Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 KADETKINJE - ISTOK

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
laganini
Rookie
Rookie



Posts : 10
Join date : 12.09.2010

KADETKINJE - ISTOK Empty
PostajNaslov: KADETKINJE - ISTOK   KADETKINJE - ISTOK Emptysri ruj 22, 2010 11:36 pm

Evo samo kako bih zemljopisno popunio broj, na Istoku još tri kola i završava liga čiji se prvi dio odvio još u lipnju. Ekipa Broda se raspala na dvotrećinsku manjinu koja ovaj tjedan prestaje s igranjem i jednotrećinsku većinu koja će nastaviti. Još uvijek su respektabilna ekipa za ovo područje što će vjerujem i dokazati osvajanjem prvog mjesta na istoku.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

KADETKINJE - ISTOK Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - ISTOK   KADETKINJE - ISTOK Emptyčet ruj 23, 2010 7:47 am

laganini je napisao/la:
.....Ekipa Broda se raspala na dvotrećinsku manjinu koja ovaj tjedan prestaje s igranjem i jednotrećinsku većinu koja će nastaviti.....

Molio bi objašnjenje gore citiranog Smile ...da li je nezadovoljstvo nekim stvarima unutar KK Brod,a koje se već spominjalo ovdje...dovelo do raskola unutar kluba Wink .....nešto sam načuo da bi se mogao osnovati novi klub.....
[Vrh] Go down
laganini
Rookie
Rookie



Posts : 10
Join date : 12.09.2010

KADETKINJE - ISTOK Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - ISTOK   KADETKINJE - ISTOK Emptyčet ruj 23, 2010 10:26 am

Ma ne bih rekao da je došlo do raskola unutar kluba... jednostavno je 13 roditelja djece mk i kadetske ekipe zatražilo ispisnice iz članstva.... mislim da to nije problem za klub pošto je to samo brojka koju će klub nadomjestiti s drugom djecom koja jedva čekaju upasti u ekipu.... i idemo dalje... a što se tiče tvojih info o novom klubu... ne znam puno ali mislim da to nije lako ostvariti u ovim vremenima... čisto sumnjam
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

KADETKINJE - ISTOK Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - ISTOK   KADETKINJE - ISTOK Emptyčet ruj 23, 2010 10:33 am

laganini je napisao/la:
Ma ne bih rekao da je došlo do raskola unutar kluba... jednostavno je 13 roditelja djece mk i kadetske ekipe zatražilo ispisnice iz članstva.... mislim da to nije problem za klub pošto je to samo brojka koju će klub nadomjestiti s drugom djecom koja jedva čekaju upasti u ekipu.... i idemo dalje... a što se tiče tvojih info o novom klubu... ne znam puno ali mislim da to nije lako ostvariti u ovim vremenima... čisto sumnjam

Dobro...ali ovih 13 cura negdje trebaju igrati Wink .....
[Vrh] Go down
laganini
Rookie
Rookie



Posts : 10
Join date : 12.09.2010

KADETKINJE - ISTOK Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - ISTOK   KADETKINJE - ISTOK Emptyčet ruj 23, 2010 10:39 am


ma igrat će za svoje škole Wink ili nešto slično (street ball postaje olimpijski sport)... neke će odustati od košarke.... ma koga briga Wink
[Vrh] Go down
DV
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 13.09.2010

KADETKINJE - ISTOK Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - ISTOK   KADETKINJE - ISTOK Emptyčet ruj 23, 2010 12:02 pm

zao mi je sto se takve stvari dogadjaju u brodu, bilo gdje Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Sponsored content





KADETKINJE - ISTOK Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - ISTOK   KADETKINJE - ISTOK Empty

[Vrh] Go down
 
KADETKINJE - ISTOK
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» KADETKINJE - JUG
» KADETKINJE - CENTAR
» B1 - Istok
» A-2 ISTOK-ZAPAD
» A2 liga istok

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ženska košarka :: Mlađe kategorije :: Kadetska liga-
Forum(o)Bir: