Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zadar

Go down 
+39
stari vuk
kukljica
offense
BodiBond
gizmo
Sir_Charles
Buzdovan
zalitpa
chmar
mrgudiroda
dudo_zemljić
Lija Lijovic
znatizelja
basket88
helikopter
dotepenec33
jazine
niko_u_gostima
paralela
fanzkkzadar
markus marin
pileći klitoris
Basket
jeffrey
mazohist
igi-zgb
DOLAC
konobar
Admin
Faul u napadu
tvrdko.puter
scoonie penn
MarkoCar
Broj13
Sammir
baltazar
samo_zadar
reket
Roelteb
43 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next
Autor/icaPoruka
jazine
Rookie
Rookie



Posts : 73
Join date : 18.09.2010

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptysub ruj 25, 2010 4:53 pm

pravaneznalica je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Jupe inzistira na dovođenju pleja. Možda da Prostrana posudi iz Zagreba ? Embarassed

Zašto ne koristi onog Pelcera? On je plej.
Viruj mi, nije on za ozbiljnu košarku. u 12 je navodno doša priko veze
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptysub ruj 25, 2010 4:58 pm

jazine je napisao/la:
pravaneznalica je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Jupe inzistira na dovođenju pleja. Možda da Prostrana posudi iz Zagreba ? Embarassed

Zašto ne koristi onog Pelcera? On je plej.
Viruj mi, nije on za ozbiljnu košarku. u 12 je navodno doša priko veze
Fakat nije vrijeme za guranje igrača prek veze i to još na poziciji kad Zadar ima sam jednog ozbiljnog pleja koji mora dobit pomoć. Pa onda su mogli i malog Mičića ubacit. Prek veze može bit nekakav centar balvan kaj sjedi na klupi i uđe na minutu u kupu protiv 5 bunara. Hebem li ti te niske kaj imaju veze. Pa kaj ih te veze ne upute u rukomet il hokej ? Teško je prek veze bit bek u košarci. Embarassed
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie
reket


Posts : 92
Join date : 12.09.2010
Location : Zadar

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptysub ruj 25, 2010 5:45 pm

mazohist je napisao/la:
jazine je napisao/la:
pravaneznalica je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Jupe inzistira na dovođenju pleja. Možda da Prostrana posudi iz Zagreba ? Embarassed

Zašto ne koristi onog Pelcera? On je plej.
Viruj mi, nije on za ozbiljnu košarku. u 12 je navodno doša priko veze
Fakat nije vrijeme za guranje igrača prek veze i to još na poziciji kad Zadar ima sam jednog ozbiljnog pleja koji mora dobit pomoć. Pa onda su mogli i malog Mičića ubacit. Prek veze može bit nekakav centar balvan kaj sjedi na klupi i uđe na minutu u kupu protiv 5 bunara. Hebem li ti te niske kaj imaju veze. Pa kaj ih te veze ne upute u rukomet il hokej ? Teško je prek veze bit bek u košarci. Embarassed

tamo nema komada kao u kosarci i nogometu! afro
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptysub ruj 25, 2010 6:01 pm

Pa nek onda lagano odu u nogometne vode. Pa kaj nije lakše nekog prek veze postavit da u Stanovima igra beka i curice mu kliću na kalelargi kad se prošeće s Vrsaljkom pokraj sebe u trenirci. Embarassed
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie



Posts : 73
Join date : 18.09.2010

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptysub ruj 25, 2010 8:25 pm

zadar pobijedio fmp-a 75-67, car 19, bilan 16
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie
reket


Posts : 92
Join date : 12.09.2010
Location : Zadar

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptysub ruj 25, 2010 9:22 pm

jazine je napisao/la:
zadar pobijedio fmp-a 75-67, car 19, bilan 16

Very Happy Basketball cheers
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie



Posts : 111
Join date : 12.09.2010

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptysub ruj 25, 2010 9:30 pm

jazine je napisao/la:
zadar pobijedio fmp-a 75-67, car 19, bilan 16

Znači proradio Bilan!

Konačno!

Neka, drago mi je.
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie
reket


Posts : 92
Join date : 12.09.2010
Location : Zadar

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptysub ruj 25, 2010 9:39 pm

njemu samo treba igre. prestrasen je...
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptysub ruj 25, 2010 9:46 pm

Svaka čast,ali FMP i nije neko mjerilo,skroz nova ekipa,od prošle godine ostao samo Čović tako da i nisu nešto...
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie
reket


Posts : 92
Join date : 12.09.2010
Location : Zadar

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptysub ruj 25, 2010 9:49 pm

[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptysub ruj 25, 2010 9:55 pm

ZADAR: Car 19, Vladović 9, Batur, Golemac 8, Perinčić 3, Dundović, Bilan 16, Pelczmann, Marčinković 7, Olivari 5, Vlaić, Brown 8. Trener: Danijel Jusup.

FMP: Čović 6, Živanović, Milutinović 14, Marković 17, Ponomarev 2, Stojadinović, Lazić 2, Ivelja 2, Smiljanić 7, Milovanović 2, Kuveljić, Ilić 15. Trener: Boško Đokić.
[Vrh] Go down
gizmo
Rookie
Rookie



Posts : 19
Join date : 23.09.2010

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptysub ruj 25, 2010 11:55 pm

reket je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
jazine je napisao/la:
pravaneznalica je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Jupe inzistira na dovođenju pleja. Možda da Prostrana posudi iz Zagreba ? Embarassed

Zašto ne koristi onog Pelcera? On je plej.
Viruj mi, nije on za ozbiljnu košarku. u 12 je navodno doša priko veze
Fakat nije vrijeme za guranje igrača prek veze i to još na poziciji kad Zadar ima sam jednog ozbiljnog pleja koji mora dobit pomoć. Pa onda su mogli i malog Mičića ubacit. Prek veze može bit nekakav centar balvan kaj sjedi na klupi i uđe na minutu u kupu protiv 5 bunara. Hebem li ti te niske kaj imaju veze. Pa kaj ih te veze ne upute u rukomet il hokej ? Teško je prek veze bit bek u košarci. Embarassed

tamo nema komada kao u kosarci i nogometu! afro
Peltzman je bio junior prije dvije godine. Ni u juniorima nije participirao a kamoli će sad u seniorima. Sad ima skoro 20 godina i u najmanju ruku je smiješno da uopće sjedi na klupi a kamoli da zaigra. Uz to ima metar i lamicu i ne razumijem kako Jusup to dozvoljava. Nije njegov stil. Ustvari nikome nije jasno zašto je on tamo. Bar Jusup nije padao na pritiske sa strane i zato su ga i cijenili. Vjerujem da to neće trajati duže od početka sezone.
[Vrh] Go down
pravaneznalica
Rookie
Rookie
pravaneznalica


Posts : 60
Join date : 12.09.2010

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptyned ruj 26, 2010 12:23 am

gizmo je napisao/la:
reket je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
jazine je napisao/la:
pravaneznalica je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Jupe inzistira na dovođenju pleja. Možda da Prostrana posudi iz Zagreba ? Embarassed

Zašto ne koristi onog Pelcera? On je plej.
Viruj mi, nije on za ozbiljnu košarku. u 12 je navodno doša priko veze
Fakat nije vrijeme za guranje igrača prek veze i to još na poziciji kad Zadar ima sam jednog ozbiljnog pleja koji mora dobit pomoć. Pa onda su mogli i malog Mičića ubacit. Prek veze može bit nekakav centar balvan kaj sjedi na klupi i uđe na minutu u kupu protiv 5 bunara. Hebem li ti te niske kaj imaju veze. Pa kaj ih te veze ne upute u rukomet il hokej ? Teško je prek veze bit bek u košarci. Embarassed

tamo nema komada kao u kosarci i nogometu! afro
Peltzman je bio junior prije dvije godine. Ni u juniorima nije participirao a kamoli će sad u seniorima. Sad ima skoro 20 godina i u najmanju ruku je smiješno da uopće sjedi na klupi a kamoli da zaigra. Uz to ima metar i lamicu i ne razumijem kako Jusup to dozvoljava. Nije njegov stil. Ustvari nikome nije jasno zašto je on tamo. Bar Jusup nije padao na pritiske sa strane i zato su ga i cijenili. Vjerujem da to neće trajati duže od početka sezone.
Možda je i Pelcer dvojka ili trojka samo nema propisane dimenzije.
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie



Posts : 73
Join date : 18.09.2010

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptyned ruj 26, 2010 1:13 am

Basket je napisao/la:
Svaka čast,ali FMP i nije neko mjerilo,skroz nova ekipa,od prošle godine ostao samo Čović tako da i nisu nešto...
Istina nisu baš pravo mjerilo, ali triba znat da je zadar odigrao 4 utakmice u niti tjedan dana, da su putovali od zd do bg pa onda od bg do ri i ta putovanja su im bila jedine pauze od utakmica, s tim da roster još nije definiran, da je vladović igrao poluozljeđen i sve to nakon poraza od borika i tjeranje greera...
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie
reket


Posts : 92
Join date : 12.09.2010
Location : Zadar

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptyned ruj 26, 2010 9:34 am

jazine je napisao/la:
Basket je napisao/la:
Svaka čast,ali FMP i nije neko mjerilo,skroz nova ekipa,od prošle godine ostao samo Čović tako da i nisu nešto...
Istina nisu baš pravo mjerilo, ali triba znat da je zadar odigrao 4 utakmice u niti tjedan dana, da su putovali od zd do bg pa onda od bg do ri i ta putovanja su im bila jedine pauze od utakmica, s tim da roster još nije definiran, da je vladović igrao poluozljeđen i sve to nakon poraza od borika i tjeranje greera...

fmp i zvezda nisu mjerilo.. a mjerilo cega? sto trebaju igrati sa barcelonom i pao-m pa da se vidi kako bi igrali na f4 eurolige?
kada bi zadar tukao vanka fmp, zvezdu, siroki i klubove takve kvalitete te dobijao doma ono sto inace dobija, definitivno bi bili
u gornjem dijelu tablice uz afirmaciju 3-4 mlada igraca. ja bi bio vise nego zadovoljan......
[Vrh] Go down
samo_zadar
Rookie
Rookie



Posts : 27
Join date : 12.09.2010

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptyned ruj 26, 2010 11:19 am

reket je napisao/la:
jazine je napisao/la:
Basket je napisao/la:
Svaka čast,ali FMP i nije neko mjerilo,skroz nova ekipa,od prošle godine ostao samo Čović tako da i nisu nešto...
Istina nisu baš pravo mjerilo, ali triba znat da je zadar odigrao 4 utakmice u niti tjedan dana, da su putovali od zd do bg pa onda od bg do ri i ta putovanja su im bila jedine pauze od utakmica, s tim da roster još nije definiran, da je vladović igrao poluozljeđen i sve to nakon poraza od borika i tjeranje greera...

fmp i zvezda nisu mjerilo.. a mjerilo cega? sto trebaju igrati sa barcelonom i pao-m pa da se vidi kako bi igrali na f4 eurolige?
kada bi zadar tukao vanka fmp, zvezdu, siroki i klubove takve kvalitete te dobijao doma ono sto inace dobija, definitivno bi bili
u gornjem dijelu tablice uz afirmaciju 3-4 mlada igraca. ja bi bio vise nego zadovoljan......

Tako je! Dobiti srbe u 3 od 4 utakmice nije mala stvar! I od toga još su dvi bile u gostima. A svi znamo kako je zadar zadnje dvi godine odigra na gostovanjima!
[Vrh] Go down
kukljica
Rookie
Rookie



Posts : 8
Join date : 24.09.2010

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptyned ruj 26, 2010 12:19 pm

samo_zadar je napisao/la:
reket je napisao/la:
jazine je napisao/la:
Basket je napisao/la:
Svaka čast,ali FMP i nije neko mjerilo,skroz nova ekipa,od prošle godine ostao samo Čović tako da i nisu nešto...
Istina nisu baš pravo mjerilo, ali triba znat da je zadar odigrao 4 utakmice u niti tjedan dana, da su putovali od zd do bg pa onda od bg do ri i ta putovanja su im bila jedine pauze od utakmica, s tim da roster još nije definiran, da je vladović igrao poluozljeđen i sve to nakon poraza od borika i tjeranje greera...

fmp i zvezda nisu mjerilo.. a mjerilo cega? sto trebaju igrati sa barcelonom i pao-m pa da se vidi kako bi igrali na f4 eurolige?
kada bi zadar tukao vanka fmp, zvezdu, siroki i klubove takve kvalitete te dobijao doma ono sto inace dobija, definitivno bi bili
u gornjem dijelu tablice uz afirmaciju 3-4 mlada igraca. ja bi bio vise nego zadovoljan......

Tako je! Dobiti srbe u 3 od 4 utakmice nije mala stvar! I od toga još su dvi bile u gostima. A svi znamo kako je zadar zadnje dvi godine odigra na gostovanjima!


STO je samo zadar a sto cekas objavit ko dolazi u zadar,u uzem krugu kandidata je samo udrih i minard,daj koju novost
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie



Posts : 73
Join date : 18.09.2010

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptyned ruj 26, 2010 1:09 pm

udrih je odbio jupu, a minard mislim da nije razigravac. ja mislim da se tu kriju neka druga imena...
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptyned ruj 26, 2010 1:30 pm

reket je napisao/la:
jazine je napisao/la:
Basket je napisao/la:
Svaka čast,ali FMP i nije neko mjerilo,skroz nova ekipa,od prošle godine ostao samo Čović tako da i nisu nešto...
Istina nisu baš pravo mjerilo, ali triba znat da je zadar odigrao 4 utakmice u niti tjedan dana, da su putovali od zd do bg pa onda od bg do ri i ta putovanja su im bila jedine pauze od utakmica, s tim da roster još nije definiran, da je vladović igrao poluozljeđen i sve to nakon poraza od borika i tjeranje greera...

fmp i zvezda nisu mjerilo.. a mjerilo cega? sto trebaju igrati sa barcelonom i pao-m pa da se vidi kako bi igrali na f4 eurolige?
kada bi zadar tukao vanka fmp, zvezdu, siroki i klubove takve kvalitete te dobijao doma ono sto inace dobija, definitivno bi bili
u gornjem dijelu tablice uz afirmaciju 3-4 mlada igraca. ja bi bio vise nego zadovoljan......

Reko sam svaka Zadru čast,jer su u problemima i dobit bilo koga vanka je dobro...Ali FMP i Mega Vizura su srpski A ligaši,a Zvezda sastavlja skroz novu ekipu,svi su im pošli,ostao samo Bakić koji je kapetan,a i on je ozlijeđen...
[Vrh] Go down
kukljica
Rookie
Rookie



Posts : 8
Join date : 24.09.2010

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptyned ruj 26, 2010 2:09 pm

jazine je napisao/la:
udrih je odbio jupu, a minard mislim da nije razigravac. ja mislim da se tu kriju neka druga imena...
dovest ce igraca koji nije play koji je 2 a moze igrat i playa,udrih je odbia a minard,watt i duoglas su igri,
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie



Posts : 73
Join date : 18.09.2010

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptyned ruj 26, 2010 2:32 pm

kukljica je napisao/la:
jazine je napisao/la:
udrih je odbio jupu, a minard mislim da nije razigravac. ja mislim da se tu kriju neka druga imena...
dovest ce igraca koji nije play koji je 2 a moze igrat i playa,udrih je odbia a minard,watt i duoglas su igri,
Aha, e ovo prvi put ćujem. a koja su im imena, wattu i douglasu?
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie



Posts : 73
Join date : 18.09.2010

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptyned ruj 26, 2010 3:12 pm

ako je to ruben douglas (za kojeg se već zadar zanimao i prijašnjih sezona ) onda sigurno neće nedostajat pokušaja za 3 poena na utakmicama Laughing
[Vrh] Go down
kukljica
Rookie
Rookie



Posts : 8
Join date : 24.09.2010

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptyned ruj 26, 2010 4:01 pm

jazine je napisao/la:
ako je to ruben douglas (za kojeg se već zadar zanimao i prijašnjih sezona ) onda sigurno neće nedostajat pokušaja za 3 poena na utakmicama Laughing

sto bi to tribalo znacit da on ne valja pa on je zvjer od igraca
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptyned ruj 26, 2010 4:16 pm

Samo je odbil ? Bit će da očekuje neki unosan angažman u Sloveniji. Zadar - Page 15 Icon_redface
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie



Posts : 73
Join date : 18.09.2010

Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Emptyned ruj 26, 2010 4:33 pm

kukljica je napisao/la:
jazine je napisao/la:
ako je to ruben douglas (za kojeg se već zadar zanimao i prijašnjih sezona ) onda sigurno neće nedostajat pokušaja za 3 poena na utakmicama Laughing

sto bi to tribalo znacit da on ne valja pa on je zvjer od igraca
Ma je, krivo si me razumia, malo sam se samo našalia. on bi nam baš dobro došao, jel zadru triba jedan igrač koji će svaku utakmicu utrpat 20 koševa, a on to može svakome napravit. je da pukne dosta trica, ali mu uđe 50 % njih najmanje. daj bože da dođe. a tko je ovaj watt?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zadar - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 15 Empty

[Vrh] Go down
 
Zadar
[Vrh] 
Stranica 15 / 18.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» Juniorska liga - jug (g.93/94)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: A1 muška košarkaška liga :: Klubovi-
Forum(o)Bir: