Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Marko Car

Go down 
+3
igi-zgb
offense
MarkoCar
7 posters
Autor/icaPoruka
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Marko Car Empty
PostajNaslov: Marko Car   Marko Car Emptypon ruj 27, 2010 4:07 pm

Neka ja kao najveći obožavatelj na forumu imam čast otvoriti ovu temu cheers

Marko Car 61177_1294614945460_1832938539_565488_5506711_n

Marko Car 62970_1294615665478_1832938539_565490_3433346_n

Inžinjeru Care donesi pokoji pehar ove szone cheers
[Vrh] Go down
offense
Rookie
Rookie
offense


Posts : 35
Join date : 13.09.2010

Marko Car Empty
PostajNaslov: Re: Marko Car   Marko Car Emptypon ruj 27, 2010 5:26 pm

MarkoCar je napisao/la:
Neka ja kao najveći obožavatelj na forumu imam čast otvoriti ovu temu cheers

Marko Car 61177_1294614945460_1832938539_565488_5506711_n

Marko Car 62970_1294615665478_1832938539_565490_3433346_n

Inžinjeru Care donesi pokoji pehar ove szone cheers

affraid affraid affraid car zvan štemalica
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Marko Car Empty
PostajNaslov: Re: Marko Car   Marko Car Emptypon ruj 27, 2010 9:32 pm

meni osobno najodvratniji košarkaš.

za svoju objektivnu kvalitetu uzima prevelike ovlasti.funkcionira jedino na način da zaustavi odvijanje akcije i prisvoji loptu na 10 sekundi.a za takvu igru kvalitetu imaju samo najbolji igrači.kao navijaču cibone drago mi je da i dalje igra za kk zadar.a sada ni ne igra troha da ga čuva kad nas je jednom napunio u zadru u regularnom dijelu a1 lige.

nebi bio loš kao back up,ali starter nikako.obrana dobra.šut solidan,može pogađati i promašivati u serijama.

svom srećom nije došao u cibonu iako je trebao.da je bojan otišao u rim ovo smeće bi ga zamijenilo.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Marko Car Empty
PostajNaslov: Re: Marko Car   Marko Car Emptypon ruj 27, 2010 9:53 pm

igi-zgb je napisao/la:
meni osobno najodvratniji košarkaš.

za svoju objektivnu kvalitetu uzima prevelike ovlasti.funkcionira jedino na način da zaustavi odvijanje akcije i prisvoji loptu na 10 sekundi.a za takvu igru kvalitetu imaju samo najbolji igrači.kao navijaču cibone drago mi je da i dalje igra za kk zadar.a sada ni ne igra troha da ga čuva kad nas je jednom napunio u zadru u regularnom dijelu a1 lige.

nebi bio loš kao back up,ali starter nikako.obrana dobra.šut solidan,može pogađati i promašivati u serijama.

svom srećom nije došao u cibonu iako je trebao.da je bojan otišao u rim ovo smeće bi ga zamijenilo.
Ja moram priznat da sam i ja imal ovakav doduše malo ipak blaži stav o Caru ali taj momak svojim radom je uspjel i Jupeta pridobit pa polako i mene. Moram priznat momak opako dobar posel dela i kad se sjetim da je u Zadar došel ko nekakav rezervni ispljuvak svojim očigledno velkim radom je postigal da je on trenutno zaista tam glavni igrač. Sad kolko je to dobro za Zadar u to ne bi ulazil. Al moram priznat da me taj ugodno iznenadil i pokazal je zaista velik napredak u igri. Embarassed
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie



Posts : 73
Join date : 18.09.2010

Marko Car Empty
PostajNaslov: Re: Marko Car   Marko Car Emptypon ruj 27, 2010 11:19 pm

igi-zgb je napisao/la:
meni osobno najodvratniji košarkaš.

za svoju objektivnu kvalitetu uzima prevelike ovlasti.funkcionira jedino na način da zaustavi odvijanje akcije i prisvoji loptu na 10 sekundi.a za takvu igru kvalitetu imaju samo najbolji igrači.kao navijaču cibone drago mi je da i dalje igra za kk zadar.a sada ni ne igra troha da ga čuva kad nas je jednom napunio u zadru u regularnom dijelu a1 lige.

nebi bio loš kao back up,ali starter nikako.obrana dobra.šut solidan,može pogađati i promašivati u serijama.

svom srećom nije došao u cibonu iako je trebao.da je bojan otišao u rim ovo smeće bi ga zamijenilo.
Zašto vriđaš igrača, na temelju čega? možda što je malo temperamentan kad mu dosude nepostojeći faul... on se izborio u zadru isključivo svojim zalaganjem i malo mu ljudi u zadru imaju nešto za prigovorit. isitina da triba malo sredit živce i ne glumit zvijezdu kad mu ne ide (to je na jupi da mu popravi), ali nebi se složio da on zadržava previše balun i da zaustavlja akcije. zahvalan je u obrani, ima vrlo dobar šut, ima muda za probijanje i po meni on je avion za rozića, simona, trohu itd.
[Vrh] Go down
Starosta
Rookie
Rookie



Posts : 31
Join date : 13.09.2010

Marko Car Empty
PostajNaslov: Re: Marko Car   Marko Car Emptyuto ruj 28, 2010 12:48 am

najantipatičnija osoba koju sam ikad u životu upozna

a znam i puno ljudi koji su igrali s njim, baš niko nema lipu rič o njemu. dapače, svi su ga mrzili radi njegovog ponašanja (van terena. na terenu se isto nezna ponašat, al to opet ništa ne znači).

[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Marko Car Empty
PostajNaslov: Re: Marko Car   Marko Car Emptyuto ruj 28, 2010 2:09 am

jazine je napisao/la:
igi-zgb je napisao/la:
meni osobno najodvratniji košarkaš.

za svoju objektivnu kvalitetu uzima prevelike ovlasti.funkcionira jedino na način da zaustavi odvijanje akcije i prisvoji loptu na 10 sekundi.a za takvu igru kvalitetu imaju samo najbolji igrači.kao navijaču cibone drago mi je da i dalje igra za kk zadar.a sada ni ne igra troha da ga čuva kad nas je jednom napunio u zadru u regularnom dijelu a1 lige.

nebi bio loš kao back up,ali starter nikako.obrana dobra.šut solidan,može pogađati i promašivati u serijama.

svom srećom nije došao u cibonu iako je trebao.da je bojan otišao u rim ovo smeće bi ga zamijenilo.
Zašto vriđaš igrača, na temelju čega? možda što je malo temperamentan kad mu dosude nepostojeći faul... on se izborio u zadru isključivo svojim zalaganjem i malo mu ljudi u zadru imaju nešto za prigovorit. isitina da triba malo sredit živce i ne glumit zvijezdu kad mu ne ide (to je na jupi da mu popravi), ali nebi se složio da on zadržava previše balun i da zaustavlja akcije. zahvalan je u obrani, ima vrlo dobar šut, ima muda za probijanje i po meni on je avion za rozića, simona, trohu itd.
ja njega ne vrijeđam,rekao sam svoje mišljenju o njemu.

ali vrijeđa on druge igrače,štipa,laktari,jebe majku...postoji među njegovim suparnicima konsenzus da se nijedan košarkaš nesportskije ne ponaša.

igrači cibone prevođeni vukom su ga mislili napenalit u hodniku da je cibona izgubila treću utakmicu.to je bio dogovor svalčionice.
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie



Posts : 73
Join date : 18.09.2010

Marko Car Empty
PostajNaslov: Re: Marko Car   Marko Car Emptyuto ruj 28, 2010 9:45 am

Vrijeđaš ga jel ga nazivaš smećem. pravi su se našli koji će govorit o poštenju... ako već brane normalno ponašanje na terenu mogli su iscipelarit svog kolegu gordona koji je uvik radio sranja. ja znam neke igrače zadra, i kako oni kažu car je sasvim normalna osoba... Da je tako u k... nevirujem da bi ga jusup (i još prije njega zmago) trpio. Što su vedran i ekipa dobili koju modricu od cara pa ih je to povridilo Laughing
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie
reket


Posts : 92
Join date : 12.09.2010
Location : Zadar

Marko Car Empty
PostajNaslov: Re: Marko Car   Marko Car Emptyuto ruj 28, 2010 10:24 am

igi-zgb je napisao/la:
jazine je napisao/la:
igi-zgb je napisao/la:
meni osobno najodvratniji košarkaš.

za svoju objektivnu kvalitetu uzima prevelike ovlasti.funkcionira jedino na način da zaustavi odvijanje akcije i prisvoji loptu na 10 sekundi.a za takvu igru kvalitetu imaju samo najbolji igrači.kao navijaču cibone drago mi je da i dalje igra za kk zadar.a sada ni ne igra troha da ga čuva kad nas je jednom napunio u zadru u regularnom dijelu a1 lige.

nebi bio loš kao back up,ali starter nikako.obrana dobra.šut solidan,može pogađati i promašivati u serijama.

svom srećom nije došao u cibonu iako je trebao.da je bojan otišao u rim ovo smeće bi ga zamijenilo.
Zašto vriđaš igrača, na temelju čega? možda što je malo temperamentan kad mu dosude nepostojeći faul... on se izborio u zadru isključivo svojim zalaganjem i malo mu ljudi u zadru imaju nešto za prigovorit. isitina da triba malo sredit živce i ne glumit zvijezdu kad mu ne ide (to je na jupi da mu popravi), ali nebi se složio da on zadržava previše balun i da zaustavlja akcije. zahvalan je u obrani, ima vrlo dobar šut, ima muda za probijanje i po meni on je avion za rozića, simona, trohu itd.
ja njega ne vrijeđam,rekao sam svoje mišljenju o njemu.

ali vrijeđa on druge igrače,štipa,laktari,jebe majku...postoji među njegovim suparnicima konsenzus da se nijedan košarkaš nesportskije ne ponaša.

igrači cibone prevođeni vukom su ga mislili napenalit u hodniku da je cibona izgubila treću utakmicu.to je bio dogovor svalčionice.

pa sto ga nisu napenalili? usrali se? da vukovi! lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Marko Car Empty
PostajNaslov: Re: Marko Car   Marko Car Empty

[Vrh] Go down
 
Marko Car
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Marko Tomas
» Marko Ramljak

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: A1 muška košarkaška liga :: Igrači-
Forum(o)Bir: