Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Martin Junaković

Go down 
+4
fanzkkzadar
paralela
Faul u napadu
mazohist
8 posters
Autor/icaPoruka
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Martin Junaković Empty
PostajNaslov: Martin Junaković   Martin Junaković Emptysri ruj 22, 2010 9:42 pm

Još jedan iz Šibenika s mudima. Bar mi se čini za sad. No bumo videli. Ima nekaj a sad kaj bu bumo videli. Ali mislim da je već zaslužil svoj topic. Čini mi se da je i on pridonjel u onih 15% za zlato. Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Martin Junaković Empty
PostajNaslov: Re: Martin Junaković   Martin Junaković Emptysri ruj 22, 2010 9:47 pm

mazohist je napisao/la:
Još jedan iz Šibenika s mudima. Bar mi se čini za sad. No bumo videli. Ima nekaj a sad kaj bu bumo videli. Ali mislim da je već zaslužil svoj topic. Čini mi se da je i on pridonjel u onih 15% za zlato. Embarassed

Nekak mi se čini da je ovo najmlađe čeljade kaj ima svoj topic...naravno tu ne računam na Magic Daria...on je ionako s neke druge planete....ja bi malog radije stavio u juniorski topic...ali neka...neka ostane tu....kad već ima tolka jaja....
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Martin Junaković Empty
PostajNaslov: Re: Martin Junaković   Martin Junaković Emptysri ruj 22, 2010 9:53 pm

Ma gle možda je prerano. Al velim ko bu ak im ne bumo mi dali bar nekakvu šansu. Osvojil je zlato, prešel je sad u velik grad. Igral bu pretpostavljam u A-2 ligi. Ja bi ga već gurnul u A-1 ligu. Zakaj ne, ak može Čiko junior možda bi mogel i on. Embarassed
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie



Posts : 111
Join date : 12.09.2010

Martin Junaković Empty
PostajNaslov: Re: Martin Junaković   Martin Junaković Emptysri ruj 22, 2010 10:07 pm

Hoćemo li sad svih dvanaest iz te U16 repke stavit na ovaj podforum koji je rezerviran za A1 ligu? I ne samo njih već i još nekoliko njih koji zbog ozljede ili drugih razloga nisu bili na tom EP. Pa onda nam po istom sistemu tu mogu doći i oni iz prošlogodišnje U16, pa oni iz U18, itd., itd. Čim, pogotovo mlađi forumaši vide jedan post nekoga tko ne igra u A1, otvorit će i za druge. Na što će to onda sličiti? Ima li neki drugi podforum gdje ti mlađi mogu naći mjesto?
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Martin Junaković Empty
PostajNaslov: Re: Martin Junaković   Martin Junaković Emptysri ruj 22, 2010 10:15 pm

paralela je napisao/la:
Hoćemo li sad svih dvanaest iz te U16 repke stavit na ovaj podforum koji je rezerviran za A1 ligu? I ne samo njih već i još nekoliko njih koji zbog ozljede ili drugih razloga nisu bili na tom EP. Pa onda nam po istom sistemu tu mogu doći i oni iz prošlogodišnje U16, pa oni iz U18, itd., itd. Čim, pogotovo mlađi forumaši vide jedan post nekoga tko ne igra u A1, otvorit će i za druge. Na što će to onda sličiti? Ima li neki drugi podforum gdje ti mlađi mogu naći mjesto?
Imaš ideju ? Kaj se mene tiće stavite gdje je najpreglednije. Meni je svejedno. Embarassed
[Vrh] Go down
fanzkkzadar
Rookie
Rookie
fanzkkzadar


Posts : 16
Join date : 13.09.2010

Martin Junaković Empty
PostajNaslov: Re: Martin Junaković   Martin Junaković Emptysri ruj 22, 2010 10:18 pm

martin je jedan jako dobar igrac.... decko ima odlican pregled igre... a moze i sam sebi iskreirati sut...
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie



Posts : 111
Join date : 12.09.2010

Martin Junaković Empty
PostajNaslov: Re: Martin Junaković   Martin Junaković Emptysri ruj 22, 2010 10:20 pm

mazohist je napisao/la:
paralela je napisao/la:
Hoćemo li sad svih dvanaest iz te U16 repke stavit na ovaj podforum koji je rezerviran za A1 ligu? I ne samo njih već i još nekoliko njih koji zbog ozljede ili drugih razloga nisu bili na tom EP. Pa onda nam po istom sistemu tu mogu doći i oni iz prošlogodišnje U16, pa oni iz U18, itd., itd. Čim, pogotovo mlađi forumaši vide jedan post nekoga tko ne igra u A1, otvorit će i za druge. Na što će to onda sličiti? Ima li neki drugi podforum gdje ti mlađi mogu naći mjesto?
Imaš ideju ? Kaj se mene tiće stavite gdje je najpreglednije. Meni je svejedno. Embarassed

Ima za njega podforum "Reprezentacije", pa "U16", ili podforum Lige koju igra.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Martin Junaković Empty
PostajNaslov: Re: Martin Junaković   Martin Junaković Emptysri ruj 22, 2010 10:25 pm

paralela je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
paralela je napisao/la:
Hoćemo li sad svih dvanaest iz te U16 repke stavit na ovaj podforum koji je rezerviran za A1 ligu? I ne samo njih već i još nekoliko njih koji zbog ozljede ili drugih razloga nisu bili na tom EP. Pa onda nam po istom sistemu tu mogu doći i oni iz prošlogodišnje U16, pa oni iz U18, itd., itd. Čim, pogotovo mlađi forumaši vide jedan post nekoga tko ne igra u A1, otvorit će i za druge. Na što će to onda sličiti? Ima li neki drugi podforum gdje ti mlađi mogu naći mjesto?
Imaš ideju ? Kaj se mene tiće stavite gdje je najpreglednije. Meni je svejedno. Embarassed

Ima za njega podforum "Reprezentacije", pa "U16", ili podforum Lige koju igra.
Onda ja pošto sam otvoril ovaj topic molim faula da makne topic iz A-1 lige na mjesto gdje bu preglednije. Pardonček. Bilježim se sa štovanjem. Reda mora biti. Ti bokca ovak me već jedan forumaš s onog foruma napal. Ja uvijek improviziram. Faule, admin pomagajte zahebal sam. Embarassed
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie



Posts : 111
Join date : 12.09.2010

Martin Junaković Empty
PostajNaslov: Re: Martin Junaković   Martin Junaković Emptysri ruj 22, 2010 11:01 pm

Mazo, ma nema "nikih problema" šta bi reka Marković. Samo sam mislio da ako može i ja bi za neke mlađe otvorio ovdje post. Napr. za Hezonju, Ramljaka i još neke. Ova dvojica su zapravo već u nekakvom širem rosteru prve ekipe Zagreba (trenirat će s njima), pa možda i nema problema. A ipak je ovo prvi - udarni podforum na koji svi iz prve kreću.
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

Martin Junaković Empty
PostajNaslov: Re: Martin Junaković   Martin Junaković Emptysri ruj 22, 2010 11:22 pm

Neka bude ovdje, neka se vrte postovi, što ga više izvrtimo bolje ćemo ga prodati. Glavno da se inputi akumuliraju.
Zasada dobro dišemo na račun Delaša i Tomića, od transfera Tomasa i Tomice s Perasom u Tursku dobili smo neke mrvice. Čini mi se svi se ogrebli u tim transferima. Trebamo još nekoga otupiti u kakvu Litvu, Madjarsku, Slovačku pa makar tog malog s velikim mudima, nema veze kaj mu je 15, glavno da se lova vrti. Hebiga, život na visokoj nogi iziskuje kaj peneza ne..? Nemrem s bilo kakvim felgama na svom Pajeru doći pred Rakitje. Trebam i novu bundu kupiti ljubavnici iz Pardubia. Ime joj je Eva malog Jana je keva.
[Vrh] Go down
zalitpa
Rookie
Rookie



Posts : 8
Join date : 20.09.2010

Martin Junaković Empty
PostajNaslov: Re: Martin Junaković   Martin Junaković Emptysri ruj 22, 2010 11:38 pm

ovog malog sam zamrzio onog trenutka kad je faul napravio jednu malu greškicu i uporedio ga sa Zilom!!!

mislim da ne zasluzuje svoj topic tu jer ne igra a1 ni nlb

ali tko sam ja da me se sta pita...jedan stari zaljubljeni djecak
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Martin Junaković Empty
PostajNaslov: Re: Martin Junaković   Martin Junaković Emptyčet ruj 23, 2010 9:03 am

zalitpa je napisao/la:
...jedan stari zaljubljeni djecak

Volis samog sebe?
Pa da, bolje i to nego nista ne guziti! Very Happy
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Martin Junaković Empty
PostajNaslov: Re: Martin Junaković   Martin Junaković Emptyčet ruj 23, 2010 10:22 am

zalitpa je napisao/la:
ovog malog sam zamrzio onog trenutka kad je faul napravio jednu malu greškicu i uporedio ga sa Zilom!!!

mislim da ne zasluzuje svoj topic tu jer ne igra a1 ni nlb

ali tko sam ja da me se sta pita...jedan stari zaljubljeni djecak
Kaj je on jadan kriv kaj je faul njega usporedil sa Zilom ? Možda da zamrziš faula ?A kaj misliš da bi sam trebali otvarat topice od igrača mladih kaj igraju A_1 ligu ? Odmah mi par pada na pamet al ne bi im otvoril topic i da me netko s puškom tjera. Ovaj mi se dopal jako i preuzimam odgovornost na sebe pa možeš i mene mrzit. Embarassed
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Martin Junaković Empty
PostajNaslov: Re: Martin Junaković   Martin Junaković Emptyčet ruj 23, 2010 10:42 am

U Finalu EP U16 mi nije los izgledao, mada je srljao ponekad... umjesto da on diktira ritam (sto ce ako Bog da, jos nauciti!) igre, on je sebi
dozvolio da male,sitne rupice ga izazovu i da ide na hara kiri akcije...

Inace nije bio los.
Uglavnom je mozda jedan od tih igraca bio, koje je Saric svakako morao pored sebe imati, da bi HR dobila to zlato!


A 'KO SE LJUTI-UVALIM MU KRUTI!
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Martin Junaković Empty
PostajNaslov: Re: Martin Junaković   Martin Junaković Emptyčet ruj 23, 2010 11:50 am

Nemojte mi sam reć da mali igra playa, odma se bum Sad .
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Martin Junaković Empty
PostajNaslov: Re: Martin Junaković   Martin Junaković Emptyčet ruj 23, 2010 11:56 am

pa sta si ti mislio??


Eto koliko kontas kosarku!!! Mad


What a Face
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Martin Junaković Empty
PostajNaslov: Re: Martin Junaković   Martin Junaković Emptyčet ruj 23, 2010 12:06 pm

tvrdko.puter je napisao/la:
pa sta si ti mislio??


Eto koliko kontas kosarku!!! Mad


What a Face

Uh jebo te a Joke ti kao konta - on izbornik Cool

E sad ako je malac play, ja se nemrem sjetiti niti jednog našeg dobrog playa od samostalnosti.
Jednom davno mi je Lazo pričao za Naumoskog da se play rađa a da se svi drugi igrači nauče (naravno da me s tom konstatacijom niti malo nije oduševio jer sam ja bio pionir UFC-a u reketu).

Pa šta će ga sad .ebati godinu dana po Sisku, V. Gorici, Rudešu... nemrem verovat.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Martin Junaković Empty
PostajNaslov: Re: Martin Junaković   Martin Junaković Emptyčet ruj 23, 2010 9:29 pm

dotepenec33 je napisao/la:
Nemojte mi sam reć da mali igra playa, odma se bum Sad .
Je, je pokušava igrat pleja. Bumo vidli kak bu to zgledalo. Embarassed
[Vrh] Go down
Sponsored content





Martin Junaković Empty
PostajNaslov: Re: Martin Junaković   Martin Junaković Empty

[Vrh] Go down
 
Martin Junaković
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Juniorska liga - Centar (g.93-94)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Reprezentacije :: U18 - HR reprezentacija-
Forum(o)Bir: