Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kakav izbornik mora biti

Go down 
+4
Faul u napadu
tvrdko.puter
banski
paralela
8 posters
Autor/icaPoruka
paralela
Rookie
Rookie



Posts : 111
Join date : 12.09.2010

Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Emptysri ruj 15, 2010 8:00 pm

Vidimo kako su se zadnjih dana rasplamsale medijske rasprave na temu kakve izbornike moraju imati naše nacionalne sportske reprezentacije, a nakon najnovijeg izbora SLAVKA GOLUŽE, totalno neiskusnog trenera poput Joke), te nakon iskustva sa SLAVENOM BILIĆEM koji je s jedinim iskustvom od nekoliko mjeseci treniranja Hajduka izabran za izbornika nogometne repke. I znamo kako smo prošli na EP 98 u Austriji kad smo ispali u 1/8 finala od Turaka zbog njegovog neodgovornog ponašanja u finišu te tekme (neprimjerenog slavlja s igračima nakon šta smo zabili gol nakon čega smo totalno nespremni za igru ekspresno primili gol), neodlaska na SP i sada remija doma s Grcima. JOKE VRANKOVIĆ je kako mediji napominju isto tako pokazao šta se događa kad se neisusna osoba izabere za izbornika. Njima nasuprot mediji stavljaju RATKA RUDIĆA, izbornika vaterpolo repke, trenera sa skoro 30 godina trenerskog staža i izuzetnio zaslužnog za naslov svjetskih prvaka za našue vaterpoliste i najnoviji naslov europskih prvaka.

U svezi s navedenim problemom biranja neiskusnih izbornika, na RTL pitaju večeras tajnika HOO Josipa Čopa što misli o tome i čovjek kaže da se na izborničke funkcije u nacionalnim sportskim savezima mora birati najstručniji ljudi s dugogodišnjim trenerskim stažom.
[Vrh] Go down
banski
Rookie
Rookie
banski


Posts : 4
Join date : 15.09.2010

Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Re: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Emptysri ruj 15, 2010 9:10 pm

lako ćemo kakav mora biti

bitnije je reći kakav ne smije biti -e na to pitanje joke vranković mi se čini kao ispravan odgovor
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Re: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Emptyčet ruj 16, 2010 9:00 am

paralela je napisao/la:
[...]pitaju večeras tajnika HOO Josipa Čopa što misli o tome i čovjek kaže da se na izborničke funkcije u nacionalnim sportskim savezima mora birati najstručniji ljudi s dugogodišnjim trenerskim stažom.

Ako tako veli, dobro veli. ALi sta ima to veze, kada taj covjek ili nece ili nezna ili nemoze promjeniti (OCITO) nista...

Po meni izbornik mora biti covjek s jasnom sportskom vizijom.
Dobar didakt, koji ce ti neke stvari jasno objasnuti.
Naravno, mora biti i dobar psiholoh (obracam paznju na moj susret sa Svetislavom Pesicem u knjizari!), jer bez
toga nece moci dici igrace iz jednog poraza do sutrasnje pobjede.

Jos jedno mi se cini nelosom osobinom: Da zna sloziti trening, mada na tom nivou obicno kao IZBORNIK imas trenerski stab...
Dakle imas covjeka za fizicku spremu, itd...
Ipak mislim, da ako si kao izbornik u stanju to sve i sam napr4aviti, da tada igraci u tebe steknu neko vece povjerenje, nesto kao:
"Ovaj zna kako cemo i sta cemo kada zagusti" (jer i to vjerovatno se prenosi na igrace u gustim tekmama...)
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Re: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Emptyčet ruj 16, 2010 9:18 am

Visok,zgodan,plav......
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Re: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Emptyčet ruj 16, 2010 9:24 am

....ti? elephant
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Re: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Emptyčet ruj 16, 2010 9:35 am

tvrdko.puter je napisao/la:
....ti? elephant

Zgodan nisam nikada bio....već duže vrijeme nisam plav.....a visok sam relativno Smile .....
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Re: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Emptyčet ruj 16, 2010 9:56 am

Faul u napadu je napisao/la:
tvrdko.puter je napisao/la:
....ti? elephant

Zgodan nisam nikada bio....već duže vrijeme nisam plav.....a visok sam relativno Smile .....

mmmmm...cekaj! AHA, zgodan velis?
E! Pa onda sam to JAAAAAAA!!!!

Eto, mogu biti izbornik! BRAVO JA, hvala Faule! Laughing
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Re: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Emptyčet ruj 16, 2010 10:08 am

Tvrdi,ajd molim te umjesto filmića stavi link na njega....ovako zauzima malo previše prostora....
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Re: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Emptyčet ruj 16, 2010 10:23 am

Faul u napadu je napisao/la:
Tvrdi,ajd molim te umjesto filmića stavi link na njega....ovako zauzima malo previše prostora....
E sad jebiga... sjeba' mi ceif!

Ajde, posto si legenda (mada ovdje jos nisi) ja cu te poslusati..
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Re: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Emptyčet ruj 16, 2010 6:07 pm

Kaj sad ja sam visok, zgodan al nisam plav. I kaj ja nemrem onda bit izbornik ? Embarassed
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Re: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Emptyčet ruj 16, 2010 7:09 pm

mazohist je napisao/la:
Kaj sad ja sam visok, zgodan al nisam plav. I kaj ja nemrem onda bit izbornik ? Embarassed

Pa sto pitas, kad si sam sebi odgovorio, moj bratski...
[Vrh] Go down
pop84
Rookie
Rookie
pop84


Posts : 49
Join date : 14.09.2010
Location : burkina faso

Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Re: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Emptyčet ruj 16, 2010 9:26 pm

[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Re: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Emptyčet ruj 16, 2010 9:48 pm

Nekak mi se u glavi mota da je i glista imal nekakav sličan hepening sa stolicom ? A možda sam nekaj i zabrijal. Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Re: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Emptyčet ruj 16, 2010 10:05 pm

mazohist je napisao/la:
Nekak mi se u glavi mota da je i glista imal nekakav sličan hepening sa stolicom ? A možda sam nekaj i zabrijal. Embarassed

U pravu si....Glista je prije godinu dana operiral onaj dio tjela kroz koji stolica ide van Wink ......
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Re: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Emptyčet ruj 16, 2010 10:11 pm

Faul u napadu je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Nekak mi se u glavi mota da je i glista imal nekakav sličan hepening sa stolicom ? A možda sam nekaj i zabrijal. Embarassed

U pravu si....Glista je prije godinu dana operiral onaj dio tjela kroz koji stolica ide van Wink ......
Ma nije to, nekak mi je neka slika u glavi kak baca stolicu na nekoj tekmi i divlja. Embarassed
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Re: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Emptypet ruj 17, 2010 10:48 pm

@paralela


Usporedjivati Slavka Golužu s glupanom Jokom i manekenom Bilićem je besmisleno.
Goluža je već koju godinu stalno momoćni trener, da, nema iskustvo vodjenja ekipe kao glavni,
ali kod njega sumnjam da će se to osjetiti mnogo. Još kao igrač je vodio utakmice i bio vodja.
Joki Vrankoviću ne bih dao ni da mi psa vodi u šetnju.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Re: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Emptypet ruj 17, 2010 10:51 pm

pileći klitoris je napisao/la:
@paralela


Joki Vrankoviću ne bih dao ni da mi psa vodi u šetnju.

Evo,čak je i meni malo prije moj pinč Điđimilović skoro zbrisao u mrak....kak tek onda nebi Đouku....
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Re: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Emptypet ruj 17, 2010 11:44 pm

Faul u napadu je napisao/la:
pileći klitoris je napisao/la:
@paralela


Joki Vrankoviću ne bih dao ni da mi psa vodi u šetnju.

Evo,čak je i meni malo prije moj pinč Điđimilović skoro zbrisao u mrak....kak tek onda nebi Đouku....

Mozda je djouk agresivniji?
[Vrh] Go down
pop84
Rookie
Rookie
pop84


Posts : 49
Join date : 14.09.2010
Location : burkina faso

Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Re: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Emptysub ruj 18, 2010 11:53 pm

[Vrh] Go down
pop84
Rookie
Rookie
pop84


Posts : 49
Join date : 14.09.2010
Location : burkina faso

Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Re: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Emptysub ruj 18, 2010 11:57 pm

[Vrh] Go down
Sponsored content





Kakav izbornik mora biti Empty
PostajNaslov: Re: Kakav izbornik mora biti   Kakav izbornik mora biti Empty

[Vrh] Go down
 
Kakav izbornik mora biti
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Reprezentacije :: Seniorska A-HR reprezentacija-
Forum(o)Bir: