Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Juniorska liga - Centar (g.93-94)

Go down 
+15
Duck
ličanin
petronije
pruđe
dotepenec33
znatizelja
thesnare
haklerčić
majstor s mora
MarkoCar
Faul u napadu
basket88
basketboy
eagle
pravaneznalica
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
pruđe
Rookie
Rookie
pruđe


Posts : 49
Join date : 12.09.2010
Age : 58
Location : Zapruđe

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 8:38 am

....i sve dobro zaliveno u ljiljaninom lokalu na nogometnom igralištu...... Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie
basketboy


Posts : 64
Join date : 12.09.2010
Location : malo misto

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 9:01 am

dotepenec33 je napisao/la:
znatizelja je napisao/la:
Ne znam po kojem kriteriju šalju Dubravu...niti su službeno najbolja juniorska ekipa u gradu tog godišta, a bogami ni realno po trenutnom stanju...

Kriterije slaže Ljiljana K. J. prema koalicijskom sporazumu o nenapadanju između SDP -a i Nezavisne Liste Gradonačelnika Milana B.
Jedne godine Zagreb, druge godine Dubrava...
Mislim da LJ.K.J. već odavna nije u poziciji pomoći Dubravi, ona je predsjednica samo na papiru, što se vidi po stanju u klubu! A kaj se tiče turnira u Madridu, znam da je sudjelovanje ponuđeno Fenixu, oni odbili, Dubrava prihvatila! Zašto ne ide gradska selekcija? To bi pitanje trebalo postaviti odgovornima u KSZ! Al čim se radi o košarkaškom savezu sjetim se one "odakle riba smrdi"? Da su išli npr. s ovom selekcijom, mogli bi se nadati nekakvom rezultatu. Ovako, lijep izlet i pušiona!
Šarić, Hezonja, Brzoja, Buovac, Čubrić, Lebo, Bundović, Urli, Junaković, Krstanović! Basketball
[Vrh] Go down
petronije
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 19.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 9:17 am

basketboy je napisao/la:
dotepenec33 je napisao/la:
znatizelja je napisao/la:
Ne znam po kojem kriteriju šalju Dubravu...niti su službeno najbolja juniorska ekipa u gradu tog godišta, a bogami ni realno po trenutnom stanju...

Kriterije slaže Ljiljana K. J. prema koalicijskom sporazumu o nenapadanju između SDP -a i Nezavisne Liste Gradonačelnika Milana B.
Jedne godine Zagreb, druge godine Dubrava...
Mislim da LJ.K.J. već odavna nije u poziciji pomoći Dubravi, ona je predsjednica samo na papiru, što se vidi po stanju u klubu! A kaj se tiče turnira u Madridu, znam da je sudjelovanje ponuđeno Fenixu, oni odbili, Dubrava prihvatila! Zašto ne ide gradska selekcija? To bi pitanje trebalo postaviti odgovornima u KSZ! Al čim se radi o košarkaškom savezu sjetim se one "odakle riba smrdi"? Da su išli npr. s ovom selekcijom, mogli bi se nadati nekakvom rezultatu. Ovako, lijep izlet i pušiona!
Šarić, Hezonja, Brzoja, Buovac, Čubrić, Lebo, Bundović, Urli, Junaković, Krstanović! Basketball

Kak čujem KSZ uz plaćanje svih troškova putovanja,još su i deca dobila po 100 EUR-a za sladoled,a delagacija kk Dubrave po 200 EUR-a!!
U ekipi će biti 12 igrača ,dva trenera,fizio,dva roditelja , direktor i tajnik kluba!
Imresivno u ovoj besparici!!
[Vrh] Go down
eagle
Rookie
Rookie
eagle


Posts : 29
Join date : 13.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 9:31 am

Mad Dva roditelja? Mad
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 9:35 am

basketboy je napisao/la:

Mislim da LJ.K.J. već odavna nije u poziciji pomoći Dubravi, ona je predsjednica samo na papiru, što se vidi po stanju u klubu!

Znam da je Dubrava lani iz gradskog proračuna dobila 930 tis. kn, to je više nego je dobila Cedevita.
Volio bi i ja da mi se tako ne može pomoći.
[Vrh] Go down
ličanin
Rookie
Rookie
ličanin


Posts : 7
Join date : 20.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 9:49 am

dotepenec33 je napisao/la:
[quote="basketboyMislim da LJ.K.J. već odavna nije u poziciji pomoći Dubravi, ona je predsjednica samo na papiru, što se vidi po stanju u klubu!

Znam da je Dubrava lani iz gradskog proračuna dobila 930 tis. kn, to je više nego je dobila Cedevita.
Volio bi i ja da mi se tako ne može pomoći.[/quote]
Zaboravio si par nula! sunny
[Vrh] Go down
ličanin
Rookie
Rookie
ličanin


Posts : 7
Join date : 20.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 9:52 am

eagle je napisao/la:
Mad Dva roditelja? Mad
Da, Ivica Bešlić i Ante Šarić! scratch
[Vrh] Go down
eagle
Rookie
Rookie
eagle


Posts : 29
Join date : 13.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 9:58 am

Uvijek sam se pitao što 2 roditelja mogu doprinjeti nekoj ekipi na turniru u Španjolskoj Sad A i kako se osjećaju njihovi sinovi u odnosu na ostale igrače...Tu je i čitav niz drugih pitanja, poput "rade li ti ljudi nešto u životu kad im nije nikakav problem skočiti s dječicom na izlet u Španjolsku"?, ili "Nemaju li pametnija posla nego bit navijači ekipi u kojoj igraju njihova dječica?"
Ali, po običaju, bit ću uvijek iznova demantiran What a Face kako nemam pojma o pedagogiji


Zadnja promjena: eagle; sri ruj 22, 2010 9:59 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ličanin
Rookie
Rookie
ličanin


Posts : 7
Join date : 20.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 9:59 am

pruđe je napisao/la:
....i sve dobro zaliveno u ljiljaninom lokalu na nogometnom igralištu...... Evil or Very Mad
Nije nogometno igralište nego ŠRC Grana-Klaka! Pruđe svrati nagemišt, Ljiljana radi drugu smjenu! drunken
[Vrh] Go down
Duck
Rookie
Rookie
Duck


Posts : 11
Join date : 14.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 10:09 am

eagle je napisao/la:
Uvijek sam se pitao što 2 roditelja mogu doprinjeti nekoj ekipi na turniru u Španjolskoj Sad A i kako se osjećaju njihovi sinovi u odnosu na ostale igrače...Tu je i čitav niz drugih pitanja, poput "rade li ti ljudi nešto u životu kad im nije nikakav problem skočiti s dječicom na izlet u Španjolsku"?, ili "Nemaju li pametnija posla nego bit navijači ekipi u kojoj igraju njihova dječica?"
Ali, po običaju, bit ću uvijek iznova demantiran What a Face kako nemam pojma o pedagogiji
A zašto roditelji ne bi išli, šta oni mogu štetiti, naprotiv, mogu biti od velike koristi vođi puta! Shocked
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 11:12 am

eagle je napisao/la:
Uvijek sam se pitao što 2 roditelja mogu doprinjeti nekoj ekipi na turniru u Španjolskoj Sad A i kako se osjećaju njihovi sinovi u odnosu na ostale igrače...Tu je i čitav niz drugih pitanja, poput "rade li ti ljudi nešto u životu kad im nije nikakav problem skočiti s dječicom na izlet u Španjolsku"?, ili "Nemaju li pametnija posla nego bit navijači ekipi u kojoj igraju njihova dječica?"
Ali, po običaju, bit ću uvijek iznova demantiran What a Face kako nemam pojma o pedagogiji

Evo da se čuje i glas struke...naime ja sam dipl.pedagog Smile ....iako nije na odmet reći da kao takav nisam nikada radio.....život me odveo u neke druge...mirnije vode...

Prisjećam se svoje mladosti....u sto godina koliko sam igrao mislim da mi je tata bio na jednoj..ili možda 2 utakmice....doduše bilo je još nekoliko njegovih pokušaja dolazaka,ali ja nisam za to htio ni čuti....zbog čega?...jednostavno se nisam osjećao ugodno kada bi me dolazio gledati....možda i zbog toga što sam bio dosta bezobrazan igrač (isključivo prema protivnicima i sucima...ponekad na gostovanjima i prema gledateljima)...a kako sam kod kuće bio sušta suprotnost toga ..."prao zubiće i za mamine goste učio pjesmice" ...Bijelo dugme Smile .....nisam u prisutnoti starog mogao klubu dati svoj puni doprinos Laughing .....danas je sasvim druga priča kod mene doma s tim u vezi....barem što se mene tiče...gotovo da nema tekme koju ne odem pogledati,a na kojoj mi igraju kćeri (sada samo jedna)....naravno da im to smeta isto kao što je smetalo i meni....ali hebiga,meni se gledaju tekme....tako se nekako vraćam u mladost....ipak treba uzeti u obzir i to da sam dosta godina imao funkcije u klubovima u kojima su mi igrala djeca pa mi je u opisu posla stajalo da trebam dolaziti gledati sve klupske ekipe....

Inače...moja djeca i ja smo primjer onih koji ne vole da ih roditelji dolaze gledati na tekme ili ne dao bog putovati negdje s njima....ali s druge strane ima dosta onih koji puno slabije funkcioniraju na utakmicama ako ih netko od njihovih najbližih ne dođe gledati....osobno nemam ništa da roditelji prate svoju djecu (ali samo gledajući tekme)...i daju im svesrdnu podršku u njihovom bavljenju sportom....ali sam apsolutno protiv ikakvog petljanja roditelja u struku...ako se ja kao roditelj nisam petljao nikada i nikome (konkretno mislim na trenere) onda isto to očekujem od onih koji se nikada nisu bavili košarkom...a takvih je barem 90% među roditeljima mladih košarkaša i košarkašica...
[Vrh] Go down
petronije
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 19.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 12:05 pm

ZET im je ustupil buseve!
Treba busom stići do Madrida!Naravno da će onda gubiti tekme 7o koš. razlike!
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 12:16 pm

Faul u napadu je napisao/la:
osobno nemam ništa da roditelji prate svoju djecu (ali samo gledajući tekme)...


Osobno imam protiv da se za lovu koju ja plaćam prirezom od 18% neka Miki ili Cvele plačaju koje-kakvim Krkanima Markove konake. Zašto (a vidim iz pisanja da se ima) ne povedu 2 djece više pa ih rotiraju u 12 svaku tekmu druga dvojica kad će ionako gubiti po 50 razlike.
Neka fino Miki i Cvele krkanluke plate od svoje plačice...
[Vrh] Go down
petronije
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 19.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 1:21 pm

eagle je napisao/la:
Uvijek sam se pitao što 2 roditelja mogu doprinjeti nekoj ekipi na turniru u Španjolskoj Sad A i kako se osjećaju njihovi sinovi u odnosu na ostale igrače...Tu je i čitav niz drugih pitanja, poput "rade li ti ljudi nešto u životu kad im nije nikakav problem skočiti s dječicom na izlet u Španjolsku"?, ili "Nemaju li pametnija posla nego bit navijači ekipi u kojoj igraju njihova dječica?"
Ali, po običaju, bit ću uvijek iznova demantiran What a Face kako nemam pojma o pedagogiji

Imaju položene se kategorije za vozača!
Nebu Boro sam vozil tamo i nazad!
[Vrh] Go down
pruđe
Rookie
Rookie
pruđe


Posts : 49
Join date : 12.09.2010
Age : 58
Location : Zapruđe

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 1:42 pm

ličanin je napisao/la:
pruđe je napisao/la:
....i sve dobro zaliveno u ljiljaninom lokalu na nogometnom igralištu...... Evil or Very Mad
Nije nogometno igralište nego ŠRC Grana-Klaka! Pruđe svrati nagemišt, Ljiljana radi drugu smjenu! drunken
.....hvala, drugi put....moram u vaš gornji dio općine na ženin grunt pokosit travu.....jebi ga, kaj se mora, mora se.....bum potrubil kad projdem alejom..... cheers
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 1:44 pm

dotepenec33 je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
osobno nemam ništa da roditelji prate svoju djecu (ali samo gledajući tekme)...


Osobno imam protiv da se za lovu koju ja plaćam prirezom od 18% neka Miki ili Cvele plačaju koje-kakvim Krkanima Markove konake. Zašto (a vidim iz pisanja da se ima) ne povedu 2 djece više pa ih rotiraju u 12 svaku tekmu druga dvojica kad će ionako gubiti po 50 razlike.
Neka fino Miki i Cvele krkanluke plate od svoje plačice...

Ne znam kad sam zadnji put stao u obranu nekoga....obično napadam svom silinom svog lijepog tijela Smile .....ali evo došao je i taj trenutak....trenutak da branim savez....doduše radi se o KSZ-u koji i nije toliko omražen kao jedan drugi....točnije skoro da uopće nije omražen....kad bi se malo više potrudili oko weba (na to sam uvijek alergičan) čak bi od mene dobili i sasvim dobre ocjene....ipak ne treba zaboraviti da se KSZ jedan od rijetkih...ako ne i jedini...suprotstavio nadređenom mu savezu....i dignuo ruke protiv sadašnjeg (i dugogodišnjeg) predsjednika....kamo sreće da su to radili i drugi....ali s druge strane onda ne bi ni bilo ovog foruma Wink ...

Dakle,ja sam čuo da KSZ nema ništa s odlaskom Dubrave u Madrid....a pogotovo ne s lovom koja se ovdje spominje....nekako mi je odmah bilo čudno kad su se počele spominjati stotice eura za đeparac...i takve stvari....

Moram priznati da sam se sad umorio kao da sam orao i kopao cijeli dan....nije lako nekog braniti...puno je lakše napadati Smile .....
[Vrh] Go down
eagle
Rookie
Rookie
eagle


Posts : 29
Join date : 13.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 2:24 pm

Potvrđujem sve navode moderatora.
KSZ nema ni s ovim, a niti s prošlogodišnjim gostovanjem Zagreba u Madridu nikakve veze. Najmanje ima finacijske veze, tako da dotepenec33 ne mora brinuti da tu ide njegov novac. S tim nema nikakve veze ni HKS, ni MOO, sve financiraju "spretni "klupski čelnici, i po običaju, roditelji koji u ovoj besparici nemaju drugog izbora.

I slažem se da su u KSZ pozitivci / pozitivke, ljubazne i marljive dobrodržeće cure koje pomažu da se košarka totalno ne utopi u žabokrećini! I love you
[Vrh] Go down
petronije
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 19.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 2:51 pm

Potvrđujem sve navode moderatora.
KSZ nema ni s ovim, a niti s prošlogodišnjim gostovanjem Zagreba u Madridu nikakve veze. Najmanje ima finacijske veze, tako da dotepenec33 ne mora brinuti da tu ide njegov novac. S tim nema nikakve veze ni HKS, ni MOO, sve financiraju "spretni "klupski čelnici, i po običaju, roditelji koji u ovoj besparici nemaju drugog izbora.

Radiš li ti nekaj osim kaj vodiš raćuna o glupostima!
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 3:56 pm

Faul u napadu je napisao/la:


....osobno nemam ništa da roditelji prate svoju djecu (ali samo gledajući tekme)...i daju im svesrdnu podršku u njihovom bavljenju sportom....ali sam apsolutno protiv ikakvog petljanja roditelja u struku...ako se ja kao roditelj nisam petljao nikada i nikome (konkretno mislim na trenere) onda isto to očekujem od onih koji se nikada nisu bavili košarkom...a takvih je barem 90% među roditeljima mladih košarkaša i košarkašica...

Bravo Faule za ovu izjavu, ali ne mijesanje roditelja u struku danas prelazi u sferu znanstvene fantastike. Roditelji su danas "najbolji" treneri i pedagozi definitivno i te je jedan veliki problem.
Nedavno sam cuo sto je izjavio i napravio jedan roditelj da mi tri dana nije bilo dobro ( dobio proliv ).
Covjek ciji je kosarkaski maksimum igranje basketa u selu u kojem kosarku nisu vidjeli ni na TV-u, a ciji sin je svojim talentom i visinom zavrsio kao 15-godisnjak u Realu ( ime poznato redakciji, vise puta spominjan na forumima i raznom portalima ) izjavljuje da je gledanjem sinovih utakmica i treninga u Realu shvatio da bi bio sto puta bolji trener od svih Realovih trenera i da je ta sinova godina provedena tamo izgubljeno vrijeme te da bi vise naucio da ga je on sam individualno trenirao. Najgore od svega je sto je pametni otac to i napravio. Unazad godinu dana (od 11.mjeseca prosle god.) decko od 2.11 cm visine i tek napunjenih 17 godina trenira sam individualno na betonskom terenu i povremeno u skolskoj dvorani, pod budnim okom svoga oca, bez i jednog ozbiljnog treninga sa nekom ekipom, a o utakmicama da ne govorimo.Crying or Very sad
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 5:23 pm

[quote="basket88"]
Faul u napadu je napisao/la:

Unazad godinu dana (od 11.mjeseca prosle god.) decko od 2.11 cm visine i tek napunjenih 17 godina trenira sam individualno na betonskom terenu i povremeno u skolskoj dvorani, pod budnim okom svoga oca, bez i jednog ozbiljnog treninga sa nekom ekipom, a o utakmicama da ne govorimo.Crying or Very sad
Konačno pravi roditelj koji zna kaj hoće. Svaka mu dala. Sad mi je taj roditelj uzor. A i sigurno je sad puno lakše trenerima koji su radili s tim malim. Bit će da im je stari visil za vratom non stop. Bravo za tateka. Nadam se da bu si zaradil penziju. Embarassed
[Vrh] Go down
avarbud
Rookie
Rookie



Posts : 8
Join date : 17.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptypet ruj 24, 2010 7:56 pm

Pobjeda juniora kk Dubrave na turniru u Madridu protiv selekcije Beograda rezultatom 72 -56!
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptypet ruj 24, 2010 8:00 pm

avarbud je napisao/la:
Pobjeda juniora kk Dubrave na turniru u Madridu protiv selekcije Beograda rezultatom 72 -56!

Bravo za naše Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Icon_cheers ...pa ak su naši išli zetovim busevima...kaj su ovi došli pješice Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Icon_lol ....
[Vrh] Go down
pruđe
Rookie
Rookie
pruđe


Posts : 49
Join date : 12.09.2010
Age : 58
Location : Zapruđe

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptypet ruj 24, 2010 8:37 pm

.....bravo Dubrava.... Basketball
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie
thesnare


Posts : 110
Join date : 12.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptypet ruj 24, 2010 8:58 pm

Svoj jubilarni 100.post posvećujem juniorima kk Dubrave , čestitkom na vrijednoj pobjedi. Ukoliko avarbud ima i neke statističke podatke o utakmici bilo bi lijepo da nas izvijesti cheers
[Vrh] Go down
avarbud
Rookie
Rookie



Posts : 8
Join date : 17.09.2010

Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Emptypet ruj 24, 2010 9:34 pm

[Vrh] Go down
Sponsored content





Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Juniorska liga - Centar (g.93-94)   Juniorska liga - Centar (g.93-94) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Juniorska liga - Centar (g.93-94)
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Juniorska liga - jug (g.93/94)
» Juniorska liga - ZAPAD 93/94
» JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B"
» Kadetska liga CENTAR
» Liga mlađih kadetkinja - Centar

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Mlađe kategorije :: Juniorska liga-
Forum(o)Bir: