Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Miloš Teodosić

Go down 
+11
konobar
MarkoCar
mazohist
tvrdko.puter
Pistons1990
stari vuk
Roelteb
Lakers fan
pascalrolla
Gomez69
Faul u napadu
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptyuto ruj 14, 2010 7:50 am

Teo je košarkaški boem....barem tako izgleda na terenu....stvarno je španerčina....ali kao i svi boemi ima "jelena" u glavi.....naravno da više volim gledati boeme s jelenima u glavi....nego izdrilane poluproizvode...neću sad napisati na koga konkretno mislim.....
[Vrh] Go down
Gomez69
Rookie
Rookie
Gomez69


Posts : 17
Join date : 13.09.2010
Location : Zagrebiensis

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptyuto ruj 14, 2010 10:12 am

ali kada ga čuva marko tomas, nemre nikaj... Twisted Evil
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptyuto ruj 14, 2010 10:13 am

Gomez69 je napisao/la:
ali kada ga čuva marko tomas, nemre nikaj... Twisted Evil

Kaj je je....ali nemre onda ni njegov čuvar nikaj Wink ......
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptysri ruj 15, 2010 7:41 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Gomez69 je napisao/la:
ali kada ga čuva marko tomas, nemre nikaj... Twisted Evil

Kaj je je....ali nemre onda ni njegov čuvar nikaj Wink ......


ko i je draži on ili marcelinho huesrtas??? tj više po tvom ukusu
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptysri ruj 15, 2010 7:45 pm

pascalrolla je napisao/la:



ko i je draži on ili marcelinho huesrtas??? tj više po tvom ukusu

Definitivno moj avatar.....čist u glavi da ne može biti čišći....a igra u 3 pm....na SP u Turskoj gledao sam ga 4-5 puta...svaki put me čovjek oduševio.....pravi pravcati play....ne kažem da ni Teo nije odličan...napisao sam ti tko je po mom ukusu.....
[Vrh] Go down
Lakers fan
Rookie
Rookie
Lakers fan


Posts : 76
Join date : 13.09.2010
Location : Los Angeles,California

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptysri ruj 15, 2010 9:17 pm

mene je teo oduševio...gledo sam ga na euru ali stvarno mu svaka čast,tip je legenda....23 godine ima a tako igra.....
[Vrh] Go down
Roelteb
Rookie
Rookie
Roelteb


Posts : 45
Join date : 12.09.2010

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptysri ruj 15, 2010 10:48 pm

Najbolje mi je bilo kad je Španjolcima zabio tricu 3 sec prije kraja i onako dođe Veličković do njega a Teo kaže: "Hebem im mamu u pichcku"
https://www.youtube.com/watch?v=slExeC6XL-o to vam je na 0.57.
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptysri ruj 15, 2010 11:02 pm

Roelteb je napisao/la:
Najbolje mi je bilo kad je Španjolcima zabio tricu 3 sec prije kraja i onako dođe Veličković do njega a Teo kaže: "Hebem im mamu u pichcku"
https://www.youtube.com/watch?v=slExeC6XL-o to vam je na 0.57.


heheheh dada...dalo se to još pročitat sa usana na tekmi Laughing
[Vrh] Go down
stari vuk
Rookie
Rookie
stari vuk


Posts : 39
Join date : 15.09.2010
Location : years ago

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptyčet ruj 16, 2010 3:02 am

Najbolji europski play...šta god ko reko Wink
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptyčet ruj 16, 2010 12:17 pm

slažem se s vama da je stvarno igrač koji radi razliku...ali meni je bolje igrao prošle godine na euru...nemogu se sjetiti protiv ročno koga ali na jednoj tekmi je je imao preko 20 poena i 12 asista...on i huertas danas vjerovatno jedini playevi koji to mogu...naravno u europi Cool
[Vrh] Go down
stari vuk
Rookie
Rookie
stari vuk


Posts : 39
Join date : 15.09.2010
Location : years ago

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptyčet ruj 16, 2010 12:56 pm

pascalrolla je napisao/la:
slažem se s vama da je stvarno igrač koji radi razliku...ali meni je bolje igrao prošle godine na euru...nemogu se sjetiti protiv ročno koga ali na jednoj tekmi je je imao preko 20 poena i 12 asista...on i huertas danas vjerovatno jedini playevi koji to mogu...naravno u europi Cool

I pascal Very Happy
[Vrh] Go down
Pistons1990
Rookie
Rookie
Pistons1990


Posts : 12
Join date : 13.09.2010

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptyčet ruj 16, 2010 1:01 pm

stari vuk je napisao/la:
Najbolji europski play...šta god ko reko Wink
di je on od Huertasa.. taj Marcelo je gotovo sam (+ Splitter) razvalio Barcu u finalu play offa. Gledajuci ga tada cinilo se da bi i Sundov s njim mogao imat double-double. Ujedno, pomogao me razuvjeriti da je D Ivanović trener-luzer. drunken
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptyčet ruj 16, 2010 1:25 pm

stari vuk je napisao/la:
pascalrolla je napisao/la:
slažem se s vama da je stvarno igrač koji radi razliku...ali meni je bolje igrao prošle godine na euru...nemogu se sjetiti protiv ročno koga ali na jednoj tekmi je je imao preko 20 poena i 12 asista...on i huertas danas vjerovatno jedini playevi koji to mogu...naravno u europi Cool

I pascal Very Happy

e taj je imao ruku!!! šta je je...sjećam se kad bi udvojili nowitzkog a ovaj bi čekao kao zapeta puška...e da ako niste vidjeli obavezno pogledajte https://www.youtube.com/watch?v=A_D3k46rARY
[Vrh] Go down
stari vuk
Rookie
Rookie
stari vuk


Posts : 39
Join date : 15.09.2010
Location : years ago

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptyčet ruj 16, 2010 1:42 pm

Pistons1990 je napisao/la:
stari vuk je napisao/la:
Najbolji europski play...šta god ko reko Wink
di je on od Huertasa.. taj Marcelo je gotovo sam (+ Splitter) razvalio Barcu u finalu play offa. Gledajuci ga tada cinilo se da bi i Sundov s njim mogao imat double-double. Ujedno, pomogao me razuvjeriti da je D Ivanović trener-luzer. drunken

Huertas je inteligentniji ali nije bolji napadač niti razigravač a i četiri godine je stariji a tek je ove počeo igrat kako treba i pitanje je da li može nastavit taj kontinuitet
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptyčet ruj 16, 2010 1:51 pm

stari vuk je napisao/la:
Pistons1990 je napisao/la:
stari vuk je napisao/la:
Najbolji europski play...šta god ko reko Wink
di je on od Huertasa.. taj Marcelo je gotovo sam (+ Splitter) razvalio Barcu u finalu play offa. Gledajuci ga tada cinilo se da bi i Sundov s njim mogao imat double-double. Ujedno, pomogao me razuvjeriti da je D Ivanović trener-luzer. drunken

Huertas je inteligentniji ali nije bolji napadač niti razigravač a i četiri godine je stariji a tek je ove počeo igrat kako treba i pitanje je da li može nastavit taj kontinuitet

Zašto mi se Huertas više sviđa (to naravno ne znaći da je bolji igrač od Teodosića) Wink ....mislim da sam negdje to već pisao....Teo uz sve svoje kvalitete zna biti dosta velika opasnost za svoju ekipu (bilo reprezentativnu bilo klupsku)....ne dao bog da s njim moram biti u ratu u istoj uniformi (hvala bogu to je ionako nemoguće....između ostaloga kaj se nadam da više ne mogu biti mobiliziran...mislim zbog godina Laughing ).....evo skoro sam pa siguran kada bi komandant (trener) naredio da se pritajimo i ne otkrivamo položaj neprijatelju(protivničkoj ekipi)....Teo bi onako za svoj gušt ispalio koji rafal (opalio tricu sa 9 metara) Wink ....u košarci zbog toga možeš izgubiti tekmu....u ratu glavu....Huertas mi se po tom pitanju čini puno normalniji....a za playa je normalna i čista glava najvažnije Wink .....
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptyčet ruj 16, 2010 3:40 pm

TEODOSIC - JJAM! affraid
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptyčet ruj 16, 2010 5:50 pm

Dosta je mlad za pleja i realno kad se sjetim kak se onog malog Španjolca dizalo u nebesa onda je Teo za njega trenutno nedosanjani san. No kaj ja znam čudan mi je to neki španer. Posebno mi se sviđa kaj je udaren u glavu. E sad kam bu ga ta luda glava odnjela bumo vidli. Za sad je još dobro kontroliraju iskusni treneri. Embarassed
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptyčet ruj 16, 2010 9:07 pm

Miloš Teodosić Get_slika_varijacija
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptyčet ruj 16, 2010 10:00 pm

lol! Fakat se ljepo vidi da je u autu. lol!
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie
konobar


Posts : 66
Join date : 12.09.2010

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptypet ruj 17, 2010 7:00 pm

Faul u napadu je napisao/la:
pascalrolla je napisao/la:



ko i je draži on ili marcelinho huesrtas??? tj više po tvom ukusu

Definitivno moj avatar.....čist u glavi da ne može biti čišći....a igra u 3 pm....na SP u Turskoj gledao sam ga 4-5 puta...svaki put me čovjek oduševio.....pravi pravcati play....ne kažem da ni Teo nije odličan...napisao sam ti tko je po mom ukusu.....

ja isto volim takve, Embarassed , al taj nazalost protiv gordona bez splittera nemoze nis. flash ga je oba puta popapao

teo je zato car, isti ja na terenu Rolling Eyes Laughing
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptysub ruj 18, 2010 6:08 am

Teo je igrač koji ima dišpet.
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptysub ruj 18, 2010 9:06 am

pileći klitoris je napisao/la:
Teo je igrač koji ima dišpet.
Teo Dalmatinac.Very Happy
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptysub ruj 18, 2010 10:58 am

pileći klitoris je napisao/la:
Teo je igrač koji ima dišpet.

Teo je igrač koji ima dobar cug Wink ....frajer mi svaki put izgleda kao da zbog žena i alkohola nije cijelu noć (ili više njih) spavao.....
[Vrh] Go down
BodiBond
Rookie
Rookie
BodiBond


Posts : 44
Join date : 16.09.2010
Age : 38

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptysub ruj 18, 2010 10:08 pm

Teo je trenutno jedini igrač na prostorima ex-Yu koji bi mogao dosegnuti visine najvećih igrača sa ovih prostora. Od talenta se razvio u odličnog igrača. Ima samo 23 godine, radiće sa Dudom. Već sada je najbolji plej Evrope, ubedljivo. Mogao bi da ima lepu NBA karijeru.
Kada su žene u pitanju, ima dugugodišnju vezu sa odbojkašicom Majom Ognjenović, koja je malo starija od njega. Sada je i ona prešla u Olimpijakos pa će biti zajedno. Inače je ovog leta na jednom splavu u Beogradu ispitivao krajnike jednoj tek punoletnoj devojci. Priča se za njega da voli i da popije, ali i da dune malo...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Emptysub ruj 18, 2010 10:12 pm

BodiBond je napisao/la:
Teo je trenutno jedini igrač na prostorima ex-Yu koji bi mogao dosegnuti visine najvećih igrača sa ovih prostora. Od talenta se razvio u odličnog igrača. Ima samo 23 godine, radiće sa Dudom. Već sada je najbolji plej Evrope, ubedljivo. Mogao bi da ima lepu NBA karijeru.
Kada su žene u pitanju, ima dugugodišnju vezu sa odbojkašicom Majom Ognjenović, koja je malo starija od njega. Sada je i ona prešla u Olimpijakos pa će biti zajedno. Inače je ovog leta na jednom splavu u Beogradu ispitivao krajnike jednoj tek punoletnoj devojci. Priča se za njega da voli i da popije, ali i da dune malo...

Pa nisam ja bez veze pisao post koji prethodi tvom Wink .....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Miloš Teodosić Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić Empty

[Vrh] Go down
 
Miloš Teodosić
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Europska košarka-
Forum(o)Bir: