Join date : 14.09.2010
Age : 31

Alkar Empty
PostajNaslov: Re: Alkar   Alkar Emptysub ruj 18, 2010 1:05 am

imaju i slavku modrića,,dina ercega...mlade perić, bilobrk j. primorac...vidić...obećavajuća ekipa je stvorena, međutim previše ovise o šutu..nosioci ekipe bi trebali biti a.delaš i zeljko zupic...međutim kog briga za rezultat, tu su MALIGANI bounce bounce

Đapo- Đapu, ne Đapa lol!

i nije potpisa Diminić, on je malo trenira sa kaštelima kod kurtovića, a sad je u trogiru

šta blajića ne vrate?

mile karakaš je još u alkaru koliko znam...

di su lozančić i tetovirani šuter ćešković?

(8:22, 14:19, 12:14, 20:10)

ZADAR – Dvorana Jazine.Gledatelja 100. Suci: Bencun, Raspović i Nekić (svi Zadar).

PET BUNARA: Jurlina 11, Mičić 5, Jurjević 1, Milin 2, Zovko 4, Gligora 9, Šamarija 4, Šango 12, Marasović 6.

ALKAR: Perić, A. Bilobrk, Anzulović 9, M. Modrić 5, S. Modrić, Erceg 6, Delaš 8, Radić 9, Primorac, Karakaš 5, Ćurković 12, Župić 11, J. Bilobrk.

Ovaj vikend Alkar nastupa na turniru u Zadru koji organizira A-2 ligaš Pet bunara. Upravo je ta ekipa bila polufinalni protivnik Sinjanima. Ozbiljan nastup prve petorke (Anzulović, Delaš, A. Bilobrk, Župić, Radić) rezultirao je vrlo solidnom prednošću već nakon prvog perioda. Unatoč nešto lošijoj reakciji igrača koji su ušli kasnije, Alkar je do poluvremena još malo uvećao prednost. Na odmor se otišlo nakon dalekometnog ubačaja Mirka Modrića u posljednjoj sekundi. Kvaliteta Alkarove igre osjetno je pala u drugom poluvremenu, a posebno u završnoj četvrtini. Sinjani su tako dopustili mladim Zadranima da se minutu i pol prije kraja primaknu na samo pet poena zaostatka (54:59). Pitanje je kako bi sve zvršilo da je kod tog rezultata domaćima uspio otvoreni pokušaj za tri poena. Ovako je sa 4 poena Ćurkovića i dva slovodnjaka Karakaša Alkar je ipak mirno priveo utakmicu kraju. Sinjani u nedjelju, s početkom u 18.30 sati, igraju finalnu utakmicu sa pobjednikom susreta Borik - Trogir.