Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Marko Ramljak

Go down 
+9
znatizelja
konobar
mazohist
MarkoCar
offense
reket
Spiridon Kopicl
igi-zgb
basketboy
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
basketboy
Rookie
Rookie
basketboy


Posts : 64
Join date : 12.09.2010
Location : malo misto

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptyčet ruj 23, 2010 3:27 pm

http://www.kosarka.hr/main.asp?dir=news&newsid=35297
Da čovjek ne povjruje, jedan od većih talenata HR košarke, potpisao za Zadar! Što je, ponestalo nofca u Trnskom i Podsusedu? Ovu vijest treba proslaviti! sunny Basketball bounce drunken
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptyčet ruj 23, 2010 3:29 pm

basketboy je napisao/la:
http://www.kosarka.hr/main.asp?dir=news&newsid=35297
Da čovjek ne povjruje, jedan od većih talenata HR košarke, potpisao za Zadar! Što je, ponestalo nofca u Trnskom i Podsusedu? Ovu vijest treba proslaviti! sunny Basketball bounce drunken

u trnsko nije mogao radi krađe bubala i teško narušenih odnosa na liniji široki-KP radi tog transfera.to im u širokom nisu oprostili,i sjebali ih za FF pobjedom na proljeće u zagrebu čime je KP izgubio plasman na FF nlba i kvalifikacije za euroligu ...a imaju šarića isto tako na toj poziciji


za cedevitu ne znam,ali zadar je obavio golem posao.
[Vrh] Go down
Spiridon Kopicl
Rookie
Rookie



Posts : 15
Join date : 12.09.2010

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptyčet ruj 23, 2010 3:35 pm

Za Cedevitu je objašnjenje da im je Matej Mamić sportski direktor.
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie
reket


Posts : 92
Join date : 12.09.2010
Location : Zadar

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptyčet ruj 23, 2010 3:38 pm

neznam tog decka ali svi kazu da ima potencijala. bravo za zadar!
ugovor na 4 godine....
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptyčet ruj 23, 2010 3:46 pm

reket je napisao/la:
neznam tog decka ali svi kazu da ima potencijala. bravo za zadar!
ugovor na 4 godine....
to je jedini mini zajeb,jer on je junior još jednu godinu i nema šanse da igra za seniore je nespreman.niti u širokom nije bio bilzu seniora.
onda slijedi prva sezona seniora i normalno manja minutaža,a to su i olivari,pavle koji će biti vjerojatno u većim ulogama.
tako da je moguće da tek nakon prve prave velike sezone zbriše jer će mu isteći ugovor,čak i godinu prije kada bi se smanjila odšteta radi isticajuće sezone.
pravi posao bi dakle zadar obavio potpisom na 6 godina npr. jer bi se zaštitio ili od bijega besplatno ili za male pare,a i dugoročnije bi imao igrača vezanog za klub da možda donese i trofeje...tako ja nekako to gledam,to je mali minus tog posla..
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie
basketboy


Posts : 64
Join date : 12.09.2010
Location : malo misto

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptyčet ruj 23, 2010 4:18 pm

igi-zgb je napisao/la:
reket je napisao/la:
neznam tog decka ali svi kazu da ima potencijala. bravo za zadar!
ugovor na 4 godine....
to je jedini mini zajeb,jer on je junior još jednu godinu i nema šanse da igra za seniore je nespreman.niti u širokom nije bio bilzu seniora.
onda slijedi prva sezona seniora i normalno manja minutaža,a to su i olivari,pavle koji će biti vjerojatno u većim ulogama.
tako da je moguće da tek nakon prve prave velike sezone zbriše jer će mu isteći ugovor,čak i godinu prije kada bi se smanjila odšteta radi isticajuće sezone.
pravi posao bi dakle zadar obavio potpisom na 6 godina npr. jer bi se zaštitio ili od bijega besplatno ili za male pare,a i dugoročnije bi imao igrača vezanog za klub da možda donese i trofeje...tako ja nekako to gledam,to je mali minus tog posla..
Prije par dana otvorio sam topic, koji sam naslovio otprilike ovako, "talentirani klinci-svi putevi vode u Zagreb", i nakon stotinjak pregledavanja i ni jednog odgovora, ja sam isti izbrisao! Valjda se to već smatra normalnim,mislim to da svi klinci dolaze u ZGB, tim više je ova vijest vrijedna! I nije bitno na koliko i za koliko je potpisao, ne broje se godine ni brojnim Zadranima, Splićanima, Šibenčanima..., koji su došli u ZGB i košarkaški propali u njemu! Zato mi je drago što je Marko izabrao jedan dalmatinski klub, pun mi je kurac Karamarkove i Tedeschijeve igračke za pranje novca, koju zovu KK. confused
Da ne spominjem ove jebivjetre i osvjedočene kriminalce, čiji je topic i na ovom forumu najposjećeniji!
http://www.jutarnji.hr/bandic--cibona-nece-dobiti-novce-/888905/
Mislim da sam bil jasan, sad bu palo još par rundi po reklami sa Ramljakova dresa! drunken
[Vrh] Go down
offense
Rookie
Rookie
offense


Posts : 35
Join date : 13.09.2010

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptyčet ruj 23, 2010 4:19 pm

blago nama sa svim tim silnim talentima Rolling Eyes
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptyčet ruj 23, 2010 4:23 pm

basketboy je napisao/la:
igi-zgb je napisao/la:
reket je napisao/la:
neznam tog decka ali svi kazu da ima potencijala. bravo za zadar!
ugovor na 4 godine....
to je jedini mini zajeb,jer on je junior još jednu godinu i nema šanse da igra za seniore je nespreman.niti u širokom nije bio bilzu seniora.
onda slijedi prva sezona seniora i normalno manja minutaža,a to su i olivari,pavle koji će biti vjerojatno u većim ulogama.
tako da je moguće da tek nakon prve prave velike sezone zbriše jer će mu isteći ugovor,čak i godinu prije kada bi se smanjila odšteta radi isticajuće sezone.
pravi posao bi dakle zadar obavio potpisom na 6 godina npr. jer bi se zaštitio ili od bijega besplatno ili za male pare,a i dugoročnije bi imao igrača vezanog za klub da možda donese i trofeje...tako ja nekako to gledam,to je mali minus tog posla..
Prije par dana otvorio sam topic, koji sam naslovio otprilike ovako, "talentirani klinci-svi putevi vode u Zagreb", i nakon stotinjak pregledavanja i ni jednog odgovora, ja sam isti izbrisao! Valjda se to već smatra normalnim,mislim to da svi klinci dolaze u ZGB, tim više je ova vijest vrijedna! I nije bitno na koliko i za koliko je potpisao, ne broje se godine ni brojnim Zadranima, Splićanima, Šibenčanima..., koji su došli u ZGB i košarkaški propali u njemu! Zato mi je drago što je Marko izabrao jedan dalmatinski klub, pun mi je kurac Karamarkove i Tedeschijeve igračke za pranje novca, koju zovu KK. confused
Da ne spominjem ove jebivjetre i osvjedočene kriminalce, čiji je topic i na ovom forumu najposjećeniji!
http://www.jutarnji.hr/bandic--cibona-nece-dobiti-novce-/888905/
Mislim da sam bil jasan, sad bu palo još par rundi po reklami sa Ramljakova dresa! drunken
ovako,ne sporim ništa o sumnivom poslovanju cibone...ali isto tako imam prilično povjerljive informacije o financiranju kk zadar,gdje se čak može i češće naći kazneno dijelo..dakle,kk zadar je isti kurac kao cibona.na jednak način posluje potpuno ovisan o politici,samo je manja riba kao objektivno manji klub.a kod kk zadra potoje i neki fenomeni kojih kod cibone nema kao npr.političke ucijene i reketarenje nekih poduzetnika kako bi financirali itd.

zato molim te nemoj amnestirati kk zadar od sranja i prikazivatih ih kao nevinašca,još pritom naglašavajući cibonu,jer TO JE ISTI KURAC!
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie
basketboy


Posts : 64
Join date : 12.09.2010
Location : malo misto

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptyčet ruj 23, 2010 4:37 pm

igi-zgb je napisao/la:
basketboy je napisao/la:
igi-zgb je napisao/la:
reket je napisao/la:
neznam tog decka ali svi kazu da ima potencijala. bravo za zadar!
ugovor na 4 godine....
to je jedini mini zajeb,jer on je junior još jednu godinu i nema šanse da igra za seniore je nespreman.niti u širokom nije bio bilzu seniora.
onda slijedi prva sezona seniora i normalno manja minutaža,a to su i olivari,pavle koji će biti vjerojatno u većim ulogama.
tako da je moguće da tek nakon prve prave velike sezone zbriše jer će mu isteći ugovor,čak i godinu prije kada bi se smanjila odšteta radi isticajuće sezone.
pravi posao bi dakle zadar obavio potpisom na 6 godina npr. jer bi se zaštitio ili od bijega besplatno ili za male pare,a i dugoročnije bi imao igrača vezanog za klub da možda donese i trofeje...tako ja nekako to gledam,to je mali minus tog posla..
Prije par dana otvorio sam topic, koji sam naslovio otprilike ovako, "talentirani klinci-svi putevi vode u Zagreb", i nakon stotinjak pregledavanja i ni jednog odgovora, ja sam isti izbrisao! Valjda se to već smatra normalnim,mislim to da svi klinci dolaze u ZGB, tim više je ova vijest vrijedna! I nije bitno na koliko i za koliko je potpisao, ne broje se godine ni brojnim Zadranima, Splićanima, Šibenčanima..., koji su došli u ZGB i košarkaški propali u njemu! Zato mi je drago što je Marko izabrao jedan dalmatinski klub, pun mi je kurac Karamarkove i Tedeschijeve igračke za pranje novca, koju zovu KK. confused
Da ne spominjem ove jebivjetre i osvjedočene kriminalce, čiji je topic i na ovom forumu najposjećeniji!
http://www.jutarnji.hr/bandic--cibona-nece-dobiti-novce-/888905/
Mislim da sam bil jasan, sad bu palo još par rundi po reklami sa Ramljakova dresa! drunken
ovako,ne sporim ništa o sumnivom poslovanju cibone...ali isto tako imam prilično povjerljive informacije o financiranju kk zadar,gdje se čak može i češće naći kazneno dijelo..dakle,kk zadar je isti kurac kao cibona.na jednak način posluje potpuno ovisan o politici,samo je manja riba kao objektivno manji klub.a kod kk zadra potoje i neki fenomeni kojih kod cibone nema kao npr.političke ucijene i reketarenje nekih poduzetnika kako bi financirali itd.

zato molim te nemoj amnestirati kk zadar od sranja i prikazivatih ih kao nevinašca,još pritom naglašavajući cibonu,jer TO JE ISTI KURAC!
Nikoga ja ne amnestiram od kriminala, ali ni od gluposti, siguran sam da bi u Zadru već našli rješenje da su na Kneginom mjestu! bounce
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptyčet ruj 23, 2010 4:42 pm

basketboy je napisao/la:
igi-zgb je napisao/la:
basketboy je napisao/la:
igi-zgb je napisao/la:
reket je napisao/la:
neznam tog decka ali svi kazu da ima potencijala. bravo za zadar!
ugovor na 4 godine....
to je jedini mini zajeb,jer on je junior još jednu godinu i nema šanse da igra za seniore je nespreman.niti u širokom nije bio bilzu seniora.
onda slijedi prva sezona seniora i normalno manja minutaža,a to su i olivari,pavle koji će biti vjerojatno u većim ulogama.
tako da je moguće da tek nakon prve prave velike sezone zbriše jer će mu isteći ugovor,čak i godinu prije kada bi se smanjila odšteta radi isticajuće sezone.
pravi posao bi dakle zadar obavio potpisom na 6 godina npr. jer bi se zaštitio ili od bijega besplatno ili za male pare,a i dugoročnije bi imao igrača vezanog za klub da možda donese i trofeje...tako ja nekako to gledam,to je mali minus tog posla..
Prije par dana otvorio sam topic, koji sam naslovio otprilike ovako, "talentirani klinci-svi putevi vode u Zagreb", i nakon stotinjak pregledavanja i ni jednog odgovora, ja sam isti izbrisao! Valjda se to već smatra normalnim,mislim to da svi klinci dolaze u ZGB, tim više je ova vijest vrijedna! I nije bitno na koliko i za koliko je potpisao, ne broje se godine ni brojnim Zadranima, Splićanima, Šibenčanima..., koji su došli u ZGB i košarkaški propali u njemu! Zato mi je drago što je Marko izabrao jedan dalmatinski klub, pun mi je kurac Karamarkove i Tedeschijeve igračke za pranje novca, koju zovu KK. confused
Da ne spominjem ove jebivjetre i osvjedočene kriminalce, čiji je topic i na ovom forumu najposjećeniji!
http://www.jutarnji.hr/bandic--cibona-nece-dobiti-novce-/888905/
Mislim da sam bil jasan, sad bu palo još par rundi po reklami sa Ramljakova dresa! drunken
ovako,ne sporim ništa o sumnivom poslovanju cibone...ali isto tako imam prilično povjerljive informacije o financiranju kk zadar,gdje se čak može i češće naći kazneno dijelo..dakle,kk zadar je isti kurac kao cibona.na jednak način posluje potpuno ovisan o politici,samo je manja riba kao objektivno manji klub.a kod kk zadra potoje i neki fenomeni kojih kod cibone nema kao npr.političke ucijene i reketarenje nekih poduzetnika kako bi financirali itd.

zato molim te nemoj amnestirati kk zadar od sranja i prikazivatih ih kao nevinašca,još pritom naglašavajući cibonu,jer TO JE ISTI KURAC!
Nikoga ja ne amnestiram od kriminala, ali ni od gluposti, siguran sam da bi u Zadru već našli rješenje da su na Kneginom mjestu! bounce
recimo da je lani pronađeno na proljeće vrlo zanimljiv način da se riješe tekući i gorući dugovi,ono kad su poduzetnici "sami skupili novce iz ljubavi na poziv upomoć iz kluba"...to naravno nema veze sa vladajućom strukturom u gradu i klubu,a ni sa kasnijim dobivanjem razno raznih dozvola kao građevinska,obrtica Sleep
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptyčet ruj 23, 2010 5:00 pm

Citat od abassi80 Što ste se sad uhvatili Ramljaka, ima Zadar i Franka Šanga koji je senior i samo 8 mjeseci stariji od njega,ali zato i avion za njega,a izgleda da svi lagano dižu ruke od njega,a sad se uhvatili Ramljaka koji treba pojesti 2 kamiona pašte i fažola i 2000 punjenih paprika(kod Jabuke u Basketu) da dođe do Šangove razine.Nemojte se zavaravati Vanjakovim reprenzetativnim selekcijama jer su tamo i Ramljak i Marin Kukuč neopravdano uzimali minutažu Franku koji u odnosu na ovu dvojicu već sada može igrati seniorsku košarku.
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptyčet ruj 23, 2010 5:23 pm

MarkoCar je napisao/la:
Citat od abassi80 Što ste se sad uhvatili Ramljaka, ima Zadar i Franka Šanga koji je senior i samo 8 mjeseci stariji od njega,ali zato i avion za njega,a izgleda da svi lagano dižu ruke od njega,a sad se uhvatili Ramljaka koji treba pojesti 2 kamiona pašte i fažola i 2000 punjenih paprika(kod Jabuke u Basketu) da dođe do Šangove razine.Nemojte se zavaravati Vanjakovim reprenzetativnim selekcijama jer su tamo i Ramljak i Marin Kukuč neopravdano uzimali minutažu Franku koji u odnosu na ovu dvojicu već sada može igrati seniorsku košarku.
umjesto da pišeš o ramljaku,rađe se treba zalagati za pankracija baraća zadru jer samo on pokriva 3 pozicije i može učiniti od olivarija,marčinkovića i batura igrače,a os kk zadra ozbiljnu ekipu.
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptyčet ruj 23, 2010 5:47 pm

igi-zgb je napisao/la:
MarkoCar je napisao/la:
Citat od abassi80 Što ste se sad uhvatili Ramljaka, ima Zadar i Franka Šanga koji je senior i samo 8 mjeseci stariji od njega,ali zato i avion za njega,a izgleda da svi lagano dižu ruke od njega,a sad se uhvatili Ramljaka koji treba pojesti 2 kamiona pašte i fažola i 2000 punjenih paprika(kod Jabuke u Basketu) da dođe do Šangove razine.Nemojte se zavaravati Vanjakovim reprenzetativnim selekcijama jer su tamo i Ramljak i Marin Kukuč neopravdano uzimali minutažu Franku koji u odnosu na ovu dvojicu već sada može igrati seniorsku košarku.
umjesto da pišeš o ramljaku,rađe se treba zalagati za pankracija baraća zadru jer samo on pokriva 3 pozicije i može učiniti od olivarija,marčinkovića i batura igrače,a os kk zadra ozbiljnu ekipu.
pa abasi drago mi je da i ovdje pišeš
[Vrh] Go down
offense
Rookie
Rookie
offense


Posts : 35
Join date : 13.09.2010

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptyčet ruj 23, 2010 8:37 pm

igi-zgb je napisao/la:
MarkoCar je napisao/la:
Citat od abassi80 Što ste se sad uhvatili Ramljaka, ima Zadar i Franka Šanga koji je senior i samo 8 mjeseci stariji od njega,ali zato i avion za njega,a izgleda da svi lagano dižu ruke od njega,a sad se uhvatili Ramljaka koji treba pojesti 2 kamiona pašte i fažola i 2000 punjenih paprika(kod Jabuke u Basketu) da dođe do Šangove razine.Nemojte se zavaravati Vanjakovim reprenzetativnim selekcijama jer su tamo i Ramljak i Marin Kukuč neopravdano uzimali minutažu Franku koji u odnosu na ovu dvojicu već sada može igrati seniorsku košarku.
umjesto da pišeš o ramljaku,rađe se treba zalagati za pankracija baraća zadru jer samo on pokriva 3 pozicije i može učiniti od olivarija,marčinkovića i batura igrače,a os kk zadra ozbiljnu ekipu.

ti to ozbiljno o pankraciju No
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptyčet ruj 23, 2010 9:32 pm

[quote="igi-zgb"]
reket je napisao/la:
neznam tog decka ali svi kazu da ima potencijala. bravo za zadar!
ugovor na 4 godine....
to je jedini mini zajeb,jer on je junior još jednu godinu i nema šanse da igra za seniore je nespreman.niti u širokom nije bio bilzu seniora.
Ak se ja ne varam on nije nikad bil u Širokom ?Bar se nadam da je to onaj najmlađi od Ramljaka od kojeg ja očekujem čuda.
Embarassed
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptyčet ruj 23, 2010 9:34 pm

MarkoCar je napisao/la:
Citat od abassi80 Što ste se sad uhvatili Ramljaka, ima Zadar i Franka Šanga koji je senior i samo 8 mjeseci stariji od njega,ali zato i avion za njega,a izgleda da svi lagano dižu ruke od njega,a sad se uhvatili Ramljaka koji treba pojesti 2 kamiona pašte i fažola i 2000 punjenih paprika(kod Jabuke u Basketu) da dođe do Šangove razine.Nemojte se zavaravati Vanjakovim reprenzetativnim selekcijama jer su tamo i Ramljak i Marin Kukuč neopravdano uzimali minutažu Franku koji u odnosu na ovu dvojicu već sada može igrati seniorsku košarku.
Ovaj je neki lokal patrijot Zadarski ? Ma razmem ja da bi trebalo domaće dećke gurat, dapaće al ovaj je fakat odličan klinjo, ak je taj Šango tak dobar onda fakat imate opakog nekog španera Šangu. Embarassed
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie
konobar


Posts : 66
Join date : 12.09.2010

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptyčet ruj 23, 2010 11:16 pm

mazohist je napisao/la:
MarkoCar je napisao/la:
Citat od abassi80 Što ste se sad uhvatili Ramljaka, ima Zadar i Franka Šanga koji je senior i samo 8 mjeseci stariji od njega,ali zato i avion za njega,a izgleda da svi lagano dižu ruke od njega,a sad se uhvatili Ramljaka koji treba pojesti 2 kamiona pašte i fažola i 2000 punjenih paprika(kod Jabuke u Basketu) da dođe do Šangove razine.Nemojte se zavaravati Vanjakovim reprenzetativnim selekcijama jer su tamo i Ramljak i Marin Kukuč neopravdano uzimali minutažu Franku koji u odnosu na ovu dvojicu već sada može igrati seniorsku košarku.
Ovaj je neki lokal patrijot Zadarski ? Ma razmem ja da bi trebalo domaće dećke gurat, dapaće al ovaj je fakat odličan klinjo, ak je taj Šango tak dobar onda fakat imate opakog nekog španera Šangu. Embarassed

sango je jako nadaren smislom i mogucnostima. moze igrat od 1 do 4, ali je sav neki "pod rucnom". bojim se da je jos jedan u nizu talentom nadaren decko, ali s hrvatskim mentalitetom....malih miseva pale
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie
konobar


Posts : 66
Join date : 12.09.2010

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptyčet ruj 23, 2010 11:22 pm

Spiridon Kopicl je napisao/la:
Za Cedevitu je objašnjenje da im je Matej Mamić sportski direktor.

godinu mladji karlo lebo je mozda i veci potencijal od ramljaka, igraju na istoj poziciji, tako da nema potrebe radit guzvu.
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie
znatizelja


Posts : 75
Join date : 12.09.2010

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptyčet ruj 23, 2010 11:26 pm

Stariji je Ramljak prije par godina potpisao ugovor s Cedevitom i nikad se nakon toga više nije pojavio u Zagrebu...tako da je razumljiv suzdržani stav Cedevite prema toj obitelji...s druge strane, mislim da će se mali načekati kao i svi mladi kod Jusupa, a samo se može nadati da je u Zadru nešto krenulo na bolje što se tiče omladinskog pogona...
[Vrh] Go down
avarbud
Rookie
Rookie



Posts : 8
Join date : 17.09.2010

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptypet ruj 24, 2010 12:18 am

konobar je napisao/la:
Spiridon Kopicl je napisao/la:
Za Cedevitu je objašnjenje da im je Matej Mamić sportski direktor.

godinu mladji karlo lebo je mozda i veci potencijal od ramljaka, igraju na istoj poziciji, tako da nema potrebe radit guzvu.


Da Karlo je u istinu veliki potencijal!Ipak mislim da je Ramnjak još jedna stepenica iznad svih!Naj bliži Dariu Šariću!Može igrati naj manje tri pozicije i to jako uspješno!Ne razumijem kako to da je birao Zadar?S obzirom da je još ovu sezonu junior sigurno bi u nekom od zg. klubova imao priliku više igrati razne lige!
[Vrh] Go down
gizmo
Rookie
Rookie



Posts : 19
Join date : 23.09.2010

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptypet ruj 24, 2010 8:38 am

konobar je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
MarkoCar je napisao/la:
Citat od abassi80 Što ste se sad uhvatili Ramljaka, ima Zadar i Franka Šanga koji je senior i samo 8 mjeseci stariji od njega,ali zato i avion za njega,a izgleda da svi lagano dižu ruke od njega,a sad se uhvatili Ramljaka koji treba pojesti 2 kamiona pašte i fažola i 2000 punjenih paprika(kod Jabuke u Basketu) da dođe do Šangove razine.Nemojte se zavaravati Vanjakovim reprenzetativnim selekcijama jer su tamo i Ramljak i Marin Kukuč neopravdano uzimali minutažu Franku koji u odnosu na ovu dvojicu već sada može igrati seniorsku košarku.
Ovaj je neki lokal patrijot Zadarski ? Ma razmem ja da bi trebalo domaće dećke gurat, dapaće al ovaj je fakat odličan klinjo, ak je taj Šango tak dobar onda fakat imate opakog nekog španera Šangu. Embarassed

sango je jako nadaren smislom i mogucnostima. moze igrat od 1 do 4, ali je sav neki "pod rucnom". bojim se da je jos jedan u nizu talentom nadaren decko, ali s hrvatskim mentalitetom....malih miseva pale

Na moju veliku žalost, moram ustvrditi da bi "pod ručnom" možda i bio povoljan izraz za Šanga. Da je pod ručnom mogao bi je otpustiti a ja to nisam još doživio. Prije će biti da nije pod ručnom nego je jednostavno takav. Izgleda fantastično, košarkaški sa stilom ali nema ni malo krvi u sebi. Voljni moment -2. Kao da ne želi. Šteta!!! Nije istina da nije forsiran. Forsiran je i u reprezentaciji a pogotovo prošlih godina u klubu. Ali nema odziva sa njegove strane. Prošlu godinu je u A2 ligi imao priličnu minutažu i trebao je biti jedan od nosioca ekipe ali jednostavno ne ide. U juniorima je trebao biti prevaga a to nije bio. Bodrili ga ili ne, vikali ili ne nema nikakvog pomaka. Pa čak i u reprezentaciji nije pokazao neki preveliki voljni momenat. Nažalost, još jedan koji lijepo izgleda ali ... Kao i jabuka koja lijepo izgleda ali kad zagrizeš ajme majko. Žao mi je, ali pomalo sam izgubio nadu u njega.
[Vrh] Go down
gizmo
Rookie
Rookie



Posts : 19
Join date : 23.09.2010

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptypet ruj 24, 2010 9:18 am

avarbud je napisao/la:
konobar je napisao/la:
Spiridon Kopicl je napisao/la:
Za Cedevitu je objašnjenje da im je Matej Mamić sportski direktor.

godinu mladji karlo lebo je mozda i veci potencijal od ramljaka, igraju na istoj poziciji, tako da nema potrebe radit guzvu.


Da Karlo je u istinu veliki potencijal!Ipak mislim da je Ramnjak još jedna stepenica iznad svih!Naj bliži Dariu Šariću!Može igrati naj manje tri pozicije i to jako uspješno!Ne razumijem kako to da je birao Zadar?S obzirom da je još ovu sezonu junior sigurno bi u nekom od zg. klubova imao priliku više igrati razne lige!

Ne bih se složio da je Lebo veći potencijal od Ramljaka. Ustvari, za sada nisu ni približno za usporedbu. Nisu ni približno slični tip igrača. I još puno toga. Ramljak je tzv. "All around" igrač. Može igrati pozicije od 1 do 3. Jak je u igri sa loptom ali i bez nje. Solidan šut. Dobar u reketu i na skoku. Uglavnom jako zahvalan igrač. Prošlo ljeto je on bio igrač br. 1 u kadetskoj repki. Šarić je bio za korak iza njega. Loše za Ramljaka je što prošle godine nije promijenio sredinu i otišao iz Posušja. Malo je stagnirao i to se vidjelo ovo ljeto u juniorskoj reprezentaciji. U ovom trenutku je Šarić za korak ispred. Korpulentniji je. fizički jači i puno je napredovao u zadnjih 6 mjeseci. Očito je dobro radio. I da ne skrenem od Lebe. Lebo je dečko koji trenutno može odigrati dobro iz drugog plana. Tehnika mu je trenutno loša i nema što raditi u igri sa loptom. Njegova igra mora se trenutno bazirati na igru bez lopte. Ono što je popravio i vidi se da je na tome radio je izlaz iz bloka i dizanje na skok šut. Dobar je na skoku i iz drugog plana (odbijanci, Šarićevi asisiti ispod koša, istrčavanje kontre). Uglavnom igrač sa fantastičnim fizičkim predispozicijama. I da se razumijemo, svi igrači koji su igrali sa Šarićem ovo ljeto u petorci dobili su dimenziju više zbog njega. Bez Šarića bi se borili za opstanak u A diviziji. Treba reći da bi skoro pa bilo koja reprezentacija iz prvih 8 pa i niže, na EU kadetskom bila prva da je imala Šarića u ekipi.
Mislim da Ramljak nije bez veze izabrao Zadar jer su se neke stvari u ZD promijenile.
1) trener prve ekipe je Jusup. Zadnje igrače koji su izašli iz ZD škole a da igraju ili su igrali ozbiljnu košarku je upravo on "lansirao". Popović, Banić, braća Ružić, braća Perinčić...I sa njima kao mladima osvojio je GoodYear ligu. I današnji mladi imaju se čemu nadati ako on ostane par godina. Ako vrijede dobit će priliku.
2) trener druge ekipe Zadra ((zovu se Pet Bunara) koja će igrati A2 ligu je Tihomir Bujan. Jako dobar trener od koga će i Ramljak imati što naučiti. U toj ekipi bit će uglavnom juniori (prošlogodišnji kadetski prvaci HR) sa 3 iskusnija igrača. Sa Ramljakom bit će to dobra i perspektivna ekipa.
3) trener za individualni rad je Denis Pleslić. Trener koji je bio pomoćnik Jupi, Zmagi, Aci a i samostalno je vodio ekipu jedno vrijeme. Znači ima veliko seniorsko iskustvo.
4) Juniori i druga ekipa su dobili i svog kondicionog trenera što prije nije bio slučaj i treniraju 2 puta dnevno
5) Imaju Jazine cijeli dan na raspolaganju za mlađe uzraste. To je klubska dvorana dok seniori treniraju na Višnjiku.

Znači, ima razloga zašto je izabrao baš Zadar. Sva tri trenera sa velikim seniorskim iskustvom i moglo bi to dobro ispasti za Zadar pogotovo u ovim vremenima besparice. Znaju što mladim igračima treba da bi uspješno prešli u seniore.
Pa nije valjda trebao ići u Zagreb gdje su veliki projekti trenutno Šarić i Hezonja. Drugi su vodonoše. Drugo, bolje za HR košarku da se sva kvaliteta ne koncentrira na jednom mjestu. Oprostite na opširnom postu.
I ne zaboravite, ima u Zadru još super talentiranih mladaca koji će uskoro pokazati svoje kvalitete i u seniorskoj košarci.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptypet ruj 24, 2010 4:08 pm

Ti bokca po ovom Gizmovom postu tam teče med i mlijeko u tim mlađim uzrastima. To znači da je Mavra opako zabrijal ? Ajde dobro nadam se da je tak i da bu sad krenuli delat kak spada, a ne da ih Zagreb i Cedevita tak tamburaju u mlađim uzrastima. U svakom slučaju od Marka moraju napravit igrača inaće su svi tam nesposobni. Taj mali sve predispozicije ima , sad treba delat s njim kak spada da iskoristi svoj potencijal. Embarassed
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptypet ruj 24, 2010 4:52 pm

gizmo je napisao/la:


Ne bih se složio da je Lebo veći potencijal od Ramljaka. Ustvari, za sada nisu ni približno za usporedbu. Nisu ni približno slični tip igrača. I još puno toga. Ramljak je tzv. "All around" igrač. Može igrati pozicije od 1 do 3. Jak je u igri sa loptom ali i bez nje. Lebo je dečko koji trenutno može odigrati dobro iz drugog plana. Tehnika mu je trenutno loša i nema što raditi u igri sa loptom.

Dobar dan gizmo - si zel sve tablete danas...

Ramljak može igrati playa Laughing

Vidim da si redovit na Sjeveru i oduševljavaš se kad Senijad Ibričić odvuče dva igrača a Brkljača utrči iz drugog plana i zabije gol.
Ovo je forum o jednom drugom sportu znaš to je košarka - tu dečki i cure jašu na konjima poput tebe i udaraju palicom po lopti.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Emptypet ruj 24, 2010 5:02 pm

Joj kak je ovaj dotepenec zloćest. To je strašno. Naravno da Marko može igrat pleja i sigurno ga je i igral na Olimpijadi za mlade ovog ljeta. No to je bil hakl a tam svi igraju pleja. Po onom kaj sam ja SITNO vidjel od tog maloga on je nekakva pokretna 4 ili ti nekakva trojka. Ima smisla i tehinke u njemu ali mislim da malo voli potezat trice. Ima onaj klasičan naš problem. E sad dal bu ga uspjeli odvić od toga bumo videli. Dosta slabo nam ide to odvikavanje naših igrača od prangijanja trica. Možda bi trebalo nekakvu kliniku otvorit. Embarassed
[Vrh] Go down
Sponsored content





Marko Ramljak Empty
PostajNaslov: Re: Marko Ramljak   Marko Ramljak Empty

[Vrh] Go down
 
Marko Ramljak
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Marko Car
» Marko Tomas

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Reprezentacije :: U18 - HR reprezentacija-
Forum(o)Bir: