Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zadar

Go down 
+39
stari vuk
kukljica
offense
BodiBond
gizmo
Sir_Charles
Buzdovan
zalitpa
chmar
mrgudiroda
dudo_zemljić
Lija Lijovic
znatizelja
basket88
helikopter
dotepenec33
jazine
niko_u_gostima
paralela
fanzkkzadar
markus marin
pileći klitoris
Basket
jeffrey
mazohist
igi-zgb
DOLAC
konobar
Admin
Faul u napadu
tvrdko.puter
scoonie penn
MarkoCar
Broj13
Sammir
baltazar
samo_zadar
reket
Roelteb
43 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
Autor/icaPoruka
konobar
Rookie
Rookie
konobar


Posts : 66
Join date : 12.09.2010

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptypet ruj 17, 2010 11:33 pm

bilan nije ni tomic ni vujcic to je svima jasno, ali itekako moze solidno odigrat (talentiraniji je od leona u to sam siguran) za nivo zadra i to je cesto pokazao kad je dobio priliku. ono sto me fascinira da mu jupe neda priliku ni protiv ekipa protiv kojih je do jucer dominirao, a treba uzet u obzir da bi mu uz zadrov kadar kakav god da je trebalo biti lakse igrat nego s petkovicem, vrlikom, dosenom i ekipom iz sibenika

a hege, dundovic...pa neznam po cemu su vam oni bili pojacanja...igrac heliosa i donjeg doma francuske lige affraid kao da neko kaze da su pasalic i lalic pojacanja za cibonu (luksa kakav god da je za njih je car)
[Vrh] Go down
fanzkkzadar
Rookie
Rookie
fanzkkzadar


Posts : 16
Join date : 13.09.2010

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptypet ruj 17, 2010 11:38 pm

ova ekipa zadra pod hitno treba dovesti jos jednog playa... danas se vidilo da su mikulic i posebno pesut bolji od zadrana na tim pozicijama.... a ive ivanov ima najbolju lednu tehniku u hrvatskoj tako da me nije cudilo to sto je golemca, bilana, vlaica i dundovica ucinio smjesnima
[Vrh] Go down
niko_u_gostima
Rookie
Rookie
niko_u_gostima


Posts : 6
Join date : 14.09.2010
Age : 32

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 12:55 am

dakle zadar alkar..nisam bio na tekmi al sam načuo par stvari...zadar:forsiranje golemca, čovik nije kvaliteta :/...car odličan...bilan ima potencijala...neuigrani, i užasno im fali klasični play
alkar:najbolji Delaš i zeljko ziggy zupic(covik je stvarno klasa)...ostalo toplo hladno..dobra sutersska vecer, jedino je to drzalo alkara u 1 poluvremenu..takodjer nam fali jedan pravi organizator igre...dino erceg posve loš..čovik sa svojom viisinom i snagom mora uništavati protivničke obruče leđnom teknikom...a on nezna šta je to opće...da nema šut, igra bi u cetine...ili negdi po brnazama.. farao
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 1:17 am


KK Zadar: Car 12, Vladović 27, Golemac 17, Dundović 7, Marčinković 6, Olivari 4, Greer 2, Bilan 4, Pelczmann, Vlaić

KK Borik Puntamika: Škifić 12, Mrkić, Mikulić 5, Čakarun 11, Krešan, Žorž, Troskot, Jurjević 6, Grabovac, Plantak, Pešut 11, Ivanov 24, Dundov 1
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 6:00 am

Čim je prvi strijelac ekipe play a protivnički igrač (iVANOV) UNIŠTI DOMAĆE CENTRE, ZNA SE KOLIKO JE SATI....
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 9:47 am

Zadar standardno,Vladović i Golemac 35 minuta,Car i Greer po 30,Dundović 25...I opet izgube od Borika ...Žalosno... No scratch
[Vrh] Go down
markus marin
Rookie
Rookie
markus marin


Posts : 19
Join date : 15.09.2010

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 10:47 am

Istog trena vratiti Pešuta sa posudbe iz KK Borik.
Taj je momak izluđiva Jupu u toj mjeri da je ovaj na
njemu minja Vladovića,Cara,Marčinkovića i Olivarija.
Ali svakog je lakoćom probija i stvara višak, pa asistira.
Suradnja Pešut-Ivanov je slomila KK Zadar.
Basketball
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 10:48 am

Basket je napisao/la:
Zadar standardno,Vladović i Golemac 35 minuta,Car i Greer po 30,Dundović 25...I opet izgube od Borika ...Žalosno... No scratch
Zato što su oni jučer izgledali kao da su došli malo basket zaigrati, a igrači Borika su se bacali za svakom loptom, u jednom trenutku je bilo 50-31 za Borik No
[Vrh] Go down
Sammir
Rookie
Rookie
Sammir


Posts : 31
Join date : 12.09.2010
Location : Iza žice ka sve prave kmice

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 10:52 am

Ne padajte u depresiju Jurika Golemak tempira formu za pocetak natjecateljske sezone Sleep .....da Ive Ivanov Rolling Eyes
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie



Posts : 73
Join date : 18.09.2010

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 11:16 am

loše loše, vrlo loše, pristup utakmici im je bio nikakav, mislili su da će to odradit ko od šale ali ne ide to tako protiv borika. zna se da je borik uvijek napaljen kad igra protiv zadra bila to prijateljska ili natjecateljska. zadar je to shvatio ali je bilo prekasno. neznam sto dundović radi u zadru a ivanov u boriku. ovaj je za njega doktor magistar košarke, a u usporedbu pešut - pelczman bi bilo glupo i ulazit. greer me nije ništa oduševio, u nikakvoj je formi i mislim da ima višak kilograma. vladović jedini dobar, zna pogodit tricu, imao je više prodora jučer nego stipčević u zadnje dvi sezone, ali zato u obrani nije ništa posebno. car nije mogao bazen pogodit.... sve u svemu treba nam još jedan igrač na poziciji 1-2 koji će znat grist u obrani. olivari i marčinković su dobri i nepotrebno je imat još perinčića na toj poziciji i bacat novce. ovaj poraz pred misec dana prije početka sezone je dobro došao jel zadar još ima vremena popravit dosta stvari, ali tribaju se ozbiljno uhvatit posla. e da i još nešto UPRAVA ODLAZI !
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 11:19 am

omjer skokova je bio 34-27 za Borik
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 11:31 am

Ja mislin da Jupe skriva nešto od Borika, spremajući se za 20. 04 i ligu za bedaka.
[Vrh] Go down
Broj13
Rookie
Rookie



Posts : 18
Join date : 13.09.2010

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 11:42 am

Kakve su ovo drame? Izgubili od Borika u pripremnoj utakmici, nes ti cuda....

Uopce necu komentirati neke postove forumasa koji usporedjuju kvalitetu Pesuta i Vladovica te Ivanova i Golemca. Dundovic je zaluta u Zadar, to je jasno. Najveci problem ce biti to sto ce Vladovic svaku utakmicu morati igrati punu minutazu s obzirom da nema nikakvu zamjenu i nedostatak pravog centra jer Bilan se ne moze nositi sa NLB konkurencijom. U reketu nam je pravi propuh, tako da cemo opet proslavljati razne limitirane suparnicke centre. Carev los sut, promaseni ziceri Golemca i slicno ce nestati do pocetka sezone, to me ne zabrinjava ni najmanje.
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie



Posts : 73
Join date : 18.09.2010

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 12:11 pm

Broj13 je napisao/la:
Kakve su ovo drame? Izgubili od Borika u pripremnoj utakmici, nes ti cuda....

Uopce necu komentirati neke postove forumasa koji usporedjuju kvalitetu Pesuta i Vladovica te Ivanova i Golemca. Dundovic je zaluta u Zadar, to je jasno. Najveci problem ce biti to sto ce Vladovic svaku utakmicu morati igrati punu minutazu s obzirom da nema nikakvu zamjenu i nedostatak pravog centra jer Bilan se ne moze nositi sa NLB konkurencijom. U reketu nam je pravi propuh, tako da cemo opet proslavljati razne limitirane suparnicke centre. Carev los sut, promaseni ziceri Golemca i slicno ce nestati do pocetka sezone, to me ne zabrinjava ni najmanje.
Točno je što kažeš da je ovo tek pripremna utakmica, ali da jedan nlb-ligaš izgubi od a1 ligaša svakako je uznemirujuče bez obzira na to tko je koliko motiviran i koji je dio sezone. svakako je nepotrebno uspoređivat pešuta i vladovića i zna se tko je trenutno bolji, ali zašto nebi bio pešut zamjena za vladovića ? mislim da bi on tu ulogu sasvim pristojno mogao odigrati. vračanjem pešuta u zadar, jusup bi riješio back-up za jedinicu. za promašene šuteve i zicere se slažem, kad počne sezona šut će se popravit. isto tako mislim da će se obrana u reketu popravit kad brown zaigra jel ga se opisuje kao dobrog obrambenog igrača
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie



Posts : 111
Join date : 12.09.2010

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 12:26 pm

markus marin je napisao/la:
Istog trena vratiti Pešuta sa posudbe iz KK Borik.
Taj je momak izluđiva Jupu u toj mjeri da je ovaj na
njemu minja Vladovića,Cara,Marčinkovića i Olivarija.
Ali svakog je lakoćom probija i stvara višak, pa asistira.
Suradnja Pešut-Ivanov je slomila KK Zadar.
Basketball

Otkud ti to da je Pešut na posudbi u Boriku?
On je prošlu sezonu proveo u Zaboku (28 tekmi,
7 bez sekunde u igri, a u 21 tekmi je imao prosjek od 5 min i 1 poen).
Nakon sezone u Zaboku bio je ovo ljeto na provjeri kod
Jusupa i nije prošao, pa je potpisao za Borik.
Koja posudba?
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie



Posts : 73
Join date : 18.09.2010

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 12:30 pm

paralela je napisao/la:
markus marin je napisao/la:
Istog trena vratiti Pešuta sa posudbe iz KK Borik.
Taj je momak izluđiva Jupu u toj mjeri da je ovaj na
njemu minja Vladovića,Cara,Marčinkovića i Olivarija.
Ali svakog je lakoćom probija i stvara višak, pa asistira.
Suradnja Pešut-Ivanov je slomila KK Zadar.
Basketball

Otkud ti to da je Pešut na posudbi u Boriku?
On je prošlu sezonu proveo u Zaboku (28 tekmi,
7 bez sekunde u igri, a u 21 tekmi je imao prosjek od 5 min i 1 poen).
Nakon sezone u Zaboku bio je ovo ljeto na provjeri kod
Jusupa i nije prošao, pa je potpisao za Borik.
Koja posudba?
Slabo si informiran. zadar je potpisao ugovor s pešutom nakon ovih priprema i poslao ga u borik da odradi minute na parketu i stekne iskustvo
[Vrh] Go down
Roelteb
Rookie
Rookie
Roelteb


Posts : 45
Join date : 12.09.2010

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 1:14 pm

[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 1:20 pm

[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie



Posts : 73
Join date : 18.09.2010

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 1:45 pm

Roelteb je napisao/la:
http://www.zadarskilist.hr/clanci/18092010/sok-iz-kk-zadar-raskida-se-suradnja-s-greerom Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
nije ni počela sezona a već cirkus. u kk zadru nije nikad dosadno
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 1:49 pm

Roelteb je napisao/la:
http://www.zadarskilist.hr/clanci/18092010/sok-iz-kk-zadar-raskida-se-suradnja-s-greerom Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Ma nema do Zadra,ozbiljan klub nema šta...Samo tjeraj,sad će nekog novog dovest pa i njega potjerat...Lako je kad se ima para lol! lol! Laughing Laughing
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie



Posts : 73
Join date : 18.09.2010

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 1:52 pm

Basket je napisao/la:
Roelteb je napisao/la:
http://www.zadarskilist.hr/clanci/18092010/sok-iz-kk-zadar-raskida-se-suradnja-s-greerom Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Ma nema do Zadra,ozbiljan klub nema šta...Samo tjeraj,sad će nekog novog dovest pa i njega potjerat...Lako je kad se ima para lol! lol! Laughing Laughing
Na što nam je klub spao to nisu istine. al stvarno koliko sam ja jučer vidio a i večina ljudi onaj greer je mvp svinja
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie
reket


Posts : 92
Join date : 12.09.2010
Location : Zadar

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 1:54 pm

a sto reci! katastrofa! nije ni pocela sezona, a vec se bjezi glavom bez obzira! aaajjjmmmeeee! geek
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 1:54 pm

jazine je napisao/la:
Basket je napisao/la:
Roelteb je napisao/la:
http://www.zadarskilist.hr/clanci/18092010/sok-iz-kk-zadar-raskida-se-suradnja-s-greerom Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Ma nema do Zadra,ozbiljan klub nema šta...Samo tjeraj,sad će nekog novog dovest pa i njega potjerat...Lako je kad se ima para lol! lol! Laughing Laughing
Na što nam je klub spao to nisu istine. al stvarno koliko sam ja jučer vidio a i večina ljudi onaj greer je mvp svinja

A kad su ga dovodili,svi sretni,MVP francuske lige Very Happy ... Čuo sam da ima viška 10-15 kila Laughing
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 2:04 pm

Basket je napisao/la:
jazine je napisao/la:
Basket je napisao/la:
Roelteb je napisao/la:
http://www.zadarskilist.hr/clanci/18092010/sok-iz-kk-zadar-raskida-se-suradnja-s-greerom Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Ma nema do Zadra,ozbiljan klub nema šta...Samo tjeraj,sad će nekog novog dovest pa i njega potjerat...Lako je kad se ima para lol! lol! Laughing Laughing
Na što nam je klub spao to nisu istine. al stvarno koliko sam ja jučer vidio a i večina ljudi onaj greer je mvp svinja

A kad su ga dovodili,svi sretni,MVP francuske lige Very Happy ... Čuo sam da ima viška 10-15 kila Laughing
Pa da ga nisu mogli poslati na pripreme Shocked vidi se da ima tehniku i vanserijske pasove ali stvarno bi trebao smršati ako igdje misli igrati ove sezone.
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie



Posts : 73
Join date : 18.09.2010

Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Emptysub ruj 18, 2010 2:05 pm

MarkoCar je napisao/la:
Basket je napisao/la:
jazine je napisao/la:
Basket je napisao/la:
Roelteb je napisao/la:
http://www.zadarskilist.hr/clanci/18092010/sok-iz-kk-zadar-raskida-se-suradnja-s-greerom Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Ma nema do Zadra,ozbiljan klub nema šta...Samo tjeraj,sad će nekog novog dovest pa i njega potjerat...Lako je kad se ima para lol! lol! Laughing Laughing
Na što nam je klub spao to nisu istine. al stvarno koliko sam ja jučer vidio a i večina ljudi onaj greer je mvp svinja

A kad su ga dovodili,svi sretni,MVP francuske lige Very Happy ... Čuo sam da ima viška 10-15 kila Laughing
Pa da ga nisu mogli poslati na pripreme Shocked vidi se da ima tehniku i vanserijske pasove ali stvarno bi trebao smršati ako igdje misli igrati ove sezone.
koga će sad dovest da mi je znat Sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zadar - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zadar   Zadar - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Zadar
[Vrh] 
Stranica 5 / 18.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Juniorska liga - jug (g.93/94)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: A1 muška košarkaška liga :: Klubovi-
Forum(o)Bir: