Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Cibona

Go down 
+52
BodiBond
bakazora
jazine
pop84
pravaneznalica
arco baleno
basketboy
fanzkkzadar
Roelteb
donald duck
6,75
samo_zadar
Sir_Charles
len bias
stari vuk
DOLAC
dudo_zemljić
Pistons1990
pascalrolla
vječni student
Starosta
Bevzil
why so serious?
Spiridon Kopicl
pileći klitoris
Basket
basket88
the_goat
kemp2
offense
Lakers fan
reket
jeffrey
scoonie penn
pruđe
HeGotGame
igi-zgb
jadran
eagle
MarkoCar
dotepenec33
Admin
mazohist
Faul u napadu
r2d2
sven
miles-page
paralela
baltazar
Sammir
konobar
tvrdko.puter
56 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
Autor/icaPoruka
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptypon ruj 13, 2010 12:21 pm

mazohist je napisao/la:
Bit će da ovi iz XXl agencije nedaju ni lipe za uposlenike. Sram ih bilo ak im je sad Cibona izlog mogli bi bar ljudima dat koju kunu. Možda ni Emil nije skroz odustal. Ma u svakom slučaju još jedna zanimljiva sezona nas čeka. Embarassed

Zanimljivo je kako funkcionira Cibonin Triumvirat Bobo i 2(xl) Danko, oni su ustanju izbaciti iz repke igrača ako nije njihov klijent. Trener je ionako figura iz čovjeće ne ljuti se. Najvažnija tekma bude ona prva i tko tamo zabije 20 koševa cijela će se igra zasnovati na njegovom budućem plasmanu.
Emil nije odustao ali je stavljen na stan by - još tri godine - a onda valjda bude glasovao za Kregara ili neka se osobno kandidira za gradonačelnika jer drugačije nebu u Savskoj ulazio na službeni ulaz.
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptypon ruj 13, 2010 1:31 pm

Mislite da ste u financijskim problemima, a što ako Cedevita, Zadar ili Zagreb izbore euroligu 2011/12 pa vam i to malo sponzora otkaže
[Vrh] Go down
eagle
Rookie
Rookie
eagle


Posts : 29
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptypon ruj 13, 2010 3:14 pm

dotepenec33 je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Bit će da ovi iz XXl agencije nedaju ni lipe za uposlenike. Sram ih bilo ak im je sad Cibona izlog mogli bi bar ljudima dat koju kunu. Možda ni Emil nije skroz odustal. Ma u svakom slučaju još jedna zanimljiva sezona nas čeka. Embarassed

Zanimljivo je kako funkcionira Cibonin Triumvirat Bobo i 2(xl) Danko, oni su ustanju izbaciti iz repke igrača ako nije njihov klijent. Trener je ionako figura iz čovjeće ne ljuti se. Najvažnija tekma bude ona prva i tko tamo zabije 20 koševa cijela će se igra zasnovati na njegovom budućem plasmanu.
Emil nije odustao ali je stavljen na stan by - još tri godine - a onda valjda bude glasovao za Kregara ili neka se osobno kandidira za gradonačelnika jer drugačije nebu u Savskoj ulazio na službeni ulaz.

XXL agencija, stvarni vladari Cibone, zapravo su i proizveli krizu. Čekaju da sve rikne, da Knego sam da ostavku, pa da oni lijepo posjednu DD na mjesto direktora i tako i stvarno i formalno pretvore Cibonu u reklamni izlog svoje agencije. Baš poput zdravka Mamića sa Dinamom, inače njihova idola...Čak sam čuo i priću kako je Dankec prao ruke od svog kompe Bobe Jablane, kao "ma nemam ja ništa s njim, on ima svoje..."
Ima, vjerujte, i gorih stvari u hrvatskoj košarci od HKS-a, a ovo je jedna od njih Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
jadran
Rookie
Rookie



Posts : 35
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptypon ruj 13, 2010 4:33 pm

Ma, imenovana agencija nema nikakve veze sa HKS'm:)))))))))))))))))))))))))))))))))
ovo je stvarno dobar vic!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptypon ruj 13, 2010 5:07 pm

Pa kako nebi dosao u Cibonu?!

Pa to je renomirani klub!!
Bogata "istorija" bogat po legendarniom igracima (kojih tu i tamo jos ima - vidi Roza, koji cesce izgleda ko mrtav a ne ko i zivo bice!)

STA SAD TOM KLUBU FALI?!
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptypon ruj 13, 2010 8:39 pm

cibona će dovesti playmakera bez europskog iskustva na kraju,jeftinog beka sa collegea u platnom razredu johnsona.

očito ne uče na greškama iz prošlosti (tre kelley) koliko je bitno imati američkog razigravača sa euro iskostvom,nevezano koliko je igrački talentiran.pravi playmaker nam je jednostavno nužan jer stipčević nemože voditi ekipu,on je idealan za ulogu back up playa(bolji od roka za back upa je teško zamisliv za cibonine pojmove).kao opcija se pojavio i tim bowers,jako dobar igrač sličan gordonu po profilu,ali ostao je u caserti jer je dobio veće pare.ove godine očito moramo se uzdati u neku širinu na vanjskim pozicijama,a ne extra kvalitetu+radno osoblje kao kod perasa.ali tako je to kada ti ekipu slaže radulović na savjet jablana Twisted Evil
[Vrh] Go down
HeGotGame
Rookie
Rookie



Posts : 1
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptypon ruj 13, 2010 9:58 pm

Pozdrav svima, i podrška novom forumu i njegovoj ideji Basketball

Što se tiče Cibone, mislim da je propast kluba vrlo izvjesna, i da je pitanje samo koliko će se to uspjeti odgoditi. Da ne trošim riječi na sve negativno, od menadžerskih dealova nadalje, samo se ipak kao navijač kluba mogu nadati da ćemo odgoditi gubitak eurolige i propast - na barem još jednu godinu. Te da ćemo sa ovime šta sada imamo uspjeti u tome. Zagreb i Cedevita dolaze i preuzet će vodeće uloge u našoj košarci. Ne mogu se još tako brzo rješiti mentaliteta malih klubova, ali novac, ili politika, radi čuda tako da će se to uskoro i dogoditi, a onda kud koji.... Rolling Eyes

A do tada uživajmo u možda i zadnjoj sezoni Cibonine Eurolige pig
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptypon ruj 13, 2010 10:03 pm

HeGotGame je napisao/la:
Pozdrav svima, i podrška novom forumu i njegovoj ideji Basketball

Što se tiče Cibone, mislim da je propast kluba vrlo izvjesna, i da je pitanje samo koliko će se to uspjeti odgoditi. Da ne trošim riječi na sve negativno, od menadžerskih dealova nadalje, samo se ipak kao navijač kluba mogu nadati da ćemo odgoditi gubitak eurolige i propast - na barem još jednu godinu. Te da ćemo sa ovime šta sada imamo uspjeti u tome. Zagreb i Cedevita dolaze i preuzet će vodeće uloge u našoj košarci. Ne mogu se još tako brzo rješiti mentaliteta malih klubova, ali novac, ili politika, radi čuda tako da će se to uskoro i dogoditi, a onda kud koji.... Rolling Eyes

A do tada uživajmo u možda i zadnjoj sezoni Cibonine Eurolige pig
ja se ipak kao što ti znaš nadam da će to biti cedevita,unatoč weberu kojeg smatram za smrada.

jednostavno se ne smije dogoditi da se onaj karamarkov klub uzdigne na temeljima cibone.a to pokušavaju.zato neka samo cibona izdrži do odlaska bandića i možemo biti mirni da nam onaj odvratni klub kk zagreb neće sebi osnovu za uzlet temeljiti na načemu stvaranom desetljećima(i uništavanom da se razumijemo).cibona ove sezone nije slabija od cedevite i zagreba,daj da izdržimo samo još jednu godinu da se politika promijeni...
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 8:40 am

Ne daj ti bog da se promjeni politika, pa da krenu u istraživanje Ciboninih dubioza. Kad bi krenule isplivavati dubioze iz vremena kad je generalštab i ministarstvo obrane vladalo? Ne bu Cibona propala sigurno, ne vjerujem ni da je očekuje splitski scenario ipak je 20 godina politike utrošeno u Cibonu nije to baš tako lako ugasiti.
[Vrh] Go down
eagle
Rookie
Rookie
eagle


Posts : 29
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 9:49 am

dotepenec33 je napisao/la:
Ne daj ti bog da se promjeni politika, pa da krenu u istraživanje Ciboninih dubioza. Kad bi krenule isplivavati dubioze iz vremena kad je generalštab i ministarstvo obrane vladalo? Ne bu Cibona propala sigurno, ne vjerujem ni da je očekuje splitski scenario ipak je 20 godina politike utrošeno u Cibonu nije to baš tako lako ugasiti.
Cibona ne može propast, jer gdje bi onda XXL ageencija izlagala svoju robu?
[Vrh] Go down
pruđe
Rookie
Rookie
pruđe


Posts : 49
Join date : 12.09.2010
Age : 58
Location : Zapruđe

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 12:39 pm

igi-zgb je napisao/la:
HeGotGame je napisao/la:
Pozdrav svima, i podrška novom forumu i njegovoj ideji Basketball

Što se tiče Cibone, mislim da je propast kluba vrlo izvjesna, i da je pitanje samo koliko će se to uspjeti odgoditi. Da ne trošim riječi na sve negativno, od menadžerskih dealova nadalje, samo se ipak kao navijač kluba mogu nadati da ćemo odgoditi gubitak eurolige i propast - na barem još jednu godinu. Te da ćemo sa ovime šta sada imamo uspjeti u tome. Zagreb i Cedevita dolaze i preuzet će vodeće uloge u našoj košarci. Ne mogu se još tako brzo rješiti mentaliteta malih klubova, ali novac, ili politika, radi čuda tako da će se to uskoro i dogoditi, a onda kud koji.... Rolling Eyes

A do tada uživajmo u možda i zadnjoj sezoni Cibonine Eurolige pig
ja se ipak kao što ti znaš nadam da će to biti cedevita,unatoč weberu kojeg smatram za smrada.

jednostavno se ne smije dogoditi da se onaj karamarkov klub uzdigne na temeljima cibone.a to pokušavaju.zato neka samo cibona izdrži do odlaska bandića i možemo biti mirni da nam onaj odvratni klub kk zagreb neće sebi osnovu za uzlet temeljiti na načemu stvaranom desetljećima(i uništavanom da se razumijemo).cibona ove sezone nije slabija od cedevite i zagreba,daj da izdržimo samo još jednu godinu da se politika promijeni...
....po tebi je Weber smrad....kk Zagreb ti je odvratan.....a Cibona oličenje mirišljavosti.....svaka čast na realizmu....
[Vrh] Go down
scoonie penn
Rookie
Rookie
scoonie penn


Posts : 26
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 12:45 pm

Malo sam pogledao statistiku, komentare analitičara i ove dostupne clipove od Johnsona, i ovako bi ga okarakterizirao:

1. Iznimne fizikalije za svoju poziciju, jači je od dobrog dijela četvorki u europskoj košarci affraid
2. Dosta brz, jako eksplozivan i skočan
3. Čini se da je dobar i obrambeno
4. Nikako mi ne izgleda kao dvojka, premda obrambeno može čuvati bilo koju dvojku, jer ima dosta brze noge
5. Mogao bi dobro izgledati u postavi s Bogdanovićem na dvojci, jer bi bili definitivno jaki na ofanzivnom skoku
6. Teško mi je procijeniti koliko može doprinijeti koševima, jer je igrao na U Connu i USC-u (ugledna sveučilišta), ali kao šesti igrač...dakle koliko sam uspio naći komentari nekih analitičara su da je posebno zadnje dvije sezone na USC-u trebao više igrati obzirom na kvalitetu
7. Šut mu nije najbolja strana posebno za tricu, dok to za dva nadoknađuje ulazima gdje je dobar i ofanzivnim skokom i skupljanjem otpadaka; no sjetimo se Gordonovog šuta s početka sezone, tako da treba taj dio vidjeti
8. Generalno mislim da bi bio puno korisniji na trojci nego na dvojci, ali ne dolazi s epitetom "zvijezde" već korisnog igrača

Sve u svemu puno upitnika, premda imam neki osjećaj da će biti jako koristan igrač, jer takvih fizikalaca ima na kapaljku u Europi.
Mogao bi biti problem ako bi se doveo jednako neiskusan play, a ne primjerice provjerena klasa kakav je Douby...mislim da bi to bilo prilično neozbiljno
[Vrh] Go down
miles-page
Rookie
Rookie



Posts : 36
Join date : 12.09.2010

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 12:56 pm

http://www.hrsport.net/vijesti/403813/kosarka-1-hkl/cibona-ima-novog-amerikanca

evo došao Johnson. po ovim statistikama što su naveli mi ne budi puno nade. a najsumnjivije mi je da je igrao 2 god na sveučilištu pa pauzirao(čitaj:vjerojatno mislio da će nać neki angažman,pa vidio da ga nitko neće) pa opet odigrao 2.i opet ga niko neće,pa mora u cibonu Very Happy i ima 201 cm,pa pretpostavljam da će igrat dvojku, a postotci šuta su mu daleko od sjajnih.sve u svemu... pale
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 12:59 pm

miles-page je napisao/la:
http://www.hrsport.net/vijesti/403813/kosarka-1-hkl/cibona-ima-novog-amerikanca

evo došao Johnson. po ovim statistikama što su naveli mi ne budi puno nade. a najsumnjivije mi je da je igrao 2 god na sveučilištu pa pauzirao(čitaj:vjerojatno mislio da će nać neki angažman,pa vidio da ga nitko neće) pa opet odigrao 2.i opet ga niko neće,pa mora u cibonu Very Happy i ima 201 cm,pa pretpostavljam da će igrat dvojku, a postotci šuta su mu daleko od sjajnih.sve u svemu... pale
Pa šta je gori od Smajlagića ništa... Pusti priče to je pravi igrač za XXLbonu...
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 1:07 pm

pruđe je napisao/la:
igi-zgb je napisao/la:
HeGotGame je napisao/la:
Pozdrav svima, i podrška novom forumu i njegovoj ideji Basketball

Što se tiče Cibone, mislim da je propast kluba vrlo izvjesna, i da je pitanje samo koliko će se to uspjeti odgoditi. Da ne trošim riječi na sve negativno, od menadžerskih dealova nadalje, samo se ipak kao navijač kluba mogu nadati da ćemo odgoditi gubitak eurolige i propast - na barem još jednu godinu. Te da ćemo sa ovime šta sada imamo uspjeti u tome. Zagreb i Cedevita dolaze i preuzet će vodeće uloge u našoj košarci. Ne mogu se još tako brzo rješiti mentaliteta malih klubova, ali novac, ili politika, radi čuda tako da će se to uskoro i dogoditi, a onda kud koji.... Rolling Eyes

A do tada uživajmo u možda i zadnjoj sezoni Cibonine Eurolige pig
ja se ipak kao što ti znaš nadam da će to biti cedevita,unatoč weberu kojeg smatram za smrada.

jednostavno se ne smije dogoditi da se onaj karamarkov klub uzdigne na temeljima cibone.a to pokušavaju.zato neka samo cibona izdrži do odlaska bandića i možemo biti mirni da nam onaj odvratni klub kk zagreb neće sebi osnovu za uzlet temeljiti na načemu stvaranom desetljećima(i uništavanom da se razumijemo).cibona ove sezone nije slabija od cedevite i zagreba,daj da izdržimo samo još jednu godinu da se politika promijeni...
....po tebi je Weber smrad....kk Zagreb ti je odvratan.....a Cibona oličenje mirišljavosti.....svaka čast na realizmu....
naravno,nema potrebe za imputiranje izjava.ja nigdje nisam rekao da je cibona oličenje mirišljavosti stoga te pozivam da ne lažeš.cibona daleko najgore funkcionira od zg klubova i o tome kao nečemu općepoznatom nisam pričao.

da,werbera smatram za smrada,ali to ne utječe na moje mišljenje o cedeviti.i sam možeš pročitati da se nadam kako će se nakon radada cibone upravo ceevita afirmirati kao vodeći klub unatoč tome kaj ja mislim o jednom čovjeku iz tog kluba.a to mišljenje o weberu mogu i argumentirati.

a kk zagreb mi je odvratan,od njihove politike sa hks-om,političke povezanosti sa gradskim strukturama i državnom politikom preko javnih poduzeća,način na koji je vođen od strane karamarka,načina na koju vrbuju i doslovno kradu tuđe mlađe igrače,njihovog plana lažne promidžbe preko eph medija koji ostvaruju vezama sa ninom pavićem itd.također valja spomenuti "plan" kk zagreb da se na temelju svega dobrog cibone i njenim kosturima napravi njihov novi klub uništivši cibonu.
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 1:13 pm

miles-page je napisao/la:
http://www.hrsport.net/vijesti/403813/kosarka-1-hkl/cibona-ima-novog-amerikanca

evo došao Johnson. po ovim statistikama što su naveli mi ne budi puno nade. a najsumnjivije mi je da je igrao 2 god na sveučilištu pa pauzirao(čitaj:vjerojatno mislio da će nać neki angažman,pa vidio da ga nitko neće) pa opet odigrao 2.i opet ga niko neće,pa mora u cibonu Very Happy i ima 201 cm,pa pretpostavljam da će igrat dvojku, a postotci šuta su mu daleko od sjajnih.sve u svemu... pale
pauzirao je jer je na uconnu imao neki sukob sa trenerom,pa je mijenjao sveučilište.

da USC-u je imao manju minutažu prve godine jer je došao na fakultet sa odličnim vanjskim igračima derozanom i hackettom.

moje mišljenje o njemu-nije dobro.on neće biti loš jer nama treba takav igrač,pogotovo koji napada koš kraj čistih šutera bojana i vrbanca.mogao bi biti nekakav vrlo dobri radni igrač za 12,13 poena i dobru obranu.ALI,ja sam da stranac uvijek bude prevaga i nositelj ako dolazi.

potrebniji je playmaker,ali eto,izgleda da zdravko planira jednu dvojku još,više combo guarda.to bi moglo biti pogubno za sezonu.sa dobrim playom ova ekipa je jača 40%,a sa rokom mi nemamo euroligaškog playa.rok ima prevelikih problema sa organizacijom i distribucijom lopte na vrijeme,te prijenoso na zonski presing.vragović je jako odbar back up,ali rok pale

sve sam uvjereniji kako zajednički menadžeri stičevića i radulovića postavljaju uvjet zdravku da rokica bude prvi play kako bi mu porastao rejting i kako bi one šuge pobrale veću provziju pri kasnijem transferu.
[Vrh] Go down
pruđe
Rookie
Rookie
pruđe


Posts : 49
Join date : 12.09.2010
Age : 58
Location : Zapruđe

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 2:07 pm

igi-zgb je napisao/la:

naravno,nema potrebe za imputiranje izjava.ja nigdje nisam rekao da je cibona oličenje mirišljavosti stoga te pozivam da ne lažeš.cibona daleko najgore funkcionira od zg klubova i o tome kao nečemu općepoznatom nisam pričao.

da,werbera smatram za smrada,ali to ne utječe na moje mišljenje o cedeviti.i sam možeš pročitati da se nadam kako će se nakon radada cibone upravo ceevita afirmirati kao vodeći klub unatoč tome kaj ja mislim o jednom čovjeku iz tog kluba.a to mišljenje o weberu mogu i argumentirati.

a kk zagreb mi je odvratan,od njihove politike sa hks-om,političke povezanosti sa gradskim strukturama i državnom politikom preko javnih poduzeća,način na koji je vođen od strane karamarka,načina na koju vrbuju i doslovno kradu tuđe mlađe igrače,njihovog plana lažne promidžbe preko eph medija koji ostvaruju vezama sa ninom pavićem itd.također valja spomenuti "plan" kk zagreb da se na temelju svega dobrog cibone i njenim kosturima napravi njihov novi klub uništivši cibonu.
....sve ovo kaj si naveo zbog čega ti se kk Zagreb gadi možes slobodno navesti i za Cibonu......i ništ ja nisam lagao, ako ti Cedevita i Zagreb smrde, znači da ti Cibona miriši, kaj ne....shvati to kako hoćeš..... Smile
[Vrh] Go down
eagle
Rookie
Rookie
eagle


Posts : 29
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 2:31 pm

Osobno mislim da su svi ti klubovi umreženi na isti način u razne agencije menadžera i prodavača magle, da sve funkcionira po principu "tko nije s nama taj je protiv nas" i da tu nema puno razlike. Podržao bih tvrdnju o generalnom menadžeru - šefu Cedevite Veberu kao o negativcu koji će zbog prenapuhanog ega rasparačati Tedeschijev kapital, ali ni ostali šefovi u Zagrebu i Ciboni nisu puno bolji, jedina je razlika što oni bunare s novcem svih nas
Tako da tu nema puno razlike, Pruđe...svi jednako mirišu, ili ako mene pitaš, jednako smrde
[Vrh] Go down
pruđe
Rookie
Rookie
pruđe


Posts : 49
Join date : 12.09.2010
Age : 58
Location : Zapruđe

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 2:43 pm

eagle je napisao/la:
...svi jednako mirišu, ili ako mene pitaš, jednako smrde
....s ovim se slažem......
[Vrh] Go down
jeffrey
Rookie
Rookie
jeffrey


Posts : 4
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 3:59 pm

Pa koliko se po ovim highligtsima po internetu može vidjeti taj MJ je čista kopija AA! Dakle izuzetna snaga - pogotovo nogu, atleta koji odlično prodire, odličan u tranziciji, čak mi nekako i kretnje podsjećaju na Alana... A vjerojatno tehnika i pogotovo šut na razini pa čak i ispod onog što je imao AA (a i njemu je to bilo uvjerljivo slabija strana). Uglavnom, to je sigurno maximum kaj su mogli dovesti - nedokazanog igrača velikog potencijala koji traži afirmaciju. Za sve drugo nema love (nema ni za žarulje, ali to MJ ne zna Wink ). Mislim da bi ekipu podiglo jedino dovođenje dokazanog i jako dobro playa... a znamo da to nije realno... doduše dobro bi došao upgrade i na centru ali to je SF - nije to KK Zagreb pa da dođe Kasun Basketball
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie
reket


Posts : 92
Join date : 12.09.2010
Location : Zadar

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 4:27 pm

jeffrey je napisao/la:
Pa koliko se po ovim highligtsima po internetu može vidjeti taj MJ je čista kopija AA! Dakle izuzetna snaga - pogotovo nogu, atleta koji odlično prodire, odličan u tranziciji, čak mi nekako i kretnje podsjećaju na Alana... A vjerojatno tehnika i pogotovo šut na razini pa čak i ispod onog što je imao AA (a i njemu je to bilo uvjerljivo slabija strana). Uglavnom, to je sigurno maximum kaj su mogli dovesti - nedokazanog igrača velikog potencijala koji traži afirmaciju. Za sve drugo nema love (nema ni za žarulje, ali to MJ ne zna Wink ). Mislim da bi ekipu podiglo jedino dovođenje dokazanog i jako dobro playa... a znamo da to nije realno... doduše dobro bi došao upgrade i na centru ali to je SF - nije to KK Zagreb pa da dođe Kasun Basketball

di je on od andersona! rezerva na koledzu! imali smo mi jednog takvog lani sto skace do neba (Downs).
uostalom na krilu je cibona prilicno popunjena, a ovaj definitivno nije suter. po meni nepotrebno bacanje love.
bolje je bilo playa dovesti ili platiti cistacicama.....
[Vrh] Go down
jeffrey
Rookie
Rookie
jeffrey


Posts : 4
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 4:33 pm

reket je napisao/la:
jeffrey je napisao/la:
Pa koliko se po ovim highligtsima po internetu može vidjeti taj MJ je čista kopija AA! Dakle izuzetna snaga - pogotovo nogu, atleta koji odlično prodire, odličan u tranziciji, čak mi nekako i kretnje podsjećaju na Alana... A vjerojatno tehnika i pogotovo šut na razini pa čak i ispod onog što je imao AA (a i njemu je to bilo uvjerljivo slabija strana). Uglavnom, to je sigurno maximum kaj su mogli dovesti - nedokazanog igrača velikog potencijala koji traži afirmaciju. Za sve drugo nema love (nema ni za žarulje, ali to MJ ne zna Wink ). Mislim da bi ekipu podiglo jedino dovođenje dokazanog i jako dobro playa... a znamo da to nije realno... doduše dobro bi došao upgrade i na centru ali to je SF - nije to KK Zagreb pa da dođe Kasun Basketball

di je on od andersona! rezerva na koledzu! imali smo mi jednog takvog lani sto skace do neba (Downs).
uostalom na krilu je cibona prilicno popunjena, a ovaj definitivno nije suter. po meni nepotrebno bacanje love.
bolje je bilo playa dovesti ili platiti cistacicama.....
"Kopija" ne znači da mislim da je iste kvalitete... Nego igrački stil, ono što pruža, fizički izgled, konstitucija...itd. A nije ni AA bio baš neka zvijezda, ni Gordon, kad su dolazili... Samo su došli kod Perasa, a ne ove komedije od trenera...
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 4:53 pm

mislim kako eventualno po fizičkim predispozicijama podsjeća na andersona,te po činjenici da se oslanja na ulaz najviše.
anderson je bio i tehnički kvalitetniji,i odličan asistent...

ovaj johnson može biti dobro iskorišten,ali onda bi trebao biti vezan na duže vrijeme a da nastavak suradnje ovisi o ciboninoj strani.jer mi u rosteru do njegova dolaska nismo imali pravog igrača ulaza,čime će bojan(kojem je ulaz zasad rak rana) imati puno više prostora.

mene trenutno najviše brine pozicija 1 i starter na njoj,te obrana koju će postaviti radulović.

i da,pojavio se info na jednom site-u kako je kus ponovo blizu cibone affraid mislim,koliko god on bio sprdan radi eurobasketa koji nije njegova razina,on je za cibonine prilike i prilike nlb lige jako dobar igrač.ALI,čovjek je ozlijeđen i neće ga biti neko vrijeme,i još igra na poziciji na kojoj nam ne treba igrač.tj.radulović misli da mu treba ali je svima valjda jasno kako nam treba play,a ne dvojka.
[Vrh] Go down
Lakers fan
Rookie
Rookie
Lakers fan


Posts : 76
Join date : 13.09.2010
Location : Los Angeles,California

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 5:10 pm

evo i mene .... napokon da možemo pisati šta hoćemo....
čestitke ljudima koji su ovo napravili

što se tiče cibone i njihovog afroamerikanca, svi smo mi navikli kako je neko i reko već tu da amerikanci moraju biti nositelji igre... dok mi se ovaj čini kao jedan jako dobar igrač u rotaciji koji bi možda svojim atraktivnim potezima doveo neke nove navijače u draženov dom....
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 5:14 pm

Lakers fan je napisao/la:
evo i mene .... napokon da možemo pisati šta hoćemo....
čestitke ljudima koji su ovo napravili

što se tiče cibone i njihovog afroamerikanca, svi smo mi navikli kako je neko i reko već tu da amerikanci moraju biti nositelji igre... dok mi se ovaj čini kao jedan jako dobar igrač u rotaciji koji bi možda svojim atraktivnim potezima doveo neke nove navijače u draženov dom....
ne misliš valjda da je zbog toga doveden??

stvar je da je taj dovođen kao nositelj igre,uz bojana u vanjskoj liniji,ali mi zaključujemo kako on za to nemamo kvalitetu.to je samo još jedan primjer katastrofalne politike ulaznih transfera radulovića i sportskog direktora koji je osobno doveo npr. henjaka,okunjskog i carey williamsa.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Cibona     - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cibona    Cibona     - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Cibona
[Vrh] 
Stranica 2 / 17.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: A1 muška košarkaška liga :: Klubovi-
Forum(o)Bir: