Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dario Šarić

Go down 
+24
efz old school
paralela
Basket
balota
Ace Rimmer
dotepenec33
miles-page
Jotojoto
offense
Šćetarže
MarkoCar
Kevin_Durant35
Duck
joke
znatizelja
konobar
pileći klitoris
Lakers fan
dudo_zemljić
jadran
mazohist
tvrdko.puter
Faul u napadu
basketboy
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
dudo_zemljić
Rookie
Rookie



Posts : 33
Join date : 16.09.2010
Location : Zagabria

Dario Šarić - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dario Šarić   Dario Šarić - Page 3 Emptyčet ruj 23, 2010 3:10 pm

ma dobro, nije to tak loš potez, kako sam i jučer napisao. igrat će protiv fizički jačih igrača (kad ih bude čuvao) i to je najbitnije, da okusi seniorsku košarku. a u napadu je on ionako dovoljno superioran za većinu nlb i A-1 igrača.
drugi dio sezone će okusiti nlb i završnicu PH. a u eurocupu možda igrati svejedno i dok bude na posudbi u dubravi.
[Vrh] Go down
offense
Rookie
Rookie
offense


Posts : 35
Join date : 13.09.2010

Dario Šarić - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dario Šarić   Dario Šarić - Page 3 Emptyčet ruj 23, 2010 8:43 pm

dudo_zemljić je napisao/la:
ma dobro, nije to tak loš potez, kako sam i jučer napisao. igrat će protiv fizički jačih igrača (kad ih bude čuvao) i to je najbitnije, da okusi seniorsku košarku. a u napadu je on ionako dovoljno superioran za većinu nlb i A-1 igrača.
drugi dio sezone će okusiti nlb i završnicu PH. a u eurocupu možda igrati svejedno i dok bude na posudbi u dubravi.

kako to misliš da će igrati eurokup dok bude na posudbi u dubravi Question
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie



Posts : 111
Join date : 12.09.2010

Dario Šarić - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dario Šarić   Dario Šarić - Page 3 Emptyčet ruj 23, 2010 10:04 pm

On do kraja ove godine može igrati za Dubravu A1 ligu, te istpvremeno za Zagreb NLB i euro kup. Valjda su takvi propisi HKS za mlađe igrače kadetskog i juniorskog uzrasta.

Ako hoće za Zagreb igrati u A1 ligi - Liga za prvaka, onda se mora u zimskom prijelaznom roku (nakon 9. kola prvog dijela A1 lige) ispisat iz Dubrave i licencirat za Zagreb. Taj prijelazni rok oko nove godine je jedini kad se može prelazit iz A1 ligaša u drugog A1 ligaša (horizontalni prijelaz, tj. prijelaz iz kluba u klub istog ranga, u ovom slučaju A1 ranga jer su svi naši A1 ligaši isti rang po propozicijama HKS bez obzira igraju li A1 od početka ili od Lige za prvaka).
[Vrh] Go down
efz old school
Rookie
Rookie
efz old school


Posts : 16
Join date : 14.09.2010

Dario Šarić - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dario Šarić   Dario Šarić - Page 3 Emptyčet ruj 23, 2010 10:48 pm

prvi put sam ga gledal uzivo....... i kaj da velim DARIO JE KLASA i mislim da bu u ovj prvoj ligi iznad svih...... skok, obrana,asist,pregled igre... ima sve...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Dario Šarić - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dario Šarić   Dario Šarić - Page 3 Emptyčet ruj 23, 2010 10:50 pm

efz old school je napisao/la:
prvi put sam ga gledal uzivo....... i kaj da velim DARIO JE KLASA i mislim da bu u ovj prvoj ligi iznad svih...... skok, obrana,asist,pregled igre... ima sve...
Imaš rezultat ? Embarassed
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie
basketboy


Posts : 64
Join date : 12.09.2010
Location : malo misto

Dario Šarić - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dario Šarić   Dario Šarić - Page 3 Emptyčet ruj 23, 2010 11:26 pm

mazohist je napisao/la:
efz old school je napisao/la:
prvi put sam ga gledal uzivo....... i kaj da velim DARIO JE KLASA i mislim da bu u ovj prvoj ligi iznad svih...... skok, obrana,asist,pregled igre... ima sve...
Imaš rezultat ? Embarassed
Zabok - DUBRAVA 86:83p Basketball
[Vrh] Go down
His Airness
Rookie
Rookie
His Airness


Posts : 2
Join date : 24.09.2010

Dario Šarić - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dario Šarić   Dario Šarić - Page 3 Emptypet ruj 24, 2010 10:20 am

"Debitantski nastup u dresu Dubrave imao je mladi Dario Šarić koji je ubacio 17 koševa."

http://kkdubrava.hr/319


dobro je počeo cheers

[Vrh] Go down
markus marin
Rookie
Rookie
markus marin


Posts : 19
Join date : 15.09.2010

Dario Šarić - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dario Šarić   Dario Šarić - Page 3 Emptypet ruj 24, 2010 1:40 pm

Dali je sposoban povući ovu jako oslabljenu
momčad koju čak može dotući jedan Čičin-šajn
sa čak 15 ubačenih koševa.
Dario Šarić - Page 3 Icon_silent
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Dario Šarić - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dario Šarić   Dario Šarić - Page 3 Emptysub ruj 25, 2010 3:02 pm

http://www.kosarka.hr/main.asp?dir=news&newsid=35323

evo kako neće igrat za Zagreb,u 12 protiv Gran Canarie Wink
[Vrh] Go down
dudo_zemljić
Rookie
Rookie



Posts : 33
Join date : 16.09.2010
Location : Zagabria

Dario Šarić - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dario Šarić   Dario Šarić - Page 3 Emptyuto ruj 28, 2010 3:34 pm

ma igrat će mali za dubravu u A-1 ligi, a za zagreb u eurocupu i nlb-u (po potrebi). a što se tiče učinka u A-1 ligi, očekujem da vodi dubravu, a prosjek će mu biti cca 14-15p, 6-7sk i 5-6 asista.
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Dario Šarić - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dario Šarić   Dario Šarić - Page 3 Emptyuto ruj 28, 2010 3:37 pm

dudo_zemljić je napisao/la:
ma igrat će mali za dubravu u A-1 ligi, a za zagreb u eurocupu i nlb-u (po potrebi). a što se tiče učinka u A-1 ligi, očekujem da vodi dubravu, a prosjek će mu biti cca 14-15p, 6-7sk i 5-6 asista.


ja mislim da je ova posudba u dubravu odlična stvar za njega...a usput će bit sa zg koja minuta više da osjeti jače protivnike neće škoditi
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Dario Šarić - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dario Šarić   Dario Šarić - Page 3 Emptyuto ruj 28, 2010 3:47 pm

pascalrolla je napisao/la:
dudo_zemljić je napisao/la:
ma igrat će mali za dubravu u A-1 ligi, a za zagreb u eurocupu i nlb-u (po potrebi). a što se tiče učinka u A-1 ligi, očekujem da vodi dubravu, a prosjek će mu biti cca 14-15p, 6-7sk i 5-6 asista.


ja mislim da je ova posudba u dubravu odlična stvar za njega...a usput će bit sa zg koja minuta više da osjeti jače protivnike neće škoditi
Samo ne znam gdje će mu biti teža prilagodba kad ga u napadu u subotu stisne Vesely a on u mislima u nedjelju gdje ga čeka Ridl?
[Vrh] Go down
Ivan32
Rookie
Rookie



Posts : 2
Join date : 28.09.2010

Dario Šarić - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dario Šarić   Dario Šarić - Page 3 Emptyuto ruj 28, 2010 5:35 pm

Pozdrav svima,

evo čitam da se komentira kako je dobro da Dario ode na posudbu u Dubravu, pa da je htio igrati na toj razini mogao je ostati u Šibeniku i već prošle god. imati minutažu...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Dario Šarić - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dario Šarić   Dario Šarić - Page 3 Emptyuto ruj 28, 2010 7:51 pm

Ivan32 je napisao/la:
Pozdrav svima,

evo čitam da se komentira kako je dobro da Dario ode na posudbu u Dubravu, pa da je htio igrati na toj razini mogao je ostati u Šibeniku i već prošle god. imati minutažu...
A gdje si ti to molim te pročital pa nas 95 % smatra da je to žešći debilizam. Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Dario Šarić - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dario Šarić   Dario Šarić - Page 3 Emptyuto ruj 28, 2010 7:59 pm

Ovak ja gledam na to....da se radi o nekom perspektivnom igraču ovo igranje za Dubravu ne bi bilo loša stvar....ali kako je Magic Dario SUPERPERSPEKTIVAN ŠPANER mislim da ovo nije dobar potez...malog bu se rasčetvorilo između Trnskog i Dubrave...takva perspektiva zaslužuje odmah igranje za seniorsku ekipu Zagreba...u svim natjecanjima...pa makar to bilo 5 minuta po tekmi.....koliko se sjećam Rubio nikad nije igral za tamo nekakv Elche ili Tennerife Wink ....
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Dario Šarić - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dario Šarić   Dario Šarić - Page 3 Emptyuto ruj 28, 2010 8:02 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Ovak ja gledam na to....da se radi o nekom perspektivnom igraču ovo igranje za Dubravu ne bi bilo loša stvar....ali kako je Magic Dario SUPERPERSPEKTIVAN ŠPANER mislim da ovo nije dobar potez...malog bu se rasčetvorilo između Trnskog i Dubrave...takva perspektiva zaslužuje odmah igranje za seniorsku ekipu Zagreba...u svim natjecanjima...pa makar to bilo 5 minuta po tekmi.....koliko se sjećam Rubio nikad nije igral za tamo nekakv Elche ili Tennerife Wink ....
Pa normalno, a Zagreb je u razini Elchea il Tenerifea. Mogli su malog u Zadar onda poslat da se kali. Bar bi lijepu podršku s tribina imal i spektakl bi tam delal. Papci. Embarassed
[Vrh] Go down
Ivan32
Rookie
Rookie



Posts : 2
Join date : 28.09.2010

Dario Šarić - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dario Šarić   Dario Šarić - Page 3 Emptyuto ruj 28, 2010 9:58 pm

mislia sam na ovih par prethodnih postova, naravno da svako normalan smatra da je to debilizam, pitam se što mu sad stari kaže koji je kao zbog toga što će u Zagrebu sigurno igrati odabrao baš taj klub, jer kao oni razvijaju mlade igrače(tj. dobro kupuju mlade igrače). I
I sve je to trajalo onoliko dugo dok im nije zamirisala euroliga...
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Dario Šarić - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dario Šarić   Dario Šarić - Page 3 Emptysri ruj 29, 2010 8:17 am

Ivan32 je napisao/la:
pitam se što mu sad stari kaže ...

Šiši ne govori ništa nego tuče glavom o kiper kamiona. Ovo mu je druga godina zaredom da klinac puši...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dario Šarić - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dario Šarić   Dario Šarić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Dario Šarić
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: A1 muška košarkaška liga :: Igrači-
Forum(o)Bir: