Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 KK Vrijednosnice OS Darda

Go down 
+10
dotepenec33
zalitpa
znatizelja
Basket
pileći klitoris
darda fan
basket88
EricLeRoi
Faul u napadu
Glasni Komarac
14 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Glasni Komarac
Rookie
Rookie
Glasni Komarac


Posts : 18
Join date : 12.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptyned ruj 12, 2010 1:54 pm

Evo nas onda i tu Very Happy
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptyned ruj 12, 2010 1:56 pm

Dobrodošli....kaj smo se međusobno zezali na prijašnjem forumu...zezali smo se....dobro,ne znaći da vam neću koju spustiti .....

Pozdravite mi Dadu Volodera! Smile
[Vrh] Go down
EricLeRoi
Rookie
Rookie
EricLeRoi


Posts : 41
Join date : 12.09.2010
Age : 44
Location : Split

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptyned ruj 12, 2010 2:22 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Dobrodošli....kaj smo se međusobno zezali na prijašnjem forumu...zezali smo se....dobro,ne znaći da vam neću koju spustiti .....

Pozdravite mi Dadu Volodera! Smile


stari snajper cheers kako su on i damir mršić drmali trice bili... ma koji teodosić lol!
[Vrh] Go down
Glasni Komarac
Rookie
Rookie
Glasni Komarac


Posts : 18
Join date : 12.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptyned ruj 12, 2010 5:45 pm

Problem je i taj što je to bilo DDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAVNOOOOOO Very Happy
Šala mala na Vaš račun, za početak.
[Vrh] Go down
EricLeRoi
Rookie
Rookie
EricLeRoi


Posts : 41
Join date : 12.09.2010
Age : 44
Location : Split

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptypon ruj 13, 2010 2:16 pm

Komarac je napisao/la:
Problem je i taj što je to bilo DDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAVNOOOOOO Very Happy
Šala mala na Vaš račun, za početak.

eeeeeee, ako je ovo bilo meni upućeno - ovo ti je posljednje upozorenje!!! Laughing Laughing pitaš se zašto? evo zašto: rađe me pošalji u 3 p.m. nego mi govori "vi"! jasno? Very Happy
a sad ozbiljno... ma njih dvojicu sam spomenuo zato što sam u to doba, kao klinac, upijao svaki njihov potez, bio sretan kad sam im se mogao približit i sl. a ovo sad je katastrofa... klinci se nemaju na koga ugledat, naučit koju fintu, imat idola... pogotovo kod mene u splitu di su koš. igrališta prazna, koševi razbijeni, klinci igraju rukomet... i di nema basketaša ispod 22 godine... eh... zato mi je drago što se slavonija pokrenula, tj. ostatak slavonije, sl. brod je uvijek bio tu... al nakon propadanja prvo vinkovaca, pa onda i osijeka bar netko novi da se pojavi... još da vam nije glavni igrač albino čiča od 38 godina... lol!
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptypon ruj 13, 2010 3:07 pm

EricLeRoi je napisao/la:
Komarac je napisao/la:
Problem je i taj što je to bilo DDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAVNOOOOOO Very Happy
Šala mala na Vaš račun, za početak.

eeeeeee, ako je ovo bilo meni upućeno - ovo ti je posljednje upozorenje!!! Laughing Laughing pitaš se zašto? evo zašto: rađe me pošalji u 3 p.m. nego mi govori "vi"! jasno? Very Happy
a sad ozbiljno... ma njih dvojicu sam spomenuo zato što sam u to doba, kao klinac, upijao svaki njihov potez, bio sretan kad sam im se mogao približit i sl. a ovo sad je katastrofa... klinci se nemaju na koga ugledat, naučit koju fintu, imat idola... pogotovo kod mene u splitu di su koš. igrališta prazna, koševi razbijeni, klinci igraju rukomet... i di nema basketaša ispod 22 godine... eh... zato mi je drago što se slavonija pokrenula, tj. ostatak slavonije, sl. brod je uvijek bio tu... al nakon propadanja prvo vinkovaca, pa onda i osijeka bar netko novi da se pojavi... još da vam nije glavni igrač albino čiča od 38 godina... lol!

A di je Vukovar tj. Borovo u cijeloj toj prici.Mad
[Vrh] Go down
darda fan
Rookie
Rookie
darda fan


Posts : 7
Join date : 13.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptypon ruj 13, 2010 4:30 pm

EricLeRoi je napisao/la:
Komarac je napisao/la:
Problem je i taj što je to bilo DDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAVNOOOOOO Very Happy
Šala mala na Vaš račun, za početak.

eeeeeee, ako je ovo bilo meni upućeno - ovo ti je posljednje upozorenje!!! Laughing Laughing pitaš se zašto? evo zašto: rađe me pošalji u 3 p.m. nego mi govori "vi"! jasno? Very Happy
a sad ozbiljno... ma njih dvojicu sam spomenuo zato što sam u to doba, kao klinac, upijao svaki njihov potez, bio sretan kad sam im se mogao približit i sl. a ovo sad je katastrofa... klinci se nemaju na koga ugledat, naučit koju fintu, imat idola... pogotovo kod mene u splitu di su koš. igrališta prazna, koševi razbijeni, klinci igraju rukomet... i di nema basketaša ispod 22 godine... eh... zato mi je drago što se slavonija pokrenula, tj. ostatak slavonije, sl. brod je uvijek bio tu... al nakon propadanja prvo vinkovaca, pa onda i osijeka bar netko novi da se pojavi... još da vam nije glavni igrač albino čiča od 38 godina... lol!
E jebi ga, tko bi vama ugodio. Ako imamo malo tamnije igrače onda nam kažete da smo cigani, ako je svjetliji onda je albino.KK Vrijednosnice OS Darda Ridl
Sve u svemu u prosjeku nismo loši Basketball
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptypon ruj 13, 2010 4:39 pm

darda fan je napisao/la:

E jebi ga, tko bi vama ugodio. Ako imamo malo tamnije igrače onda nam kažete da smo cigani, ako je svjetliji onda je albino.KK Vrijednosnice OS Darda Ridl
Sve u svemu u prosjeku nismo loši Basketball

Nešto slično danas sam već pisao....za srpske forumaše (neke) sam ustaša...za neke naše četnik.....pa kako je napisao basket88...u prosijeku sam partizan....
[Vrh] Go down
Glasni Komarac
Rookie
Rookie
Glasni Komarac


Posts : 18
Join date : 12.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptypon ruj 13, 2010 6:24 pm

EricLeRoi je napisao/la:
Komarac je napisao/la:
Problem je i taj što je to bilo DDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAVNOOOOOO Very Happy
Šala mala na Vaš račun, za početak.

eeeeeee, ako je ovo bilo meni upućeno - ovo ti je posljednje upozorenje!!! Laughing Laughing pitaš se zašto? evo zašto: rađe me pošalji u 3 p.m. nego mi govori "vi"! jasno? Very Happy
a sad ozbiljno... ma njih dvojicu sam spomenuo zato što sam u to doba, kao klinac, upijao svaki njihov potez, bio sretan kad sam im se mogao približit i sl. a ovo sad je katastrofa... klinci se nemaju na koga ugledat, naučit koju fintu, imat idola... pogotovo kod mene u splitu di su koš. igrališta prazna, koševi razbijeni, klinci igraju rukomet... i di nema basketaša ispod 22 godine... eh... zato mi je drago što se slavonija pokrenula, tj. ostatak slavonije, sl. brod je uvijek bio tu... al nakon propadanja prvo vinkovaca, pa onda i osijeka bar netko novi da se pojavi... još da vam nije glavni igrač albino čiča od 38 godina... lol!
Ma idi TI u 3 pm (3 sata poslije podne) meni po pivo i šibice, nije bilo upućeno tebi nego za Dadu i Damira Smile Very Happy, jedino ako si i ti toliko star onda je upućeno svima Wink
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptyuto ruj 14, 2010 9:19 pm

Pozdrav ljubiteljima košarke u prijestolnici loših krumpira, blatnjavih polja i oranica i vrhunskih basketaša,

Vjerovatno me znate sa prijašnjeg foruma, nick mi je bio pileći klitoris. Nadam se da ćemo uspješno konverzirati o košarci i mnogim drugim stvarima, bilo to lijepim pozitinim i onima iz svakodnevnog života (npr.vaš loš ljubavni život).

Basketball
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptysri ruj 15, 2010 12:55 am

pileći klitoris je napisao/la:
Pozdrav ljubiteljima košarke u prijestolnici loših krumpira, blatnjavih polja i oranica i vrhunskih basketaša,

Vjerovatno me znate sa prijašnjeg foruma, nick mi je bio pileći klitoris. Nadam se da ćemo uspješno konverzirati o košarci i mnogim drugim stvarima, bilo to lijepim pozitinim i onima iz svakodnevnog života (npr.vaš loš ljubavni život).

Basketball

Nevjerovatno ali istinito. I ti si mi postao drag na ovom forumu.'Embarassed'
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptysri ruj 15, 2010 10:43 am

Momčad Vrijednosnice Os Darda
No. Player Country Pos. Height Born
4 KORDIĆ, FILIP Croatia Bek 1.96 1992
5 MEZNARIĆ, DEJAN Croatia Bek 1.93 1987
6 RIDL, ZVONIMIR Croatia Krilo 2.04 1972
7 KATAVIĆ, DANIJEL Croatia Krilo 2.00 1983
8 BORAS, JURAJ Croatia Bek 1.91 1991
9 OMAZIĆ, ZVONIMIR Croatia Krilo 2.00 1992
10 KROLO, IVAN Croatia Centar 2.17 1983
11 MANDIĆ, MARKO Croatia Bek 1.89 1980
12 GAMMA, KAMALDIN Croatia/Libyan Krilo/Centar 2.06 1980
13 GMAJNIČKI, KRIŠTOF Croatia/Hungary Centar 2.07 1990
14 ČAMAGAJEVAC, HRVOJE Croatia Bek 1.80 1980
15 AUSTIN, SWIFT USA Bek 1.98 1987
16 KALAICA, SANDRO Croatia Bek 1.94 1991
19 RADOŠ, TOMISLAV Croatia Bek 1.94 1994
23 ĆUTUK, LUKA Croatia Krilo 1.98 1980
Head Coach
VOLODER, DAMIR Croatia

Darda ove godine sigurno u ligi za prvaka,favoriti za prva dva mjesta od A-1 ligaša... Basketball
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptysri ruj 15, 2010 4:32 pm

IGRAJ BARANJO!!!
SELJAČKO SRCE I SELJAČKI MIRIS
SELJAČKI MIRIS I SELJAČKA GLAVA
NA NJOJ NEPOKOŠENA TRAVA!

ovo je himna dardinih navijača ove sezone.
bravo momci seljaci.
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie
znatizelja


Posts : 75
Join date : 12.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptysri ruj 15, 2010 4:53 pm

Vidim čak pet igrača 1991. i mlađi, makar svi na sličnim pozicijama...bit će zanimljivo vidjeti tko će od njih biti starter...
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptysri ruj 15, 2010 4:56 pm

smiješna ekipa, smiješni su. mogu proći jedino na sajmu traktora.
[Vrh] Go down
Glasni Komarac
Rookie
Rookie
Glasni Komarac


Posts : 18
Join date : 12.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptysri ruj 15, 2010 5:21 pm

znatizelja je napisao/la:
Vidim čak pet igrača 1991. i mlađi, makar svi na sličnim pozicijama...bit će zanimljivo vidjeti tko će od njih biti starter...
to će sve ovisiti o njima (igračime), kako se budu nametnuli u pripremnim utakmicama, bar dosad su Kordić i Omazić pokazali da mogu biti jedni od startera. Živi bili pa vidili Wink
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptysri ruj 15, 2010 9:37 pm

Sretno dečki u iskazivanu.
[Vrh] Go down
darda fan
Rookie
Rookie
darda fan


Posts : 7
Join date : 13.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptyčet ruj 16, 2010 8:00 am

pileći klitoris je napisao/la:
Sretno dečki u iskazivanu.
Predlažem pilećeg za Nobelovu nagradu za mir Very Happy
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptyčet ruj 16, 2010 9:15 am

Svjetlost - Darda 92:72. Ajde Dardani da cujemo izvjestaj, sto se to dogodilo?
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptypet ruj 17, 2010 2:31 pm

Belosvetska urota protiv čarobnjaka iz Belogmanastira
[Vrh] Go down
Glasni Komarac
Rookie
Rookie
Glasni Komarac


Posts : 18
Join date : 12.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptysub ruj 18, 2010 10:27 am


7 po redu međunarodni košarkaški turnir "VRIJEDNOSNICE OSIJEK" u Dardi

Raspored utakmica:

subota:
17.00 sati KK Zabok – KK Sloboda Dita
19.00 sati KK Vrijednosnice Os Darda – BC Timisoara

nedjelja:
11.00 sati utakmica za treće mjesto
13.00 sati finale turnira
15.00 sati podjela pehara.
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptysub ruj 18, 2010 10:25 pm

Glasni Komarac je napisao/la:

7 po redu međunarodni košarkaški turnir "VRIJEDNOSNICE OSIJEK" u Dardi

Raspored utakmica:

subota:
17.00 sati KK Zabok – KK Sloboda Dita
19.00 sati KK Vrijednosnice Os Darda – BC Timisoara

nedjelja:
11.00 sati utakmica za treće mjesto
13.00 sati finale turnira
15.00 sati podjela pehara.

Ajde Dardani. Gdje su rezultati?
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptysub ruj 18, 2010 10:29 pm

Glasni komarac... "vrijednosnice osijek" ???
[Vrh] Go down
Glasni Komarac
Rookie
Rookie
Glasni Komarac


Posts : 18
Join date : 12.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptysub ruj 18, 2010 10:30 pm

Zabok izgubio od Dite 7-8 razlike
Darda (bez Swifta i Gamme) izgubila od Timisoare 7 razlike 74:81

uskoro opširnije
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Emptysub ruj 18, 2010 10:32 pm

Ovo sam danas napisao na topicu Kvarnera koji je izgubio od nekih Čeha....

Nekad mi je mama na odlasku na turnir u Mađarsku dala vrečicu sa sitnim forintama...i još rekla....sine,ne moraš baš sve potrošiti.....pa smo razvalili sve na turniru sa 30-40 razlike...onako iz zezancije.....danas je sve nekako drukčije....ide se u Mađarsku,Češku,Slovačku,Poljsku...i treba ti hrpa prave love....a kad dođeš negdašnje mušterije razvale te tak da ti nije ni do trošneja love Wink .....
[Vrh] Go down
Sponsored content





KK Vrijednosnice OS Darda Empty
PostajNaslov: Re: KK Vrijednosnice OS Darda   KK Vrijednosnice OS Darda Empty

[Vrh] Go down
 
KK Vrijednosnice OS Darda
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: A1 muška košarkaška liga :: Klubovi-
Forum(o)Bir: