Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Košarkaški komentatori

Go down 
+4
pruđe
Admin
Faul u napadu
Gomez69
8 posters
Autor/icaPoruka
Gomez69
Rookie
Rookie
Gomez69


Posts : 17
Join date : 13.09.2010
Location : Zagrebiensis

Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Emptypon ruj 13, 2010 9:23 pm

tema posvećena komentatorima, u prvi mah kada sam dosel na forum malo me i šokiralo kaj nije otvorena tema tipa "slavko cvitković" .... tako da pošto su naši domaći komentatori (u prvom redu oni televizijski) kod nas predmet sprdnje a strani komentatori predmet pohvale...

... pridružite se ovoj temi citiranjem i komentiranjem svih košarkaških komentatora kojih se sjetite...itd.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Re: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Emptypon ruj 13, 2010 9:31 pm

Mislim da bi na SP za košarkaške komentatore zauzeli 198.mjesto.....ispred zemalja u kojima se ne igra košarka.....

Kakva nam je košarka najbolje se vidi iz sljedećeg...

Predsjednik saveza.....Konobar

Selektor.....Đouk

Bitni igrači.....KusKus i RozaViroza

Skoro pa jedini komentator.....Slafko
[Vrh] Go down
Gomez69
Rookie
Rookie
Gomez69


Posts : 17
Join date : 13.09.2010
Location : Zagrebiensis

Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Re: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Emptypon ruj 13, 2010 10:04 pm

osobno sam upoznao Cvika, i u par navrata pričao s njim, super lik ovak, ima puno priča za pričati, ... ali kao komentator naravno, ... njegovi najbolji dani su izgleda iza njega, .... puno griješi, ali to i sam zna... ( inače sada je puno bolji u komenttiranju skijaških skokova ) Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Re: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Emptypon ruj 13, 2010 10:06 pm

Gomez69 je napisao/la:
osobno sam upoznao Cvika, i u par navrata pričao s njim, super lik ovak, ima puno priča za pričati, ... ali kao komentator naravno, ... njegovi najbolji dani su izgleda iza njega, .... puno griješi, ali to i sam zna... ( inače sada je puno bolji u komenttiranju skijaških skokova ) Rolling Eyes

I ja znam Cvika...ali to ne znaći da ga moram hvaliti kao komentatora....mogu ga npr. pohvaliti da može dobro popiti.....
[Vrh] Go down
Gomez69
Rookie
Rookie
Gomez69


Posts : 17
Join date : 13.09.2010
Location : Zagrebiensis

Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Re: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Emptypon ruj 13, 2010 10:10 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Gomez69 je napisao/la:
osobno sam upoznao Cvika, i u par navrata pričao s njim, super lik ovak, ima puno priča za pričati, ... ali kao komentator naravno, ... njegovi najbolji dani su izgleda iza njega, .... puno griješi, ali to i sam zna... ( inače sada je puno bolji u komenttiranju skijaških skokova ) Rolling Eyes

I ja znam Cvika...ali to ne znaći da ga moram hvaliti kao komentatora....mogu ga npr. pohvaliti da može dobro popiti.....


ne hvalim ga ja kao komentatora, već kao osobu punu košarkaških priča, anegdota, i općenito (košarkaškog) znanja i iskustva...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Re: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Emptypon ruj 13, 2010 10:14 pm

Gomez69 je napisao/la:

ne hvalim ga ja kao komentatora, već kao osobu punu košarkaških priča, anegdota, i općenito (košarkaškog) znanja i iskustva...

Takav nam treba na forumu ..... Smile
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Re: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Emptypon ruj 13, 2010 10:15 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Gomez69 je napisao/la:

ne hvalim ga ja kao komentatora, već kao osobu punu košarkaških priča, anegdota, i općenito (košarkaškog) znanja i iskustva...

Takav nam treba na forumu ..... Smile

Vidis vidis nebi to bilo lose, ko ga to dobro zna Laughing Cool
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Re: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Emptypon ruj 13, 2010 10:18 pm

Admin je napisao/la:

Vidis vidis nebi to bilo lose, ko ga to dobro zna Laughing Cool

Ja ga dovedem....za litru i vodu...samo onda prije nego dođe treba izbrisati neke (ili sve) postove o njemu.....a rekli smo da ne bumo brisali Wink
[Vrh] Go down
Gomez69
Rookie
Rookie
Gomez69


Posts : 17
Join date : 13.09.2010
Location : Zagrebiensis

Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Re: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Emptypon ruj 13, 2010 10:26 pm

ma kakvo brisanje, zna on već za sve kritike... hehe Wink
[Vrh] Go down
pruđe
Rookie
Rookie
pruđe


Posts : 49
Join date : 12.09.2010
Age : 58
Location : Zapruđe

Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Re: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Emptyuto ruj 14, 2010 12:22 pm

....ja sam, recimo, većinu tekmi sa svjetskog prvenstva gledal na tv slo 2.....ne morate me pitat zakaj Wink ....
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Re: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Emptyuto ruj 14, 2010 12:30 pm

pruđe je napisao/la:
....ja sam, recimo, većinu tekmi sa svjetskog prvenstva gledal na tv slo 2.....ne morate me pitat zakaj Wink ....

Pa ne buš mi rekel da se u Pruđu ne lovi hrt2?
[Vrh] Go down
Gomez69
Rookie
Rookie
Gomez69


Posts : 17
Join date : 13.09.2010
Location : Zagrebiensis

Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Re: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Emptyuto ruj 14, 2010 12:51 pm

na htvu nije bila "većina" tekmi...
[Vrh] Go down
pruđe
Rookie
Rookie
pruđe


Posts : 49
Join date : 12.09.2010
Age : 58
Location : Zapruđe

Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Re: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Emptyuto ruj 14, 2010 2:21 pm

....kad slavek komentira, ja bum rađe gledal i šeherezadu..... Laughing
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Re: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Emptyuto ruj 14, 2010 5:53 pm

Očigledno ja jedini uvijek uživam uz Slaveka. Jednostavno nemrem mu odoljet. To kaj on laprda za vrijeme tekmi i kak neda ni jednom suvoditelju da uspije nekaj reć je prehebeno. Malo mi je falilo kaj nije spomenul puno ime i prezime od Mutomba. Mislim da je ovo prvo ljeto bez toga , a Mutombo već 10-tak godina ne igra. Embarassed
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Re: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Emptyuto ruj 14, 2010 5:55 pm

mazohist je napisao/la:
Očigledno ja jedini uvijek uživam uz Slaveka. Jednostavno nemrem mu odoljet. To kaj on laprda za vrijeme tekmi i kak neda ni jednom suvoditelju da uspije nekaj reć je prehebeno. Malo mi je falilo kaj nije spomenul puno ime i prezime od Mutomba. Mislim da je ovo prvo ljeto bez toga , a Mutombo već 10-tak godina ne igra. Embarassed


Ma meni nema do njegovog copranja..... "I srbija nije dala 3icu vec 7-8 minuta,al evo je cim sam rekao "
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Re: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Emptyuto ruj 14, 2010 8:04 pm

Fakat najgori komentator...

Evo, nije nas komentator, ali mogu reci, da je OVO bas to!!!!



NENADJEBIV!!!!
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Re: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Emptyuto ruj 14, 2010 8:08 pm

PS:

To se zove naklonost! tongue
Ili jednostavno: Temperament...neznam mozda i oboje lol!
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Re: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Emptysri ruj 15, 2010 12:24 am

Admin je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Očigledno ja jedini uvijek uživam uz Slaveka. Jednostavno nemrem mu odoljet. To kaj on laprda za vrijeme tekmi i kak neda ni jednom suvoditelju da uspije nekaj reć je prehebeno. Malo mi je falilo kaj nije spomenul puno ime i prezime od Mutomba. Mislim da je ovo prvo ljeto bez toga , a Mutombo već 10-tak godina ne igra. Embarassed


Ma meni nema do njegovog copranja..... "I srbija nije dala 3icu vec 7-8 minuta,al evo je cim sam rekao "


Po tome je definitivno najjaci. Psovao sam mu sve po spisku sto puta svaku utakmucu.
[Vrh] Go down
pruđe
Rookie
Rookie
pruđe


Posts : 49
Join date : 12.09.2010
Age : 58
Location : Zapruđe

Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Re: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Emptysri ruj 15, 2010 12:31 pm

mazohist je napisao/la:
Očigledno ja jedini uvijek uživam uz Slaveka. Jednostavno nemrem mu odoljet. To kaj on laprda za vrijeme tekmi i kak neda ni jednom suvoditelju da uspije nekaj reć je prehebeno. Malo mi je falilo kaj nije spomenul puno ime i prezime od Mutomba. Mislim da je ovo prvo ljeto bez toga , a Mutombo već 10-tak godina ne igra. Embarassed
....ipak si ti mazohist..... Twisted Evil
[Vrh] Go down
Roelteb
Rookie
Rookie
Roelteb


Posts : 45
Join date : 12.09.2010

Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Re: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Emptyned ruj 19, 2010 2:44 pm

Ja ga nisam mogao slušati kad je komentirao utakmice SAD-A Duranta zove Duran a Iguodalu zove Iguala i takve stvari.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Košarkaški komentatori  Empty
PostajNaslov: Re: Košarkaški komentatori    Košarkaški komentatori  Empty

[Vrh] Go down
 
Košarkaški komentatori
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» HKS - Hrvatski košarkaški savez

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ostalo :: Ostale teme-
Forum(o)Bir: