Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nagrade,nagrade......

Go down 
+16
helikopter
efz old school
Admin
Gomez69
viva/la/basket
KK Sesvete fan
stari vuk
tvrdko.puter
MarkoCar
basket88
kikiriki
pravaneznalica
dotepenec33
pruđe
thesnare
Faul u napadu
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
thesnare
Rookie
Rookie
thesnare


Posts : 110
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptysub ruj 18, 2010 9:12 am

basket88 je napisao/la:
thesnare je napisao/la:
Možda bi mogli organizirati natjecanje u brzom ispijanju pive Very Happy

Zasto brzom. Bolje laganom, pa ko vise.

...kaj se tiče laganog ispijanja , tu su šanse za formaše vrlo mizerne ukoliko se uključimo faul i ja Very Happy Cool
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptysub ruj 18, 2010 9:16 am

thesnare je napisao/la:
basket88 je napisao/la:
thesnare je napisao/la:
Možda bi mogli organizirati natjecanje u brzom ispijanju pive Very Happy

Zasto brzom. Bolje laganom, pa ko vise.

...kaj se tiče laganog ispijanja , tu su šanse za formaše vrlo mizerne ukoliko se uključimo faul i ja Very Happy Cool

Mene su ucili da nikada ne potcijenjujem protivnika.
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie
thesnare


Posts : 110
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptysub ruj 18, 2010 9:32 am

basket88 je napisao/la:
thesnare je napisao/la:
basket88 je napisao/la:
thesnare je napisao/la:
Možda bi mogli organizirati natjecanje u brzom ispijanju pive Very Happy

Zasto brzom. Bolje laganom, pa ko vise.

...kaj se tiče laganog ispijanja , tu su šanse za formaše vrlo mizerne ukoliko se uključimo faul i ja Very Happy Cool

Mene su ucili da nikada ne potcijenjujem protivnika.

a mene su učili da dobra zaebancija antistresno djeluje lol!
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptysub ruj 18, 2010 9:39 am

thesnare je napisao/la:
basket88 je napisao/la:
thesnare je napisao/la:
basket88 je napisao/la:
thesnare je napisao/la:
Možda bi mogli organizirati natjecanje u brzom ispijanju pive Very Happy

Zasto brzom. Bolje laganom, pa ko vise.

...kaj se tiče laganog ispijanja , tu su šanse za formaše vrlo mizerne ukoliko se uključimo faul i ja Very Happy Cool

Mene su ucili da nikada ne potcijenjujem protivnika.

a mene su učili da dobra zaebancija antistresno djeluje lol!

A tek sto bi bila da se pije piva.Laughing
[Vrh] Go down
Gomez69
Rookie
Rookie
Gomez69


Posts : 17
Join date : 13.09.2010
Location : Zagrebiensis

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptysub ruj 18, 2010 10:12 am

... isto jedna neočekivana ideja... pretpostavljam da ima puno onih koji skupljaju/čuvaju stare ulaznice, ... pa stoga moze se probati organizirati ko ima koliko skupljenih/sačuvanih ulaznica u nekom odrađenom roku godina, ili ko ima najstariju... ?! itd.
[Vrh] Go down
efz old school
Rookie
Rookie
efz old school


Posts : 16
Join date : 14.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptysub ruj 18, 2010 11:30 am

pogadjanje rezultata, koseva nekog igraca je mislim najbolje rijesnje.......

a mozemo srediti i godisnju karu za Zabok Smile
[Vrh] Go down
efz old school
Rookie
Rookie
efz old school


Posts : 16
Join date : 14.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptysub ruj 18, 2010 11:31 am

kartu za zabok...... pardoncek na tipfeleru
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptysub ruj 18, 2010 11:54 am

efz old school je napisao/la:
pogadjanje rezultata, koseva nekog igraca je mislim najbolje rijesnje.......

a mozemo srediti i godisnju karu za Zabok Smile

Naravno da ćemo i to imati u vidu prilikom nagrađivanja Smile .....
[Vrh] Go down
helikopter
Rookie
Rookie



Posts : 18
Join date : 13.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptysub ruj 18, 2010 10:51 pm

Moj prijedlog je da za pokoju nagradnu igru kao dobitnika odaberete forumaša sa najkvalitetnijih upisima,a ne sa najviše postova..Najlakše je poput pilećeg nabacivat gluposti,po meni treba cijenit one koji se doista trude sudjelovat u raspravi pritom raspolažući sa pristojnim argumentima....Normalno,dobitnika nek odabere ili faul samostalno ili u koprodukciji s adminom,pošto oni 2 ipak najviše prate forum,pogotovo faul Wink
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptysub ruj 18, 2010 11:14 pm

Kaj se mene tiče ja bi daval nagrade najmlađim forumašima, studentima i ne bi ocjenjival kvalitete postova jel mi je to bedasto. Svatko ima pravo pisat kaj hoće i kak hoće i normalno je da su tu stariji u prednosti kaj se tiče možda kvalitete jer ipak duže prate košarku. Treba dat nagrade najmlađima kaj vole ovaj sport i žele sudjelovat na forumu, onda srednjoškolcima, studentima i ostaloj mladeži kojoj je lova trenutno potrebnija za komade, cugu i ostale potrepštine za mlade, i naravno ostatku kaj možda nema love za karte a jako bi htjel ić na tekme, koncerte ili bilo kaj kaj se djeli. Embarassed
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptysub ruj 18, 2010 11:16 pm

mazohist je napisao/la:
Kaj se mene tiče ja bi daval nagrade najmlađim forumašima, studentima i ne bi ocjenjival kvalitete postova jel mi je to bedasto. Svatko ima pravo pisat kaj hoće i kak hoće i normalno je da su tu stariji u prednosti kaj se tiče možda kvalitete jer ipak duže prate košarku. Treba dat nagrade najmlađima kaj vole ovaj sport i žele sudjelovat na forumu, onda srednjoškolcima, studentima i ostaloj mladeži kojoj je lova trenutno potrebnija za komade, cugu i ostale potrepštine za mlade, i naravno ostatku kaj možda nema love za karte a jako bi htjel ić na tekme, koncerte ili bilo kaj kaj se djeli. Embarassed

Bravo Mazo!!!
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptyned ruj 19, 2010 7:17 am

basket88 je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Kaj se mene tiče ja bi daval nagrade najmlađim forumašima, studentima i ne bi ocjenjival kvalitete postova jel mi je to bedasto. Svatko ima pravo pisat kaj hoće i kak hoće i normalno je da su tu stariji u prednosti kaj se tiče možda kvalitete jer ipak duže prate košarku. Treba dat nagrade najmlađima kaj vole ovaj sport i žele sudjelovat na forumu, onda srednjoškolcima, studentima i ostaloj mladeži kojoj je lova trenutno potrebnija za komade, cugu i ostale potrepštine za mlade, i naravno ostatku kaj možda nema love za karte a jako bi htjel ić na tekme, koncerte ili bilo kaj kaj se djeli. Embarassed

Bravo Mazo!!!

Na mladima ostaju nagrade Smile ......
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptyned ruj 19, 2010 9:42 am

Forumaš Viva/la/Basket bio je vrijedan i ponudio nam 3 nove verzije naslovnog bannera.....za koji god se odlučili...stari ili neki od onih koje je on ponudio....zavrijedio je nagradu....recimo jednu lijepu knjigu....molim Viva la Basket da mi se javi na op kako bi dogovorili neke stvari s tim u vezi Smile ......

Evo njegovog truda i prijedloga....

https://2img.net/r/ihimizer/img251/399/kosarkaskiforum.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/img821/6297/kosarkabanner2.jpg

+ banner koji je trenutno na naslovnici......
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie
thesnare


Posts : 110
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptyned ruj 19, 2010 10:27 am

Svakako hvalevrijedan pokušaj....ako će se već nešto mijenjati , skloniji sam prvoj opciji :


https://2img.net/r/ihimizer/img251/399/kosarkaskiforum.jpg

...to mi nekak dođe kao evolucija postojećeg
[Vrh] Go down
miles-page
Rookie
Rookie



Posts : 36
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptyned ruj 19, 2010 5:48 pm

također simpatiziram onu shemu sa pogađanjem rezultata i sl. broj postova nikako ,a i kvlaiteta postova isto nema smisla. postat ćemo korumpirani ko hks Very Happy a možemo i kad je neka posebna nagrada za neku tekmu ili koncert organizirat već ranije spomenuto pisanje poezije u čast najvećih velikana naše košarke(Kus,Bob Rok, Roza,...) pa organizirat glasovanje za najbolju ko što je bilo za ovaj banner. i naravno da informatičari foruma namjeste da svatko može samo jednom glasat
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptypon ruj 20, 2010 7:28 pm

Nekaj si razmišljam....u nagradnoj igri koju ćemo organizirati za dodjelu 2 ulaznice za koncert Lady Gage....mogli bi tim vrijednim nagradama (mislim da upad na taj koncert stoji 400-500 kn) nagraditi forumaša koji napiše "najljepši" post o konobaru Nagrade,nagrade...... - Page 2 Icon_biggrin ....
[Vrh] Go down
samurai
Rookie
Rookie



Posts : 4
Join date : 20.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptypon ruj 20, 2010 11:20 pm

evo da i moja malenkost skromno pridonese rješavanju ovoga Gordijskog čvora......

nagradu bi recimo mogao dobiti najbolji igrač-forumaš na eventualnom tjednom ili mjesečnom susretu forumaša.Pošto smo ovdje na košarkaškom forumu moje je mišljenje da bi bilo dobro da se katkad i nađemo pa zahaklamo.Bilo bi vrlo interesantno zbog toga što se vjerojatno ovdje radi o raznim dobnim skupinama Very Happy
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptyuto ruj 21, 2010 7:34 am

samurai je napisao/la:
evo da i moja malenkost skromno pridonese rješavanju ovoga Gordijskog čvora......

nagradu bi recimo mogao dobiti najbolji igrač-forumaš na eventualnom tjednom ili mjesečnom susretu forumaša.Pošto smo ovdje na košarkaškom forumu moje je mišljenje da bi bilo dobro da se katkad i nađemo pa zahaklamo.Bilo bi vrlo interesantno zbog toga što se vjerojatno ovdje radi o raznim dobnim skupinama Very Happy

Kaj se tiče hakla tu smo Very Happy ....budemo već nekaj smislil po tom pitanju....to barem neće biti teško....
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptyuto ruj 21, 2010 7:39 am

Kao što sam već najavio i napisao forumaš Viva/la/Basket za svoj trud oko izrade nekoliko bannera nagrađuje se knjigom-katalogom "Hrvatski sportski plakat"....možda i u toj knjizi pronađe neku ideju za izradu novih bannera Wink .....knjiga će mu danas biti poslana na kućnu adresu.....
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptyuto ruj 21, 2010 9:02 am

Hebote...najveći problem na ovom našem forumu je kako osmisliti kriterije za dodjelu nagrada....kaj će nam uopće nagrade...sve je bilo puno jednostavnije bez njih lol! ....

Blizu smo odluci da što se nagrađivanja tiče (za one vrijednije nagrade) bude ovako....uskoro će početi natjecanja u košarkaškim ligama (našim i stranim)...mislim da ne bi bilo loše ponuditi vam svaki vikend 10 utakmica (recimo 3 iz NLB-a....2 iz našeg prvenstva...2 iz ACB lige....2 iz NBA....1 iz ženske regionalne lige...ne mora uvijek biti takva ponuda)...i tako tokom cijelog mjeseca...na kraju glavnu nagradu dobiva onaj (ili oni) koji imaju najviše pogođenih ishoda....maksimum je 40 bodova (ako netko pogodi sve ishode)...Što mislite o tome Wink .....

Još nešto....a zašto mi ne bi imali i svoj portal....Neovisni košarkaški portal Wink .....to je definitivno puno zahtijevnije od foruma...ali siguran sam da bi se mogli dobro izorganizirati...ionako bi se 60-70% svega kopuiralo s drugih portala...tako svi rade...a ostatak bi odrađivali novinari koje bi regrutirali među vama Wink ....razmislite mao i o tome....nema nikakve žurbe.....
[Vrh] Go down
fanzkkzadar
Rookie
Rookie
fanzkkzadar


Posts : 16
Join date : 13.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptyuto ruj 21, 2010 9:26 am

Faul u napadu je napisao/la:
Hebote...najveći problem na ovom našem forumu je kako osmisliti kriterije za dodjelu nagrada....kaj će nam uopće nagrade...sve je bilo puno jednostavnije bez njih lol! ....

Blizu smo odluci da što se nagrađivanja tiče (za one vrijednije nagrade) bude ovako....uskoro će početi natjecanja u košarkaškim ligama (našim i stranim)...mislim da ne bi bilo loše ponuditi vam svaki vikend 10 utakmica (recimo 3 iz NLB-a....2 iz našeg prvenstva...2 iz ACB lige....2 iz NBA....1 iz ženske regionalne lige...ne mora uvijek biti takva ponuda)...i tako tokom cijelog mjeseca...na kraju glavnu nagradu dobiva onaj (ili oni) koji imaju najviše pogođenih ishoda....maksimum je 40 bodova (ako netko pogodi sve ishode)...Što mislite o tome Wink .....

Još nešto....a zašto mi ne bi imali i svoj portal....Neovisni košarkaški portal Wink .....to je definitivno puno zahtijevnije od foruma...ali siguran sam da bi se mogli dobro izorganizirati...ionako bi se 60-70% svega kopuiralo s drugih portala...tako svi rade...a ostatak bi odrađivali novinari koje bi regrutirali među vama Wink ....razmislite mao i o tome....nema nikakve žurbe.....

sto se tice nagradivanja mislim da bi tribalu u utakmice ubaciti i jednu utakmicu zenske A-1 lige... inace ideja je odlicna... a sto se tice portala ako treba novinar iz zadra ja se dobrovoljno javljan na duznost iako nisan novinar
[Vrh] Go down
viva/la/basket
Rookie
Rookie
viva/la/basket


Posts : 7
Join date : 15.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptyčet ruj 23, 2010 10:46 am

Evo htio bi se pred svim zahvaliti faulu ali i cijelom neovisnom košarkaškom forumu na knjizi koja mi je stigla....HVALA....
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptypet ruj 24, 2010 4:18 pm

viva/la/basket je napisao/la:
Evo htio bi se pred svim zahvaliti faulu ali i cijelom neovisnom košarkaškom forumu na knjizi koja mi je stigla....HVALA....

MOLIM !!! Hvala tebi na pomoci!
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
pruđe
Rookie
Rookie
pruđe


Posts : 49
Join date : 12.09.2010
Age : 58
Location : Zapruđe

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 12:31 pm

....možemo mi pokrenuti skupljanje sličica sa likovima glavnih basket-balija u Hrvata i šire cyclops ......pa recimo forum sa mijenjanjem sličica.....recimo, dajem 22 Kusa rendeer za Šarića Basketball ....ili.....ima neko Rozu-virozu, dajem Radojebića i Mijatovića..... Very Happy , a tko skupi sve sličke, dobiće od portirke.... Embarassed .....ili kartu za Cibonu u kutiji šibica.....
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 12:38 pm

pruđe je napisao/la:
....možemo mi pokrenuti skupljanje sličica sa likovima glavnih basket-balija u Hrvata i šire cyclops ......pa recimo forum sa mijenjanjem sličica.....recimo, dajem 22 Kusa rendeer za Šarića Basketball ....ili.....ima neko Rozu-virozu, dajem Radojebića i Mijatovića..... Very Happy , a tko skupi sve sličke, dobiće od portirke.... Embarassed .....ili kartu za Cibonu u kutiji šibica.....

E kad se sjetim kako je to nekada bilo sa skupčjanjem sličica...suze mi poteku...mislim da su u 3-4 navrata izlazile takve serije sličica....sjećam se...meni je tako jednom falila samo sličica Srećka Jarića....za mlađe otac Marka Jarića i nekada izvrstan play Radničkog i kasnije Šibenke....pa kad mi je jedna prijatelj došao sa njegovom sličicom dal sam mu se dupliće...kasnije sam skužil da sam mu s tim duplićima dao i nekoliko "originala"....mojoj tuzi nije bilo kraja Rolling Eyes

....šibam dalje prebacivati postove...sad sam se malo odmorio...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Nagrade,nagrade......
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ostalo :: FORUM NAGRAĐUJE-
Forum(o)Bir: