Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zadar

Go down 
+39
stari vuk
kukljica
offense
BodiBond
gizmo
Sir_Charles
Buzdovan
zalitpa
chmar
mrgudiroda
dudo_zemljić
Lija Lijovic
znatizelja
basket88
helikopter
dotepenec33
jazine
niko_u_gostima
paralela
fanzkkzadar
markus marin
pileći klitoris
Basket
jeffrey
mazohist
igi-zgb
DOLAC
konobar
Admin
Faul u napadu
tvrdko.puter
scoonie penn
MarkoCar
Broj13
Sammir
baltazar
samo_zadar
reket
Roelteb
43 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next
Autor/icaPoruka
jazine
Rookie
Rookie



Posts : 73
Join date : 18.09.2010

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 11:28 am

offense je napisao/la:
iako su rezultati u pripremama iznad očekivanja, meni ovaj zadar se čini uvjerljivo najlošiji u kvartetu cibona-cedevita-zadar-zagreb (osim ako taj inkognito amer nije superman Wink )
a po ćemu je cibona bolja od zadra ? zbog stipčevića, ili lalića, a mozda zupčića a zagreb zbog onog amera, ili možda simona Rolling Eyes ? i ne razumjem ovo da je netko dobar nebi dosao u zadar, pojasni malo.
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie



Posts : 73
Join date : 18.09.2010

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 11:31 am

kukljica je napisao/la:
samo zadar daj jel blizu taj transfer,daj malo novosti
Radi se sigurno nešto u klubu oko dovođenja novog igrača (vjerojatno pozicija 1-2), ali je u strogoj tajnosti. u novinama piše da bi se moglo više doznat sutra...
[Vrh] Go down
kukljica
Rookie
Rookie



Posts : 8
Join date : 24.09.2010

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 11:41 am

a u kojim to novinama pise
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie



Posts : 73
Join date : 18.09.2010

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 11:42 am

kukljica je napisao/la:
a u kojim to novinama pise
zadarski list.
[Vrh] Go down
offense
Rookie
Rookie
offense


Posts : 35
Join date : 13.09.2010

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 12:41 pm

jazine je napisao/la:
offense je napisao/la:
iako su rezultati u pripremama iznad očekivanja, meni ovaj zadar se čini uvjerljivo najlošiji u kvartetu cibona-cedevita-zadar-zagreb (osim ako taj inkognito amer nije superman Wink )
a po ćemu je cibona bolja od zadra ? zbog stipčevića, ili lalića, a mozda zupčića a zagreb zbog onog amera, ili možda simona Rolling Eyes ? i ne razumjem ovo da je netko dobar nebi dosao u zadar, pojasni malo.

stipčević i lalić bi u zadru bili vjerojatno najbolji igrači, dok u ciboni stipčević će ubrzo na klupu, a lalić će teško dobiti više od 15-tak minuta. zagreb je bolji jer je došao kasun koji je ipak na ovom nivou klasa.
zaključno mislim da po igračima individualno zadar je daleko najslabiji, međutim to ne mora ništa značiti budući da su sve ekipe dosta mijenjale pa će se još vidjeti kako će funkcionirati momčadski. Cool
drugi dio posta si citirao krivog forumaša. Smile
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie
reket


Posts : 92
Join date : 12.09.2010
Location : Zadar

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 12:50 pm

offense je napisao/la:
jazine je napisao/la:
offense je napisao/la:
iako su rezultati u pripremama iznad očekivanja, meni ovaj zadar se čini uvjerljivo najlošiji u kvartetu cibona-cedevita-zadar-zagreb (osim ako taj inkognito amer nije superman Wink )
a po ćemu je cibona bolja od zadra ? zbog stipčevića, ili lalića, a mozda zupčića a zagreb zbog onog amera, ili možda simona Rolling Eyes ? i ne razumjem ovo da je netko dobar nebi dosao u zadar, pojasni malo.

stipčević i lalić bi u zadru bili vjerojatno najbolji igrači, dok u ciboni stipčević će ubrzo na klupu, a lalić će teško dobiti više od 15-tak minuta. zagreb je bolji jer je došao kasun koji je ipak na ovom nivou klasa.
zaključno mislim da po igračima individualno zadar je daleko najslabiji, međutim to ne mora ništa značiti budući da su sve ekipe dosta mijenjale pa će se još vidjeti kako će funkcionirati momčadski. Cool
drugi dio posta si citirao krivog forumaša. Smile

lalic tesko. taj se nemoze odlipiti od poda. i prije par godina je igrao na kapaljku.
[Vrh] Go down
markus marin
Rookie
Rookie
markus marin


Posts : 19
Join date : 15.09.2010

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 1:04 pm

Nikad nemoj zaboraviti da Zadar ima tradiciju,
da je Zadar institucija.
I lani su i Cedevita i Zagreb imali bolju ekipu pa
su završili iza Zadra.
Tako će biti i ove godine.
Zadar - Page 13 Icon_cheers Zadar - Page 13 Icon_basketball
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 1:19 pm

offense je napisao/la:
jazine je napisao/la:
offense je napisao/la:
iako su rezultati u pripremama iznad očekivanja, meni ovaj zadar se čini uvjerljivo najlošiji u kvartetu cibona-cedevita-zadar-zagreb (osim ako taj inkognito amer nije superman Wink )
a po ćemu je cibona bolja od zadra ? zbog stipčevića, ili lalića, a mozda zupčića a zagreb zbog onog amera, ili možda simona Rolling Eyes ? i ne razumjem ovo da je netko dobar nebi dosao u zadar, pojasni malo.

stipčević i lalić bi u zadru bili vjerojatno najbolji igrači, dok u ciboni stipčević će ubrzo na klupu, a lalić će teško dobiti više od 15-tak minuta. zagreb je bolji jer je došao kasun koji je ipak na ovom nivou klasa.
zaključno mislim da po igračima individualno zadar je daleko najslabiji, međutim to ne mora ništa značiti budući da su sve ekipe dosta mijenjale pa će se još vidjeti kako će funkcionirati momčadski. Cool
drugi dio posta si citirao krivog forumaša. Smile
Stipčević nikad nije bio najbolji igrač Zadra niti bi bio da je ostao, a uskoro ćeš se gadno razočarati u svog prvog playa.
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 1:26 pm

markus marin je napisao/la:
Nikad nemoj zaboraviti da Zadar ima tradiciju,
da je Zadar institucija.
I lani su i Cedevita i Zagreb imali bolju ekipu pa
su završili iza Zadra.
Tako će biti i ove godine.
Zadar - Page 13 Icon_cheers Zadar - Page 13 Icon_basketball

hehe...jako optimisticno mi zvucis cheers

Iz tvojih usta u Bozije usi!
[Vrh] Go down
offense
Rookie
Rookie
offense


Posts : 35
Join date : 13.09.2010

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 1:38 pm

MarkoCar je napisao/la:
offense je napisao/la:
jazine je napisao/la:
offense je napisao/la:
iako su rezultati u pripremama iznad očekivanja, meni ovaj zadar se čini uvjerljivo najlošiji u kvartetu cibona-cedevita-zadar-zagreb (osim ako taj inkognito amer nije superman Wink )
a po ćemu je cibona bolja od zadra ? zbog stipčevića, ili lalića, a mozda zupčića a zagreb zbog onog amera, ili možda simona Rolling Eyes ? i ne razumjem ovo da je netko dobar nebi dosao u zadar, pojasni malo.

stipčević i lalić bi u zadru bili vjerojatno najbolji igrači, dok u ciboni stipčević će ubrzo na klupu, a lalić će teško dobiti više od 15-tak minuta. zagreb je bolji jer je došao kasun koji je ipak na ovom nivou klasa.
zaključno mislim da po igračima individualno zadar je daleko najslabiji, međutim to ne mora ništa značiti budući da su sve ekipe dosta mijenjale pa će se još vidjeti kako će funkcionirati momčadski. Cool
drugi dio posta si citirao krivog forumaša. Smile
Stipčević nikad nije bio najbolji igrač Zadra niti bi bio da je ostao, a uskoro ćeš se gadno razočarati u svog prvog playa.

da li vi zadrani pročitate post prije nego ga komentirate
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie



Posts : 73
Join date : 18.09.2010

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 1:59 pm

vi se veselite s tim kasunom a imali ste tomića prkaćina i zorića, pa ništa, dobia zd zg u zg. isto tako ovaj novi zg amer mi ne izgleda kao neko ekstra pojačanje. lalić i stipčević nikad nisu bili najbolji igrači zadra. lalić je bio igrač rotacije a stipčević je postao prvi play nakon što se dixon ozljedio na malo duže vrime (a bio je već prije ozljeđen) i onda ga je ostavio zmago na 1. (jer on voli raditi s mladima ). Cibona ima jedino bogdanovića ove godine, tj. mislim da je jedino on sposoban donjeti neku prevagu na terenu u korist cibone, ovi ostali su samo da popune misto. Cedevita je najjača po imenima ali to nemora ništa značit. zadnje 3 god su uvik među boljima (po imenima opet), a uvik završe slabo. Sve im ovisi kako će ovi stranci igrat, kao i uvik kod ace (koji nije neki trener kao peras koji je bio velika kvaliteta prošlosezonske cibone). da se razumimo, zadar nije nešto posebno ove god. i možda i bude najgori od četvorke, ali ako sad dođe ovaj što triba doć ne vidim razloga da ga se sad proglasi najgorim...
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 2:04 pm

Jbt. Ovi zadrani svi znaju o kome je rijec... a niti muka da iz njih izmamis...

KO VAS JEBE!

MI IMAMO MARCUSa JOHNSONa, KOJI ZAKUCAVA KO UMIROVLJENI JORDAN!!!



lol!
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 2:26 pm

markus marin je napisao/la:
Nikad nemoj zaboraviti da Zadar ima tradiciju,
da je Zadar institucija.

Zadar - Page 13 Icon_cheers Zadar - Page 13 Icon_basketball


Zadar je institucija hrvatskih arhitekata i gradjevinarstva jedino. Kaj je je... imate lijepi pozdrav suncu, morske orgulje, od sljedeće godine repliku londonskog oka a čuo sam nešto i za rotirajući restoran. Blago vama s Nikolom Bašićem i šipcem reketarom.

U košarci zadnjih 15-20 godina... smiješno je išta reći. Tako da neću trošiti tipkovnicu. To kaj je u tom klubu nema veze s ničim.
Ajde da su to pijani miljarderi ali nisu niti to nego su sve odreda foliranti, bagra obična.
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 2:30 pm

[quote="jazine"]vi se veselite s tim kasunom a imali ste tomića prkaćina i zorića, pa ništa, dobia zd zg u zg. isto tako ovaj novi zg amer mi ne izgleda kao neko ekstra pojačanje. lalić i stipčević nikad nisu bili najbolji igrači zadra. lalić je bio igrač rotacije a stipčević je postao prvi play nakon što se dixon ozljedio na malo duže vrime (a bio je već prije ozljeđen) i onda ga je ostavio zmago na 1. (jer on voli raditi s mladima ). Cibona ima jedino bogdanovića ove godine, tj. mislim da je jedino on sposoban donjeti neku prevagu na terenu u korist cibone, ovi ostali su samo da popune misto. Cedevita je najjača po imenima ali to nemora ništa značit. zadnje 3 god su uvik među boljima (po imenima opet), a uvik završe slabo. Sve im ovisi kako će ovi stranci igrat, kao i uvik kod ace (koji nije neki trener kao peras koji je bio velika kvaliteta prošlosezonske cibone). da se razumimo, zadar nije nešto posebno ove god. i možda i bude najgori od četvorke, ali ako sad dođe ovaj što triba doć ne vidim razloga da ga se sad proglasi najgorim...[/qu

Smiješnog Prkačina koji nikako nije ni igrao...Kasun je bolji od Tomića i mogo bi funkcionirati sa Žorićem u paru odlično...
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 2:32 pm

markus marin je napisao/la:
Nikad nemoj zaboraviti da Zadar ima tradiciju,
da je Zadar institucija.
I lani su i Cedevita i Zagreb imali bolju ekipu pa
su završili iza Zadra.
Tako će biti i ove godine.
Zadar - Page 13 Icon_cheers Zadar - Page 13 Icon_basketball

Smiješan si...Kad su bili iza Zadra? Tek u PH,u NLB-u su bili debelo ispred...Zato će Zadar i igrat Eurochallenge... Optimisto No
Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 2:37 pm

Zadrani samo se vi tješite...
Bio bih presretan da vidim da je ovu sezonu odigrao Batur, Marčinković, Olivari još koji dečko Bilan npr., neće biti nekih rezultata ali neka igraju naša dica i neka se ne baca lova u 3.pm. denjgi na veter.
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie
reket


Posts : 92
Join date : 12.09.2010
Location : Zadar

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 6:19 pm

Basket je napisao/la:


Smiješnog Prkačina koji nikako nije ni igrao...Kasun je bolji od Tomića i mogo bi funkcionirati sa Žorićem u paru odlično...

Kasun je bolji od tomica? Svasta. Zato je ovaj u realu a ovaj u zagrebu... a ovo da bi mogli dobro funkcionirati zajedno, mozda. meni se cini da nece. oba su isti profil igraca.
guraj se ispod kosa i skaci. nijedan nije igrac koji otvara reket i daje drugom prostora. to je puno lakse braniti nego kad se jedan izvlaci i jak na sutu a drugi jak na ofenzivnom skoku i gradjenju...
[Vrh] Go down
stari vuk
Rookie
Rookie
stari vuk


Posts : 39
Join date : 15.09.2010
Location : years ago

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 6:29 pm

reket je napisao/la:
Basket je napisao/la:


Smiješnog Prkačina koji nikako nije ni igrao...Kasun je bolji od Tomića i mogo bi funkcionirati sa Žorićem u paru odlično...

Kasun je bolji od tomica? Svasta. Zato je ovaj u realu a ovaj u zagrebu... a ovo da bi mogli dobro funkcionirati zajedno, mozda. meni se cini da nece. oba su isti profil igraca.
guraj se ispod kosa i skaci. nijedan nije igrac koji otvara reket i daje drugom prostora. to je puno lakse braniti nego kad se jedan izvlaci i jak na sutu a drugi jak na ofenzivnom skoku i gradjenju...

Kasun nije bolji od Tomica...ali bi mogo biti veća prevaga jer je zvijer pod košem dok Tomic igra na finesu a u nlb ligi je to lakse branit tj. on sebe sam lakse zaustavi...nego Kasuna koji je cista snaga i misici a vise nema jakih centara ( čitaj otisli Marijanovic,Raduljica,Vranes,Maric)
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie
reket


Posts : 92
Join date : 12.09.2010
Location : Zadar

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 6:35 pm

pileći klitoris je napisao/la:

Zadar je institucija hrvatskih arhitekata i gradjevinarstva jedino. Kaj je je... imate lijepi pozdrav suncu, morske orgulje, od sljedeće godine repliku londonskog oka a čuo sam nešto i za rotirajući restoran.

http://www.zadarskilist.hr/clanci/24092010/setnja-s-gradonacelnikom-obnovljenim-forumom

imamo i najnovije za pokazati! potpuno preuredjen forum. a dogodine i potez od pet bunara pa do sv. sime! sunny
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 6:39 pm

reket je napisao/la:


imamo i najnovije za pokazati! potpuno preuredjen forum. a dogodine i potez od pet bunara pa do sv. sime! sunny

Slušaj Reket...nemoj mi sad reklamirati novi forum....da samo znaš kak su mene dočekali na jednom forumu kad sam reklamirao ovaj naš Zadar - Page 13 Icon_wink ....samo kaj me nisu zatukli kamenjem....
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 6:53 pm

stari vuk je napisao/la:
reket je napisao/la:
Basket je napisao/la:


Smiješnog Prkačina koji nikako nije ni igrao...Kasun je bolji od Tomića i mogo bi funkcionirati sa Žorićem u paru odlično...

Kasun je bolji od tomica? Svasta. Zato je ovaj u realu a ovaj u zagrebu... a ovo da bi mogli dobro funkcionirati zajedno, mozda. meni se cini da nece. oba su isti profil igraca.
guraj se ispod kosa i skaci. nijedan nije igrac koji otvara reket i daje drugom prostora. to je puno lakse braniti nego kad se jedan izvlaci i jak na sutu a drugi jak na ofenzivnom skoku i gradjenju...

Kasun nije bolji od Tomica...ali bi mogo biti veća prevaga jer je zvijer pod košem dok Tomic igra na finesu a u nlb ligi je to lakse branit tj. on sebe sam lakse zaustavi...nego Kasuna koji je cista snaga i misici a vise nema jakih centara ( čitaj otisli Marijanovic,Raduljica,Vranes,Maric)

Razumio si što sam mislio Wink
[Vrh] Go down
Silver5
Rookie
Rookie



Posts : 1
Join date : 24.09.2010

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 8:22 pm

Pozdrav svima !
Kasun možda bude taj igrač prevage pod košem,ali pitanje je koliko on može odigrati,tj.kako će ga zdravlje služiti,jer on već zadnjih 2-3 godine igra skrpan...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 8:37 pm

Silver5 je napisao/la:
Pozdrav svima !
Kasun možda bude taj igrač prevage pod košem,ali pitanje je koliko on može odigrati,tj.kako će ga zdravlje služiti,jer on već zadnjih 2-3 godine igra skrpan...

Kako god da je Kasun skrpan sigurno će odigrati bolje od Prke Zadar - Page 13 Icon_wink ....
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 8:40 pm

Faul u napadu je napisao/la:
reket je napisao/la:


imamo i najnovije za pokazati! potpuno preuredjen forum. a dogodine i potez od pet bunara pa do sv. sime! sunny

Slušaj Reket...nemoj mi sad reklamirati novi forum....da samo znaš kak su mene dočekali na jednom forumu kad sam reklamirao ovaj naš Zadar - Page 13 Icon_wink ....samo kaj me nisu zatukli kamenjem....


hvala Bogu ... ako odemo pogledati taj njegov novi forum kamenja nam uopće neće manjkati
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Emptypet ruj 24, 2010 9:00 pm

reket je napisao/la:
[quote="pileći klit

http://www.zadarskilist.hr/clanci/24092010/setnja-s-gradonacelnikom-obnovljenim-forumom

imamo i najnovije za pokazati! potpuno preuredjen forum. a dogodine i potez od pet bunara pa do sv. sime! sunny
Hebate otkud vam lova za sve to ? Bit će dobra ljetna sezona. Nije ni čudo da više nitko ne prati tam košarku kad imaju tolko toga za pogledati novoga. Embarassed
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zadar - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 13 Empty

[Vrh] Go down
 
Zadar
[Vrh] 
Stranica 13 / 18.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Juniorska liga - jug (g.93/94)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: A1 muška košarkaška liga :: Klubovi-
Forum(o)Bir: