Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Cao, drugaaari!

Go down 
+15
mazohist
pop84
Kevin_Durant35
mišpopotić
Faul u napadu
Gomez69
gamelover
vječni student
basket88
pravaneznalica
Admin
Kenjobi
EricLeRoi
konobar
tvrdko.puter
19 posters
Autor/icaPoruka
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptyned ruj 12, 2010 11:53 am

CAO, drugari...

eto, posto smo svi novi pozdravljam vas!
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie
konobar


Posts : 66
Join date : 12.09.2010

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptyned ruj 12, 2010 12:55 pm

pozdrav svima od majka tajsona iliti krepaline. sad sam konobar u cast naseg velikog vodje konobara

faule zanemari poruku, rijeseno
[Vrh] Go down
EricLeRoi
Rookie
Rookie
EricLeRoi


Posts : 41
Join date : 12.09.2010
Age : 44
Location : Split

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptyned ruj 12, 2010 1:53 pm

Evo da se i ja predstavim... Pratio sam forum na kosarka.hr paaaaa mogu reć godinama, nisam se učlanjivao dijelom zbog nedostatka vremena, a većim dijelom zbog toga što nisam imao ništa revolucionarno za napisat (osim da se slažem sa "faulom" i ostalim legendama) pa mi nije ni bilo zanimljivo.... ali ovo mi je! imam osjećaj da počinje revolucija i DEFINITIVNO želim biti dio nje cheers i inače mi je neka životna filozofija da ništa nije savršeno, da uvijek može bit bolje, perfekcionist sam i picajzla, šta ću, priznajem Smile Laughing i da ne treba previše trošit riječi ako je nešto dobro napravljeno, a ako je nešto TEŠKO SRANJE da to treba glasno i jasno reć! i da strana kojoj je kritika upućena to shvati kao poticaj i buđenje, da se trgne i pokuša to ispravit! samo se bojim da je to kod naše košarke već uzaludni slučaj... pogotovo nakon što sam danas u slobodnoj dalmaciji vidio preko cijele stranice reportažu o hokeju (ej!!!! u sl. DALMACIJI!!!???) i da se nadaju da će hokejaši medvešćaka doć u višnjik i spaladium Shocked Shocked
uglavnom, da ne duljim više za prvo javljanje, pozdravljam vas sve s nadom da će na ovom forumu biti puuuuuuno (objektivnih) KRITIKA i opservacija i da ćemo konačno počet nekom nešto značit

uživajte i VIVA LA REVOLUCION! cheers
[Vrh] Go down
Kenjobi
Rookie
Rookie
Kenjobi


Posts : 6
Join date : 12.09.2010

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptyned ruj 12, 2010 2:09 pm

pozdrav svima Basketball
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptyned ruj 12, 2010 2:15 pm

Pozdrav svima i dobrodosli.

Zelje,pitanja i savjete slobodno saljite u privatne poruke, da sredimo forum kak spada cheers
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
pravaneznalica
Rookie
Rookie
pravaneznalica


Posts : 60
Join date : 12.09.2010

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Ideja odlična, pozadina loša!   Cao, drugaaari! Emptyned ruj 12, 2010 2:53 pm

Crna pozadina jako zamara prilikom čitanja. Pokušajte to promijeniti.

[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptyned ruj 12, 2010 3:01 pm

Pozdrav svima, pogotovo pokretacima foruma.
[Vrh] Go down
vječni student
Rookie
Rookie



Posts : 15
Join date : 12.09.2010

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptyned ruj 12, 2010 3:10 pm

Nakon dugo godina čitanja i sam se odlučio uključiti i povremeno doprinositi konstruktivnim raspravama.pozdrav svima
[Vrh] Go down
gamelover
Rookie
Rookie



Posts : 7
Join date : 13.09.2010
Age : 33

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptypon ruj 13, 2010 2:55 pm

pozdrav svima i svaka čast na pokretanju foruma Very Happy
[Vrh] Go down
Gomez69
Rookie
Rookie
Gomez69


Posts : 17
Join date : 13.09.2010
Location : Zagrebiensis

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptypon ruj 13, 2010 8:33 pm

joj, uvalil sam se u još jedan forum,... sada nova prilagodba (nije to za mene, kod mene stvari inače sporo idu tongue ) - pozdrav svima.

trudil bum se (zajedno sa svima) pridonjeti ovom forumu ... scratch study
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptypon ruj 13, 2010 8:47 pm

Gomez69 je napisao/la:
joj, uvalil sam se u još jedan forum,... sada nova prilagodba (nije to za mene, kod mene stvari inače sporo idu tongue ) - pozdrav svima.

trudil bum se (zajedno sa svima) pridonjeti ovom forumu ... scratch study

Moram priznati da i kod mene prilagodba ide sporo...recimo da traje 7 dana.....moguće da sam mlađi da bi sve bilo brže.....iako nekada brzina i nije kvaliteta Wink
[Vrh] Go down
mišpopotić
Rookie
Rookie



Posts : 23
Join date : 13.09.2010

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptypon ruj 13, 2010 8:50 pm

Dame i gospodo, dobro veče. može li se pisat vic, iako nisam tvrtko.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptypon ruj 13, 2010 8:55 pm

mišpopotić je napisao/la:
Dame i gospodo, dobro veče. može li se pisat vic, iako nisam tvrtko.

Samo piši...može biti i prost....ali samo na "topicu za viceve" Smile
[Vrh] Go down
EricLeRoi
Rookie
Rookie
EricLeRoi


Posts : 41
Join date : 12.09.2010
Age : 44
Location : Split

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptyuto ruj 14, 2010 10:56 am

evo i jubilarni 100 član!!! NBA FAN13

čestitke! bounce bounce
[Vrh] Go down
Kevin_Durant35
Rookie
Rookie
Kevin_Durant35


Posts : 6
Join date : 14.09.2010
Location : Sisak

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptyuto ruj 14, 2010 8:50 pm

Pozdrav svima!Ja sam Domagoj iz Siska i imam 13,5 godina.Želim čestitati pokretačima ovog foruma i zaželiti im što bolji rad da ovo postane izvrstan forum.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptyuto ruj 14, 2010 9:11 pm

Kevin_Durant35 je napisao/la:
Pozdrav svima!Ja sam Domagoj iz Siska i imam 13,5 godina.Želim čestitati pokretačima ovog foruma i zaželiti im što bolji rad da ovo postane izvrstan forum.

Malac,sviđaš mi se iz prve Smile .....
[Vrh] Go down
pop84
Rookie
Rookie
pop84


Posts : 49
Join date : 14.09.2010
Location : burkina faso

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptysri ruj 15, 2010 2:53 am

Nisam vidio ovo , evo pozdrav svima i starima i novima . Inače prije mi je nick bio pop84 , a sada sam pop84
[Vrh] Go down
EricLeRoi
Rookie
Rookie
EricLeRoi


Posts : 41
Join date : 12.09.2010
Age : 44
Location : Split

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptysri ruj 15, 2010 8:35 am

pop84 je napisao/la:
Nisam vidio ovo , evo pozdrav svima i starima i novima . Inače prije mi je nick bio pop84 , a sada sam pop84

kakva drastična promjena imena lol!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptysri ruj 15, 2010 8:38 am

EricLeRoi je napisao/la:
pop84 je napisao/la:
Nisam vidio ovo , evo pozdrav svima i starima i novima . Inače prije mi je nick bio pop84 , a sada sam pop84

kakva drastična promjena imena lol!

Sva sreca da nam je reko ^^
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptyčet ruj 16, 2010 6:03 pm

Ponukan vrhunskim popovim predstavljanjem evo moram i ja sve pozdravit i napomenut da sam prije bil mazohist, a sad sam gle ćuda isto mazohist.
. Embarassed
[Vrh] Go down
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
Slavnić Zoran


Posts : 34
Join date : 12.09.2010

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptypet ruj 17, 2010 12:04 am

mazohist je napisao/la:
Ponukan vrhunskim popovim predstavljanjem evo moram i ja sve pozdravit i napomenut da sam prije bil mazohist, a sad sam gle ćuda isto mazohist.
. Embarassed



zato Slavnić ostaje Moka i dalje Smile Smile Smile Smile
[Vrh] Go down
maksi
Rookie
Rookie
maksi


Posts : 6
Join date : 19.09.2010

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptyned ruj 19, 2010 12:50 pm

Bok svima. Evo i mene, pa je red pozdrav svima nazočnim forumašima.
[Vrh] Go down
samo_zadar
Rookie
Rookie



Posts : 27
Join date : 12.09.2010

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptyned ruj 19, 2010 10:39 pm

Evo, tek sam sad vidija ovo. Pa da i ja pozdravim sve forumaše! I čestitke pokretačima!

Ja sam bio i ostao samo_zadar! Basketball
[Vrh] Go down
pop84
Rookie
Rookie
pop84


Posts : 49
Join date : 14.09.2010
Location : burkina faso

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptyned ruj 19, 2010 11:45 pm

samo_zadar je napisao/la:
Evo, tek sam sad vidija ovo. Pa da i ja pozdravim sve forumaše! I čestitke pokretačima!

Ja sam bio i ostao samo_zadar! Basketball

Naravno tvoj avatar sve govori cheers
[Vrh] Go down
bakazora
Rookie
Rookie



Posts : 45
Join date : 12.09.2010

Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Emptysub ruj 25, 2010 10:38 am

zdravo drugari tek sam sad čitao ovu temu pa da vam se predstavim ja sam bakazora iz podsuseda i volim sve što vole mladi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Cao, drugaaari! Empty
PostajNaslov: Re: Cao, drugaaari!   Cao, drugaaari! Empty

[Vrh] Go down
 
Cao, drugaaari!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ostalo :: Ostale teme-
Forum(o)Bir: