Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Denis Bajramović

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Denis Bajramović Empty
PostajNaslov: Denis Bajramović   Denis Bajramović Emptypet ruj 24, 2010 7:50 am

Kada je dolazio u Zagreb prije godinu i pol davao sam mu mjesec-dva opstanka....to je bila jedna od mojih većih grešaka što se tiče prognoze....iako mislim da se i sam Bajro čudi koliko dugo je opstao u Trnskom Wink ....
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Denis Bajramović Empty
PostajNaslov: Re: Denis Bajramović   Denis Bajramović Emptypet ruj 24, 2010 8:32 am

Ja dobila sam, dobila sam lutkicu na dar,
Ja dobila sam malu lutku za moj rođendan.
Ja dobila sam, dobila sam lutkicu na dar,
Ja dobila sam malu lutku za moj rođendan.

[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Denis Bajramović Empty
PostajNaslov: Re: Denis Bajramović   Denis Bajramović Emptypet ruj 24, 2010 4:37 pm

Purger Bajra je uvjerljivo najkompetentniji i najbolji trener na našim prostorima. Za tog gospodina je vrijeme stalo i kad vidim kak igra njegov Zagreb ja se vratim u neka romantična vremena. Nekad su takve cipele bile in, nekad je MUla bil in i nekad se fakat zona igrala da bi se igrači odmorili. Čistokrvni trenerski mag i genijalac. Nadam se da me ne bu iznevjeril i ove sezone i da bu ipak dal Šariću minute. Mislim da Bajra to ima u sebi. Nadam se. Embarassed
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie
znatizelja


Posts : 75
Join date : 12.09.2010

Denis Bajramović Empty
PostajNaslov: Re: Denis Bajramović   Denis Bajramović Emptypet ruj 24, 2010 6:14 pm

Neka me netko prosvjetli i objasni mi tko ovome drži leđa...s obzirom da je prošle sezone nekoliko puta bio već jednom nogom u otkazu...
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie
reket


Posts : 92
Join date : 12.09.2010
Location : Zadar

Denis Bajramović Empty
PostajNaslov: Re: Denis Bajramović   Denis Bajramović Emptypet ruj 24, 2010 6:51 pm

znatizelja je napisao/la:
Neka me netko prosvjetli i objasni mi tko ovome drži leđa...s obzirom da je prošle sezone nekoliko puta bio već jednom nogom u otkazu...

pa konobar. to je njegov projekt
[Vrh] Go down
Sponsored content





Denis Bajramović Empty
PostajNaslov: Re: Denis Bajramović   Denis Bajramović Empty

[Vrh] Go down
 
Denis Bajramović
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: A1 muška košarkaška liga :: Treneri-
Forum(o)Bir: