Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dragutin Črnjević

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Dragutin Črnjević Empty
PostajNaslov: Dragutin Črnjević   Dragutin Črnjević Emptypet ruj 24, 2010 7:55 am

Dobri stari Čiko....kak se samo naljutio na mene kada sam se na starom forumu zezao s njim i klubom Laughing ....
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Dragutin Črnjević Empty
PostajNaslov: Re: Dragutin Črnjević   Dragutin Črnjević Emptypet ruj 24, 2010 8:28 am

Vidi pod Voloder.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Dragutin Črnjević Empty
PostajNaslov: Re: Dragutin Črnjević   Dragutin Črnjević Emptypet ruj 24, 2010 4:40 pm

Simpatičan gospodin koji trenira svog sina i cilj mu je da mu sin bude košarkaš. Moram priznat da mi polako raste sve više i više u očima. Naprosto me oduševil kak dobro slaže ekipu za malog sineka i eto mali je neki dan zabil 15 koševa i sam pobjedil Šarića u izravnom dvoboju. Ja bi isto htjel bit trener kao Čiko. Embarassed
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie
znatizelja


Posts : 75
Join date : 12.09.2010

Dragutin Črnjević Empty
PostajNaslov: Re: Dragutin Črnjević   Dragutin Črnjević Emptypet ruj 24, 2010 6:20 pm

To da je Črnjević ubacio Dubravi 15 poena za mene je najnevjerojatnija vijest ne dana, već godine...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Dragutin Črnjević Empty
PostajNaslov: Re: Dragutin Črnjević   Dragutin Črnjević Emptypet ruj 24, 2010 6:26 pm

znatizelja je napisao/la:
To da je Črnjević ubacio Dubravi 15 poena za mene je najnevjerojatnija vijest ne dana, već godine...

Mislim da bi forum trebao maloga nekak nagraditi....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dragutin Črnjević Empty
PostajNaslov: Re: Dragutin Črnjević   Dragutin Črnjević Empty

[Vrh] Go down
 
Dragutin Črnjević
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: A1 muška košarkaška liga :: Treneri-
Forum(o)Bir: