Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 A-2 ISTOK-ZAPAD

Go down 
+14
basket88
zadnjepolje
fanzkkzadar
žuff-seci
alex07
znatizelja
Đ.I.
basketboy
dotepenec33
Admin
livaja
Faul u napadu
DV
Slavnić Zoran
18 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
Slavnić Zoran


Posts : 34
Join date : 12.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptyned ruj 12, 2010 5:46 pm

Sastanak predstavnika klubova održati će se 15.09.2010. godine u 10 sati prostorije HKS-a.
Do sada prijavljeno 14 ekipa (10 sa kontinenta,4 sa juga), nezna se sustav natjecanja.
Možda još netko priđe bliže Very Happy , a netko se udalji od zamisli igranja jedinstvene A2 lige Question , ili uopće igranja A2 lige??????????? Sleep
[Vrh] Go down
DV
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 13.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptypon ruj 13, 2010 11:34 am

s obzirom na troskove natjecanja (kotizacija, članarina, kazne, domace tekme cca 1000 kuna u gotovini) i mi bi radije igrali B-ligu(Dubrava) jer za igranje 2. lige ne dobija se apsolutno nikakav status, no igrali zajedničku A-2 ligu. bez ekipa sa juga i bez drugih ekipa (Gospic) ima nas čak 12 koji bi igrali nekakvu ligu (po info kojim za sada raspolazem).
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptypon ruj 13, 2010 12:15 pm

Dajte vi koji ste direktno zainteresirani napišite o čemu se tu zapravo radi....tko hoće i kaj igrati...a tko neće.....malo sam izvan toga.....
[Vrh] Go down
DV
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 13.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptypon ruj 13, 2010 1:09 pm

za naseg dragog faula: prosle godine 2. liga sjever imala je devet klubova, lupa je otisla gore, tresnjevka dolje i pojavila se peščenica da bi igrala, dakle deset klubova (jedan od tih deset najvjerojatnije nece igrati), a na jugu su formirali b ligu u kojoj ce nastupati imotski, vodice, itd, tako da su ostali riječanka i pleter , te otočac i sada po novom druga ekipa gospica..dakle 14 ekipa, postoje neke ideje , na sastanku cemu vidjeti i dogovoriti se kako ce se igrati slijedece sezone
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptypon ruj 13, 2010 6:54 pm

Kad sam vidio nick pod imenom DV koji piše na ovom i još jednom topicu odmah sam znao o kome se radi .... Wink ....ali sam u početku mislio da je to nekakva kratica za Dubravu....tek malo prije mi sinulo da si je Joksa dal inicijale Duleta Vujoševića.....neka,neka...i treba....uostalom od mene je i dobio taj nadimak ..... Smile
[Vrh] Go down
livaja
Rookie
Rookie



Posts : 11
Join date : 13.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptypon ruj 13, 2010 7:45 pm

tko igra A-2, a ko je odustao
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptypon ruj 13, 2010 8:08 pm

livaja je napisao/la:
tko igra A-2, a ko je odustao

Koliko sam shvatio to još ni sam klubovi ne znaju....
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptypon ruj 13, 2010 10:19 pm

Faul u napadu je napisao/la:
livaja je napisao/la:
tko igra A-2, a ko je odustao

Koliko sam shvatio to još ni sam klubovi ne znaju....

Pešća-Žitnjak igra to znam Wink
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
livaja
Rookie
Rookie



Posts : 11
Join date : 13.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptyuto ruj 14, 2010 8:11 am

nekoliko klubova iz A-1 još su u nedoumici -igrati ili odustati i prijeći u niži rang,
koliko drugoligaških klubova (osim Pletera) je u stanju preko noći postati A-1 ligaš
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptyuto ruj 14, 2010 9:44 am

Joj nemojte više. Mad Ubija me ova neizvjesnost oko A2 ženske lige.
[Vrh] Go down
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
Slavnić Zoran


Posts : 34
Join date : 12.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptyuto ruj 14, 2010 11:06 am

dotepenec33 je napisao/la:
Joj nemojte više. Mad Ubija me ova neizvjesnost oko A2 ženske lige.

Neizvjesnost će potrajati točno do sutra u 12, a onda će se sve znati..... Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptysri ruj 15, 2010 10:13 am

U ovim trenucima započinje sastanak klubova koji su u kombinaciji za igranje A2 lige...ovakve ili onakve...jedinstvene...ili nejedinstvene....

Mislim da se radi o 14 klubova.....Peščenica Žitnjak,Trešnjevka,Dubrava,Jabuka,Vindi,Radost(Čakovec),Podravac,Koprivnica,Brod,Mursa,Riječanka,Pleter,Otočac i Gospić II....

Prva točka dnevnog reda....dugovanja klubova prema savezu Wink ......
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptysri ruj 15, 2010 10:18 am

Faul u napadu je napisao/la:
U ovim trenucima započinje sastanak klubova koji su u kombinaciji za igranje A2 lige...ovakve ili onakve...jedinstvene...ili nejedinstvene....

Mislim da se radi o 14 klubova.....Peščenica Žitnjak,Trešnjevka,Dubrava,Jabuka,Vindi,Radost(Čakovec),Podravac,Koprivnica,Brod,Mursa,Riječanka,Pleter,Otočac i Gospić II....

Prva točka dnevnog reda....dugovanja klubova prema savezu Wink ......

Kao i uvijek
Druga točka dnevnog reda.... cijena kotizacije za A2 ligu A-2 ISTOK-ZAPAD Icon_cool
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptysri ruj 15, 2010 1:19 pm

Dakle ovako....

A 2 lige će se igrati u 2 skupine.....liga počinje 31.10.

Skupina Zapad.....Peščenica Žitnjak,Trešnjevka 2009,Jabuka,Pleter,Riječanka,Otočac,Gospić II......igra se dvokružno

Skupina Istok......Dubrava,Mursa,Brod,Vindi,Podravac i Radost (Čakovec)....igra se trokružnim sistemom

Pretpostavljam da na kraju 2 prvoplasirana iz svake lige igraju "Ligu za prvaka"....

Recimo da bi Pleter mogao biti najveći kandidat za prvo mjesto....imaju novog trenera (bivši igrač Kvarnere Šučurović)....i imaju ambiciju za ići gore....

Da...Trešnjevka 2009 je ime novog kluba.....naravno da imaju neke veze s bivšom Montmontažom i Trešnjevkom....ali pravno gledajući radi se o potpuno novom klubu....

[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie
basketboy


Posts : 64
Join date : 12.09.2010
Location : malo misto

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptysri ruj 15, 2010 1:45 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Dakle ovako....

A 2 lige će se igrati u 2 skupine.....liga počinje 31.10.

Skupina Zapad.....Peščenica Žitnjak,Trešnjevka 2009,Jabuka,Pleter,Riječanka,Otočac,Gospić II......igra se dvokružno

Skupina Istok......Dubrava,Mursa,Brod,Vindi,Podravac i Radost (Čakovec)....igra se trokružnim sistemom

Pretpostavljam da na kraju 2 prvoplasirana iz svake lige igraju "Ligu za prvaka"....

Recimo da bi Pleter mogao biti najveći kandidat za prvo mjesto....imaju novog trenera (bivši igrač Kvarnere Šučurović)....i imaju ambiciju za ići gore....

Da...Trešnjevka 2009 je ime novog kluba.....naravno da imaju neke veze s bivšom Montmontažom i Trešnjevkom....ali pravno gledajući radi se o potpuno novom klubu....


Dakle faul zato tebe tak dugo nema, bil si na produženom gablecu u savezu? Sve je jasno ko pasulj, jedino mi nije jasno da je Dubrava jedina od ZG klubova u skupini ISTOK! Znam da postoji neko obrazloženje, il ih se izbjegava, il imaju najviše nofca pa nek putuju, trokružno? bounce
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptysri ruj 15, 2010 1:50 pm

basketboy je napisao/la:
.....Dakle faul zato tebe tak dugo nema, bil si na produženom gablecu u savezu? Sve je jasno ko pasulj, jedino mi nije jasno da je Dubrava jedina od ZG klubova u skupini ISTOK! Znam da postoji neko obrazloženje, il ih se izbjegava, il imaju najviše nofca pa nek putuju, trokružno? bounce

Kaj bi ja bil u savezu...i to još hrvatskom Mad ....baš sam ove info dobio od Duleta Vujoševića iz Dubrave...on zadovoljan ovakvim sistemom...ak je on....onda sam i ja Smile .....
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptysri ruj 15, 2010 4:15 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Da...Trešnjevka 2009 je ime novog kluba.....naravno da imaju neke veze s bivšom Montmontažom i Trešnjevkom....ali pravno gledajući radi se o potpuno novom klubu....

Polako mi se na qrac penju ti klubovi koji imaju iste (ili je većinom) uprave, trenere, igračice a županijski i gradski savezi ih svejedno sufinanciraju. Nabijem sve te likove na qurac koji se najesen nacrtaju kao da se u Trešnjevci ili Kvarneru ništa nije događalo. Jednako tako mislim i na stručnu tajnicu Razz
Pa koliko se osnovalo tih Trešnjevki i Kvarnera u p. m.?
[Vrh] Go down
Đ.I.
Rookie
Rookie



Posts : 7
Join date : 13.09.2010
Age : 61
Location : pula

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptysri ruj 15, 2010 4:36 pm

nema nijednog dalmatinskog kluba u a-2 ligama,znači da će ipak oni igrati svoju b ligu
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie
znatizelja


Posts : 75
Join date : 12.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptysri ruj 15, 2010 4:39 pm

Je li bilo riječi o novom pravilu da u svakoj ženskoj ekipi A-2 lige u prvoj petorci a onda i svih 40 minuta na terenu mora biti jedna igračica starija od 25 godina...u svrhu statističkog popravljanja starosne dobi igračica u ženskoj košarci...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptysri ruj 15, 2010 6:05 pm

znatizelja je napisao/la:
Je li bilo riječi o novom pravilu da u svakoj ženskoj ekipi A-2 lige u prvoj petorci a onda i svih 40 minuta na terenu mora biti jedna igračica starija od 25 godina...u svrhu statističkog popravljanja starosne dobi igračica u ženskoj košarci...

Onda samo brod igra A2 ? A-2 ISTOK-ZAPAD Icon_clown A-2 ISTOK-ZAPAD Icon_clown A-2 ISTOK-ZAPAD Icon_clown
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
Slavnić Zoran


Posts : 34
Join date : 12.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptysri ruj 15, 2010 6:20 pm

Admin je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
U ovim trenucima započinje sastanak klubova koji su u kombinaciji za igranje A2 lige...ovakve ili onakve...jedinstvene...ili nejedinstvene....

Mislim da se radi o 14 klubova.....Peščenica Žitnjak,Trešnjevka,Dubrava,Jabuka,Vindi,Radost(Čakovec),Podravac,Koprivnica,Brod,Mursa,Riječanka,Pleter,Otočac i Gospić II....

Prva točka dnevnog reda....dugovanja klubova prema savezu Wink ......

Kao i uvijek
Druga točka dnevnog reda.... cijena kotizacije za A2 ligu A-2 ISTOK-ZAPAD Icon_cool



.....e upravo je tako...samo je prva točka stavljena u nultu,a druga pomaknuta na prvu affraid
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptyčet ruj 16, 2010 3:14 pm

Po kuloarima se priča kako bi neke dojučerašnje A1 ekipe na kraju mogle igrati A2 ligu.....pa se tako spominje da bi Požega mogla nastupati u grupi Istok...a Ragusa i Split u grupi Zapad....osim što bi se time povecali troškovi (pogotovo Zapadu)....ne bi bilo loše da se konkurencija u A2 ligi malo pojaca....u tom slučaju kvaliteta A1 i A2 lige bila bi tu negdje....

Izvinjavam se ako su ove info netočne....to bi značilo da se u kuloarima krivo priča Smile .....
[Vrh] Go down
alex07
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 13.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptyčet ruj 16, 2010 4:56 pm

Informacije koje ja imam je da jedino Ragusa razmišlja o povlačenju iz A1 lige.
Nije jednostavno donijeti odluku o istupanju. Sjećam se da je 2003 Agram odlučio istupiti, i trebalo mu je 3 godine da se vrati... Posebno je to komplicirano u sredinama koje baš nisu veliki rasadnik košarkašica... onda ili moraš čekati da ti se poklopi neka generacija (to se primjerice dogodilo Jabuci - kad je ispala iz lige trebalo joj je 3-4 godine dok se nije poklopila generacija koja ju je vratila natrag) ili moraš uložiti velika sredstva da se to ostvari...
Ima još primjera. Recimo Mursa...


Tak da ja sumnjam da u Požegi i Splitu uopće razmišljaju o tome. A vjerujem da će i Ragusa igrati.
[Vrh] Go down
DV
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 13.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptyčet ruj 16, 2010 6:41 pm

ja se najiskrenije nadam da ce prva liga ostati ista ko i prosle godine , da nece biti promijena, a opet , vremena su teska i sve je moguce, nista nas ne smije vise iznenaditi
[Vrh] Go down
žuff-seci
Rookie
Rookie



Posts : 6
Join date : 16.09.2010

A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Emptyčet ruj 16, 2010 6:56 pm

Putovati u Dubrovnik i Split i nije tako loše.Pogotovu za Trešnjevku i Peščenicu bounce
[Vrh] Go down
Sponsored content





A-2 ISTOK-ZAPAD Empty
PostajNaslov: Re: A-2 ISTOK-ZAPAD   A-2 ISTOK-ZAPAD Empty

[Vrh] Go down
 
A-2 ISTOK-ZAPAD
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A2 Zapad
» B1 - Istok
» Juniorska liga - ZAPAD 93/94
» Liga mlađih kadetkinja - Zapad
» mlađekadetkinje-Istok

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ženska košarka :: A2 ženska košarkaška liga-
Forum(o)Bir: