Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 KADETKINJE - CENTAR

Go down 
+8
horok
livaja
Joža Mali
DV
Admin
Faul u napadu
ruda 44
laganini
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
ruda 44
Rookie
Rookie



Posts : 29
Join date : 13.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptypet ruj 17, 2010 8:29 am

Faul u napadu je napisao/la:
....što se pak trenera Rimarčuka tiče (bivši košarkaš Splita i Broda ako se ne varam)....i do mene su došle info kako dečko vrlo dobro radi....uostalom to pokazuju i rezultati ekipe koju vodi.....
Imali smo prilike vidjeti njegova djela uživo, a i popričati s njime malo poduže u Splitu, na završnici MK prvenstva, mogu reći samo pohvalno i samo tako naprijed ( očito ne zadugo ) Basketball
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptypet ruj 17, 2010 8:43 am

livaja je napisao/la:
Otkad kadetkinje odbijaju ulazak u seniorski pogon.
Što Rimarčuk želi????

Daleko je od idealnog da djevojke od 14-15-16 godina igraju i treniraju seniorsku košarku....u nekim košarkaški naprednijim zemljama (mislim na žensku košarku)....toga nema....jer ima sasvim dovoljno seniorki da igraju seniorsku košarku....juniorki da igraju juniorsku i kadetkinja da igraju svoj rang....naravno da uvijek postoji mogučnost da jedna-dvije nadprosječno talentirane igračice prijeđu u stariji uzrast....ali da npr.6-7 kadetkinja prelazi u seniorsku ekipu toga nema.....na žalost kod nas je ženska košarka na niskim granama....cure prestaju s treniranjem vać sa 16-17-18 godina (neke i ranije)...manji broj ih nastavlja s treniranjem nakon 18.godine...pa onda imamo problem da nema dovoljno seniorki za igranje seniorske košarke....mišljenja sam da ako nema druge solucije od prelaska većeg broja mladih igračica u stariji uzrast svakako se mora voditi računa da se s tom djecom nastavi raditi onako kako dolikuje njihovim godinama....da se s curama od 14-15 godina ne počne raditi isključivo i samo seniorska košarka....već se i dalje forsira rad na tehnici...i samo tehnici (uz recimo 10% nekakve taktike).....sve drugo po mojem mišljenju je totalno krivo i ne vodi dobrom....i vodi do ranog prestanka bavljenja košarkom.....
[Vrh] Go down
laganini
Rookie
Rookie



Posts : 10
Join date : 12.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptypet ruj 17, 2010 12:21 pm

ruda 44 je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
....što se pak trenera Rimarčuka tiče (bivši košarkaš Splita i Broda ako se ne varam)....i do mene su došle info kako dečko vrlo dobro radi....uostalom to pokazuju i rezultati ekipe koju vodi.....
Imali smo prilike vidjeti njegova djela uživo, a i popričati s njime malo poduže u Splitu, na završnici MK prvenstva, mogu reći samo pohvalno i samo tako naprijed ( očito ne zadugo ) Basketball

ma čovjeku je mučno uopće pisati o toj temi, kad neki trener radi s djecom 4 godine ima godišnje preko 300 treninga i utakmica. Djeca ga vole i sljede... u dva godišta 95.,96.kontinuirano mu trenira bez nekih izostanaka 18 djevojčica i taj rad biva potvrđen igrama i rezultatima jer su cure u hrvatskom vrhu u tim godištima. Onda ga treba smijeniti kako bi se pokrpala rupa u seniorskoj ekipi (jer broj se mora zadovoljiti) i to stoga što kontinuirano prelaskom u seniorsku ekipu djeca sa 16, 17 godina odustaju od košarke a na pitanje zbog čega je to tako? uvijek se može reći to su vam danas takva djeca i idemo dalje ... koga briga popunili smo broj... dosta od mene... i previše o ovome
[Vrh] Go down
ruda 44
Rookie
Rookie



Posts : 29
Join date : 13.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptypet ruj 17, 2010 10:31 pm

laganini je napisao/la:
ma čovjeku je mučno uopće pisati o toj temi, kad neki trener radi s djecom 4 godine ima godišnje preko 300 treninga i utakmica. Djeca ga vole i sljede... u dva godišta 95.,96.kontinuirano mu trenira bez nekih izostanaka 18 djevojčica i taj rad biva potvrđen igrama i rezultatima jer su cure u hrvatskom vrhu u tim godištima. Onda ga treba smijeniti kako bi se pokrpala rupa u seniorskoj ekipi (jer broj se mora zadovoljiti) i to stoga što kontinuirano prelaskom u seniorsku ekipu djeca sa 16, 17 godina odustaju od košarke a na pitanje zbog čega je to tako? uvijek se može reći to su vam danas takva djeca i idemo dalje ... koga briga popunili smo broj... dosta od mene... i previše o ovome
Totalna koma, čisto upropaštavanje djece. Da mi netko dočara tu utakmicu u kojoj te curke s 14 god, recimo igraju primjera radi, protiv sadašnjih juniorki Mede, a od kojih će dobra većina igrati i sa seniorkama, kaj joj ta curka može, može recimo Tikvić i Begić pitati kakvo je vrijeme gore, tko od te utakmice ima koristi, ni jedne ni druge. Što je prerano je prerano, te cure im ne mogu parirati ni ujednom segmentu igre, a ni psiho-fizički. Laganini ne dozvoljavajte uništavanje svoje djece, nek si vrla trenerica i uprava sami igraju
[Vrh] Go down
ruda 44
Rookie
Rookie



Posts : 29
Join date : 13.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptypet ruj 17, 2010 10:32 pm

Faule jel znaš na kakvom turniru igraju naše kadetkinje (95 i 96 god.) u Ljubljani, pod vodstvom g. Jurkovića ?
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptypet ruj 17, 2010 10:40 pm

ruda 44 je napisao/la:
Faule jel znaš na kakvom turniru igraju naše kadetkinje (95 i 96 god.) u Ljubljani, pod vodstvom g. Jurkovića ?

Znam...na kojem je Medveščak prije 2 godine razvalio sve slovenske,talijanske i slovačke (ili češke) ekipe Smile ....barem pretpostavljam da se radi o tom turniru....

I kaj sad...kaj Jura vodi tu ekipu....taj nikad da se opameti pa da ima samo svoju ekipu....opet će mu svi biti krivi...i cure...i roditelji...i Nemec...i forum....
[Vrh] Go down
ruda 44
Rookie
Rookie



Posts : 29
Join date : 13.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptypet ruj 17, 2010 10:49 pm

Faul u napadu je napisao/la:
ruda 44 je napisao/la:
Faule jel znaš na kakvom turniru igraju naše kadetkinje (95 i 96 god.) u Ljubljani, pod vodstvom g. Jurkovića ?

Znam...na kojem je Medveščak prije 2 godine razvalio sve slovenske,talijanske i slovačke (ili češke) ekipe Smile ....barem pretpostavljam da se radi o tom turniru....

I kaj sad...kaj Jura vodi tu ekipu....taj nikad da se opameti pa da ima samo svoju ekipu....opet će mu svi biti krivi...i cure...i roditelji...i Nemec...i forum....

Ako si mislio da se ovaj upitnik na kraju mojeg pitanja odnosi na g. Jurkovića, uopće mi to nije bila namjera, to sam samo konstatirao tj njega kao voditelja te selekcije
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptyned ruj 19, 2010 8:09 am

Čujem kako kadetkinje Peščenice (pojačane sa nekim igračicama Trešnjevke...barem mislim da je tako) nastupaju na velikom turniru u Ljubljani...

http://www.prostimet.si/default.asp?rb=7&id=6074&eng=novice

Koliko sam info Pešča danas igra za 7.mjesto...

Inače,na tom turniru prije 2 godine uvjerljivo najbolje su bile kadetkinje Medveščaka.....
[Vrh] Go down
ruda 44
Rookie
Rookie



Posts : 29
Join date : 13.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptyned ruj 19, 2010 10:17 am

Faul u napadu je napisao/la:
Čujem kako kadetkinje Peščenice (pojačane sa nekim igračicama Trešnjevke...barem mislim da je tako) nastupaju na velikom turniru u Ljubljani...
Koliko sam info Pešča danas igra za 7.mjesto...
Inače,na tom turniru prije 2 godine uvjerljivo najbolje su bile kadetkinje Medveščaka.....
Koliko ja imam info mislim da se radi o samo jednoj igračici Trešnje. U četvrtak su bile cure iz Trešnje 95, 96 god. pozvane na trening selekcije ZG, pa sam mislio da u Ljubljani nastupa selekcija, a ne Peščenica ??? No iz objave turnira je vidljivo da nastupa Peščenica. Možda bi nam mogao pomoći Joža Mali, on zasigurno zna o čemu je tu riječ i kako naše curke prolaze rezultatski ( hm, ako nije i on sam gore !!!!)
[Vrh] Go down
Joža Mali
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 13.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptyned ruj 19, 2010 2:56 pm

Naravno da bih vam dojavio rezultate, da ih znam. Kad ih saznam napisat ću na ovaj forum. Znam da su u petak izgubile prvu utakmicu od Grosuplja a dobile su Domžale. Dogovor je bio da mi ne javljaju rezultate jer sam jučer bio na putu u egzotičnoj zemlji ( ne znam cijene njihovog mobilnog operatera). Obzirom da su neke naše cure u petak imale obveze sa školom na putovanje po lijepoj našoj, uzeli smo sa sobom Rački i Čuturu. Inače danas na Borovju ostatak mlađekadetske i kadetske ekipe igra prijateljsku utakmicu sa kadetkinjama Zaboka u 19,00.
[Vrh] Go down
horok
Rookie
Rookie



Posts : 10
Join date : 16.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptyned ruj 19, 2010 11:36 pm

Joža Mali je napisao/la:
Naravno da bih vam dojavio rezultate, da ih znam. Kad ih saznam napisat ću na ovaj forum. Znam da su u petak izgubile prvu utakmicu od Grosuplja a dobile su Domžale. Dogovor je bio da mi ne javljaju rezultate jer sam jučer bio na putu u egzotičnoj zemlji ( ne znam cijene njihovog mobilnog operatera). Obzirom da su neke naše cure u petak imale obveze sa školom na putovanje po lijepoj našoj, uzeli smo sa sobom Rački i Čuturu. Inače danas na Borovju ostatak mlađekadetske i kadetske ekipe igra prijateljsku utakmicu sa kadetkinjama Zaboka u 19,00.

Ajde, jel sam sad unutra?
[Vrh] Go down
horok
Rookie
Rookie



Posts : 10
Join date : 16.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptyned ruj 19, 2010 11:43 pm

horok je napisao/la:
Joža Mali je napisao/la:
Naravno da bih vam dojavio rezultate, da ih znam. Kad ih saznam napisat ću na ovaj forum. Znam da su u petak izgubile prvu utakmicu od Grosuplja a dobile su Domžale. Dogovor je bio da mi ne javljaju rezultate jer sam jučer bio na putu u egzotičnoj zemlji ( ne znam cijene njihovog mobilnog operatera). Obzirom da su neke naše cure u petak imale obveze sa školom na putovanje po lijepoj našoj, uzeli smo sa sobom Rački i Čuturu. Inače danas na Borovju ostatak mlađekadetske i kadetske ekipe igra prijateljsku utakmicu sa kadetkinjama Zaboka u 19,00.

Ajde, jel sam sad unutra?

Dakle, moje se ćerce vratila sa trening utakmice protiv Zaboka. Navodno su pobjedile... Kaže da igra za kadetkinje, ima čak i dresove u dvije farbe. E, sad, kako kadetkinje Pešće navodno igraju u Ljubljani, a moja ćerce protiv Zaboka, pitam se... di si ti bila večeras, nesretna ćerce? Ak mi Joža Mali suvislo ne objasni ovaj nesporazum biće gužve u Sigetu.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptypon ruj 20, 2010 8:31 am

Kak je na kraju prošla Peščenica u Ljubljani Wink ....sedma ili osma?....znam samo da je pojačanje iz Trešnjevke ozlijedilo gležanj....pazi sad ovo....pojačanje iz Trešnjevke koje igra za Peščenicu,a još uvijek je član Lupe Wink .....
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptypon ruj 20, 2010 9:37 am

Faul u napadu je napisao/la:
Kak je na kraju prošla Peščenica u Ljubljani Wink ....sedma ili osma?....znam samo da je pojačanje iz Trešnjevke ozlijedilo gležanj....pazi sad ovo....pojačanje iz Trešnjevke koje igra za Peščenicu,a još uvijek je član Lupe Wink .....

Curke su 7 KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Icon_cheers KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Icon_cheers KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Icon_cheers i igrale su neke kadetkinje i juniorke...

Tako da horok,kcerka je stvarno igrala s kadetkinjama,neke su su vratile u zg i odigrale tekmu i protiv zaboka.

A sto rec o tekmi... Sigurno bolje nego protiv dubrave,cijelo vrijeme Pešća vodila najmanje +10, na kraju zavrsilo 20-30 razlike.

Na momente sjajnih poteza na momente Boze uzmi me KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Icon_scratch
Vidi se da se momcad jos uhodava Wink
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
horok
Rookie
Rookie



Posts : 10
Join date : 16.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptypon ruj 20, 2010 10:13 pm

Admin je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
Kak je na kraju prošla Peščenica u Ljubljani Wink ....sedma ili osma?....znam samo da je pojačanje iz Trešnjevke ozlijedilo gležanj....pazi sad ovo....pojačanje iz Trešnjevke koje igra za Peščenicu,a još uvijek je član Lupe Wink .....

Curke su 7 KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Icon_cheers KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Icon_cheers KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Icon_cheers i igrale su neke kadetkinje i juniorke...

Tako da horok,kcerka je stvarno igrala s kadetkinjama,neke su su vratile u zg i odigrale tekmu i protiv zaboka.

A sto rec o tekmi... Sigurno bolje nego protiv dubrave,cijelo vrijeme Pešća vodila najmanje +10, na kraju zavrsilo 20-30 razlike.

Na momente sjajnih poteza na momente Boze uzmi me KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Icon_scratch
Vidi se da se momcad jos uhodava Wink

Hvala na informaciji, dakle imamo još povjerenja jedno u drugo... ma znao sam ja da je ona na tekmi, samo... nikad ne znaš u kom grmu leži zec. Bilo kako bilo drago mi je čuti da je na momente bilo dobro. I to je neki napredak. Samo kad bi se malo žešće treniralo i malo više voljelo košarku... Šta da vam kažem dragi roditelji, 15 dana svjetsko prvenstvo, a moja zvijezdica pogledala samo finale. Ostale tekme propustila lupetajući na "fejzbuku" (po Vuku). Žali Bože i tv prijenosa. A i kad se sjetim kako smo igrali... Pročitam nedavno dako je Oscar Schmidt svaki dan ispalio na treningu po 1000 izbačaja na koš. Naravno da mu je prosjek bio 45 po tekmi. Ovi naši ne mogu ni slobodnjaka zabiti s više od 60% ubačaja, a moja ćerce ni toliko. Toliko.
[Vrh] Go down
horok
Rookie
Rookie



Posts : 10
Join date : 16.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptypon ruj 20, 2010 11:17 pm

Da, htio bih nešto napisati na temu "vodonoša" iliti "Play" kako bih ja kazao. Naime, slažem se s Jožom Malim da dogovor treba ispoštovati, ako je dogovor bio, ja to, naime, kao roditelj neznam. Mišljenja sam da bi Pešća prošle godine u mlađekadetskom prvenstvu bila možda i treća s curama koje su prešle igrati u Kutiju šibica. Kažem možda. Ovako ispale su iz daljnjeg natjecanja kao četvrte. Navodno je igra bila u većem napretku tih mladih košarkašica koje su stvarno odlične i kao igračice i kao cure, a radi dobrobiti kluba u ovogodišnjem prvenstvu kadetkinja.

A sad, ako se obje ne vrate iz bilo kojeg razloga, osobnog ili zbog nepoštivanja dogovora dva kluba onda imamo problem. Prvi je povjerenje među klubovima koji, eto, "surađuju". Drugi je na osobnoj razini...ne bih o tome detaljnije.

Ja kao roditelj imam problem. S jedne strane imate djecu koja treniraju u Pešći, nisu bog zna kako talentirana, ali izgaraju za klub. Igraju koliko mogu i koliko znaju, a znali bi i više da nije bilo prošlogodišnjeg lutanja, da ne kažem tumaranja s trenerima... Ne bih u detalje, ali je jadno da roditelji imaju više vjere u cure koje se na terenu bore od trenera koji s njima provede više od dva sata dnevno trenirajući ih. S druge strane imate talentirane pojedinke koje su sa 14 postale tema foruma, jer eto čak dva kluba bi ih rado vidjela u svojim redovima. Na kraju, moj osobni problem. On leži u činjenici da će i moja kći poput nekih drugih (za sada) manje talentiranih cura i ove kao i prošle godine više igrati na tekmama jer će konkurencija na klupi biti slabija. S druge strane kao sportaš u duši navijam za klub u kojem mi ćerce igra pa i na uštrb svojeg djeteta i volio bih da je u ovoj sezoni uspješniji.

Na kraju i ovo. Primjetio sam u ovih par godina kako pratim žensku košarku jednu činjenicu. Neki treneri imaju fiks ideju kako moraju pod svaku cijenu jednu od talentiranih igračica iz mlađih kategorija dovesti do prvoligaških visina. To navodno potvrduje njih kao uspješne sportske radnike. (Jednoga dana će reći: Ja sam je stvorio.) Pri tome zanemaruju mnogo druge djece koje isto tako marljivo treniraju, ali zbog svojih predispozicija nikada neće postići neki vrhunski rezultat niti domet. Prvo zanemarivanje vidljivo je u mlađim kategorijama kada se igra gradi na jednoj igračici koja puca 60 puta na koš i zabije npr. 25 koševa dok ostatak ekipe trči oko nje i samo ima ulogu da izvodi loptu ispod koša, a do prilike za koš može doći samo ako koji odpadak same ulove ispod koša. takav način igranja košarke po mom skromnom mišljenju degradira sam smisao košarke kao kolektivne igre. Da nije tako onda bi se i košarka igrala 1 na 1 kao tenis, zar ne. Mislim da je mnogo vrednije stvoriti ekipu koja razumije igru pod koševima i koja će jednoga dana zahvaljujući košarci igrati uspješnije i ostale životne utakmice nego se igrati "stvoritelja" u našem usko(grudnom) sokaku.

Bilo kako bilo, navijat će za tu ekipu. Što mi drugo preostaje. study
[Vrh] Go down
Joža Mali
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 13.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptyuto ruj 21, 2010 6:20 am

https://www.youtube.com/watch?v=uPu7nzZqu4U. Nakon što mi nije uspio pokušaj prebacivanja većeg dijela mog video umijeća. Pokušaj br.:1 sa malim dijelom atmosfere na aerodromu.
[Vrh] Go down
Joža Mali
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 13.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptyuto ruj 21, 2010 6:26 am

Znači to je to ! O.K. Sa malim zakašnjenjem čestitam djevojkama uspjeh a snimak (video) posvećujem ovom forumu i onim ljudima koji su ga stvorili. Snimci su nemontirani ali orginalni.
[Vrh] Go down
Joža Mali
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 13.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptyuto ruj 21, 2010 6:32 am

. Evo još jednog manjeg. Dva duža "videića" ( i važnija) mi nisu prošla. Žao mi je !
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptyuto ruj 21, 2010 7:20 am

Puno hvala Joži što je ovom forumu omogućio da prvi prikaže doček naših srebrnih kadetkinja sa EP u Grčkoj cheers
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptyuto ruj 21, 2010 7:23 am

horok je napisao/la:
Da, htio bih nešto napisati na temu "vodonoša" iliti "Play" kako bih ja kazao. Naime, slažem se s Jožom Malim da dogovor treba ispoštovati, ako je dogovor bio, ja to, naime, kao roditelj neznam. Mišljenja sam da bi Pešća prošle godine u mlađekadetskom prvenstvu bila možda i treća s curama koje su prešle igrati u Kutiju šibica. Kažem možda. Ovako ispale su iz daljnjeg natjecanja kao četvrte. Navodno je igra bila u većem napretku tih mladih košarkašica koje su stvarno odlične i kao igračice i kao cure, a radi dobrobiti kluba u ovogodišnjem prvenstvu kadetkinja.

A sad, ako se obje ne vrate iz bilo kojeg razloga, osobnog ili zbog nepoštivanja dogovora dva kluba onda imamo problem. Prvi je povjerenje među klubovima koji, eto, "surađuju". Drugi je na osobnoj razini...ne bih o tome detaljnije.

Ja kao roditelj imam problem. S jedne strane imate djecu koja treniraju u Pešći, nisu bog zna kako talentirana, ali izgaraju za klub. Igraju koliko mogu i koliko znaju, a znali bi i više da nije bilo prošlogodišnjeg lutanja, da ne kažem tumaranja s trenerima... Ne bih u detalje, ali je jadno da roditelji imaju više vjere u cure koje se na terenu bore od trenera koji s njima provede više od dva sata dnevno trenirajući ih. S druge strane imate talentirane pojedinke koje su sa 14 postale tema foruma, jer eto čak dva kluba bi ih rado vidjela u svojim redovima. Na kraju, moj osobni problem. On leži u činjenici da će i moja kći poput nekih drugih (za sada) manje talentiranih cura i ove kao i prošle godine više igrati na tekmama jer će konkurencija na klupi biti slabija. S druge strane kao sportaš u duši navijam za klub u kojem mi ćerce igra pa i na uštrb svojeg djeteta i volio bih da je u ovoj sezoni uspješniji.

Na kraju i ovo. Primjetio sam u ovih par godina kako pratim žensku košarku jednu činjenicu. Neki treneri imaju fiks ideju kako moraju pod svaku cijenu jednu od talentiranih igračica iz mlađih kategorija dovesti do prvoligaških visina. To navodno potvrduje njih kao uspješne sportske radnike. (Jednoga dana će reći: Ja sam je stvorio.) Pri tome zanemaruju mnogo druge djece koje isto tako marljivo treniraju, ali zbog svojih predispozicija nikada neće postići neki vrhunski rezultat niti domet. Prvo zanemarivanje vidljivo je u mlađim kategorijama kada se igra gradi na jednoj igračici koja puca 60 puta na koš i zabije npr. 25 koševa dok ostatak ekipe trči oko nje i samo ima ulogu da izvodi loptu ispod koša, a do prilike za koš može doći samo ako koji odpadak same ulove ispod koša. takav način igranja košarke po mom skromnom mišljenju degradira sam smisao košarke kao kolektivne igre. Da nije tako onda bi se i košarka igrala 1 na 1 kao tenis, zar ne. Mislim da je mnogo vrednije stvoriti ekipu koja razumije igru pod koševima i koja će jednoga dana zahvaljujući košarci igrati uspješnije i ostale životne utakmice nego se igrati "stvoritelja" u našem usko(grudnom) sokaku.

Bilo kako bilo, navijat će za tu ekipu. Što mi drugo preostaje. study

Zbog ovako lijepih i poučnih postova razmišljam na forumu otvoriti topic zvan "Roditeljski kutak"....Horok me svojim postovima uvijek oduševi...stvarno su specifični...i od srca....pravi brižno-roditeljski postovi Smile .....
[Vrh] Go down
ruda 44
Rookie
Rookie



Posts : 29
Join date : 13.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptyuto ruj 21, 2010 8:25 am

Faul u napadu je napisao/la:
Kak je na kraju prošla Peščenica u Ljubljani Wink ....sedma ili osma?....znam samo da je pojačanje iz Trešnjevke ozlijedilo gležanj....pazi sad ovo....pojačanje iz Trešnjevke koje igra za Peščenicu,a još uvijek je član Lupe Wink .....

Faulček, netko te netočno informira Laughing
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptyuto ruj 21, 2010 8:54 am

Faul u napadu je napisao/la:
horok je napisao/la:
Da, htio bih nešto napisati na temu "vodonoša" iliti "Play" kako bih ja kazao. Naime, slažem se s Jožom Malim da dogovor treba ispoštovati, ako je dogovor bio, ja to, naime, kao roditelj neznam. Mišljenja sam da bi Pešća prošle godine u mlađekadetskom prvenstvu bila možda i treća s curama koje su prešle igrati u Kutiju šibica. Kažem možda. Ovako ispale su iz daljnjeg natjecanja kao četvrte. Navodno je igra bila u većem napretku tih mladih košarkašica koje su stvarno odlične i kao igračice i kao cure, a radi dobrobiti kluba u ovogodišnjem prvenstvu kadetkinja.

A sad, ako se obje ne vrate iz bilo kojeg razloga, osobnog ili zbog nepoštivanja dogovora dva kluba onda imamo problem. Prvi je povjerenje među klubovima koji, eto, "surađuju". Drugi je na osobnoj razini...ne bih o tome detaljnije.

Ja kao roditelj imam problem. S jedne strane imate djecu koja treniraju u Pešći, nisu bog zna kako talentirana, ali izgaraju za klub. Igraju koliko mogu i koliko znaju, a znali bi i više da nije bilo prošlogodišnjeg lutanja, da ne kažem tumaranja s trenerima... Ne bih u detalje, ali je jadno da roditelji imaju više vjere u cure koje se na terenu bore od trenera koji s njima provede više od dva sata dnevno trenirajući ih. S druge strane imate talentirane pojedinke koje su sa 14 postale tema foruma, jer eto čak dva kluba bi ih rado vidjela u svojim redovima. Na kraju, moj osobni problem. On leži u činjenici da će i moja kći poput nekih drugih (za sada) manje talentiranih cura i ove kao i prošle godine više igrati na tekmama jer će konkurencija na klupi biti slabija. S druge strane kao sportaš u duši navijam za klub u kojem mi ćerce igra pa i na uštrb svojeg djeteta i volio bih da je u ovoj sezoni uspješniji.

Na kraju i ovo. Primjetio sam u ovih par godina kako pratim žensku košarku jednu činjenicu. Neki treneri imaju fiks ideju kako moraju pod svaku cijenu jednu od talentiranih igračica iz mlađih kategorija dovesti do prvoligaških visina. To navodno potvrduje njih kao uspješne sportske radnike. (Jednoga dana će reći: Ja sam je stvorio.) Pri tome zanemaruju mnogo druge djece koje isto tako marljivo treniraju, ali zbog svojih predispozicija nikada neće postići neki vrhunski rezultat niti domet. Prvo zanemarivanje vidljivo je u mlađim kategorijama kada se igra gradi na jednoj igračici koja puca 60 puta na koš i zabije npr. 25 koševa dok ostatak ekipe trči oko nje i samo ima ulogu da izvodi loptu ispod koša, a do prilike za koš može doći samo ako koji odpadak same ulove ispod koša. takav način igranja košarke po mom skromnom mišljenju degradira sam smisao košarke kao kolektivne igre. Da nije tako onda bi se i košarka igrala 1 na 1 kao tenis, zar ne. Mislim da je mnogo vrednije stvoriti ekipu koja razumije igru pod koševima i koja će jednoga dana zahvaljujući košarci igrati uspješnije i ostale životne utakmice nego se igrati "stvoritelja" u našem usko(grudnom) sokaku.

Bilo kako bilo, navijat će za tu ekipu. Što mi drugo preostaje. study

Zbog ovako lijepih i poučnih postova razmišljam na forumu otvoriti topic zvan "Roditeljski kutak"....Horok me svojim postovima uvijek oduševi...stvarno su specifični...i od srca....pravi brižno-roditeljski postovi Smile .....

Vrlo poucno KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Herz Što se tice ovog boldanog,mislim da su kcerke sigurne od takvih trenera u pesci Smile
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptyuto ruj 21, 2010 8:55 am

ruda 44 je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
Kak je na kraju prošla Peščenica u Ljubljani Wink ....sedma ili osma?....znam samo da je pojačanje iz Trešnjevke ozlijedilo gležanj....pazi sad ovo....pojačanje iz Trešnjevke koje igra za Peščenicu,a još uvijek je član Lupe Wink .....

Faulček, netko te netočno informira Laughing

Onda mi nema druge nego mog informatora po guzici Smile .....
[Vrh] Go down
horok
Rookie
Rookie



Posts : 10
Join date : 16.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Emptyuto ruj 21, 2010 11:20 pm

Ja mislio da ovo JEST roditeljski kutak, kad ono sami stručnjaci. Poznavajući Faula samo sam čekao kad će se otvoriti interna kladionica. Samo...šta će nam žene reći? study
[Vrh] Go down
Sponsored content





KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
KADETKINJE - CENTAR
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» KADETKINJE - JUG
» KADETKINJE - ISTOK
» B-1 Centar
» A-2 - Centar
» Juniorska liga - Centar (g.93-94)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ženska košarka :: Mlađe kategorije :: Kadetska liga-
Forum(o)Bir: