Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Leon Radošević

Go down 
+12
MarkoCar
Admin
Gomez69
Broj13
helikopter
DOLAC
igi-zgb
sven
EricLeRoi
basket88
mazohist
Faul u napadu
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Leon Radošević   Leon Radošević Emptypon ruj 13, 2010 7:25 am

Naravno da će Air Max biti prvi igrač o kojem će se pisati na novom forumu Very Happy

Sada najozbiljnije (ipak sam ja tu nekakav moderator)....Iskakač je definitivno napredovao kroz prošlu sezonu....što i nije bilo teško kada na početku iste nije znao ama baš ništa....dečko se stvarno trudi,povremeno zna i solidno odigrati....ali toliko ga spominjati u kontekstu da nam je nedostajao na SP stvarno nema smisla....ili na njemu bazirati bolju dane hrvatske košarke.....valjda je svima jasno kako izgledaju mladi perspektivni igrači koji garantiraju nešto dobro u budućnosti....evo,uzmite za primjer njih 7-8 iz Srbije (Teodosić,Kešelj,Bjelica,Marković,Tepić,Veličković.....)....ne znam za vas,ali meni Iskakač nikako ne spada u to društvo...mislim na kvalitetu i perspektivu.....ako želimo da nam repka bude bolja....onda Iskakač i slični u najboljem slučaju mogu biti igrači koji popunjavaju broj....bojim se da neće biti tako.....jer na žalost ne vidim neke druge koji bi mogli odigrati bolje od njega (tu ne računam Bogdanovića i Tomića koji su već in)......
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptypon ruj 13, 2010 9:35 am

Kaj se mene tiče on se razvil maksimalnom brzinom i pokazal je prošle sezone nekakve stvari za koje sam mislil da ne bum nikad od njega vidjel kad sam ga prvi put vidjel na zagrijavanju na početku prošle sezone. Nevjerovatno da je uspjel izvest i lijevi dvokorak i šut s poludistance. On nam može jako puno pomoć u budućnosti eventualno u čuvanju protivničkih pokretnih 4 jel mulac ima u sebi brzinu i snagu da ih naganja čitavu tekmu. Ne treba od njega očekivat spektakularne tekme i da bu nas on nosil svojim napadačkim učinkom ali ak nastavi i dalje iskakat bar bumo imali jednog kaj bu pick znal branit. Jedino je malo kod njega problem kaj bu ga Joke preuzel na ljeto i sad Radulović. Nekak mi ne uljevaju povjerenje da bu ga znali pravilno koristit, no bumo vidli. Uvjerljivo momak koji je najviše napredoval od naših mlađih igrača(Bojana više ne računam, on je reprezentativac) Embarassed
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptypon ruj 13, 2010 9:48 am

mazohist je napisao/la:
Kaj se mene tiče on se razvil maksimalnom brzinom i pokazal je prošle sezone nekakve stvari za koje sam mislil da ne bum nikad od njega vidjel kad sam ga prvi put vidjel na zagrijavanju na početku prošle sezone. Nevjerovatno da je uspjel izvest i lijevi dvokorak i šut s poludistance. On nam može jako puno pomoć u budućnosti eventualno u čuvanju protivničkih pokretnih 4 jel mulac ima u sebi brzinu i snagu da ih naganja čitavu tekmu. Ne treba od njega očekivat spektakularne tekme i da bu nas on nosil svojim napadačkim učinkom ali ak nastavi i dalje iskakat bar bumo imali jednog kaj bu pick znal branit. Jedino je malo kod njega problem kaj bu ga Joke preuzel na ljeto i sad Radulović. Nekak mi ne uljevaju povjerenje da bu ga znali pravilno koristit, no bumo vidli. Uvjerljivo momak koji je najviše napredoval od naših mlađih igrača(Bojana više ne računam, on je reprezentativac) Embarassed

Sve dobro sto je Peras od njega napravio ova dvojica su u stanju s.j.ebati za mjesec, a ne godinu dana. Pogotovo Joke.
[Vrh] Go down
EricLeRoi
Rookie
Rookie
EricLeRoi


Posts : 41
Join date : 12.09.2010
Age : 44
Location : Split

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptypon ruj 13, 2010 2:23 pm

moje je mišljenje da radošević može bit uspješan igrač samo ako dobije 20kg mišića i postane teški centar razbijač, sa svim ovim ostalim što ima, tj. nema mislim da može samo malo popravit brojke što se tiče koševa i skokova i to je to... al momak bar ima čvrstoće i srčanosti... ali nije to dovoljno... ne znam jel se tko više sjeća andrije stipanovića affraid
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptypon ruj 13, 2010 2:31 pm

EricLeRoi je napisao/la:
... ne znam jel se tko više sjeća andrije stipanovića affraid

Kako ga se ne bi sjecao....igrač poput Iskakača...borac bez mane što bi neki rekli....samo tjelesno snažniji...ali s druge strane sporiji....neki mo predviđali NBA karijeru (mislim Vlado Vanjak)....malo se zeznuli...za kojih par tisuća kilometara.....zadnje 2 godine u Belgiji kod Darija Đerđe...mislim da mu je to maksimum maksimuma....
[Vrh] Go down
EricLeRoi
Rookie
Rookie
EricLeRoi


Posts : 41
Join date : 12.09.2010
Age : 44
Location : Split

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptypon ruj 13, 2010 2:35 pm

Faul u napadu je napisao/la:
EricLeRoi je napisao/la:
... ne znam jel se tko više sjeća andrije stipanovića affraid

Kako ga se ne bi sjecao....igrač poput Iskakača...borac bez mane što bi neki rekli....samo tjelesno snažniji...ali s druge strane sporiji....neki mo predviđali NBA karijeru (mislim Vlado Vanjak)....malo se zeznuli...za kojih par tisuća kilometara.....zadnje 2 godine u Belgiji kod Darija Đerđe...mislim da mu je to maksimum maksimuma....

ma hipotetsko pitanje je bilo... normalno da je ostao ljudima u sjećanju, al kad sam vidio prvi put leona, bilo je: "ajme majko, andrija 2"! samo malo mekši... i učinilo mi se inteligentniji... takav mi je i sad dojam, da momak zna pročitat igru (obrambeno, njegov napad je bolje ni ne spominjat Laughing ) što i vaša pisanja o pick&rollu dokazuju...

a vlado vanjak je isto stručnjak... čudo jedno! Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptypon ruj 13, 2010 2:42 pm

EricLeRoi je napisao/la:
......što i vaša pisanja o pick&rollu dokazuju...


Jesi ti ono pisao da popizdiš kada ti netko govori VI Wink .....e pa i ja sam takav.....pogotovo na forumu.....
[Vrh] Go down
sven
Rookie
Rookie



Posts : 4
Join date : 12.09.2010

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptypon ruj 13, 2010 3:16 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Naravno da će Air Max biti prvi igrač o kojem će se pisati na novom forumu Very Happy

Sada najozbiljnije (ipak sam ja tu nekakav moderator)....Iskakač je definitivno napredovao kroz prošlu sezonu....što i nije bilo teško kada na početku iste nije znao ama baš ništa....dečko se stvarno trudi,povremeno zna i solidno odigrati....ali toliko ga spominjati u kontekstu da nam je nedostajao na SP stvarno nema smisla....ili na njemu bazirati bolju dane hrvatske košarke.....valjda je svima jasno kako izgledaju mladi perspektivni igrači koji garantiraju nešto dobro u budućnosti....evo,uzmite za primjer njih 7-8 iz Srbije (Teodosić,Kešelj,Bjelica,Marković,Tepić,Veličković.....)....ne znam za vas,ali meni Iskakač nikako ne spada u to društvo...mislim na kvalitetu i perspektivu.....ako želimo da nam repka bude bolja....onda Iskakač i slični u najboljem slučaju mogu biti igrači koji popunjavaju broj....bojim se da neće biti tako.....jer na žalost ne vidim neke druge koji bi mogli odigrati bolje od njega (tu ne računam Bogdanovića i Tomića koji su već in)......

Ovi svi igrači srbije su definitivno bolji od radoševića i vrlo vjerojatno će tako ostat, ali zaboravljaš 3 činjenice: 1. Svi ovi igrači koje si nabrojao su vanjskiigrači, izuzev veličkovića;
2. Svi oni su stariji od 2 do 4 god od leona tako da ih moraš iz te perspektive gledat;
3. Vezano uz prethodnu točku, svi su oni puno iskusniji od leona koji je praktički tek s 19 debitirao u seniorskoj košarci i to sasvim slučajno zbog ozljede bagare i nedostatka para za još jednog visokog igrača, a zna se da pravi igrači debitiraju s 18 najkasnije.

Da rezimiram: leon nije vrhunski igrač i vrlo vjeroajtno to nikad neće postat, ali mislim da bi mogao biti jedan jako dobar obrambeni igrač zadužen za obranu četvorka i velike nam boljke pick and rolla. A u kont3ekstu repke, mislim da bi on mogao sigurno više omoć nego andrić koji je previše oscilirao, pogotovo u obrani, gdje je bio najpotrbniji.
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptypon ruj 13, 2010 8:33 pm

EricLeRoi je napisao/la:
moje je mišljenje da radošević može bit uspješan igrač samo ako dobije 20kg mišića i postane teški centar razbijač, sa svim ovim ostalim što ima, tj. nema mislim da može samo malo popravit brojke što se tiče koševa i skokova i to je to... al momak bar ima čvrstoće i srčanosti... ali nije to dovoljno... ne znam jel se tko više sjeća andrije stipanovića affraid
leon radošević sa 20kg bi izgubio jedinu prednost i kvalitetu koju ima,pokretljivost i agilnost,koje ga čine vrhunskim obrambenim centrom-pogotovo u presingu i obrani picka(po kojoj mu je faul i dao nadimak air max iskakač).

ja smatram kako njegov razvoj treba drugačije usmjeriti.mora raditi na skok šutu jer mehanika mu je dobra kako bi igrao pick and pop,te naučiti barem osnove leđne tehnike.tako da može ponuditi 12,13 poena u kontinuitetu.pick and roll igra dobro jer se brzo odmotava,a sa stipčevićem će biti tu lopti jer je to jedina stvar koju rok zna(sva sreća da nam on nije starter i da dolazi amer,back up je realna uloga za roka).

kako bilo da bilo,ovaj igrač će nam uz tomića biti vodeći centar idućih 10 godina.pa nek se faul baca sa balkona,ali kakvo je stanje do godišta 1996. sve se bojim Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptypon ruj 13, 2010 8:42 pm

igi-zgb je napisao/la:


ja smatram kako njegov razvoj treba drugačije usmjeriti.mora raditi na skok šutu jer mehanika mu je dobra kako bi igrao pick and pop,te naučiti barem osnove leđne tehnike


Moram priznati da sam na EP U20 u Zadru primjetio znatne pozitivne pomake vezane za njegov šut.....kaj je....inače,nema šanse da se više zbog njega bacam s balkona...prošli put me spasila tenda....nema šanse da ponovo imam takvu sreću....
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptypon ruj 13, 2010 8:47 pm

Faul u napadu je napisao/la:
igi-zgb je napisao/la:


ja smatram kako njegov razvoj treba drugačije usmjeriti.mora raditi na skok šutu jer mehanika mu je dobra kako bi igrao pick and pop,te naučiti barem osnove leđne tehnike


Moram priznati da sam na EP U20 u Zadru primjetio znatne pozitivne pomake vezane za njegov šut.....kaj je....inače,nema šanse da se više zbog njega bacam s balkona...prošli put me spasila tenda....nema šanse da ponovo imam takvu sreću....
pozdrav Cool

mali dobro šutira,na treningu zabija sa 5,6 metara uredno dvedesetak zaredom.čak je u nekim tekmama ove sezone,kada je išao na dvadesetak poena uz dobru realizaciju(zadar u a1 ligi,kk zagreb) i kad bi cibona visoko vodila,uzimao to bez straha i uredno stavljao.

sada,kada je teren širi 2m,trica idaljenija,šut sa poludistance dobiva na važnosti i po meni je za njega bitno da nauči igrati licem na koš.jer leđnu tehniku može raditi,ali ju nikad neće imati jer to "košarkaš ima u sebi".
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptypon ruj 13, 2010 9:03 pm

Igi.....imaš poruku....

Obratite pažnju na meni....i "Poruka"....nekome se dobivene poruke javljaju u lijevom kutu ekrana cim uđu na forum...a nekome kada prime poruku piše N.Poruke....na profilu (postavke) možete si namjestiti kako vam odgovara.....
[Vrh] Go down
DOLAC
Rookie
Rookie
DOLAC


Posts : 22
Join date : 13.09.2010

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptypon ruj 13, 2010 10:25 pm

Shocked Gospodin Faul nas drži na okupu.
Hvala mu velika.
[Vrh] Go down
EricLeRoi
Rookie
Rookie
EricLeRoi


Posts : 41
Join date : 12.09.2010
Age : 44
Location : Split

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptyuto ruj 14, 2010 1:15 am

Faul u napadu je napisao/la:
EricLeRoi je napisao/la:
......što i vaša pisanja o pick&rollu dokazuju...


Jesi ti ono pisao da popizdiš kada ti netko govori VI Wink .....e pa i ja sam takav.....pogotovo na forumu.....


ma mislio sam općenito na forum... tj. forumaše... i to sa onog starog, radićevog Very Happy gadili ste radoševića za pop... al s razlogom! i nadam se da je čitao sve i da ga je natjeralo da još jače radi... i da ćemo svi to uskoro vidit... i zapljeskat mu! i to ne samo na trudu i srčanosti!

i da nešto pojasnim, ja mu od srca želim da i do nba dođe, ne znam, možda sam slijep i glup, ali meni on nema potencijala ni za našu reprezentaciju... centar nije, a za četvorku mu previše toga fali i strašno mi je koliko mi imamo tako "polovnih" igrača, kao, mogu igrat više pozicija a sve to što igraju je onako, u najboljem slučaju korektno... gledao sam ja u splitu razvoj pašalića, delića, kaštropila, kedže koji su u to svoje vrime puno više obećavali od radoševića, prije i henjak, poljak... sa svima njima se radilo, al odma vidiš je li to to ili će se naši "stručnjaci" zavaravat 10 godina kako su još mladi i nadareni s 25...
nažalost, ni delaš nije daleko od svih ovih... baš nažalost...
očito da nitko u hrvatskoj ne zna "istesat igrača", napravit jednog kompletnog... u biti, marko tomas na svojoj i tomić na svojoj poziciji su tome najbliži... ali to je sad neka druga tema...
[Vrh] Go down
helikopter
Rookie
Rookie



Posts : 18
Join date : 13.09.2010

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptysri ruj 15, 2010 12:19 am

Meni je osobno Radošević igrač za kojeg MORA bit mjesta u reprezentaciji,usuđujem se čak reći i možda u prvoj petorci..Fantastičan atleta nevjerojatne skočnosti,pored debelog Banića i mlitavih Tomića i Lončara treba nam jedan koji je u stanju razvalit obruč svojim zakucavanjima (uz Žorića naravno)..Plus toga Radošević je sjajan obrambeni igrač,a i prema prijateljskim tekmama izgleda da se poboljšava u napadu..Dakle,na najboljem putu da postane kompletan igrač
[Vrh] Go down
helikopter
Rookie
Rookie



Posts : 18
Join date : 13.09.2010

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptysri ruj 15, 2010 12:20 am

EricLeRoi je napisao/la:
gledao sam ja u splitu razvoj kaštropila, kedže koji su u to svoje vrime puno više obećavali od radoševića, prije i henjak, poljak...

Uspoređivat ove smijurije sa Radoševićem je grijeh..Frankopil,debeli Kedžo,Poljak..Give me a break Sleep

[Vrh] Go down
Broj13
Rookie
Rookie



Posts : 18
Join date : 13.09.2010

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptysri ruj 15, 2010 12:52 am

helikopter je napisao/la:
Meni je osobno Radošević igrač za kojeg MORA bit mjesta u reprezentaciji,usuđujem se čak reći i možda u prvoj petorci..Fantastičan atleta nevjerojatne skočnosti,pored debelog Banića i mlitavih Tomića i Lončara treba nam jedan koji je u stanju razvalit obruč svojim zakucavanjima (uz Žorića naravno)..Plus toga Radošević je sjajan obrambeni igrač,a i prema prijateljskim tekmama izgleda da se poboljšava u napadu..Dakle,na najboljem putu da postane kompletan igrač

Nikad on nece biti kompletan igrac, bas nikad. Sut nema niti ce ga imati a nema ni nikakvu ledjnu tehniku. On je samo visoki Rozic bez ikakvog suta sa distance. Ima samo i jedino obranu...i naravno poentiranje nakon skoka, zicera ili pick&rolla. I ako ostvari bar i slicnu karijeru ka Rozic moze biti sritan. A ako nam on (i slicni) bude nositelj u reprezentaciji nikad necemo biti bolji od 7-8 mista na EP. Jer debeli Banic, mlitavi Tomic, pa i Loncar su za Radosevica svemirski brodovi.
[Vrh] Go down
Gomez69
Rookie
Rookie
Gomez69


Posts : 17
Join date : 13.09.2010
Location : Zagrebiensis

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptysri ruj 15, 2010 12:55 am

joj što volim ta potpuno "dijamentralno" suprotna razmišljanja (da ne velim prepucavanja) u kojima jedan veli da će neko biti bog od igrača, a drugi na isti način veli da nece biti niš od njega... ima ih na svim forumima... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Broj13
Rookie
Rookie



Posts : 18
Join date : 13.09.2010

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptysri ruj 15, 2010 1:36 am

Gomez69 je napisao/la:
joj što volim ta potpuno "dijamentralno" suprotna razmišljanja (da ne velim prepucavanja) u kojima jedan veli da će neko biti bog od igrača, a drugi na isti način veli da nece biti niš od njega... ima ih na svim forumima... Rolling Eyes

Kako nista? Pa Rozic ima solidnu karijeru... Basketball
[Vrh] Go down
EricLeRoi
Rookie
Rookie
EricLeRoi


Posts : 41
Join date : 12.09.2010
Age : 44
Location : Split

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptysri ruj 15, 2010 8:57 am

Gomez69 je napisao/la:
joj što volim ta potpuno "dijamentralno" suprotna razmišljanja (da ne velim prepucavanja) u kojima jedan veli da će neko biti bog od igrača, a drugi na isti način veli da nece biti niš od njega... ima ih na svim forumima... Rolling Eyes

da... slažem se. to i je draž foruma... ka šta je i draž foruma da netko u leonu radoševiću vidi novog boga košarke affraid affraid Laughing Laughing je, svatko je igrač za sebe, ali isto tako znam zašto sam l.r. usporedio prvo sa stipanovićem, a kasnije i sa ovim balvanima (eto da se svi složimo oko nečega Laughing ). samo pogledaj šta su ti balvani napravili kao juniori... druga je stvar di su sad... i zašto je jedan žorić kojeg su svi do prije 2 godine ismijavali daleko isprid svih njih... to je poruka i za radoševića - rad se isplati! krvavi rad! al i dalje mislim da je radoševiću najveći zajeb što je nit je petica, nit je četvorka...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptysri ruj 15, 2010 9:16 am

EricLeRoi je napisao/la:
....al i dalje mislim da je radoševiću najveći zajeb što je nit je petica, nit je četvorka...

Stariji forumaši sigurno će se sjetiti jedne reklame...."Nit je vino,nit je voda...to je traubisoda" Smile .....
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptysri ruj 15, 2010 9:19 am

Faul u napadu je napisao/la:
EricLeRoi je napisao/la:
....al i dalje mislim da je radoševiću najveći zajeb što je nit je petica, nit je četvorka...

Stariji forumaši sigurno će se sjetiti jedne reklame...."Nit je vino,nit je voda...to je traubisoda" Smile .....

Kaj stariji i sad ide na telki malo malo ta reklama pale
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
Gomez69
Rookie
Rookie
Gomez69


Posts : 17
Join date : 13.09.2010
Location : Zagrebiensis

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptysri ruj 15, 2010 9:20 am

mo meni je radošević čista petica, a vukušić čista četvorka... a jedno je siguno da za zubčića neznaš kaj je, ovisi kak mu prdne taj bi igral od dvojke do petice...
[Vrh] Go down
EricLeRoi
Rookie
Rookie
EricLeRoi


Posts : 41
Join date : 12.09.2010
Age : 44
Location : Split

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptysri ruj 15, 2010 9:29 am

Admin je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
EricLeRoi je napisao/la:
....al i dalje mislim da je radoševiću najveći zajeb što je nit je petica, nit je četvorka...

Stariji forumaši sigurno će se sjetiti jedne reklame...."Nit je vino,nit je voda...to je traubisoda" Smile .....

Kaj stariji i sad ide na telki malo malo ta reklama pale

a baš... a reklama ka da je '82. napravljena... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Emptysri ruj 15, 2010 10:06 am

EricLeRoi je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
EricLeRoi je napisao/la:
....al i dalje mislim da je radoševiću najveći zajeb što je nit je petica, nit je četvorka...

Stariji forumaši sigurno će se sjetiti jedne reklame...."Nit je vino,nit je voda...to je traubisoda" Smile .....

Kaj stariji i sad ide na telki malo malo ta reklama pale

a baš... a reklama ka da je '82. napravljena... Rolling Eyes

Kaj fali reklamama iz tih godina...recimo ...PIPI s Anom Sasso u glavnoj...i Veljkom Rogošićem u sporednoj ulozi:cheers: ......
[Vrh] Go down
Sponsored content





Leon Radošević Empty
PostajNaslov: Re: Leon Radošević   Leon Radošević Empty

[Vrh] Go down
 
Leon Radošević
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: A1 muška košarkaška liga :: Igrači-
Forum(o)Bir: