Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Cibona

Go down 
+52
BodiBond
bakazora
jazine
pop84
pravaneznalica
arco baleno
basketboy
fanzkkzadar
Roelteb
donald duck
6,75
samo_zadar
Sir_Charles
len bias
stari vuk
DOLAC
dudo_zemljić
Pistons1990
pascalrolla
vječni student
Starosta
Bevzil
why so serious?
Spiridon Kopicl
pileći klitoris
Basket
basket88
the_goat
kemp2
offense
Lakers fan
reket
jeffrey
scoonie penn
pruđe
HeGotGame
igi-zgb
jadran
eagle
MarkoCar
dotepenec33
Admin
mazohist
Faul u napadu
r2d2
sven
miles-page
paralela
baltazar
Sammir
konobar
tvrdko.puter
56 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
Autor/icaPoruka
kemp2
Rookie
Rookie



Posts : 7
Join date : 14.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptypon ruj 20, 2010 5:04 pm

To je bilo samo za početak što nam fali, a fali nam između ostalog zbog trenera. Ulazit' u sezonu s Vrbancem koji nije igrao 3 godine i Vragovićem (koji je igrao u Dubravi, a i nešto je između 1 i 2 ali nije niti jedno niti drugo) je gluplji potez nego vođenj/uvođenje Kusa na SP.
[Vrh] Go down
vječni student
Rookie
Rookie



Posts : 15
Join date : 12.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptypon ruj 20, 2010 5:08 pm

Po meni je Cibona složila sasvim solidnu ekipu s obzirom da joj je prijetilo gašenje a i na stanje na tržištu
Da su zadržali Perasa opet bi to bilo dobro posloženo,možda u pola sezone dođe Subotić Smile
[Vrh] Go down
scoonie penn
Rookie
Rookie
scoonie penn


Posts : 26
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptypon ruj 20, 2010 5:13 pm

Pristojnu momčad da, dobru teško! Ovo s Vrbancom i Stipčevićem kao prvim playem je smiješno. Da je došao npr. Penn (nije subjektivno Laughing) umjesto Alan Fordovog frenda onda bi to bila druga priča.
Ovako će Bojan morati igrati prvog šutera, jer drugog nemamo!
Sve u svemu ne piše nam se dobro i to je zaključak.
Da ćemo biti najgori ikada nećemo, jer od Đoukove ekipe samnom na čelu ne bi bili gori. Sad da li je to neka utjeha, za mene nije!
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptypon ruj 20, 2010 5:17 pm

scoonie penn je napisao/la:
Pristojnu momčad da, dobru teško! Ovo s Vrbancom i Stipčevićem kao prvim playem je smiješno. Da je došao npr. Penn (nije subjektivno Laughing) umjesto Alan Fordovog frenda onda bi to bila druga priča.
Ovako će Bojan morati igrati prvog šutera, jer drugog nemamo!
Sve u svemu ne piše nam se dobro i to je zaključak.
Da ćemo biti najgori ikada nećemo, jer od Đoukove ekipe samnom na čelu ne bi bili gori. Sad da li je to neka utjeha, za mene nije!


realno svi smo ovo i očekivali...ekipa koju predvode nosonja i bob rock...i najveći optimist nisu mislili da to može na dobro ispasti
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptypon ruj 20, 2010 5:19 pm

kemp2 je napisao/la:
To je bilo samo za početak što nam fali, a fali nam između ostalog zbog trenera. Ulazit' u sezonu s Vrbancem koji nije igrao 3 godine i Vragovićem (koji je igrao u Dubravi, a i nešto je između 1 i 2 ali nije niti jedno niti drugo) je gluplji potez nego vođenj/uvođenje Kusa na SP.
Ne postoji gluplji potez od pozivanja Kusa u repku. To je najgluplji potez u povijesti moderne naše košarkaške povijesti. Kaj bi trebalo Vrbanca sterat i Vragoviću nikad ne dat priliku ? Ne razmem. Kaj su ta dva krivi i kaj se oni imaju uspoređivat s retardiranim Kusom koji od Rašića stvori igrača. Embarassed
[Vrh] Go down
vječni student
Rookie
Rookie



Posts : 15
Join date : 12.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptypon ruj 20, 2010 5:24 pm

scoonie penn je napisao/la:
Pristojnu momčad da, dobru teško! Ovo s Vrbancom i Stipčevićem kao prvim playem je smiješno. Da je došao npr. Penn (nije subjektivno Laughing) umjesto Alan Fordovog frenda onda bi to bila druga priča.
Ovako će Bojan morati igrati prvog šutera, jer drugog nemamo!
Sve u svemu ne piše nam se dobro i to je zaključak.
Da ćemo biti najgori ikada nećemo, jer od Đoukove ekipe samnom na čelu ne bi bili gori. Sad da li je to neka utjeha, za mene nije!

Mislim da je Penn prestao igrati ozbiljnu košarku,a cibona ne može više plaćati kao nekad.Tu je konkurencija i zagreba i cedevite,tako da mislim da je mogao biti složen i slabiji roster.još da je otišao bogdanović(a bio je blizu)našli bi se u još većim problemima
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptypon ruj 20, 2010 5:27 pm

mazohist je napisao/la:
Kaj su ta dva krivi i kaj se oni imaju uspoređivat s retardiranim Kusom koji od Rašića stvori igrača. Embarassed

Do mene došle info da je KSS odlučio KusKusa postaviti za šefa svih svojih omladinskih pogona....kad netko kao Kule u par sekundi uspije od igrača napraviti igračinu (i uz put mu povecati cijenu ugovora za stotinjak tisuća eura)....što se tek od takvoga može očekivati ako će raditi sa mladim srpskim talentima tokom cijele godine....tko nam je kriv kaj nama to nije palo na pamet Cibona     - Page 11 Icon_wink ....
[Vrh] Go down
kemp2
Rookie
Rookie



Posts : 7
Join date : 14.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptypon ruj 20, 2010 5:29 pm

Ma nije mi kriv Vrbanc, dapače ja sam se nekad nadao da će bit' odlična dvojka i za repku, no vidim da niti protiv ovih loših protivnika nije ništa zabio (ne znam koliko je igrao) pa stvarno više nisam siguran da se može vratiti na razinu prije ozljeda. Da on proigra kao nekad, već bi to bilo veliko pojačanje za nas. Isto tako ja bih da o priliku i Vragoviću.
Pa mogli su njih dva dobivati priliku i da smo doveli jednu super dvojku, pa uz njega Vrbanc, a Vragović malo na 1, malo na 2. Ovako imamo samo rizik 2 igrača (+Stipčević), a nemamo sigurnu kvalitetnu petorku. Pa ne možemo na svim pozicijama imati igrače kojima dajemo priliku. Eto prilika Stipčeviću da zaigra Euroligu, prilika Vrbancu da se oporavi od ozljede, prilika Vragoviću da proba igrati NLB i Euroligu, prilika Smajlagiću da trenira, prilika Delašu da se dokaže da je za Žalgiris, posljednja prilika Zubčiću da prestane pucati samo trice i igra obranu, posljednja prilika Laliću i Pašaliću da ožive svoje osrednje karijere, prilika Ameru koji nije ni 2 ni 3 i ima 39% šuta za 2. Na kraju je jedini igrač koji je adekvatan i zna se da može odigrati na razini Eurolige Bogdanović + donekle Radošević (ali kao 8. igrač). Pa mi kao da smo (a zapravo i jesmo) momčad gdje odjednom svi igraju kako bi im se dala prilika zbog nečega. Zapravo i znamo zbog čega - AGENCIJE. Pa složi pet pravih, a ostala mjesta neka dobivaju priliku. 10 godina nikome nismo dali priliku, a sad svi igraju na priliku.
[Vrh] Go down
Lakers fan
Rookie
Rookie
Lakers fan


Posts : 76
Join date : 13.09.2010
Location : Los Angeles,California

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptypon ruj 20, 2010 5:37 pm

a mislim da smo se svi složili još na polovici prošle sezone da ova cibona neće imati previše za pokazati... ajde potrošio ih je turk telekom,a ipak se igralo dan za danom.... bit će bolje... još kad bi netko znao koliko ko minutzažu ima,jer vidim da johnson zabija otprilike isti broj koševa 7,8.... sad bi statistika dobro došla Very Happy
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptypon ruj 20, 2010 5:41 pm

kemp2 je napisao/la:
Ma nije mi kriv Vrbanc, dapače ja sam se nekad nadao da će bit' odlična dvojka i za repku, no vidim da niti protiv ovih loših protivnika nije ništa zabio (ne znam koliko je igrao) pa stvarno više nisam siguran da se može vratiti na razinu prije ozljeda. Da on proigra kao nekad, već bi to bilo veliko pojačanje za nas. Isto tako ja bih da o priliku i Vragoviću.
Pa mogli su njih dva dobivati priliku i da smo doveli jednu super dvojku, pa uz njega Vrbanc, a Vragović malo na 1, malo na 2. Ovako imamo samo rizik 2 igrača (+Stipčević), a nemamo sigurnu kvalitetnu petorku. Pa ne možemo na svim pozicijama imati igrače kojima dajemo priliku. Eto prilika Stipčeviću da zaigra Euroligu, prilika Vrbancu da se oporavi od ozljede, prilika Vragoviću da proba igrati NLB i Euroligu, prilika Smajlagiću da trenira, prilika Delašu da se dokaže da je za Žalgiris, posljednja prilika Zubčiću da prestane pucati samo trice i igra obranu, posljednja prilika Laliću i Pašaliću da ožive svoje osrednje karijere, prilika Ameru koji nije ni 2 ni 3 i ima 39% šuta za 2. Na kraju je jedini igrač koji je adekvatan i zna se da može odigrati na razini Eurolige Bogdanović + donekle Radošević (ali kao 8. igrač). Pa mi kao da smo (a zapravo i jesmo) momčad gdje odjednom svi igraju kako bi im se dala prilika zbog nečega. Zapravo i znamo zbog čega - AGENCIJE. Pa složi pet pravih, a ostala mjesta neka dobivaju priliku. 10 godina nikome nismo dali priliku, a sad svi igraju na priliku.
Pa dobro to se razme. Sve si lijepo napisal . Ja jednostavno izgubim kompas kad pomislim da netko još Kusa doživljava kao igrača. A mi smo sad u vlasništvu XXL agencije i mi smo stvoreni za pružanje prilika svim igračima da se prodaju u izlogu Eurolige. To nam je ove sezone glavni cilj. Sve to kaj si napisal. Izgleda da mi ne smjemo dovest ni pleja ni šutera jer on bi mogel zatvorit priliku nekom od naših xxl igrača. Embarassed
[Vrh] Go down
kemp2
Rookie
Rookie



Posts : 7
Join date : 14.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptypon ruj 20, 2010 5:43 pm

Mislim da uz Faula ja najviše "ne cijenim" Kusa (da se blago izrazim) Laughing
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptyuto ruj 21, 2010 9:08 am

Izvinjavam se na off topicarenju....valjda me ne bu nitko baniral zbog toga Smile .....
ali želim da vas što više ovo pročita....

Hebote...najveći problem na ovom našem forumu je kako osmisliti kriterije za dodjelu nagrada....kaj će nam uopće nagrade...sve je bilo puno jednostavnije bez njih ....

Blizu smo odluci da što se nagrađivanja tiče (za one vrijednije nagrade) bude ovako....uskoro će početi natjecanja u košarkaškim ligama (našim i stranim)...mislim da ne bi bilo loše ponuditi vam svaki vikend 10 utakmica (recimo 3 iz NLB-a....2 iz našeg prvenstva...2 iz ACB lige....2 iz NBA....1 iz ženske regionalne lige...ne mora uvijek biti takva ponuda)...i tako tokom cijelog mjeseca...na kraju glavnu nagradu dobiva onaj (ili oni) koji imaju najviše pogođenih ishoda....maksimum je 40 bodova (ako netko pogodi sve ishode)...Što mislite o tome .....

Još nešto....a zašto mi ne bi imali i svoj portal....Neovisni košarkaški portal .....to je definitivno puno zahtijevnije od foruma...ali siguran sam da bi se mogli dobro izorganizirati...ionako bi se 60-70% svega kopiralo s drugih portala...tako svi rade...a ostatak bi odrađivali novinari koje bi regrutirali među vama ....razmislite mao i o tome....nema nikakve žurbe Wink .....
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptyuto ruj 21, 2010 10:16 am

@ kemp2....
rekao bih da si sa košarkom na Vi.


Cibona je uspjela izgubiti od latvijskog prvaka. Supač...to su samo prijateljske i Zdravko svih vara, genijalna taktika mudrijašu s dugim nosom, supač! wiiiiiiii cheers

VEF Riga - Cibona 80:75
VEF Riga: Sandis 16, Derek 14, Kristaps 12, Kaspars 9, Ivan 11, Patric 4, Tyler 6, Andrejs, Dairis 4 , Artsiom 4

Cibona: Stipčević 7, Bogdanović 24, Johnson 7, Zubčić 2, Pašalić 13, Vragović, Vrbanc 2, Radošević 14, Delaš 6


Genijalci od novinara sa košarka.hr neću im ime spominjtai ali prezime je Petrinović, igračima latvijskog prvaka je napisao IMENA a ne prezimena.

Zato ću ispraviti sastav Cibone.

CIBONA: Rok 7, Bojan 24, Marcus 7, Tomo 2, Drago 13, Karlo, Goran, Leon 14, Mario 6.

Nažalost Leon je jedan od boljih strijelaca, to sve govori o napadačkom potencijalu momčadi, veseli i indolentnost Delaša.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptyuto ruj 21, 2010 10:20 am

Da posebno vesele Delašove igre u pripremnom razdoblju. Izguraše ga Radošević i Pašalić iz prvog plana bez puno muke. Možda bi bilo vrijeme da se probudi iz dubokog sna u koji je zapal još tam negdje kad je sjela prva lova na račun u Litvi. Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptyuto ruj 21, 2010 10:22 am

mazohist je napisao/la:
Da posebno vesele Delašove igre u pripremnom razdoblju. Izguraše ga Radošević i Pašalić iz prvog plana bez puno muke. Možda bi bilo vrijeme da se probudi iz dubokog sna u koji je zapal još tam negdje kad je sjela prva lova na račun u Litvi. Embarassed

A kaj nije on ono jednom rekao da nema šanse da će ikad igrati za Cibonu Wink ....dečko se samo drži toga.....
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptyuto ruj 21, 2010 10:31 am

Faul u napadu je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Da posebno vesele Delašove igre u pripremnom razdoblju. Izguraše ga Radošević i Pašalić iz prvog plana bez puno muke. Možda bi bilo vrijeme da se probudi iz dubokog sna u koji je zapal još tam negdje kad je sjela prva lova na račun u Litvi. Embarassed

A kaj nije on ono jednom rekao da nema šanse da će ikad igrati za Cibonu Wink ....dečko se samo drži toga.....
A moguće i to. No bum ga sudil kroz par mjeseci. Naime nije se lako priviknut na našeg trenera i našeg pleja. Jedino Leon s tim stvarima nema problema. Njemu fakat nije bitno tko mu je trener i tko igra s njim u ekipi. On sam trči i skaće. Zaboli njega. Embarassed
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie
basketboy


Posts : 64
Join date : 12.09.2010
Location : malo misto

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptyuto ruj 21, 2010 10:35 am

[Vrh] Go down
dudo_zemljić
Rookie
Rookie



Posts : 33
Join date : 16.09.2010
Location : Zagabria

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptyuto ruj 21, 2010 12:44 pm

pa po imenima, voa momčad cibone i nije tako loša....još da smo doveli nekog američkog playa, bila bi sasvim OK! ali imamo lošeg trenera i bob rocka kao prvog playa! ali mislim da će ga čak i vragović do nove godine, izgurati iz prve petorke.
jedini, koji do sada pokazuju nešto u pripremama su leon i pašalić. bojan je neupitni vođa ove ekipe. delaš me fakat razočarao...kakve su to brojke, protiv 2 osrednja turska kluba i latvijskog kluba?? pa morao je u ove 3 tekme biti na 15p i 7-8sk!
daj se razbudi mali....čak je i zubo imao u ove 3 tekme bolju statisktiku od tebe! pravi 'pospani' flegmatični splićo.....
[Vrh] Go down
scoonie penn
Rookie
Rookie
scoonie penn


Posts : 26
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptyuto ruj 21, 2010 1:04 pm

Vjerujte mi ja sam već godinama najveći štovatelj lika i djela Kus Kusa, tog utjelovljenja košarkaškog umijeća Dražena Petrovića i šuterskih dionica Oscara Schmidta. Nepovratno je promijenio poimanje košarke u svijetu.

Shocked What a Face affraid
[Vrh] Go down
scoonie penn
Rookie
Rookie
scoonie penn


Posts : 26
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptyuto ruj 21, 2010 1:23 pm

Šundov zaradio privremeni ugovor u Valenciji

Hrvatski centar Bruno Šundov počet će predstojeću sezonu u narandžastom dresu Power Electronics Valencije

Visokog Šundova Valencia je dovela u svoje redove kako bi s njim popunila roster tijekom priprema, jer su mnogi njeni članovi bili sa svojim reprezentacijama. Šundov se kroz pripremne utakmice dobro pokazao pa si je priskrbio ugovor na mjesec dana.

221 cm visoki Splićanin mogao bi odigrati nekoliko utakmica ACB lige koja počinje početkom listopada, a bit će u Valenciji barem dok se ne vrate ozlijeđeni centri James Augustine i Robertas Javtokas.

Faule došao si na svoje Razz Very Happy Laughing cheers Smile
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptyuto ruj 21, 2010 1:30 pm

scoonie penn je napisao/la:
Šundov zaradio privremeni ugovor u Valenciji

Hrvatski centar Bruno Šundov počet će predstojeću sezonu u narandžastom dresu Power Electronics Valencije

Visokog Šundova Valencia je dovela u svoje redove kako bi s njim popunila roster tijekom priprema, jer su mnogi njeni članovi bili sa svojim reprezentacijama. Šundov se kroz pripremne utakmice dobro pokazao pa si je priskrbio ugovor na mjesec dana.

221 cm visoki Splićanin mogao bi odigrati nekoliko utakmica ACB lige koja počinje početkom listopada, a bit će u Valenciji barem dok se ne vrate ozlijeđeni centri James Augustine i Robertas Javtokas.

Faule došao si na svoje Razz Very Happy Laughing cheers Smile

Topic za BŠ već otvoren....pod Europska košarka Wink .....
[Vrh] Go down
offense
Rookie
Rookie
offense


Posts : 35
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptyuto ruj 21, 2010 1:52 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Izvinjavam se na off topicarenju....valjda me ne bu nitko baniral zbog toga Smile .....
ali želim da vas što više ovo pročita....

Hebote...najveći problem na ovom našem forumu je kako osmisliti kriterije za dodjelu nagrada....kaj će nam uopće nagrade...sve je bilo puno jednostavnije bez njih ....

Blizu smo odluci da što se nagrađivanja tiče (za one vrijednije nagrade) bude ovako....uskoro će početi natjecanja u košarkaškim ligama (našim i stranim)...mislim da ne bi bilo loše ponuditi vam svaki vikend 10 utakmica (recimo 3 iz NLB-a....2 iz našeg prvenstva...2 iz ACB lige....2 iz NBA....1 iz ženske regionalne lige...ne mora uvijek biti takva ponuda)...i tako tokom cijelog mjeseca...na kraju glavnu nagradu dobiva onaj (ili oni) koji imaju najviše pogođenih ishoda....maksimum je 40 bodova (ako netko pogodi sve ishode)...Što mislite o tome .....

Još nešto....a zašto mi ne bi imali i svoj portal....Neovisni košarkaški portal .....to je definitivno puno zahtijevnije od foruma...ali siguran sam da bi se mogli dobro izorganizirati...ionako bi se 60-70% svega kopiralo s drugih portala...tako svi rade...a ostatak bi odrađivali novinari koje bi regrutirali među vama ....razmislite mao i o tome....nema nikakve žurbe Wink .....

slažem se sa idejom cheers
[Vrh] Go down
DOLAC
Rookie
Rookie
DOLAC


Posts : 22
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptyuto ruj 21, 2010 6:00 pm

Cibona ne može pobjediti sa sigurnošću niti Šibenik koji ne postoji.
Dajte više plaće redarima,domarima,činovnicima i ostalom pratećem osoblju.
Knego trgni se malo.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptyuto ruj 21, 2010 6:04 pm

DOLAC je napisao/la:

Knego trgni se malo.

Knego da se trgne...daj me nemoj nasmijavati....to što je bio u diplomaciji može zahvaliti samo politici....a ne tome što je sposoban za to...ili bilo što drugo....ranije sam već pisao kako izgleda vodstvo Cibone...Knego ne zna,a Niku se neda Cibona     - Page 11 Icon_wink ....pa sad ti vidi kak Cibona može funkcionirati....
[Vrh] Go down
DOLAC
Rookie
Rookie
DOLAC


Posts : 22
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Emptyuto ruj 21, 2010 6:06 pm

Onda jebada ne prolazi.
Knego tovare,ajde ča.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Cibona     - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 11 Empty

[Vrh] Go down
 
Cibona
[Vrh] 
Stranica 11 / 17.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: A1 muška košarkaška liga :: Klubovi-
Forum(o)Bir: