Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nagrade,nagrade......

Go down 
+16
helikopter
efz old school
Admin
Gomez69
viva/la/basket
KK Sesvete fan
stari vuk
tvrdko.puter
MarkoCar
basket88
kikiriki
pravaneznalica
dotepenec33
pruđe
thesnare
Faul u napadu
20 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 11:24 am

Ono što smo Vam obecali već prvog radnog dana foruma...da ćemo Vas pokušavati što češće nagrađivati....polako kreće u realizaciju Very Happy ...sve je dogovoreno s organizatorom velikih koncerata u Zagrebu (trebamo samo na forum postaviti njihov banner)...tako da ćemo za svaki koncert dijeliti po 2 karte.....također u toku su dogovori sa Cibonom,Zagrebom i Cedevitom oko njihovog sponzorstva u vidu godišnjih karata...ali i pojedinačnih za svaku utakmicu posebno tokom cijele sezone....razmišljamo Vas nagrađivati i sportskom opremom (tenisice,majice,trenirke...)....ali to je još uvijek u pripremnoj fazi....sve što radimo radimo na VIP bazi...veze i poznanstva...hvala bogu ne nedostaju nam....tko zna,možda jednog dana netko samoinicijativno poželi staviti svoju reklamu na naš forum Wink .....

Rado ćemo prihvatiti i Vaše ideje vezano za nagrađivanje....evo za početak po kojem kriteriju bi vi nekoga nagradili?...

Mi predlažemo da u krug potencijalnih dobitnika nagrada mogu ući samo forumaši sa više od 10 (ili možda 20?) napisanih postova.....

[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie
thesnare


Posts : 110
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 11:45 am

Faul u napadu je napisao/la:


Mi predlažemo da u krug potencijalnih dobitnika nagrada mogu ući samo forumaši sa više od 10 (ili možda 20?) napisanih postova.....

...misliš-smislenih postova , od bar nekoliko rečenica ?! Wink da si ne bi sad neko išel napucavati broj postova smajlićima i slično...makar - zanimljivo bi mi bilo znati što će biti kriterij za nagrade ?..kviz znanja ili ?
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 11:50 am

thesnare je napisao/la:
...misliš-smislenih postova , od bar nekoliko rečenica ?! Wink da si ne bi sad neko išel napucavati broj postova smajlićima i slično...makar - zanimljivo bi mi bilo znati što će biti kriterij za nagrade ?..kviz znanja ili ?

Naravno da se podrazumijeva da se u postu nešto napiše....dobro,to ne znaći da koji post ne može sadržavati samo emotikone.....

...a što se tiče kriterija ni mi ga još ne znamo...zato i tražimo vaše prijedloge Wink ....

Ima jedna stvar vezano za te planirane nagrade....barem u početku velika vecina događaja s kojima vas mislimo nagraditi događat će se u Zagrebu....naravno da to ne znaći da forumaši izvan Zagreba ne mogu doći na lice mjesta...ali svakako bi bilo korektno od dobitnika nagrade da nas u slučaju nemogučnosti "preuzimanja" iste na vrijeme obavijesti...kako bi mogli nagraditi nekoga drugoga....
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie
thesnare


Posts : 110
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 12:04 pm

Dok sam bio aktivan član jednog kladioničkog foruma , tamo su imali natjecanja koja su sponzorirale online kladionice simboličnim nagradama u iznosima od 5 - 20 eura. Radilo se , naravno , o pogađanju rezultata pojedinih utakmica i slično.
Kakvo bi natjecanje mogli imati forumaši-košarkaški zaljubljenici ?
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie
thesnare


Posts : 110
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 12:08 pm

Možda bi se moglo napraviti nešto tipa : tko ima najviše postova na topiku Cibona - dobiva ulaznicu za tekmu...isto vrijedi za Zagreb i Cedevitu...
...a tko ima najviše postova na npr-mlađekadetskom topicu , taj ima pravo svojim autom odvesti djecu iz kk Sesvete na utakmicu u Petrinju lol!
[Vrh] Go down
pruđe
Rookie
Rookie
pruđe


Posts : 49
Join date : 12.09.2010
Age : 58
Location : Zapruđe

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 12:15 pm

thesnare je napisao/la:

...a tko ima najviše postova na npr-mlađekadetskom topicu , taj ima pravo svojim autom odvesti djecu iz kk Sesvete na utakmicu u Petrinju lol!
.......pazi sad.....i tam i nazad ....... affraid
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie
thesnare


Posts : 110
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 12:23 pm

pruđe je napisao/la:
thesnare je napisao/la:

...a tko ima najviše postova na npr-mlađekadetskom topicu , taj ima pravo svojim autom odvesti djecu iz kk Sesvete na utakmicu u Petrinju lol!
.......pazi sad.....i tam i nazad ....... affraid

lol!
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 12:49 pm

pruđe je napisao/la:
thesnare je napisao/la:

...a tko ima najviše postova na npr-mlađekadetskom topicu , taj ima pravo svojim autom odvesti djecu iz kk Sesvete na utakmicu u Petrinju lol!
.......pazi sad.....i tam i nazad ....... affraid
A jel´moram biti i na utakmici?
[Vrh] Go down
pravaneznalica
Rookie
Rookie
pravaneznalica


Posts : 60
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Anketa   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 1:47 pm

Anketiranjem forumaša ako je to tehnički moguće kao na nekim drugim forumima.
[Vrh] Go down
kikiriki
Rookie
Rookie
kikiriki


Posts : 8
Join date : 13.09.2010

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 2:20 pm

Mislim da se ništa neće dobit nagrađivanjem ljudi sa najvećim brojem postova. Time će se izgubit na kvaliteti diskusije i dobit ćemo masu beskorisnih postova tipa: "slažem se", "tako je", itd..
Ako smo se već izborili za forum na kojem se ne treba bojati izrazit svoje mišljenje, onda bi trebalo nagrađivati ljude koji svojim pisanjem ističu bit nekog problema, nude kvalitetna rješenja, itd..

A naravno, kad netko provali neku genijalnu foru ili dobar vic, odmah treba dobit instant nagradu..mogla bi se uvesti rubrika vic tjedna, pa pobjedniku kakva godišnja karta Laughing
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 2:24 pm

Sigurno neće biti kriterij broj napisanih postova...između ostaloga zbog toga kaj bum ja pokupil sve nagrade Laughing .....već ćemo nešto zajedno smisliti.....evo,tko smisli najbolji kriterij za dodjeljivanje nagrada....taj će bit nagrađen Smile .....
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 2:45 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Sigurno neće biti kriterij broj napisanih postova...između ostaloga zbog toga kaj bum ja pokupil sve nagrade Laughing .....već ćemo nešto zajedno smisliti.....evo,tko smisli najbolji kriterij za dodjeljivanje nagrada....taj će bit nagrađen Smile .....

1. Probaj kviz znanja. Smisli svaki tjedan 5 pitanja ( naravno sto teze ) i tko bude imao najvise tocnih odgovora dobije nagradu. da izbjegnes veliki broj forumasa sa istim br tocnih odgovora napravi kategorizaciju po tezini pitanja ( od 1-5 bodova svaki tocan odgovor )

2. Pogadjanje tocnog rezultata nekih tekmi. Najblizi rez dobija nagradu. Moze i br poena pojedine ekipe, br. poena igraca...( poput kladionica ).
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 2:50 pm

basket88 je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
Sigurno neće biti kriterij broj napisanih postova...između ostaloga zbog toga kaj bum ja pokupil sve nagrade Laughing .....već ćemo nešto zajedno smisliti.....evo,tko smisli najbolji kriterij za dodjeljivanje nagrada....taj će bit nagrađen Smile .....

1. Probaj kviz znanja. Smisli svaki tjedan 5 pitanja ( naravno sto teze ) i tko bude imao najvise tocnih odgovora dobije nagradu. da izbjegnes veliki broj forumasa sa istim br tocnih odgovora napravi kategorizaciju po tezini pitanja ( od 1-5 bodova svaki tocan odgovor )

2. Pogadjanje tocnog rezultata nekih tekmi. Najblizi rez dobija nagradu. Moze i br poena pojedine ekipe, br. poena igraca...( poput kladionica ).
Više smisla bi imalo da se daju bodovi onom tko prvi odgovori, jer bi ovako oni koji ne znaju mogli guglati i da se najavi u koliko sati će biti pitanje da budemo za kompom tad.
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 3:36 pm

thesnare je napisao/la:
Dok sam bio aktivan član jednog kladioničkog foruma , tamo su imali natjecanja koja su sponzorirale online kladionice simboličnim nagradama u iznosima od 5 - 20 eura. Radilo se , naravno , o pogađanju rezultata pojedinih utakmica i slično.
Kakvo bi natjecanje mogli imati forumaši-košarkaški zaljubljenici ?


Pozdravlja vas: Ante Sapina Laughing
[Vrh] Go down
stari vuk
Rookie
Rookie
stari vuk


Posts : 39
Join date : 15.09.2010
Location : years ago

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 3:54 pm

tvrdko.puter je napisao/la:
thesnare je napisao/la:
Dok sam bio aktivan član jednog kladioničkog foruma , tamo su imali natjecanja koja su sponzorirale online kladionice simboličnim nagradama u iznosima od 5 - 20 eura. Radilo se , naravno , o pogađanju rezultata pojedinih utakmica i slično.
Kakvo bi natjecanje mogli imati forumaši-košarkaški zaljubljenici ?


Pozdravlja vas: Ante Sapina Laughing

Otvorio se novi fakultet...kako namjestiti utakmicu...dekan i prodekan braća Sapina Laughing
[Vrh] Go down
KK Sesvete fan
Rookie
Rookie
KK Sesvete fan


Posts : 23
Join date : 12.09.2010
Location : Grad Sesvete

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 4:39 pm

thesnare je napisao/la:
Možda bi se moglo napraviti nešto tipa : tko ima najviše postova na topiku Cibona - dobiva ulaznicu za tekmu...isto vrijedi za Zagreb i Cedevitu...
...a tko ima najviše postova na npr-mlađekadetskom topicu , taj ima pravo svojim autom odvesti djecu iz kk Sesvete na utakmicu u Petrinju lol!
Jel ti to mene zaje..... ili mi se samo čini.Sigurno nisi Sesvećane spomenuo bez razloga.
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 5:34 pm

tvrdko.puter je napisao/la:
thesnare je napisao/la:
Dok sam bio aktivan član jednog kladioničkog foruma , tamo su imali natjecanja koja su sponzorirale online kladionice simboličnim nagradama u iznosima od 5 - 20 eura. Radilo se , naravno , o pogađanju rezultata pojedinih utakmica i slično.
Kakvo bi natjecanje mogli imati forumaši-košarkaški zaljubljenici ?


Pozdravlja vas: Ante Sapina Laughing
Ako bi natjecanje bilo pogađanje rezultata, npr. na zadarsportu ima natjecanje NLB kladionica dakle forumaši pogađaju ishode utakmica i najboljeg strijelca, sistem bodovanja je ovakav, za pogođen ishod utakmice dobivaš 3 boda, ako jedini pogodiš ishod utakmice dobivaš 5 bodova, ako pogodiš najboljeg strijelca utakmice 6 bodova, a ako jedini pogodiš strijelca 8, svako kolo se zbrajaju bodovi i mijenja poredak i pobijednik je onaj tko na kraju sezone ima najviše bodova.
[Vrh] Go down
viva/la/basket
Rookie
Rookie
viva/la/basket


Posts : 7
Join date : 15.09.2010

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 6:02 pm

kviz znanja nema koristi....danas samo progooglaš i nađeš odgovore....trebalo bi otvorit topic kladionica..... sad za svaku utakmicu po tjednu ili kad je već koncert odabere se neka značajna utakmica i forumaši pokušavaju pogoditi rezultat...naravno imaju samo 1 pokušaj....i sada ko pogodi ili bude najbliži dobiva....znam da je skoro nevjerojatno pogoditi rezultat ali kolko nas ima pa neko će valjda pogodit ili barem biti blizu....ili recimo pogađati ko će biti u finalu ili ko će proći ko neće...takve neke stvari
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie
thesnare


Posts : 110
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 6:34 pm

KK Sesvete fan je napisao/la:
thesnare je napisao/la:
Možda bi se moglo napraviti nešto tipa : tko ima najviše postova na topiku Cibona - dobiva ulaznicu za tekmu...isto vrijedi za Zagreb i Cedevitu...
...a tko ima najviše postova na npr-mlađekadetskom topicu , taj ima pravo svojim autom odvesti djecu iz kk Sesvete na utakmicu u Petrinju lol!
Jel ti to mene zaje..... ili mi se samo čini.Sigurno nisi Sesvećane spomenuo bez razloga.

...opusti se...sve je šala bez zlih namjera Cool
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 6:50 pm

Ajde da nešto vidim.....mislim da je prvi veliki koncert u Zagrebu krajem idučeg tjedna u Areni...koncert Guns 'n' Roses...ajde neka mi se putem op jave oni koji bi stvarno jako željeli prisustvovati tom koncertu....mislim da nema smisla nagrađivati nekoga koga Gunsi ne interesiraju....pa da vidimo da li uopće ima zainteresiranih...za Lady Gagu znam da će ih biti Smile ....
[Vrh] Go down
Gomez69
Rookie
Rookie
Gomez69


Posts : 17
Join date : 13.09.2010
Location : Zagrebiensis

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptypet ruj 17, 2010 11:49 pm

treba smisliti pitanja za koja se odgovori nemogu proguglati, tipa: ( ako je netko bio na svim tekmama cibone u zanjih recimo 8 godina,... ) - na jednoj tekmi Cibone u Draženovom domu, bilo mozda oko 500-800 gledatelja, i "navijači" s žutog (tzv. navijačkog) sektora su u jednom trenutku počeli skandirati 'pička u žutom, pička u žuuuuttom' jednoj ženskoj osobi na crvenom sektoru ... (umjesto, naravno, da gledaju tekmu) - Koja je to tekma bila-Protif koga je cibona igrala ?!?

( sjećam se te sitacije jer sam bio tam, koja je tekma bila neznam ni ja,.... )

Smile Very Happy Laughing
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptysub ruj 18, 2010 7:50 am

Gomez69 je napisao/la:
treba smisliti pitanja za koja se odgovori nemogu proguglati, tipa: ( ako je netko bio na svim tekmama cibone u zanjih recimo 8 godina,... ) - na jednoj tekmi Cibone u Draženovom domu, bilo mozda oko 500-800 gledatelja, i "navijači" s žutog (tzv. navijačkog) sektora su u jednom trenutku počeli skandirati 'pička u žutom, pička u žuuuuttom' jednoj ženskoj osobi na crvenom sektoru ... (umjesto, naravno, da gledaju tekmu) - Koja je to tekma bila-Protif koga je cibona igrala ?!?

( sjećam se te sitacije jer sam bio tam, koja je tekma bila neznam ni ja,.... )

Smile Very Happy Laughing

Onda ispadaš iz konkurencije za prvu nagradu Smile .....
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie
thesnare


Posts : 110
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptysub ruj 18, 2010 8:20 am

Možda bi mogli organizirati natjecanje u brzom ispijanju pive Very Happy
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptysub ruj 18, 2010 8:37 am

thesnare je napisao/la:
Možda bi mogli organizirati natjecanje u brzom ispijanju pive Very Happy

ili jednostavno ko napise najbolju odu kusu/radicu/hks-u Nagrade,nagrade...... Icon_rendeer Nagrade,nagrade...... Icon_rendeer
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Emptysub ruj 18, 2010 9:00 am

thesnare je napisao/la:
Možda bi mogli organizirati natjecanje u brzom ispijanju pive Very Happy

Zasto brzom. Bolje laganom, pa ko vise.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nagrade,nagrade...... Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade,nagrade......   Nagrade,nagrade...... Empty

[Vrh] Go down
 
Nagrade,nagrade......
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ostalo :: FORUM NAGRAĐUJE-
Forum(o)Bir: