Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najbolji europski košarkaši nekad i sad

Go down 
+14
konobar
pileći klitoris
miles-page
Roelteb
Bevzil
mazohist
tvrdko.puter
basket88
Spiridon Kopicl
dudo_zemljić
znatizelja
stari vuk
pascalrolla
Faul u napadu
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptyčet ruj 16, 2010 9:10 pm

[Vrh] Go down
dudo_zemljić
Rookie
Rookie



Posts : 33
Join date : 16.09.2010
Location : Zagabria

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptypet ruj 17, 2010 11:19 am

bivši: dubravko zemljić

sadašnji: luka drezga
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie
znatizelja


Posts : 75
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptypet ruj 17, 2010 12:41 pm

Svaka čast Drezgi, ali ako se još nije umirovio, a nadam se da nije, Dubravko Zemljić je još uvijek bolji od njega...
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptypet ruj 17, 2010 12:55 pm

tvrdko.puter je napisao/la:
Meni je to jasno i potpuno sam svestan nivoa tog doba...

ETo: NBA sam prije 20 godina mogao gledati (mozda i zato sto am bio mladji...) a danas ta 3 slova nemogu ni izgovoriti, a kamoli gledati NBA

Mi kao da smo blizanci. I kod mene identican slucaj.Embarassed
[Vrh] Go down
stari vuk
Rookie
Rookie
stari vuk


Posts : 39
Join date : 15.09.2010
Location : years ago

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptypet ruj 17, 2010 1:33 pm

Faul u napadu je napisao/la:
pascalrolla je napisao/la:
pascalrolla je napisao/la:
od bivših...dražen petrović


sdašnji...nowitzki (kad završi karijeru i najbolji europski igrač ikada...jedini europljanin mvp...sa onakvom mediokritetnom njemačkom osvajao medalje...)


ok onda umjesto nowitzkog biram...logičan odgovor bi bio gasol...makar je meni najdraži euro igrač juan carlo navarro

A da otvorim topic "Najdraži igrači Europe".....tu bi svakako bilo mjesta i za Navarra i za Delibašića....po kvaliteti ipak mislim da je bilo boljih Wink .....

hmm...jesi ga gledao Embarassed jedini igrač ( čini mi se) koji je bio daleko od najboljeg strijelca u finalu europske lige a da je bio mvp...prvi igrač....osvojio naslov s daleko najmanjim klubom...i vec od moje strane stoputa spominjani usmeni ugovor...u Realu su rekli da nikad nisu imali boljeg igrača i većeg čovjeka...a tamo ej igro i Dražen...da se ne shvatio opet krivo...Dražen je meni draži Smile al ovog najviše cijenim...zbog postupaka u karijeri
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptypet ruj 17, 2010 1:49 pm

stari vuk je napisao/la:

hmm...jesi ga gledao Embarassed

Da gledao...igrao protiv Wink .....
[Vrh] Go down
stari vuk
Rookie
Rookie
stari vuk


Posts : 39
Join date : 15.09.2010
Location : years ago

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptypet ruj 17, 2010 2:06 pm

Faul u napadu je napisao/la:
stari vuk je napisao/la:

hmm...jesi ga gledao Embarassed

Da gledao...igrao protiv Wink .....

mogo sam pretpostavit zato sam i stavio Embarassed nego za mene je to legenda al ja kao i inace nisam objektivan tako da prihvaćam kritiku Smile
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptypet ruj 17, 2010 2:36 pm

stari vuk je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
stari vuk je napisao/la:

hmm...jesi ga gledao Embarassed

Da gledao...igrao protiv Wink .....

mogo sam pretpostavit zato sam i stavio Embarassed nego za mene je to legenda al ja kao i inace nisam objektivan tako da prihvaćam kritiku Smile

Kinđe je definitivno legenda....počeo kao tenisač u Tuzli...završio kao vrhunski košarkaš....šteta kaj je uz put drmao po žestici i dimio 2-3 kutije cigareta dnevno...to ga je na kraju i ubilo.....
[Vrh] Go down
miles-page
Rookie
Rookie



Posts : 36
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptypet ruj 17, 2010 3:47 pm

evo da se i ja pridružim...

bivši: Dražen(ko bi reko Smile )
u koji god klub došao odmah napravio prvaka od njih.bi i netsi bili prvaci da je ostao živ Smile

sadašnji: tipujem na Nowitzkog,lagano ispred Gasola

zanimljivo kak niko ne spominje igrače van 'bivše naše'. trebali odma dat naziv foruma :biramo najboljeg košarkaša Europe(tj. hrvatske)
[Vrh] Go down
stari vuk
Rookie
Rookie
stari vuk


Posts : 39
Join date : 15.09.2010
Location : years ago

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptypet ruj 17, 2010 3:49 pm

miles-page je napisao/la:
evo da se i ja pridružim...

bivši: Dražen(ko bi reko Smile )
u koji god klub došao odmah napravio prvaka od njih.bi i netsi bili prvaci da je ostao živ Smile

sadašnji: tipujem na Nowitzkog,lagano ispred Gasola

zanimljivo kak niko ne spominje igrače van 'bivše naše'. trebali odma dat naziv foruma :biramo najboljeg košarkaša Europe(tj. hrvatske)

Rekel bi Bodiroga ( "bivse nase") al taj nikad nije imal muda ( ili je imal pameti) zaigrat u NBA ligi tako da to mu je veliki minus
[Vrh] Go down
miles-page
Rookie
Rookie



Posts : 36
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptypet ruj 17, 2010 3:54 pm

stari vuk je napisao/la:
miles-page je napisao/la:
evo da se i ja pridružim...

bivši: Dražen(ko bi reko Smile )
u koji god klub došao odmah napravio prvaka od njih.bi i netsi bili prvaci da je ostao živ Smile

sadašnji: tipujem na Nowitzkog,lagano ispred Gasola

zanimljivo kak niko ne spominje igrače van 'bivše naše'. trebali odma dat naziv foruma :biramo najboljeg košarkaša Europe(tj. hrvatske)

Rekel bi Bodiroga ( "bivse nase") al taj nikad nije imal muda ( ili je imal pameti) zaigrat u NBA ligi tako da to mu je veliki minus

mislim da je Faul jednom mudro primjetio da Bodiroga nije imao fizikalije, brzinu,itd. za NBA ligu pa je odma mudrije odustao.milsim da muda nisu bila njegov problem Wink
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptypet ruj 17, 2010 5:31 pm

EX igrači: Ćosić, Kukoč, Dražen, Saša Đorđević, Sabonis
sadašnji: Nowitzki, Kirilenko, Gasol, Jaka Klobučar, Fotsis
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptypet ruj 17, 2010 6:36 pm

pileći klitoris je napisao/la:
EX igrači: Ćosić, Kukoč, Dražen, Saša Đorđević, Sabonis
sadašnji: Nowitzki, Kirilenko, Gasol, Jaka Klobučar, Fotsis

E!!!...a rekli smo samo jednog...'naaas?
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptypet ruj 17, 2010 6:44 pm

miles-page je napisao/la:


zanimljivo kak niko ne spominje igrače van 'bivše naše'. trebali odma dat naziv foruma :biramo najboljeg košarkaša Europe(tj. hrvatske)

Isto tako Srbi na svom forumu ne spominju nikoga izvan "lijepe njihove" Wink ....dobro neki se sjete Petrovića....koliko se sječam njima su najbolji Danilović,Đorđević,Bodiroga...nešto se ne mogu sjetiti da se puno spominje Divac...meni je on bio izvrstan...visok,a zna kao bek....
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie
konobar


Posts : 66
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptypet ruj 17, 2010 6:52 pm

sabonis i nowitzki. oba sada i do sada

odma do njih

kreso, drazen, toni, gasol, dalipagic, parker, bodiroga
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptysub ruj 18, 2010 11:31 am

za mene bez premca kukoč,s time da nisam ćosića gledao osim na 6 snimki i nisam kompetetan toliko o njemu pisati.nakon kukoča- sabonis,bodiroga.

od današnjih,iako ne volim njega,njegov klub i repku-pau gasol koji je uvjerljivo najbolji centar na svijetu.
[Vrh] Go down
miles-page
Rookie
Rookie



Posts : 36
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptyned ruj 19, 2010 5:35 pm

Faul u napadu je napisao/la:
miles-page je napisao/la:


zanimljivo kak niko ne spominje igrače van 'bivše naše'. trebali odma dat naziv foruma :biramo najboljeg košarkaša Europe(tj. hrvatske)

Isto tako Srbi na svom forumu ne spominju nikoga izvan "lijepe njihove" Wink ....dobro neki se sjete Petrovića....koliko se sječam njima su najbolji Danilović,Đorđević,Bodiroga...nešto se ne mogu sjetiti da se puno spominje Divac...meni je on bio izvrstan...visok,a zna kao bek....

istina..čitao sam tu njihovu istovjetnu raspravu.čovjek bi pomislio da se košarka ne igra van Srbije Smile a mislim da je Bodiroga bio miljenik više manje
[Vrh] Go down
pop84
Rookie
Rookie
pop84


Posts : 49
Join date : 14.09.2010
Location : burkina faso

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptypon ruj 20, 2010 12:07 am

Bez ikakve dileme :
[Vrh] Go down
KG
Rookie
Rookie



Posts : 3
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptypon ruj 20, 2010 12:14 am

Nekad Dražen i Sabonis a danas Nowitzki i Gasol.
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptypon ruj 20, 2010 1:39 am

pop84 je napisao/la:
Bez ikakve dileme :
cheers cheers
[Vrh] Go down
stari vuk
Rookie
Rookie
stari vuk


Posts : 39
Join date : 15.09.2010
Location : years ago

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptypon ruj 20, 2010 2:18 am

igi-zgb je napisao/la:
pop84 je napisao/la:
Bez ikakve dileme :
cheers cheers

Genijalac u svakom pogledu...nesreca ( u sreci) da je igrao uz Jordana pa i uz Pipena pa nikako nije mogo biti lider...no ja bih uvijek izabrao to
[Vrh] Go down
pop84
Rookie
Rookie
pop84


Posts : 49
Join date : 14.09.2010
Location : burkina faso

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptypon ruj 20, 2010 7:42 pm

stari vuk je napisao/la:


Genijalac u svakom pogledu...nesreca ( u sreci) da je igrao uz Jordana pa i uz Pipena pa nikako nije mogo biti lider...no ja bih uvijek izabrao to

Pa u "ono" vrijeme nije se baš tako lako prelazilo preko bare , kao danas ( tko ubaci dva slobodnjaka zaredom odmah je na draftu ) . Samim tim što je Chichago uzeo Tonija , uz košarkaške veličine koje su već bile u Bullsima pokazuje , njegovu vrijednost . Naravno , da nije bilo Dukana tko zna u kojo bi ekipi završio . Dražen nije bio takve sreće . Upao je u ekipu koja je debelo bila pokrivena sa dva igrača na njegovoj poziciji . Iako po mom ukusu i shvaćanju igre Toni je daleko ispred Dražena ( što ni malo ne umanjuje njegovu košarkašku veličinu )
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptypon ruj 20, 2010 8:40 pm

pop84 je napisao/la:
stari vuk je napisao/la:


Genijalac u svakom pogledu...nesreca ( u sreci) da je igrao uz Jordana pa i uz Pipena pa nikako nije mogo biti lider...no ja bih uvijek izabrao to

Pa u "ono" vrijeme nije se baš tako lako prelazilo preko bare , kao danas ( tko ubaci dva slobodnjaka zaredom odmah je na draftu ) . Samim tim što je Chichago uzeo Tonija , uz košarkaške veličine koje su već bile u Bullsima pokazuje , njegovu vrijednost . Naravno , da nije bilo Dukana tko zna u kojo bi ekipi završio . Dražen nije bio takve sreće . Upao je u ekipu koja je debelo bila pokrivena sa dva igrača na njegovoj poziciji . Iako po mom ukusu i shvaćanju igre Toni je daleko ispred Dražena ( što ni malo ne umanjuje njegovu košarkašku veličinu )


cheers
[Vrh] Go down
mikoni
Rookie
Rookie



Posts : 1
Join date : 18.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptyuto ruj 21, 2010 5:14 pm

miles-page je napisao/la:
stari vuk je napisao/la:
miles-page je napisao/la:
evo da se i ja pridružim...

bivši: Dražen(ko bi reko Smile )
u koji god klub došao odmah napravio prvaka od njih.bi i netsi bili prvaci da je ostao živ Smile

sadašnji: tipujem na Nowitzkog,lagano ispred Gasola

zanimljivo kak niko ne spominje igrače van 'bivše naše'. trebali odma dat naziv foruma :biramo najboljeg košarkaša Europe(tj. hrvatske)

Rekel bi Bodiroga ( "bivse nase") al taj nikad nije imal muda ( ili je imal pameti) zaigrat u NBA ligi tako da to mu je veliki minus

mislim da je Faul jednom mudro primjetio da Bodiroga nije imao fizikalije, brzinu,itd. za NBA ligu pa je odma mudrije odustao.milsim da muda nisu bila njegov problem Wink

Mislim da je Bodiroga u vise navrata dokazao da su mu muda najveca vrlina.. On je mogao igrati protiv NBA igraca,posebno jedan na jedan( https://www.youtube.com/watch?v=DQEzmPKdqt4 ), veci problem bi mu bio da se uklopi i da dobije minutazu, pored onolikih crnaca, a sa svojim dupetom i sporoscu..dakle, da l bi neki NBA tim mogao igrati s takvim igracem na terenu..tehnika, glava, muda..ja pustim ju tjub i hhocu da placem sto vise ne igra..Najbolji igrac kog sam gledao. Moram priznati da ne pamtim igrace iz bivse SFRJ...
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Emptyuto ruj 21, 2010 5:16 pm

miles-page je napisao/la:
evo da se i ja pridružim...

bivši: Dražen(ko bi reko Smile )
u koji god klub došao odmah napravio prvaka od njih.bi i netsi bili prvaci da je ostao živ Smile

sadašnji: tipujem na Nowitzkog,lagano ispred Gasola

zanimljivo kak niko ne spominje igrače van 'bivše naše'. trebali odma dat naziv foruma :biramo najboljeg košarkaša Europe(tj. hrvatske)
samo u ciboni i to jednom Cool

ovo za netse neću komentirati affraid
ali recimo da je na istoku i zapadu bilo barem 6 ekipa koje netsi nebi dobili NIKAD u play off seriji.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Najbolji europski košarkaši nekad i sad
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Europski kupovi 2010./2011. (www.fibaeurope.com)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Europska košarka-
Forum(o)Bir: