Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 HKS - Hrvatski košarkaški savez

Go down 
+7
paralela
miles-page
Admin
basket88
Faul u napadu
Roelteb
pravaneznalica
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
samurai
Rookie
Rookie



Posts : 4
Join date : 20.09.2010

HKS - Hrvatski košarkaški savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HKS - Hrvatski košarkaški savez   HKS - Hrvatski košarkaški savez - Page 2 Emptypon ruj 20, 2010 11:08 pm

i BTW što se tiče Vukovarskog piva stvarno je nevjerojatno dobro.

Pio sam ga neki dan kod kompića u Pučkoj Pivnici(posjetite to mjesto izvrsna klopa,znam da je reklama al ja sam jednostavno filantrop)i ostao sam osupnut bogatstvom okusa.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

HKS - Hrvatski košarkaški savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HKS - Hrvatski košarkaški savez   HKS - Hrvatski košarkaški savez - Page 2 Emptypon ruj 20, 2010 11:28 pm

paralela je napisao/la:
Bunimo se šta je Joke izbornik umjesto da se upitamo bi li itko drugi od poznatijih trenera za taj novac bio izbornik. Mi kad pričamo idemo o svemu na dugo i široko, a nitko da spomene taj jad od novca koji izdvajamo i bez kojeg je gotovo nemoguće doći u vrh Europe i svijeta.
Ne shvaćam baš ovo ? Kaj bi ja trebal bit sretan kaj je Joke pristal bit naš izbornik za malu lovu ? Pa kaj ovi iz HKS-a troše lovu na raznorazne pizdarije. Možda da ukinu priglupe i nepotrebne pripreme B-repke i tu lovu prosljede kvalitetnom izborniku ? MOžda da naši politčki klubovi ne daju našim veteranima 500000 eura za sjedenje i mahanje s ručnikom neg da daju za vrhunskog izbornika ? Vidim da se i stanovi djele, možda da daju jedan stan nekom kvalitetnom izborniku ? Ne brini ima se za vrhunskog stručnjaka al ovako je bolje više ostane za seminare i vikendice od nekakvih činovnika i konobara. Embarassed
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie



Posts : 111
Join date : 12.09.2010

HKS - Hrvatski košarkaški savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HKS - Hrvatski košarkaški savez   HKS - Hrvatski košarkaški savez - Page 2 Emptyned ruj 26, 2010 12:55 pm

Nisam mislio na to kako bi trebali biti sretni što je Joke izbornik. Mislim da država mora puno više izdvajati iz proračuna za državne športske saveze u najpopularnijim svjetskim športovima, putem kojih se kao država daleko najviše promoviramo u svijetu. Iako je vodstvo HKS ne jednom reklo kako reprezentativcima ne fali ni ptičjeg mlijeka, ipak nije to to. Daleko daleko manje, višestruko i nekoliko desetaka puta manje izdvajamo iz proračuna za te saveze nego što druge zemlje izdvajaju. A među njima ima i onih koji nemaju ni približno naše rezultate. Uostalom Turska, koja je ove godine na SP bila druga, niz godina je dosta slabije plasirana od nas na EP, a nije bila ni na OI. Pa je njihov predsjednik za broncu na SP svakom igraču i izborniku Tanjeviću dodijelio po milijun dolara za taj rezultat i plus zlatnike u vrijednosti 130.000 dolara svakom igraču. A naša Vlada za zlatne medalje na EP daje smiješne nagrada od 3-5 tisuća dolara. Kažu smanjili iznose radi recesije. Šta ima veze recesija s nagradom za svjetske rezultate. Pa ne događa se to svaki dan, pa ni svaki mjesec, ni svaka tri, šest mjeseca gledajući u nas sve sportove zajedno. Mi u športovima kao što je košarka moramo imati izbornika vrhunskog stručnjaka europskog imena i moraju se za njega osigurati novci, a uvjeti pripremanja i igranja moraju biti vrhunski, te sustav nagrađivanja za ostvarene rezultate mora biti maksimalnho poticajan za sve koji u tome sudjeluju (igrače, izbornika, stožer).
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

HKS - Hrvatski košarkaški savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HKS - Hrvatski košarkaški savez   HKS - Hrvatski košarkaški savez - Page 2 Emptyned ruj 26, 2010 4:39 pm

Ne znam ja bi još manje smanjil državna izdvajanja za HKS. Možda bi se onda ovi maknuli sa svojih položaja ? Država nek izdvaja za klince i škole košarke il tak nekaj. Dovoljno je država dala lovice u naše velke klubove i kaj se dogodilo ? Ucrvali su se svi od nerada i sad nam klubovi lagano tonu u bezdan. Trebalo bi malo uskok poslat u te klubove i da jednom za sva vremena nauče raspolagat s lovom i da netko podijeli koji put i nekakvu odgovornost. Dovoljno su papci živjeli na račun države. HKS - Hrvatski košarkaški savez - Page 2 Icon_redface
[Vrh] Go down
Šćetarže
Rookie
Rookie



Posts : 23
Join date : 12.09.2010

HKS - Hrvatski košarkaški savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HKS - Hrvatski košarkaški savez   HKS - Hrvatski košarkaški savez - Page 2 Emptyned ruj 26, 2010 7:40 pm

paralela je napisao/la:
. Mi u športovima kao što je košarka moramo imati izbornika vrhunskog stručnjaka europskog imena i moraju se za njega osigurati novci, a uvjeti pripremanja i igranja moraju biti vrhunski, te sustav nagrađivanja za ostvarene rezultate mora biti maksimalnho poticajan za sve koji u tome sudjeluju (igrače, izbornika, stožer).

Para se ima...uostalom, zar je Perasović negdje izjavio da ga izborničko mjesto ne zanima?? Ili je rekao da mu se ne radi za siću. U pravu si kad kažeš da je nagrada za zlatne vaterpoliste smiješna. To ide na dušu našoj vladi, više nego HVS-u i Perici Bukiću. Uostalom, ajmo samo usporedit dvojac BUKIĆ-RUDIĆ, s jedne strane, i RADIĆ-VRANKOVIĆ s druge... eheeeeeeeej. S jedne strane dva gospodina čovjeka, dva intelektualca, dvije sportske veličine, koji na kraju vole to što rade i spremni su se i malo žrtvovati za to što rade, a s druge strane imaš dva primitivca, ne znam kako da ih drugačije opišem, ne da mi se vrijeđat majmune i svinje koje su vrijedne i pametne životinje. Ova dva nisu nijedno od toga.........
[Vrh] Go down
Sponsored content





HKS - Hrvatski košarkaški savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HKS - Hrvatski košarkaški savez   HKS - Hrvatski košarkaški savez - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
HKS - Hrvatski košarkaški savez
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Košarkaški komentatori
» Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Reprezentacije :: Seniorska A-HR reprezentacija-
Forum(o)Bir: