Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kritike

Go down 
+16
pop84
Silvio
EricLeRoi
mazohist
miles-page
znatizelja
basketboy
thesnare
tvrdko.puter
basket88
baltazar
Slavnić Zoran
Admin
Faul u napadu
dotepenec33
conn
20 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
conn
Rookie
Rookie



Posts : 5
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 4:03 pm

Nije dobro, nimalo.

Iako mislite da cete ove pocetne "greskice" ispraviti u hodu, vjerujte, grijesite, za neke stvari ce biti prekasno . Ako na vrijeme, u par dana, to malo ne poslozite, jos jedan Obrovac Smile.
Steta bi bilo, volio bih da forum profunkcionira. Par prijedloga:
- odmah zakupite domenu. Sad je akcija na godaddy, 1$ (6 kuna, nije skupo).
- razmislite o phpbb-u , nije bas super rjesenje. Imati cete problema sa sigurnosti, spamom, azuriranjem...
- svakako odaberite novi template
... ma u biti totalno krivi pocetak, ovo klinci iz osnovne dignu za 15-ak minuta.
Ovo zaboravite, razmislite o domeni, zakupite ju (6 kuna),, zakupite hosting (7 kuna mjesecno za pocetak), stavite na papir ideje, odaberite skriptu, izradite logo, osmislite promociju (ne treba nista platiti)
, poslozite teme...

Nisam provjeravao, pretpstavljam, jer tako rade svi ti free forumi. Sto kad se nakupi brdo clanova, brdo postova... Pokusati cete staviti reklame da otplatite hosting, pokusati cete se prebaciti na novu domenu... nista od toga, necete moci doci do backupa, jer nije vase vlasnistvo. Toliko o neovisnosti.
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 4:16 pm

Bez domene nema ništa. Teško ćete se zaštiti od spama. Ukoliko baš bude previše kritike prema HKS-u očekujte i njihov odgovor. Molim admina i moderatore da spuste vlastitu razinu tolerancije te u začetku srežu pokušaje trovanja tipa Pileći, elf, glasni komarac itd...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 4:23 pm

Informatika mi nije jača strana...recimo da mi je kao Kusu roling....ja se bavim nekim drugim stvarima....filozofijom košarkaške igre.....ali ima onih koji će neke stvari znati poboljšati....barem se nadam....budemo ih izmislili ak treba Smile
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 4:34 pm

radim vec na hostingu domeni i svemu ostalome, samo da rjesim neke probleme tipa faks pa cem osve sredit cyclops cyclops
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
conn
Rookie
Rookie



Posts : 5
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 4:41 pm

Admin je napisao/la:
radim vec na hostingu domeni i svemu ostalome, samo da rjesim neke probleme tipa faks pa cem osve sredit cyclops cyclops

faks? Studiraš?
Domenu zakupi preko godaddy, online je za 5 minuta. Možeš i hosting, jeftini su i sasvim OK.
Ak ipak razmišljaš o tome, nemojte puno pisati jer će svi postovi propasti.
O ovom što je sad vidljivo ne vrijedi trošiti rijeci, žal bože truda.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 4:43 pm

da studiram,

nije zali boze truda,bitno je da forum raste i da uspjeva... Vrijeme ce sve sredit
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
Slavnić Zoran


Posts : 34
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 5:49 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Informatika mi nije jača strana...recimo da mi je kao Kusu roling....ja se bavim nekim drugim stvarima....filozofijom košarkaške igre.....ali ima onih koji će neke stvari znati poboljšati....barem se nadam....budemo ih izmislili ak treba Smile

................čestitka faulu, ipak forumaš je forumaš i to je gore nego bilo kakva ovisnost..... Basketball cheers
[Vrh] Go down
baltazar
Rookie
Rookie



Posts : 15
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 6:18 pm

Pozdrav svima ! Kaj to znači da je bolje da malo pričekamo s piskaranjem dok se forum ne posloži kak spada ? Ako treba kakva simbolična financijska pomoć da nam ovaj forum opstane ja bum i članarinu plačal. Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 6:59 pm

conn je napisao/la:

O ovom što je sad vidljivo ne vrijedi trošiti rijeci, žal bože truda.

Ovo je tek početak....i stvarno ne znam kaj je to trebalo pisati nakon nekoliko sati što ovaj forum uopće postoji.....malo gledam po drugim forumima...ne vidim ni da je tamo neka "ludnica" od ne znam kakvog pisanja Wink
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 7:02 pm

Faul u napadu je napisao/la:
conn je napisao/la:

O ovom što je sad vidljivo ne vrijedi trošiti rijeci, žal bože truda.

Ovo je tek početak....i stvarno ne znam kaj je to trebalo pisati nakon nekoliko sati što ovaj forum uopće postoji.....malo gledam po drugim forumima...ne vidim ni da je tamo neka "ludnica" od ne znam kakvog pisanja Wink

Pogledâj placenicki forum na kojem smo donedavno pisali. Danas nemaju vise od 10ak postova, mozda niti toliko.
[Vrh] Go down
baltazar
Rookie
Rookie



Posts : 15
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 7:10 pm

Kaj ste sad conna napali ? Kolko sam ja momka shvatil on je maksimalno dobronamjeran i izgleda da se kuži u ovakve tehničke detalje vezane uz forum. Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 7:15 pm

baltazar je napisao/la:
Kaj ste sad conna napali ? Kolko sam ja momka shvatil on je maksimalno dobronamjeran i izgleda da se kuži u ovakve tehničke detalje vezane uz forum. Embarassed

Ma nema nikakvog napada na conna.....dobrodošla je kako svaka pohvala...tako i kritika.....ako se conn dobro kuži u "tehniku" (informatiku) rado ćemo ga primiti u ekipu koja će se najviše baviti ovim forumom....u svakom slučaju dobrodošao conn Smile


Zadnja promjena: Faul u napadu; ned ruj 12, 2010 7:53 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 7:49 pm

COnn je definitvino u pravu!

Neke djecije bolesti nemozes poslje srediti!
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie
thesnare


Posts : 110
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 8:09 pm

Jedan prijedlog : quotanje bi se moralo na neki način odvojiti od posta na koji se odgovara...fizički - crtom , ili na koji drugi način , jer ovako sve skupa izgleda kao jedan post...
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie
thesnare


Posts : 110
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 8:10 pm

thesnare je napisao/la:
Jedan prijedlog : quotanje bi se moralo na neki način odvojiti od posta na koji se odgovara...fizički - crtom , ili na koji drugi način , jer ovako sve skupa izgleda kao jedan post...

...evo primjer Wink
[Vrh] Go down
conn
Rookie
Rookie



Posts : 5
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 9:45 pm

Faul u napadu je napisao/la:
conn je napisao/la:

O ovom što je sad vidljivo ne vrijedi trošiti rijeci, žal bože truda.

Ovo je tek početak....i stvarno ne znam kaj je to trebalo pisati nakon nekoliko sati što ovaj forum uopće postoji.....malo gledam po drugim forumima...ne vidim ni da je tamo neka "ludnica" od ne znam kakvog pisanja Wink
Kad sam rekao da ne vrijedi tositi rijeci, mislio sam na to da ce se ovaj forum kad tad izbrisati (naravno, ako mislite ozbiljno).

Za admina: probaj doci do baze, sumnjam da ces uspjeti. Vidim vec postoje oglasi, vec zaradjuju na vama, probaj staviti drugi kod ili izbaci te sadasnje oglase, neces uspjeti. Niste ni vlasnik domene, realbb.net moze forum kad god hoce (moze vas prijaviti netko...) jednostavno ugasiti. Probaj staviti svoj template...

Mozete nastaviti sa ovim, pisati, pisati, skupljati clanove. Kad budete htjeli sve to prebaciti na normalan hosting i na vasu domenu, necete moci. Morati cete se svi ponovo regati i napisati prvi post.

Zato, ovo sve je totalno neozbiljno i zajebavanje clanova koji bi htjeli nesto korisno napisati i koji misle da ce na ovom forumu moci doprinjeti, a na ti su sa tehnologijama... kome ili cemu zele. Zakljucak se sam navodi, brinete manje na clanove nego na onom mjestu sa kojeg ste otisli.
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie
basketboy


Posts : 64
Join date : 12.09.2010
Location : malo misto

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 9:48 pm

evo da i ja blagosovim novi košarkaški forum..neka mu je dug život Basketball
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 9:56 pm

conn je napisao/la:


Zato, ovo sve je totalno neozbiljno i zajebavanje clanova koji bi htjeli nesto korisno napisati i koji misle da ce na ovom forumu moci doprinjeti, a na ti su sa tehnologijama... kome ili cemu zele. Zakljucak se sam navodi, brinete manje na clanove nego na onom mjestu sa kojeg ste otisli.

Nadam se da će te admin kontaktirati (ako sam ne zna riješite ove probleme).....meni kao isključivo piscu i redaru na ovom forumu možeš pisati o informatici koliko te volje ali ja sam s tim stvarima na VI.....u svakom slučaju hvala na upozorenju....
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 10:17 pm

Toplo se nadam da će se stvari vezane za moguće probleme na koje je upozorio conn riješiti u što kraćem roku....na scenu bi trebali stupiti informatičari ili barem oni koji se razumiju u ovakve stvari....ako i dođe do neželjenih stvari pa sve nestane preko noći....radije da mi postove pojede kakav virus nego cenzura HKS-a Wink
[Vrh] Go down
baltazar
Rookie
Rookie



Posts : 15
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 10:38 pm

Apsolutno, ja nisam emotivno vezan uz svoje postove pa ak ih i popapa nekakav virus kaj sad. Bolje i to neg da piskaram na portalu u kojem nije bilo ni najmanjeg kritičkog napisa o JOKi i Dankecu. I onda kad smo bar mi forumaši krenuli kritizirat mulci moraju po nalogu brisat postove i teme. Predebilno. Ovak bar znam da smo izbrisani jer smo tehnološki nesposobni a ne nepodobni. Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 10:45 pm

Kaj se mene tiče najradije bi izbrisao svih 8 i pol somova postova s Kosarke.hr.....ne bi ni suzu pustio za njima...čak bi platil gablec kad bi to neko napravio umjesto mene....iako toga ima toliko da bi taj brisač besplatno gablao godinu dana....

I ja mislim kao profesor Baltazar....ako kojim slučajem sve od k vragu....barem smo nešto pokušali....

Nema toliko virusa koliko mi možemo pisati Smile
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptyned ruj 12, 2010 11:33 pm

conn je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
conn je napisao/la:

O ovom što je sad vidljivo ne vrijedi trošiti rijeci, žal bože truda.

Ovo je tek početak....i stvarno ne znam kaj je to trebalo pisati nakon nekoliko sati što ovaj forum uopće postoji.....malo gledam po drugim forumima...ne vidim ni da je tamo neka "ludnica" od ne znam kakvog pisanja Wink
Kad sam rekao da ne vrijedi tositi rijeci, mislio sam na to da ce se ovaj forum kad tad izbrisati (naravno, ako mislite ozbiljno).

Za admina: probaj doci do baze, sumnjam da ces uspjeti. Vidim vec postoje oglasi, vec zaradjuju na vama, probaj staviti drugi kod ili izbaci te sadasnje oglase, neces uspjeti. Niste ni vlasnik domene, realbb.net moze forum kad god hoce (moze vas prijaviti netko...) jednostavno ugasiti. Probaj staviti svoj template...

Mozete nastaviti sa ovim, pisati, pisati, skupljati clanove. Kad budete htjeli sve to prebaciti na normalan hosting i na vasu domenu, necete moci. Morati cete se svi ponovo regati i napisati prvi post.

Zato, ovo sve je totalno neozbiljno i zajebavanje clanova koji bi htjeli nesto korisno napisati i koji misle da ce na ovom forumu moci doprinjeti, a na ti su sa tehnologijama... kome ili cemu zele. Zakljucak se sam navodi, brinete manje na clanove nego na onom mjestu sa kojeg ste otisli.

Zadnja recenica mi navodi na to da je gospodin jedan od onih odakle smo otisli, jer se ne moze manje misliti na clanove nego tamo. Ako se varam sorry " conn ".
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie
znatizelja


Posts : 75
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptypon ruj 13, 2010 12:56 am


I ja mislim kao profesor Baltazar....ako kojim slučajem sve od k vragu....barem smo nešto pokušali....(faul u napadu)

Veseo sam bio danas...nije čest slučaj da osjećaš pripadnost nečemu što se radi čista srca i iz poštenih pobuda...makar nešto ne vjerujem ni u revolucije - one obično loše završe...svejedno, raduje me dobar odaziv, a u prvom radnom tjednu očekujem porast od tristo posto (članova i postova)...

[Vrh] Go down
miles-page
Rookie
Rookie



Posts : 36
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptypon ruj 13, 2010 5:14 am

izgleda da svaki put kad stavim post dobijem poruku na e-mejl adresu da sam to napravio Question bi li mi neko ljubazno rekao kako da uklonim tu smetnju?
mnogo hvala
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Emptypon ruj 13, 2010 7:06 am

miles-page je napisao/la:
izgleda da svaki put kad stavim post dobijem poruku na e-mejl adresu da sam to napravio Question bi li mi neko ljubazno rekao kako da uklonim tu smetnju?
mnogo hvala

I meni se to događa....siguran sam da će to admin znati riješiti.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kritike Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike Empty

[Vrh] Go down
 
Kritike
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ostalo :: Kritike,pohvale,prijedlozi :: Kritike-
Forum(o)Bir: