Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Juniorska liga - Centar (g.93-94)

Go down 
+15
Duck
ličanin
petronije
pruđe
dotepenec33
znatizelja
thesnare
haklerčić
majstor s mora
MarkoCar
Faul u napadu
basket88
basketboy
eagle
pravaneznalica
19 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
pravaneznalica
Rookie
Rookie
pravaneznalica


Posts : 60
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptyned ruj 12, 2010 2:45 pm

Cibona ne želi da njeni juniori treniraju u Trnskom, jer je to pitanje imidža kluba, operativci dvaju klubova trebaju sjesti i dogovoriti se koliko će seniori Zagreba dobiti termina tjedno u dvorani u Savskoj.
http://www.vecernji.hr/sport/kosarka/davor-kus-pred-povratkom-cibonu-clanak-183192

Nositelji igre među zlatnim kadetima su klinci iz zagrebačkih klubova. Bundović i Lebo iz Cedevite, Brzoja iz Dubrave, te Šarić iz Zagreba.
U klubovima se ne brinu za školu, pa smo neke igrače slali s priprema da isprave ocjene.

Naši mladi košarkaši ovo su ljeto u Europi izborili prvo (kadeti), četvrto (mladi) i peto (juniori) mjesto. Unatoč tome, i dalje prevladava mišljenje da se s mladima slabo radi.
http://www.vecernji.hr/sport/kosarka/svi-sanjaju-nba-ligi-a-nitko-ne-mari-ocjene-clanak-180062


Dubrava je odigrala dvije utakmice s juniorima Zrinjskog i ubilježila pobjedu 64:59 i poraz 59:57. Treba odmah istaknuti da su naši juniori obje utakmice igrali bez seniorskog trojca Čubrić - Brzoja - Buovac. Trener Nikola Piacun dao je prigodu i mnogim kadetima u ovim susretima, a sve kao priprema za nadolazeću sezonu u kojoj su ambicije juniora i kadeta borba za visoki plasman na PH.
http://kkdubrava.hr/306

Juniori Cedevite u sklopu priprema za novu sezonu pobijedili su na jakom međunarodnom turniru u Koprivnici. Igrači trenera Srećka Medvedeca i Marina Mindoljevića u finalu su bili bolji od Zagreba 69:62. U skupini su slavili protiv Kapošvara 78:29 i Koprivnice 67:48. Najbolji igrač i strijelac turnira sa 62 koša je centar Cedevite Filip Bundović.
http://www.kkcedevita.hr/start.asp?dir=vijest&VijestID=1484
[Vrh] Go down
pravaneznalica
Rookie
Rookie
pravaneznalica


Posts : 60
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Martin Junaković   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptyned ruj 12, 2010 3:43 pm

Baldekin je napustio još jedan talent. Martin Junaković, član kadetske reprezentacije, koja se okitila europskim zlatom u Podgorici, potpisao je za Cedevitu, makar se to po potpisanom sporazumu nije smjelo dogoditi bez znanja i suglasnosti uprave novoga kluba. A Junaković je samo još jedna odbjegla lasta s Baldekina.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Košarka/tabid/85/articleType/ArticleView/articleId/114991/Default.aspx


[Vrh] Go down
pravaneznalica
Rookie
Rookie
pravaneznalica


Posts : 60
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptypet ruj 17, 2010 1:31 pm

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Repka
http://www.hr-kosarka.com/component/joomleague/?func=showPlayers&p=28&ttid=248

Pola ove ekipe igrat će juniorsku ligu u regiji centar ove sezone. Je li i Mavra negdje u Zagrebu ili Cedeviti?

[Vrh] Go down
eagle
Rookie
Rookie
eagle


Posts : 29
Join date : 13.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptypet ruj 17, 2010 1:37 pm

Koliko ja vidim, igrat će 2/3, a možda i više. Prevelika se kvaliteta koncentrira u gradu zagrebu posljednjih godina u mlađim kategorijama. moje je mišljenje da to nije dobro. Iz puno razloga
[Vrh] Go down
pravaneznalica
Rookie
Rookie
pravaneznalica


Posts : 60
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Dopunite ako znate!   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptypet ruj 17, 2010 2:03 pm

Brzoja – Dubrava
Junaković, Lebo, Urli, Bundović - Cedevita
Šarić - Zagreb
Črnjević - Zabok
Radoš - ?
Zovko - ?
Mavra - ?
Jukić - ?
Šamanić - ?
[Vrh] Go down
eagle
Rookie
Rookie
eagle


Posts : 29
Join date : 13.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptypet ruj 17, 2010 2:12 pm

U metropoli su ti Mavra i Jukić,ove si ostle nabrojao, dakle ostaju trojica
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie
basketboy


Posts : 64
Join date : 12.09.2010
Location : malo misto

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptypet ruj 17, 2010 2:20 pm

eagle je napisao/la:
U metropoli su ti Mavra i Jukić,ove si ostle nabrojao, dakle ostaju trojica
Za Mavru znam da treba prijeć u KK Zagreb, za Jukića ne znam Exclamation
[Vrh] Go down
pravaneznalica
Rookie
Rookie
pravaneznalica


Posts : 60
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptysub ruj 18, 2010 5:53 pm

Ove sezone biti će zanimljivih juniorskih utakmica u Zagrebu, a naročito zanimljivi biti će dvoboji Zagreba (Šarić, Mamić, Hrkač, Hezonja, Kraljić,Vukičević, Lončarević, Mavra) i Cedevite (Junaković, Mustapić, Lebo, Krčelić, Bundović, Herendić, Urli). Dubrava je jako oslabljena bez Samca, a u Ciboni ništa novo. Možda neće igrati Cvjetičanin pa će Krstanović i ekipa na račun toga igrati kvalitetnije. Moguće da Cibona dobije Dubravu ove sezone.

Kako će se formirati skupine natjecanja ne znam ali mislim da bi se mogla formirati liga od 8 ekipa. Uz Zagreb, Cedevitu, Dubravu i Cibonu u kvalifikacijama bi se moglo doći do još četiri kvalitetne ekipe. Tu mislim na Fenix, Kaptol, Mladost i Goricu koji bi u ogledima sa Susedgradom, Žoronom, Medvešćakom, Zapadom i Rudešom trebali izboriti mogućnost da igraju sa četiri najjače ekipe.

Zagreb je jači od Cedevite, Dubrava i Cibona su tu negdje. Kaptol i Mladost mogli bi nas iznenaditi. Ostali su svi u donjem domu kvalitete i podjednaki.




Zadnja promjena: pravaneznalica; ned ruj 19, 2010 8:54 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie
basketboy


Posts : 64
Join date : 12.09.2010
Location : malo misto

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptysub ruj 18, 2010 9:54 pm

pravaneznalica je napisao/la:
Ove sezone biti će zanimljivih juniorskih utakmica u Zagrebu, a naročito zanimljivi biti će dvoboji Zagreba (Šarić, Mamić, Hrkač, Hezonja, Kraljić,Vukičević, Lončarević, Mavra) i Cedevite (Junaković, Mustapić, Lebo, Krčelić, Bundović, Herendić, Benković, Urli). Dubrava je jako oslabljena bez Samca, a u Ciboni ništa novo. Možda neće igrati Cvjetičanin pa će Krstanović i ekipa na račun toga igrati kvalitetnije. Moguće da Cibona dobije Dubravu ove sezone.

Kako će se formirati skupine natjecanja ne znam ali mislim da bi se mogla formirati liga od 8 ekipa. Uz Zagreb, Cedevitu, Dubravu i Cibonu u kvalifikacijama bi se moglo doći do još četiri kvalitetne ekipe. Tu mislim na Fenix, Kaptol, Mladost i Goricu koji bi u ogledima sa Susedgradom, Žoronom, Medvešćakom, Zapadom i Rudešom trebali izboriti mogućnost da igraju sa četiri najjače ekipe.

Zagreb je jači od Cedevite, Dubrava i Cibona su tu negdje. Kaptol i Mladost mogli bi nas iznenaditi. Ostali su svi u donjem domu kvalitete i podjednaki.


Krčelić više nije u Cedeviti! bounce
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptysub ruj 18, 2010 10:02 pm

pravaneznalica je napisao/la:
Brzoja – Dubrava
Junaković, Lebo, Urli, Bundović - Cedevita
Šarić - Zagreb
Črnjević - Zabok
Radoš - ?
Zovko - ?
Mavra - ?
Jukić - ?
Šamanić - ?

Rados - Darda
[Vrh] Go down
pravaneznalica
Rookie
Rookie
pravaneznalica


Posts : 60
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptyned ruj 19, 2010 8:58 am

basketboy je napisao/la:
pravaneznalica je napisao/la:
Ove sezone biti će zanimljivih juniorskih utakmica u Zagrebu, a naročito zanimljivi biti će dvoboji Zagreba (Šarić, Mamić, Hrkač, Hezonja, Kraljić,Vukičević, Lončarević, Mavra) i Cedevite (Junaković, Mustapić, Lebo, Krčelić, Bundović, Herendić, Benković, Urli). Dubrava je jako oslabljena bez Samca, a u Ciboni ništa novo. Možda neće igrati Cvjetičanin pa će Krstanović i ekipa na račun toga igrati kvalitetnije. Moguće da Cibona dobije Dubravu ove sezone.

Kako će se formirati skupine natjecanja ne znam ali mislim da bi se mogla formirati liga od 8 ekipa. Uz Zagreb, Cedevitu, Dubravu i Cibonu u kvalifikacijama bi se moglo doći do još četiri kvalitetne ekipe. Tu mislim na Fenix, Kaptol, Mladost i Goricu koji bi u ogledima sa Susedgradom, Žoronom, Medvešćakom, Zapadom i Rudešom trebali izboriti mogućnost da igraju sa četiri najjače ekipe.

Zagreb je jači od Cedevite, Dubrava i Cibona su tu negdje. Kaptol i Mladost mogli bi nas iznenaditi. Ostali su svi u donjem domu kvalitete i podjednaki.


Krčelić više nije u Cedeviti! bounce
Bilo bi dobro napisati cjelovitu informaciju. Vjerojatno znaš gdje je Krčelić otišao iz Cedevite. Da nije možda u Kaptol?
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptyned ruj 19, 2010 12:48 pm

pravaneznalica je napisao/la:



Bilo bi dobro napisati cjelovitu informaciju. Vjerojatno znaš gdje je Krčelić otišao iz Cedevite. Da nije možda u Kaptol?

Kaj KK nije otišao u KK Križevce Juniorska liga - Centar (g.93-94) Icon_wink ....evo koristim ovu priliku da ga pozdravim i da ga podsjetim da mi duguje 1 na 1...dobro,neka samo vrijedno trenira....umjesto 15:0.....iduće godine dal bum mu 10:0...i loptu Juniorska liga - Centar (g.93-94) Icon_lol ....pozdrav KK......
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptyned ruj 19, 2010 12:51 pm

Vidim da ste Mavru već zapisali u Zagrebu, možda nakon dvije godine jer je Mičić rekao da ispisnicu neće dobiti, znači može biti bez kluba ili igrati u Zadru, dakle ako ostnae u Zagrebu službenu utakmicu neće odigrati
[Vrh] Go down
pravaneznalica
Rookie
Rookie
pravaneznalica


Posts : 60
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptyned ruj 19, 2010 1:00 pm

MarkoCar je napisao/la:
Vidim da ste Mavru već zapisali u Zagrebu, možda nakon dvije godine jer je Mičić rekao da ispisnicu neće dobiti, znači može biti bez kluba ili igrati u Zadru, dakle ako ostnae u Zagrebu službenu utakmicu neće odigrati

To bi bila šteta i nepravda prema djetetu.
[Vrh] Go down
majstor s mora
Rookie
Rookie



Posts : 4
Join date : 13.09.2010
Location : Split

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptyned ruj 19, 2010 1:07 pm

pravaneznalica je napisao/la:
MarkoCar je napisao/la:
Vidim da ste Mavru već zapisali u Zagrebu, možda nakon dvije godine jer je Mičić rekao da ispisnicu neće dobiti, znači može biti bez kluba ili igrati u Zadru, dakle ako ostnae u Zagrebu službenu utakmicu neće odigrati

To bi bila šteta i nepravda prema djetetu.

Al zato je sigurno pravedno da KK Zagreb pokupi najboljeg igrača omladinskog pogona Dubrovnika,pa najboljeg mladog igrača iz grada Šibenika pa najboljeg juniora Zadra,to je pravedno jelda. I onda su oni najbolja škola košarke u državi
[Vrh] Go down
pravaneznalica
Rookie
Rookie
pravaneznalica


Posts : 60
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptyned ruj 19, 2010 1:50 pm

majstor s mora je napisao/la:
pravaneznalica je napisao/la:
MarkoCar je napisao/la:
Vidim da ste Mavru već zapisali u Zagrebu, možda nakon dvije godine jer je Mičić rekao da ispisnicu neće dobiti, znači može biti bez kluba ili igrati u Zadru, dakle ako ostnae u Zagrebu službenu utakmicu neće odigrati

To bi bila šteta i nepravda prema djetetu.

Al zato je sigurno pravedno da KK Zagreb pokupi najboljeg igrača omladinskog pogona Dubrovnika,pa najboljeg mladog igrača iz grada Šibenika pa najboljeg juniora Zadra,to je pravedno jelda. I onda su oni najbolja škola košarke u državi

I u vrijeme Kukoća i Rađe Cibona je dovlačila dečke s mora u Zagreb ali to nije ugušilo košarku u Dubrovniku, Splitu, Šibeniku, Zadru, Rijeci.

Mislim da je danas najmanje pravde prema mladim igračima. Svi bi se htjeli na brzu ruku "omastiti", a da talentiranim klincima ni tenisice ne kupe. Zagreb i Cedevita ih pokupe za malu lovu, a poslije od većine digne ruke.
[Vrh] Go down
haklerčić
Rookie
Rookie



Posts : 25
Join date : 14.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptyned ruj 19, 2010 3:39 pm

pravaneznalica je napisao/la:
Ove sezone biti će zanimljivih juniorskih utakmica u Zagrebu, a naročito zanimljivi biti će dvoboji Zagreba (Šarić, Mamić, Hrkač, Hezonja, Kraljić,Vukičević, Lončarević, Mavra) i Cedevite (Junaković, Mustapić, Lebo, Krčelić, Bundović, Herendić, Urli). Dubrava je jako oslabljena bez Samca, a u Ciboni ništa novo. Možda neće igrati Cvjetičanin pa će Krstanović i ekipa na račun toga igrati kvalitetnije. Moguće da Cibona dobije Dubravu ove sezone.

Kako će se formirati skupine natjecanja ne znam ali mislim da bi se mogla formirati liga od 8 ekipa. Uz Zagreb, Cedevitu, Dubravu i Cibonu u kvalifikacijama bi se moglo doći do još četiri kvalitetne ekipe. Tu mislim na Fenix, Kaptol, Mladost i Goricu koji bi u ogledima sa Susedgradom, Žoronom, Medvešćakom, Zapadom i Rudešom trebali izboriti mogućnost da igraju sa četiri najjače ekipe.

Zagreb je jači od Cedevite, Dubrava i Cibona su tu negdje. Kaptol i Mladost mogli bi nas iznenaditi. Ostali su svi u donjem domu kvalitete i podjednaki.


Bit će zanimljivo, doduše prije 2 tjedna na memorijalnom turniru "Goran Plavec" u Koprivnici, u finalu sam gledao susret tih dviju ekipa, doduše Zagreb bez Vukičevića i Šarića. Moram priznati da me Zagreb iznenadio, i uopće ne vidim kako bi Cedevita koja ima super potencijale u Bundoviću, Lebi, Junakoviću mogla parirati Zagrebu. Mali Hezonja s 15 već sad bez problema može igrati seniorsku košarku, još ako dođe Mavra.....
[Vrh] Go down
pravaneznalica
Rookie
Rookie
pravaneznalica


Posts : 60
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptyned ruj 19, 2010 11:30 pm

haklerčić je napisao/la:
pravaneznalica je napisao/la:
Ove sezone biti će zanimljivih juniorskih utakmica u Zagrebu, a naročito zanimljivi biti će dvoboji Zagreba (Šarić, Mamić, Hrkač, Hezonja, Kraljić,Vukičević, Lončarević, Mavra) i Cedevite (Junaković, Mustapić, Lebo, Krčelić, Bundović, Herendić, Urli). Dubrava je jako oslabljena bez Samca, a u Ciboni ništa novo. Možda neće igrati Cvjetičanin pa će Krstanović i ekipa na račun toga igrati kvalitetnije. Moguće da Cibona dobije Dubravu ove sezone.

Kako će se formirati skupine natjecanja ne znam ali mislim da bi se mogla formirati liga od 8 ekipa. Uz Zagreb, Cedevitu, Dubravu i Cibonu u kvalifikacijama bi se moglo doći do još četiri kvalitetne ekipe. Tu mislim na Fenix, Kaptol, Mladost i Goricu koji bi u ogledima sa Susedgradom, Žoronom, Medvešćakom, Zapadom i Rudešom trebali izboriti mogućnost da igraju sa četiri najjače ekipe.

Zagreb je jači od Cedevite, Dubrava i Cibona su tu negdje. Kaptol i Mladost mogli bi nas iznenaditi. Ostali su svi u donjem domu kvalitete i podjednaki.


Bit će zanimljivo, doduše prije 2 tjedna na memorijalnom turniru "Goran Plavec" u Koprivnici, u finalu sam gledao susret tih dviju ekipa, doduše Zagreb bez Vukičevića i Šarića. Moram priznati da me Zagreb iznenadio, i uopće ne vidim kako bi Cedevita koja ima super potencijale u Bundoviću, Lebi, Junakoviću mogla parirati Zagrebu. Mali Hezonja s 15 već sad bez problema može igrati seniorsku košarku, još ako dođe Mavra.....
Zar nije Cedevita osvojila taj turnir? Je li još netko nedostajao u Zagrebu osim Šarića i Vukičevića?
http://www.kkcedevita.hr/start.asp?dir=vijest&VijestID=1484
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie
basketboy


Posts : 64
Join date : 12.09.2010
Location : malo misto

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptyuto ruj 21, 2010 9:28 am

JUNIORI NA TURNIRU U MADRIDU....
Juniorska momčad Dubrave koju s klupe vodi Nikola Piacun sudjelovat će na jakom turniru u Madridu (Španjolska). Pored Dubrave sudjelovat će još tri momčadi (Malaga, izabrana selekcija Madrida i Beograda). Turnir će se igrati od 24. - 26. rujna, a prvi nastup Dubrava će imati u petak, 24.09. kada će igrati s selekcijom Beograda.

Dubravu će u Madridu predstavljati: Stipe Čubrić, Mislav Brzoja, Matej Buovac, Mislav Oršanić, Ivan Bukić, Ivan Bikić, Philip Babić, Stjepan Bešlić, Marin Ljolje, Filip Mitrović, Andrija Naglić, Damjan Šarić i Frano Bešlić.

RASPORED TURNIRA:

Petak, 24.09.2010.

* 18.00 DUBRAVA - Beograd
* 20.00 Malaga - Madrid

Subota, 25.09.2010.

* 18.00 Beograd - Malaga
* 20.00 DUBRAVA - Madrid

Nedjelja, 26.09.2010.

* 10.30 Malaga - DUBRAVA
* 12.30 Madrid - Beograd


[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie
thesnare


Posts : 110
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptyuto ruj 21, 2010 9:30 am

basketboy je napisao/la:
JUNIORI NA TURNIRU U MADRIDU....
Juniorska momčad Dubrave koju s klupe vodi Nikola Piacun sudjelovat će na jakom turniru u Madridu (Španjolska). Pored Dubrave sudjelovat će još tri momčadi (Malaga, izabrana selekcija Madrida i Beograda). Turnir će se igrati od 24. - 26. rujna, a prvi nastup Dubrava će imati u petak, 24.09. kada će igrati s selekcijom Beograda.

Dubravu će u Madridu predstavljati: Stipe Čubrić, Mislav Brzoja, Matej Buovac, Mislav Oršanić, Ivan Bukić, Ivan Bikić, Philip Babić, Stjepan Bešlić, Marin Ljolje, Filip Mitrović, Andrija Naglić, Damjan Šarić i Frano Bešlić.

RASPORED TURNIRA:

Petak, 24.09.2010.

* 18.00 DUBRAVA - Beograd
* 20.00 Malaga - Madrid

Subota, 25.09.2010.

* 18.00 Beograd - Malaga
* 20.00 DUBRAVA - Madrid

Nedjelja, 26.09.2010.

* 10.30 Malaga - DUBRAVA
* 12.30 Madrid - Beograd



...i onda vele da Dubrava nema para...a ide se do Madrida Very Happy
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie
basketboy


Posts : 64
Join date : 12.09.2010
Location : malo misto

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptyuto ruj 21, 2010 10:45 am

...i onda vele da Dubrava nema para...a ide se do Madrida

Nije problem u novcima, veliki dio plaća grad Zagreb, problem je u tome što bi na ovaj turnir trebala ići selekcija grada, što se vidi po protivnicima! Ako me pamćenje služi, prošle godine naš predstavnik je bio Zagreb i pušiona, bojim se da i Dubrava ne prođe slično? Sigurno je za dečke jedan lijep izlet! Arrow
[Vrh] Go down
eagle
Rookie
Rookie
eagle


Posts : 29
Join date : 13.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptyuto ruj 21, 2010 11:38 am

da, potpuno si u pravu.
Zagreb je prošle godine gubio i sa po 50 razlike, a od generacije 93/94 mogla se složit jako lijepa ekipica u Gradu Zagrebu, na čelu sa Magic D.Šarićem
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie
thesnare


Posts : 110
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptyuto ruj 21, 2010 11:49 am

...pa gdje je onda problem ?..zašto nije išla gradska juniorska selekcija ?..tko odlučuje o tome ?? Shocked
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie
znatizelja


Posts : 75
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptyuto ruj 21, 2010 1:07 pm

Ne znam po kojem kriteriju šalju Dubravu...niti su službeno najbolja juniorska ekipa u gradu tog godišta, a bogami ni realno po trenutnom stanju...
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Emptysri ruj 22, 2010 8:22 am

znatizelja je napisao/la:
Ne znam po kojem kriteriju šalju Dubravu...niti su službeno najbolja juniorska ekipa u gradu tog godišta, a bogami ni realno po trenutnom stanju...

Kriterije slaže Ljiljana K. J. prema koalicijskom sporazumu o nenapadanju između SDP -a i Nezavisne Liste Gradonačelnika Milana B.
Jedne godine Zagreb, druge godine Dubrava...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) Empty

[Vrh] Go down
 
Juniorska liga - Centar (g.93-94)
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Juniorska liga - jug (g.93/94)
» Juniorska liga - ZAPAD 93/94
» JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B"
» Kadetska liga CENTAR
» Liga mlađih kadetkinja - Centar

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Mlađe kategorije :: Juniorska liga-
Forum(o)Bir: