Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najbolji europski košarkaši nekad i sad

Go down 
+14
konobar
pileći klitoris
miles-page
Roelteb
Bevzil
mazohist
tvrdko.puter
basket88
Spiridon Kopicl
dudo_zemljić
znatizelja
stari vuk
pascalrolla
Faul u napadu
18 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 1:16 pm

Ajmo se malo igrati (iako je cijeli ovaj forum jedna velika igraonica)....birajmo najbolje europske košarkaše kroz povijest i sadašnjost....doduše majstori narančaste lopte koji su bili aktivni prije 30-40 godina odmah u početku ovog izbora biti će zakinuti jer ih velika većina forumaša iz razumljivih razloga nikada nije gledala....ali nema veze...zato smo tu mi malo stariji da im damo svoje glasove Smile .......

Bivši košarkaši......Krešimir Ćosić

Aktivni košarkaši...Pau Gasol


Zadnja promjena: Faul u napadu; sri ruj 22, 2010 8:12 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 1:29 pm

od bivših...dražen petrović


sdašnji...nowitzki (kad završi karijeru i najbolji europski igrač ikada...jedini europljanin mvp...sa onakvom mediokritetnom njemačkom osvajao medalje...)
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 1:39 pm

pascalrolla je napisao/la:



sadašnji...nowitzki (kad završi karijeru i najbolji europski igrač ikada...jedini europljanin mvp...sa onakvom mediokritetnom njemačkom osvajao medalje...)

Nowitzky nije kod mene u konkurenciji jer je gotovo pa SAD igrač....inače,i kod mene bi bio na 1.mjestu.....
[Vrh] Go down
stari vuk
Rookie
Rookie
stari vuk


Posts : 39
Join date : 15.09.2010
Location : years ago

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 1:44 pm

Puno je dobrih...izvrsnih...genijalnih...najblizi srcu moj avatar Smile al ipak kad bi moro reć najvećeg igrača Europe to bi bio Kinđe Cool
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 1:55 pm

pascalrolla je napisao/la:
od bivših...dražen petrović


sdašnji...nowitzki (kad završi karijeru i najbolji europski igrač ikada...jedini europljanin mvp...sa onakvom mediokritetnom njemačkom osvajao medalje...)


ok onda umjesto nowitzkog biram...logičan odgovor bi bio gasol...makar je meni najdraži euro igrač juan carlo navarro
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 1:58 pm

pascalrolla je napisao/la:
pascalrolla je napisao/la:
od bivših...dražen petrović


sdašnji...nowitzki (kad završi karijeru i najbolji europski igrač ikada...jedini europljanin mvp...sa onakvom mediokritetnom njemačkom osvajao medalje...)


ok onda umjesto nowitzkog biram...logičan odgovor bi bio gasol...makar je meni najdraži euro igrač juan carlo navarro

A da otvorim topic "Najdraži igrači Europe".....tu bi svakako bilo mjesta i za Navarra i za Delibašića....po kvaliteti ipak mislim da je bilo boljih Wink .....
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie
znatizelja


Posts : 75
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 2:01 pm

Jučer, danas i sutra...Toni Kukoč....

Od aktivnih...Nowitzki...
[Vrh] Go down
dudo_zemljić
Rookie
Rookie



Posts : 33
Join date : 16.09.2010
Location : Zagabria

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 2:50 pm

bivši: toni kukoč


sadašnji: još jedan toni....tonY parker
[Vrh] Go down
Spiridon Kopicl
Rookie
Rookie



Posts : 15
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 3:23 pm

Bivši Dražen Petrović.
Sadašnji Nowitzki.

Faul u napadu je napisao/la:


Nowitzky nije kod mene u konkurenciji jer je gotovo pa SAD igrač....inače,i kod mene bi bio na 1.mjestu.....

Da li je onda po tim kriterijima recimo J.R. Holden europski igrač?
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 3:36 pm

Bivsi ..... Drazen Petrovic

Sadasnji.....nitko ( jednostavno nemam snage staviti bilo koga u slican kontekst sa gore navedenim )
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 3:37 pm

SADASNJI: NOWITZI (ps: on je poceo igarti kosarku u njemackoj. Sa 20 godina - nakon nekoliko drugoliskih i prvoligaskih sezona - odlazi u NBA)

Neznam, bilo ih je dobrih...

Razmisljam i nekako neznam...nama su naravno najblizi nasi igraci, a sta je s jednim Belowom? Bodirogom? Jasekaviciusom? Yannakisom?

Ajde, ipak bi birao DRAZENa!!!
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 5:35 pm

Uvažavam svačije mišljenje.....ali zbog mladosti članova ovog foruma "zapostavljena" je igračina nad igračinama....košarkaš koji je bio 20 godina ispred svog vremena....Krešo Ćosić.....znam da ga 80% forumaša nije gledalo.....zato me ni ne čudi što ga nitko osim mene ne spominje.....ali ako ja kažem da je bio fenomenalac...onda je to tako Exclamation .....

.....play.....šuter....centar....sa 211 cm......prije 30-40 godina......hej....jel znate kaj je to tada značilo Wink ......
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 5:44 pm

Najbolji košarkaš je uvjerljivo Toni Kukoć i on čak i dokaze ima za to. Embarassed
[Vrh] Go down
Bevzil
Rookie
Rookie
Bevzil


Posts : 4
Join date : 14.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 5:46 pm

Od bivših igrača, Kukoč... Takve igrače obožavam i nadam se da će se Šarić razviti u sličnog igrača, ali s boljom obranom...

Od današnjih, ne znam, iako više volim Euroligu od NBA, reći ću Pau Gasol... Čovjek je pobijedio u mom izboru zahvaljujući intervjuu kojeg je dao Slavku 'podbacivanje kojeg više nema' Cvitkoviću Smile
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 6:34 pm

Faul u napadu je napisao/la:
....hej....jel znate kaj je to tada značilo Wink ......


ehmm....mozda da je...da je bil najbolji? Shocked
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 6:46 pm

PS:
Upravo upalih EP-finale 1973...Spanija - Jugoslavija...
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 6:51 pm

Tvrdić, Slavnic, Solman, Marovic i Cosic u petorci... Pratim Cosica...!
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 6:58 pm

tvrdko.puter je napisao/la:
Tvrdić, Slavnic, Solman, Marovic i Cosic u petorci... Pratim Cosica...!

Na temelju jedne tekme teško možeš donijeti neki ozbiljniji zaključak Wink ....moguće baš tu tekmu nije odigrao najbolje...to se svima zna dogoditi....
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 6:59 pm

NEma veze... imam ja jos materijala za anlize...SAMO MANJKA VREMENA Mad Mad
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 7:00 pm

Imnace: 34:44 jos, a YU vodi 6: 13 rendeer
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 7:03 pm

Da se razumijemo.....košarka od prije 30 godina znatno se razlikuje od one od prije 15 godina...kao što se ta pak razlikuje od današnje....sve treba gledati u kontekstu vremena kada se igralo....naravno da bi danas jedan Air Max Iskakač razvalio Ćosića....ali još naravnije je da mu mali nije ni do gležnja Smile .....
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 7:06 pm

Meni je to jasno i potpuno sam svestan nivoa tog doba...

ETo: NBA sam prije 20 godina mogao gledati (mozda i zato sto am bio mladji...) a danas ta 3 slova nemogu ni izgovoriti, a kamoli gledati NBA
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 7:11 pm

PS:
Iznenadila me spoznaja da je Cosa bio mormon! ...hm...On je znacajan bio u tome sto se knjiga MORMON prevela i na hrvatski jezik...

ETRo, ako nekoga zanima
[Vrh] Go down
Roelteb
Rookie
Rookie
Roelteb


Posts : 45
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 7:59 pm

Bivši Krešo Ćosić i Toni Kukoč a od aktivnih Tony Parker
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Emptyčet ruj 16, 2010 8:33 pm

[Vrh] Go down
Sponsored content





Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji europski košarkaši nekad i sad   Najbolji europski košarkaši nekad i sad Empty

[Vrh] Go down
 
Najbolji europski košarkaši nekad i sad
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Europski kupovi 2010./2011. (www.fibaeurope.com)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Europska košarka-
Forum(o)Bir: