Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 MINI BASKET LIGA (Z10) početnice (ŽKK KOPRIVNICA)

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
Slavnić Zoran


Posts : 34
Join date : 12.09.2010

MINI BASKET LIGA (Z10) početnice (ŽKK KOPRIVNICA) Empty
PostajNaslov: MINI BASKET LIGA (Z10) početnice (ŽKK KOPRIVNICA)   MINI BASKET LIGA (Z10) početnice (ŽKK KOPRIVNICA) Emptyuto ruj 14, 2010 12:37 am

cheers
Ženski košarkaški klub Koprivnica kreće sa pilot programom mini MINI BASKET za djevojčice (rođene 2000.godine i mlađe) pri svojoj Školi košarke koja se sastoji od škole i početne škole.
OSNOVNE INFORMACIJE:
-Liga počinje u desetom mjesecu
-očekuje se sudjelovanje 8 ekipa
-pravo nastupa imaju djevojčice-početnice 1.-4. razred OŠ
-sustav natjecanja je turnirski, jednom mjesečno
-pravila minibasketa (manje lopte,niži koševi....)
-mjesto odigravanja dvorane u Koprivnici i Koprivničkim Bregima

Svrha pokretanje ovakvog natjecanja je da se djevojčice već u najranijoj dobi ne iscrpljuju trenirajući nekoliko godina bez utakmica, već da na početku treniranja zaokupimo njihovu pažnju sa onim što najviše vole IGRA. Basketball

U ovaj projekt uloženo je mnogo truda i sredstava (dvorane), a očekivano je da se u budućnosti i proširi. Very Happy

Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije podržava ovaj projekt i prati ga sukladno mogućnostima.
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

MINI BASKET LIGA (Z10) početnice (ŽKK KOPRIVNICA) Empty
PostajNaslov: Re: MINI BASKET LIGA (Z10) početnice (ŽKK KOPRIVNICA)   MINI BASKET LIGA (Z10) početnice (ŽKK KOPRIVNICA) Emptyuto ruj 14, 2010 10:04 am

Slavnić Zoran je napisao/la:
cheers
Ženski košarkaški klub Koprivnica kreće sa pilot programom mini MINI BASKET za djevojčice (rođene 2000.godine i mlađe) pri svojoj Školi košarke koja se sastoji od škole i početne škole.
OSNOVNE INFORMACIJE:
-Liga počinje u desetom mjesecu
-očekuje se sudjelovanje 8 ekipa
-pravo nastupa imaju djevojčice-početnice 1.-4. razred OŠ
-sustav natjecanja je turnirski, jednom mjesečno
-pravila minibasketa (manje lopte,niži koševi....)
-mjesto odigravanja dvorane u Koprivnici i Koprivničkim Bregima

Svrha pokretanje ovakvog natjecanja je da se djevojčice već u najranijoj dobi ne iscrpljuju trenirajući nekoliko godina bez utakmica, već da na početku treniranja zaokupimo njihovu pažnju sa onim što najviše vole IGRA. Basketball

U ovaj projekt uloženo je mnogo truda i sredstava (dvorane), a očekivano je da se u budućnosti i proširi. Very Happy

Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije podržava ovaj projekt i prati ga sukladno mogućnostima.
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile


Čestitke na sjajnom potezu I love you I love you
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

MINI BASKET LIGA (Z10) početnice (ŽKK KOPRIVNICA) Empty
PostajNaslov: Re: MINI BASKET LIGA (Z10) početnice (ŽKK KOPRIVNICA)   MINI BASKET LIGA (Z10) početnice (ŽKK KOPRIVNICA) Emptyuto ruj 14, 2010 10:11 am

Jučer sam se čudom čudio kada sam pročitao da su juniorke već započele s natjecanjima....pa sad vidim da sam zbog tog čuđenja ispao papak (tak voli reći Mazohist)....pa kad sam naknadno pročitao sve Mokine postove mogu samo konstatirati ono što sam već u nekoliko navrata konstatirao i napisao na bivšem forumu....KS Križevačko-koprivničke županije vrlo dobro funkcionira....da ne govorim kako dobro organizira natjecanja...tipa poluzavršnica PH (ne znam da li su ikada organizirali završnicu istog...ako nisu...evo ja ih preporučam) Smile .....
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

MINI BASKET LIGA (Z10) početnice (ŽKK KOPRIVNICA) Empty
PostajNaslov: Re: MINI BASKET LIGA (Z10) početnice (ŽKK KOPRIVNICA)   MINI BASKET LIGA (Z10) početnice (ŽKK KOPRIVNICA) Emptyuto ruj 14, 2010 10:14 am

Faul u napadu je napisao/la:
Jučer sam se čudom čudio kada sam pročitao da su juniorke već započele s natjecanjima....pa sad vidim da sam zbog tog čuđenja ispao papak (tak voli reći Mazohist)....pa kad sam naknadno pročitao sve Mokine postove mogu samo konstatirati ono što sam već u nekoliko navrata konstatirao i napisao na bivšem forumu....KS Križevačko-koprivničke županije vrlo dobro funkcionira....da ne govorim kako dobro organizira natjecanja...tipa poluzavršnica PH (ne znam da li su ikada organizirali završnicu istog...ako nisu...evo ja ih preporučam) Smile .....

Mozda bi napokon to sve licilo na nesto tada... ^^
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
Sponsored content





MINI BASKET LIGA (Z10) početnice (ŽKK KOPRIVNICA) Empty
PostajNaslov: Re: MINI BASKET LIGA (Z10) početnice (ŽKK KOPRIVNICA)   MINI BASKET LIGA (Z10) početnice (ŽKK KOPRIVNICA) Empty

[Vrh] Go down
 
MINI BASKET LIGA (Z10) početnice (ŽKK KOPRIVNICA)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ŽKLOŠ (ženska košarkaška liga osnovnih škola)ŽKK KOPRIVNICA
» Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de)
» ACB LIGA (www.acb.com)
» NKF liga
» Juniorska liga - jug (g.93/94)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ženska košarka :: Mlađe kategorije :: Škole košarke-
Forum(o)Bir: