Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B"

Go down 
+2
Faul u napadu
Slavnić Zoran
6 posters
Autor/icaPoruka
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
Slavnić Zoran


Posts : 34
Join date : 12.09.2010

JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B" Empty
PostajNaslov: JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B"   JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B" Emptypon ruj 13, 2010 6:05 pm

........radi boljeg i kvalitetnijeg praćenja ovog natjecanja potrebito je dati neke informacije:
1.juniorska liga regije sjever je u prvoj fazi podijeljena na dvije skupine koje igraju liga sustav dvokružno
2.u skupini A nalaze se ekipe košarkaških saveza varaždinske i međimurske županije
3.u skupini B nalaze se ekipe koprivničko križevačke,virovitičko podravske i bjelovarsko bilogorske županije
4.skupinu B sačinjavaju slijedeće ekipe:Radnik(Križevci),Bjelovar,Virovitica 1234,Mladost(Đurđevac),Podravac(Virje) i Koprivnica
5.nakon natjecanja po skupinama prva tri prvoplasirana kluba igraju sa prva tri iz druge skupine ligu regije sjever
6.međusobni rezultati iz lige po skupinama se prenose u tu ligu
7.prvak lige stječe pravo na poluzavršnicu PH cheers


[Vrh] Go down
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
Slavnić Zoran


Posts : 34
Join date : 12.09.2010

JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B" Empty
PostajNaslov: Re: JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B"   JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B" Emptypon ruj 13, 2010 6:26 pm

Raspored natjecanja
LIGA M-18
SKUPINA B
SEZONA 2010./2011

1.KOLO 11./12.09.2010.
1 Virovitica 1234 Koprivnica
2 Radnik Bjelovar
3 Podravac Mladost (Đ)
2.KOLO 18./19.09.2010.
4 Virovitica 1234 Radnik
5 Bjelovar Podravac
6 Koprivnica Mladost (Đ)
3.KOLO 25./26.09.2010.
7 Radnik Koprivnica
8 Podravac Virovitica 1234
9 Mladost (Đ) Bjelovar
4.KOLO 02./03.10.2010.
10 Radnik Podravac
11 Virovitica 1234 Mladost (Đ)
12 Koprivnica Bjelovar
5.KOLO 09./10.10.2010.
13 Bjelovar Virovitica 1234
14 Mladost (Đ) Radnik
15 Podravac Koprivnica
6.KOLO 16./17.10.2010.
16 Koprivnica Virovitica 1234
17 Bjelovar Radnik
18 Mladost (Đ) Podravac
7.KOLO 15./16.01.2011.
19 Radnik Virovitica 1234
20 Podravac Bjelovar
21 Mladost (Đ) Koprivnica
8.KOLO 22./23.01.2011.
22 Koprivnica Radnik
23 Virovitica 1234 Podravac
24 Bjelovar Mladost (Đ)
9.KOLO 29./30.01.2011.
25 Podravac Radnik
26 Mladost (Đ) Virovitica 1234
27 Bjelovar Koprivnica
10.KOLO 05./06.02.2011.
28 Virovitica 1234 Bjelovar
29 Radnik Mladost (Đ)
30 Koprivnica Podravac
[justify]
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B" Empty
PostajNaslov: Re: JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B"   JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B" Emptyuto ruj 14, 2010 10:47 am

Jučer sam se čudom čudio kada sam pročitao da su juniorke već započele s natjecanjima....pa sad vidim da sam zbog tog čuđenja ispao papak (tak voli reći Mazohist)....pa kad sam naknadno pročitao sve Mokine postove mogu samo konstatirati ono što sam već u nekoliko navrata konstatirao i napisao na bivšem forumu....KS Križevačko-koprivničke županije vrlo dobro funkcionira....da ne govorim kako dobro organizira natjecanja...tipa poluzavršnica PH (ne znam da li su ikada organizirali završnicu istog...ako nisu...evo ja ih preporučam) .....
[Vrh] Go down
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
Slavnić Zoran


Posts : 34
Join date : 12.09.2010

JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B" Empty
PostajNaslov: Re: JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B"   JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B" Emptyčet ruj 16, 2010 12:09 pm

REZULTATI 1.KOLA
1. KK “VIROVITICA 1234“ - KK “KOPRIVNICA“ 50 : 84 (10:29,12:25,20:8,8:22)
Dvorana OSNOVNE ŠKOLE „I.B.MAŽURANIĆ“ u Virovitici.
Datum: 11.09.2010.
OPUNOMOĆENIK: ANDREJ ANTOLIĆ (Bjelovar)
PRVI SUDAC: ANDREJ ANTOLIĆ (Bjelovar)
SUDAC: VEDRAN MAGDIĆ (Bjelovar)
POMOĆNI SUCI: SINAKOVIĆ D. – BAJAN M. – VUKOVIĆ P.
KK VIROVITICA 1234: Golub V. 6, Manojlović M., Pocrnić D. 4, Smoljanić M. 20 (2x3), Bogati I. 7 (1x3), Bobanac L., Pavlović A. 8, Vuković L., Šutalo J., Vuković H. 5,
trener: Krešimir Prokl
KK KOPRIVNICA: Hraščanec I. 1, Osonjački M. 2, Domović M. 23, Akkad A., Domović F. 22, Sikavica N. 2, Kapusta B. 13 (1x3), Sabol A. 2, Slatina M. 3, Kovačić M., Androlić A. 2, Sović K. 4,
trener: Boris Kapusta

2. KK “RADNIK” - KK “BJELOVAR” 80 : 77 (20:12,24:19,21:21,15:25)
Dvorana GIMNAZIJE „I.Z.DIJANKOVEČKI“ u Križevci.
Datum: 12.09.2010.
OPUNOMOĆENIK: ŽELJKO KANTAR (Križevci)
PRVI SUDAC: ŽELJKO KANTAR (Križevci)
SUDAC: SANDRO MATUS (Križevci)
POMOĆNI SUCI: LOJEN K. – MARTINČIĆ E. – MIHIN P.
KK RADNIK: Guček R., Jukić H. 5 (1x3), Smojver Ju. 10, Pavičić D., Žulj T. 8 (1x3), Potočki F. 16, Prstec T. 4, Serdarušić H. 1, Vlahović V. 11 (2x3), Balint T., Kovačrvić K. 2, Leljak P. (cap) 23,
trener: Saša Šikić
KK BJELOVAR: Čanić J. 8, Budimir D. 3, Kuzminović M., Medak L., Zadravec J. 10, Božić L. 25 (4x3), Krpan D. 14 (3x3), Kozić M. 2, Begić M. 11, Zeman I. 4, Valinčić F.,
trener: Damir Krpan

3. KK “PODRAVAC” - KK “MLADOST” (Đ) 140 : 51 (42:13,36:13,26:7,36:18)
Dvorana OSNOVNE ŠKOLE „F.V.ŠIGNJAR“ u Virju.
Datum: 11.09.2010.
OPUNOMOĆENIK: DANIJEL KOLARIĆ (Subotica Podravska)
PRVI SUDAC: DANIJEL KOLARIĆ (Subotica Podravska)
SUDAC: VEDRAN VEDRIŠ (Novigrad Podrvaski)
POMOĆNI SUCI: HRŽENJAK A. – HRŽENJAK M. – ĆURIĆ A.
KK PODRAVAC: Kelemen E. 2, Pandur K. 31, Skendrović B. 4, Rogović D. 22, Molnar D. 10, Laljek D. (cap) 43, Galjer I., Brtan P. 8, Tišljar Š. 4, Toth M. 8, Špiranec F. 8, Jakupić V., trener: Mirko Hrženjak
KK MLADOST: Malkoč M., Strunjak G. 17, Hodić N., Pušelja A. 6, Čmrlec K. 2, Grgić I., Ivančan D., Capek K. (cap) 16, Capek B. 10,
trener: Dražen Vergić







TABLICA


1. Podravac 1 1 0 140 51 89 2
2. Koprivnica 1 1 0 84 50 34 2
3. Radnik 1 0 1 80 77 3 2
4. Bjelovar 1 0 1 77 80 -3 1
5. Virovitica 1234 1 0 1 50 84 -34 1
6. Mladost (Đ) 1 0 1 51 140 -89 1


[Vrh] Go down
zadnjepolje
Rookie
Rookie



Posts : 6
Join date : 13.09.2010

JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B" Empty
PostajNaslov: Re: JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B"   JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B" Emptypon ruj 20, 2010 1:36 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Jučer sam se čudom čudio kada sam pročitao da su juniorke već započele s natjecanjima....pa sad vidim da sam zbog tog čuđenja ispao papak (tak voli reći Mazohist)....pa kad sam naknadno pročitao sve Mokine postove mogu samo konstatirati ono što sam već u nekoliko navrata konstatirao i napisao na bivšem forumu....KS Križevačko-koprivničke županije vrlo dobro funkcionira....da ne govorim kako dobro organizira natjecanja...tipa poluzavršnica PH (ne znam da li su ikada organizirali završnicu istog...ako nisu...evo ja ih preporučam) .....


Sorry ali samo jedan ispravak KS KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA županija Wink Wink Wink

nisu još organizirali završnicu, a nadamo se da u budućnosti (skoroj) budu Wink
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B" Empty
PostajNaslov: Re: JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B"   JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B" Emptypon ruj 20, 2010 1:39 pm

zadnjepolje je napisao/la:


Sorry ali samo jedan ispravak KS KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA županija Wink Wink Wink


Primljeno na znanje Smile ....
[Vrh] Go down
Duck
Rookie
Rookie
Duck


Posts : 11
Join date : 14.09.2010

JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B" Empty
PostajNaslov: Re: JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B"   JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B" Emptypon ruj 20, 2010 2:24 pm

PROČITAJTE NASTAVAK GLUPIH IZJAVA GOSPODINA KRPANA,
TRENERA KK BJELOVAR I NOVINARA (daž), LOKALNOG LISTA BJELOVARAC

http://www.bjelovarac.hr/Sport/tabid/5412/articleType/ArticleView/articleId/21346/Luka-Bozic-i-Julijan-Zadravac-u-reprezentaciji-Hrvatske.aspx
http://www.bjelovarac.hr/Sport/tabid/5412/articleType/ArticleView/articleId/21623/Kosarkasi-Bjelovara-startali-s-pripremama-za-novu-sezonu.aspx

Luka Božić i Julijan Zadravac u reprezentaciji Hrvatske
Objavljeno na dan 13. 08. 2010.

Bjelovarska košarka ponovo je dobila laskavo priznanje. Iako su zlobnici uvijek spremni kritizirati, pa čak i tamo gdje za to nema razloga, košarkaški klub Bjelovar u zadnje vrijeme bilježi sjajne uspjehe. Nakon uspješno završene sezone i uz opravdane pohvale za odlično organizirani turnir kadetskih reprezentacije i kvalitetne igre Stefana Zadravca koji je pred potpisivanjem profesionalnog ugovora, prema najnovijim informacijama dva bjelovarska mlad košarkaša pozvana su pod hrvatsku zastavu.
- Istina je, nastavljamo tradiciju s kvalitetnim mladim igračima. Luka Božić i Julijan Zadravec pozvani su na pripreme državne mlađe kadetske reprezentacije, igrači rođeni 1996. i 97. godine, koje će se održati u Tuheljskim Toplicama, a nakon pripremnih treninga reprezentacija će gostovati na turniru u Sloveniji. To je za naš klub veliki uspjeh i samo saznanje da imamo dva igrača u tim godištima u državnoj reprezentaciji veliko je priznanje, s tim što je Luka Božić sigurno najbolji igrač u svom godištu u Hrvatskoj – oduševljeno je rekao Damir Krpan, trener bjelovarskih košarkaša.
(daž)

Košarkaši Bjelovara startali s pripremama za novu sezonu
Objavljeno na dan 13. 09. 2010.

Bjelovarski košarkaški drugoligaši počeli su s pripremama za naredno prvenstvo u kojem će pokušati potvrditi sjajne prošlosezonske rezultate i povijesno šesto mjesto na tablici. Kako bi što bezbolnije pretrpjeli odlazak Stefana Zadravca, koji će naredne sezone igrati za prvoligaša Dubravu, košarkaši Damira Krpana morat će u ovim pripremama proliti dosta znoja, a za dobar plasman bit će im potrebno i dosta sreće.
- Krenula je školska godina, a krenuli smo i mi s svojim košarkaškim aktivnostima. Nemamo puno vremena za komotnije pripreme, jer već slijedeći tjedan starta juniorska liga, a za dva tjedna kreće i mlađe kadetska liga, tako da sve moramo odraditi dosta ubrzano. Međutim, iz tehničkih razloga nismo mogli ranije krenuti, jer dvorane su uređivane za nova košarkaška pravila po kojima se mijenjao oblik reketa i trica je pomaknuta na 6,75 metara – rekao je trener Damir Krpan i osvrnuo se na seniorsku momčad KK Bjelovara – Momčad je ostala na okupu i svi su na raspolaganju, osim Stefana Zadravca kojeg je njegov matični klub Zagreb posudio u Dubravu, a neizvjestan je nastup Grgića zbog upisa na fakultet, tako da u principu ni na njega ne možemo računati. Za sada nismo radili na dovođenju novih igrača, ali nikad ne zna kako će završiti prelazni rok, jer uvjeren sam da i s ovom fondom igrača možemo ostati u drugoj ligi, a morat ćemo ponovo afirmirati neke naše mlade igrače – naglasio je Damir Krpan i dodao kako su Julijan Zadravec i Luka Božić bili na pripremama mlađe kadetske reprezentacije i poslije turnira u Sloven Gradecu Luka Božić je ostao kao najbolji igrač među 12-oricom izabranih, a proglašen je i za najboljeg igrača na utakmici protiv Španjolske, kad se odlučivalo o prvom mjestu.
(daž)

Ovako nešto može izjaviti samo neobjektivan čovjek, izgleda da gospodin Krpan sa svojom ekipom nije ni prešao granice županjie, pa kako bi onda vidio nekog kvalitetnijeg dječaka! Ali ne treba daleko ni ići, savjetujem gospodinu da prošeta do "borika" u svom Bjelovaru, možda već tamo vidi nekog boljeg klinca! Mali Božić je perspektivan, u to nema sumnje, ali tvrditi da je najbolji u svom godištu, mislim da mu takva bezobrazna reklama nije potrebna!
Oni koji su gledali tekme u Sloveniji, prije svega treneri, stekli su drugačiji dojam! Ja ću samo napomenuti da je preokret na tekmi protiv Španjolske, napravio igrač kojeg je Božić čuvao (Sergi Costa #5)!
[Vrh] Go down
petronije
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 19.09.2010

JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B" Empty
PostajNaslov: Re: JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B"   JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B" Emptypon ruj 20, 2010 2:42 pm

,,s tim što je Luka Božić sigurno najbolji igrač u svom godištu u Hrvatskoj,,
Ako je to istina onda je Krpan naj bolji trener u RH!
Prosvjetljenje nikada ne dolazi samo od sebe!Hvala treneru Krpanu kaj se potrudil da nas objektivno i istinito informira!
[Vrh] Go down
haklerčić
Rookie
Rookie



Posts : 25
Join date : 14.09.2010

JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B" Empty
PostajNaslov: Re: JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B"   JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B" Emptysub ruj 25, 2010 5:15 pm

U grotlu križevačke hale svih sportova Koprivnica poražena. Radnik - Koprivnica 80 - 79.
[Vrh] Go down
Sponsored content





JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B" Empty
PostajNaslov: Re: JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B"   JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B" Empty

[Vrh] Go down
 
JUNIORSKA liga Sjever SKUPINA "B"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» MLAĐEKADETSKA LIGA regija sjever SKUPINA "B"
» KADETSKA LIGA regije sjever SKUPINA "B"
» Juniorska liga - jug (g.93/94)
» Juniorska liga - Centar (g.93-94)
» Juniorska liga - ZAPAD 93/94

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Mlađe kategorije :: Juniorska liga-
Forum(o)Bir: