj forum nema više cenzuriranja ako pišemo istinu protiv konobara i sad zajedno u nove pobjede cheers cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie
basketboy


Posts : 64
Join date : 12.09.2010
Location : malo misto

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptyuto ruj 14, 2010 10:32 am

Avatar ili Avatara (Sanskrit: अवतार, Avatāra) u hinduističkoj filozofiji je manifestacija ili inkarnacija božanskog bića u više različitih oblika na Zemlji. Obično se radi o očitovanju u vidu životinje, čovjeka ili nekog drugog bića. Sanskrtska riječ avatāra doslovno znači "silaženje" i obično podrazumijeva silazak u niže razine postojanja kako bi se ostvarila posebna svrha.

king
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptyuto ruj 14, 2010 10:34 am

basketboy je napisao/la:
Avatar ili Avatara (Sanskrit: अवतार, Avatāra) u hinduističkoj filozofiji je manifestacija ili inkarnacija božanskog bića u više različitih oblika na Zemlji. Obično se radi o očitovanju u vidu životinje, čovjeka ili nekog drugog bića. Sanskrtska riječ avatāra doslovno znači "silaženje" i obično podrazumijeva silazak u niže razine postojanja kako bi se ostvarila posebna svrha.

king

hahahaha king king king kralj si, mislim da ce faul sredit neki ulaznicu za lady gagu kad ovo vidi Very Happy
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptyuto ruj 14, 2010 10:39 am

Admin je napisao/la:

hahahaha king king king kralj si, mislim da ce faul sredit neki ulaznicu za lady gagu kad ovo vidi Very Happy

Il bu basketboy bil prvi baniran na novom forumu Laughing .....

...ali kad smo već obečali da nećemo banirati (ako se ne radi baš o nečemu jako,jako prostom)....onda nek tako i bude Very Happy
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptyuto ruj 14, 2010 2:28 pm

Admine jel imaš back up, npr. na zadarsport je hakirano 10-ak puta i svaki put su sve obrisali, ali back up glavu čuva Laughing Laughing
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptyuto ruj 14, 2010 2:39 pm

[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptyuto ruj 14, 2010 3:03 pm

MarkoCar je napisao/la:
http://www.zadarsport.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=1628&start=15&hilit=zadarsport+hakiran+opet
http://www.zadarsport.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=1182
http://www.zadarsport.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=1832

Pogledaj ove tri teme, ovaj forum ima neprijatelja, zar mislite da Danko neće pokušati obrisati upise o sebi Laughing

Kako tvoj potpis kaze, ko rano rani zajebo je pijetla. Forum radi backup svaki dan ^^ ujutro Very Happy
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
basketboy
Rookie
Rookie
basketboy


Posts : 64
Join date : 12.09.2010
Location : malo misto

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptyuto ruj 14, 2010 5:09 pm

Admin je napisao/la:
basketboy je napisao/la:
Avatar ili Avatara (Sanskrit: अवतार, Avatāra) u hinduističkoj filozofiji je manifestacija ili inkarnacija božanskog bića u više različitih oblika na Zemlji. Obično se radi o očitovanju u vidu životinje, čovjeka ili nekog drugog bića. Sanskrtska riječ avatāra doslovno znači "silaženje" i obično podrazumijeva silazak u niže razine postojanja kako bi se ostvarila posebna svrha.

king

hahahaha king king king kralj si, mislim da ce faul sredit neki ulaznicu za lady gagu kad ovo vidi Very Happy

Si videl, dobro sam ovaj put prošao bez bana, a tako bi mi dobro došle dvije karte! Čujem da će u Zagrebu lady gaga odjenuti kreaciju od zagorskog pajceka? To bi trebalo vidjeti, ako mi admin sredi ulaznice kod moderatora! sunny
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptyuto ruj 14, 2010 5:40 pm

basketboy je napisao/la:
Admin je napisao/la:
basketboy je napisao/la:
Avatar ili Avatara (Sanskrit: अवतार, Avatāra) u hinduističkoj filozofiji je manifestacija ili inkarnacija božanskog bića u više različitih oblika na Zemlji. Obično se radi o očitovanju u vidu životinje, čovjeka ili nekog drugog bića. Sanskrtska riječ avatāra doslovno znači "silaženje" i obično podrazumijeva silazak u niže razine postojanja kako bi se ostvarila posebna svrha.

king

hahahaha king king king kralj si, mislim da ce faul sredit neki ulaznicu za lady gagu kad ovo vidi Very Happy

Si videl, dobro sam ovaj put prošao bez bana, a tako bi mi dobro došle dvije karte! Čujem da će u Zagrebu lady gaga odjenuti kreaciju od zagorskog pajceka? To bi trebalo vidjeti, ako mi admin sredi ulaznice kod moderatora! sunny


mislim da je dovoljno procitat moj potpis cyclops
U ostalom i admin ce to vrijeme provest na forumu ko i ti Wink
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptyuto ruj 14, 2010 6:39 pm

basketboy je napisao/la:
Admin je napisao/la:
basketboy je napisao/la:
Avatar ili Avatara (Sanskrit: अवतार, Avatāra) u hinduističkoj filozofiji je manifestacija ili inkarnacija božanskog bića u više različitih oblika na Zemlji. Obično se radi o očitovanju u vidu životinje, čovjeka ili nekog drugog bića. Sanskrtska riječ avatāra doslovno znači "silaženje" i obično podrazumijeva silazak u niže razine postojanja kako bi se ostvarila posebna svrha.

king

hahahaha king king king kralj si, mislim da ce faul sredit neki ulaznicu za lady gagu kad ovo vidi Very Happy

Si videl, dobro sam ovaj put prošao bez bana, a tako bi mi dobro došle dvije karte! Čujem da će u Zagrebu lady gaga odjenuti kreaciju od zagorskog pajceka? To bi trebalo vidjeti, ako mi admin sredi ulaznice kod moderatora! sunny


Nego ko to ima kartu ? affraid affraid affraid affraid
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
fanzkkzadar
Rookie
Rookie
fanzkkzadar


Posts : 16
Join date : 13.09.2010

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptyuto ruj 14, 2010 10:15 pm

da i ja dan pohvalu.... napokon mogu imati vise od 5 poruka u op.... svaka cast na tome
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptyuto ruj 14, 2010 11:07 pm

fanzkkzadar je napisao/la:
da i ja dan pohvalu.... napokon mogu imati vise od 5 poruka u op.... svaka cast na tome


molim molim Smile stane ih otprilke 40-50
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
pop84
Rookie
Rookie
pop84


Posts : 49
Join date : 14.09.2010
Location : burkina faso

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptyčet ruj 16, 2010 11:07 pm

I od mene pohvale , tako da ne kažete da samo kritiziram na forumu Basketball
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptysub ruj 18, 2010 9:39 pm

samo pohvale ! danku radiću kita u usta!
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie
thesnare


Posts : 110
Join date : 12.09.2010

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptysub ruj 18, 2010 10:00 pm

pileći klitoris je napisao/la:
samo pohvale ! danku radiću kita u usta!

lol! king
[Vrh] Go down
pop84
Rookie
Rookie
pop84


Posts : 49
Join date : 14.09.2010
Location : burkina faso

Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Emptyned ruj 19, 2010 1:59 am

pileći klitoris je napisao/la:
samo pohvale ! danku radiću kita u usta!

Pileći , pazi da ne napraviš faul u napadu cheers
[Vrh] Go down
bakazora
Rookie
Rookie



Posts : 45
Join date : 12.09.2010

Pohvale Empty
PostajNaslov: novi forum   Pohvale Emptyned ruj 19, 2010 9:25 pm

evo da ja načnem temu , tj da pohvalim ovaj novi forum koji je puno bogatiji od predhodnog tj koš.hr.,,,,za sada pun pogodak i čestitke osnivaču.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pohvale Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale   Pohvale Empty

[Vrh] Go down
 
Pohvale
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ostalo :: Kritike,pohvale,prijedlozi :: Pohvale-
Forum(o)Bir: