Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Union Olimpija

Go down 
+8
MarkoCar
tvrdko.puter
paralela
stari vuk
Basket
pileći klitoris
Faul u napadu
mazohist
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Union Olimpija   Union Olimpija Emptyčet ruj 23, 2010 10:01 pm

Damir Markota. Legenda koja hoda. bounce
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptypet ruj 24, 2010 7:37 am

mazohist je napisao/la:
Damir Markota. Legenda koja hoda. bounce


....i sjedi u kockarnicama Smile ....
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptypet ruj 24, 2010 10:14 am

Mogao bi imati zavidnu statistiku ove godine.
Sljedeće možda napravi korak naprijed prodajom u Scavolini, Enisej Krasnojarsk, Telecomm Bonn ili onaj klub iz Grčke čudnog imena gdje supač Bruno igrao.
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptypet ruj 24, 2010 2:41 pm

Olimpija pod ugovorom ima samo 7 igrača, i još par na probi...
Igrači pod ugovorom
4
Jan Špan
189 cm branilec Slovenija 1992
5
Suad Šehović
197 cm krilo Črna Gora 1987
6
Vlado Ilievski
188 cm branilec Makedonija 1980
10
Sasu Salin
192 cm branilec Finska 1991
12
Goran Jagodnik
203 cm krilni center Slovenija 1974
22
Damir Markota
210 cm krilni center Hrvaška 1985
31
Sašo Ožbolt (C)
191 cm branilec Slovenija 1981
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptypet ruj 24, 2010 4:15 pm

Došel im je i Luka Bogdanović. Polako ali sigurno slažu nekakvu ekipu. Možda i ne bu tak loši na kraju ? Ipak grade novu dvoranu pa bi je trebalo i napunit il je i tam u opticaju hokej ? Još jedan velikan u banani. Embarassed
[Vrh] Go down
stari vuk
Rookie
Rookie
stari vuk


Posts : 39
Join date : 15.09.2010
Location : years ago

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptysub ruj 25, 2010 12:11 am

onog Suada Šehovića je Cibona trebala pokupit ko i Masona obojica otišli u lošije klubove
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptysub ruj 25, 2010 11:10 am

mazohist je napisao/la:
Došel im je i Luka Bogdanović. Polako ali sigurno slažu nekakvu ekipu. Možda i ne bu tak loši na kraju ? Ipak grade novu dvoranu pa bi je trebalo i napunit il je i tam u opticaju hokej ? Još jedan velikan u banani. Embarassed

Ipak ništa od Luke Bogdanovića,na njihovoj stranici piše da je otputovao s njima na turnir u Italiju kao i Zoran Vrkić,a evo što je sinoć objavljeno :
http://www.thehoopsmarket.com/news/chorale-roanne-signs-luka-bogdanovic.aspx
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie



Posts : 111
Join date : 12.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptysub ruj 25, 2010 9:35 pm

Zbog dugova Ožbolt i Ilijevski su se obratili FIBA-i i FIBA je Olimpiji zabranila daljnje sklapanje novih ugovora s igračima pod prijetnjom izbacivanja iz Euro lige. Zato je Bogdanović otišao jer s njim nisu smijeli potpisat ugovor. Znači ništa ni Vrkiću od ugovora.
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptysub ruj 25, 2010 9:50 pm

paralela je napisao/la:
Zbog dugova Ožbolt i Ilijevski su se obratili FIBA-i i FIBA je Olimpiji zabranila daljnje sklapanje novih ugovora s igračima pod prijetnjom izbacivanja iz Euro lige. Zato je Bogdanović otišao jer s njim nisu smijeli potpisat ugovor. Znači ništa ni Vrkiću od ugovora.

Vrkić će čekati da FIBA Olimpiji dozvoli transfere jer ionako nema ponuda,niti će ih imati...U Zadru je bio na probi i ni tamo nije prošao...Tako da će sigurno čekati...
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptyned ruj 26, 2010 1:38 pm

Union Olimpija na turniru u Lecceu u polufinalu pobijedila Brindisi 65:57 i igrat će u finalu protiv Terama koji je pobijedio Avellino 74-71...

Enel Brindisi - Union Olimpija 57:65
Union Olimpija: Anagonye 18 (10 skokov), Ilievski 11, Markota 11, Vrkić 8, Salin 7, Jagodnik 5, K. Lorbek 3, Ožbolt 2.
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie



Posts : 111
Join date : 12.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptyned ruj 26, 2010 6:26 pm

Nije mi jasno da su Ožbolt i Ilijevski zbog duga tužili Olimpiju FIBA-i, a da ih Olimpija još drži u klubu.
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptyned ruj 26, 2010 7:08 pm

paralela je napisao/la:
Nije mi jasno da su Ožbolt i Ilijevski zbog duga tužili Olimpiju FIBA-i, a da ih Olimpija još drži u klubu.

A što će ako njih otpuste,ostat na 5-6 igrača...Još su im oni među boljima...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptyned ruj 26, 2010 7:22 pm

Basket je napisao/la:
paralela je napisao/la:
Nije mi jasno da su Ožbolt i Ilijevski zbog duga tužili Olimpiju FIBA-i, a da ih Olimpija još drži u klubu.

A što će ako njih otpuste,ostat na 5-6 igrača...Još su im oni među boljima...
Ma oni su pristali ostat u Olimpiji i nisu htjeli blokirat klub nego je njihov odvjetnik trebal bit podmiren i on je blokiral račun sa svojim potraživanjem. Tak nekaj sam pročital. Presmješno i nevjerovatno da je takav klub uspjel doživjet ovakav financijski debakl. Baš me zanima kaj se tam dogodilo ? Union Olimpija Icon_redface
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptyned ruj 26, 2010 7:38 pm

... DOBRO ZA CIBONU!

Nek tako nastave, HEJA HEJA CIGOSI!!!

Nista, jedino Cibona ostvaruje sa ohoho-dugom igrati EL, itd. bez da im itko prijeti! clown
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptyned ruj 26, 2010 7:43 pm

mazohist je napisao/la:
Basket je napisao/la:
paralela je napisao/la:
Nije mi jasno da su Ožbolt i Ilijevski zbog duga tužili Olimpiju FIBA-i, a da ih Olimpija još drži u klubu.

A što će ako njih otpuste,ostat na 5-6 igrača...Još su im oni među boljima...
Ma oni su pristali ostat u Olimpiji i nisu htjeli blokirat klub nego je njihov odvjetnik trebal bit podmiren i on je blokiral račun sa svojim potraživanjem. Tak nekaj sam pročital. Presmješno i nevjerovatno da je takav klub uspjel doživjet ovakav financijski debakl. Baš me zanima kaj se tam dogodilo ? Union Olimpija Icon_redface
Isto kao i Ciboni, prekomjerno kupovanje amera bez financijskog pokrića istih.
Ja ne znam kako ti uprave Cibone ili Zadra smatraju da njima grad treba dati novce radi nekakve promocije, nek dignu guzicu i traže sponzore
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptyned ruj 26, 2010 7:49 pm

MarkoCar je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Basket je napisao/la:
paralela je napisao/la:
Nije mi jasno da su Ožbolt i Ilijevski zbog duga tužili Olimpiju FIBA-i, a da ih Olimpija još drži u klubu.

A što će ako njih otpuste,ostat na 5-6 igrača...Još su im oni među boljima...
Ma oni su pristali ostat u Olimpiji i nisu htjeli blokirat klub nego je njihov odvjetnik trebal bit podmiren i on je blokiral račun sa svojim potraživanjem. Tak nekaj sam pročital. Presmješno i nevjerovatno da je takav klub uspjel doživjet ovakav financijski debakl. Baš me zanima kaj se tam dogodilo ? Union Olimpija Icon_redface
Isto kao i Ciboni, prekomjerno kupovanje amera bez financijskog pokrića istih.
Ja ne znam kako ti uprave Cibone ili Zadra smatraju da njima grad treba dati novce radi nekakve promocije, nek dignu guzicu i traže sponzore
Nevjerovatno mi je to za njih. Oni su čak i uspjeli stvorit dost igrača- Pa kad se sjetim one generacije od Zmage. Čudi me da oni tam nisu uspjeli klub posložit kak spada. Njima je košarka ipak nacionalni sport i jedini možda klub u bilo kojem sportu kaj konstantno igra najjače europsko natjecanje. Sad grade i nekakvu velebnu dvoranu a nemaju lipe na računu. Neshvatljivo mi je to za njih. Union Olimpija Icon_redface
[Vrh] Go down
in_and_out
Rookie
Rookie



Posts : 5
Join date : 26.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptyned ruj 26, 2010 8:20 pm

mazohist je napisao/la:
Nevjerovatno mi je to za njih. Oni su čak i uspjeli stvorit dost igrača- Pa kad se sjetim one generacije od Zmage. Čudi me da oni tam nisu uspjeli klub posložit kak spada. Njima je košarka ipak nacionalni sport i jedini možda klub u bilo kojem sportu kaj konstantno igra najjače europsko natjecanje. Sad grade i nekakvu velebnu dvoranu a nemaju lipe na računu. Neshvatljivo mi je to za njih. Union Olimpija Icon_redface

Niste u pravu...velebna dvorana je več napravljena uz stadion, a olimpija nije dala niti eura jer je to sve grad financirao i nešto malo dala država...a da i dvoranu su več krstili s španjolcima prije SP u turskoj...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptyned ruj 26, 2010 8:26 pm

in_and_out je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Nevjerovatno mi je to za njih. Oni su čak i uspjeli stvorit dost igrača- Pa kad se sjetim one generacije od Zmage. Čudi me da oni tam nisu uspjeli klub posložit kak spada. Njima je košarka ipak nacionalni sport i jedini možda klub u bilo kojem sportu kaj konstantno igra najjače europsko natjecanje. Sad grade i nekakvu velebnu dvoranu a nemaju lipe na računu. Neshvatljivo mi je to za njih. Union Olimpija Icon_redface

Niste u pravu...velebna dvorana je več napravljena uz stadion, a olimpija nije dala niti eura jer je to sve grad financirao i nešto malo dala država...a da i dvoranu su več krstili s španjolcima prije SP u turskoj...
Još bolje znači napravljena je dvorana. Ipak oni nemaju nikakve veze s tom dvoranom ? Ja sam mislil da se oni sele tam. Očigledno sam nekaj krivo pročital. No svejedno i dalje mi nije jasno kak su si to dozvolili ? Union Olimpija Icon_redface
[Vrh] Go down
in_and_out
Rookie
Rookie



Posts : 5
Join date : 26.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptyned ruj 26, 2010 8:50 pm

mazohist je napisao/la:
in_and_out je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Nevjerovatno mi je to za njih. Oni su čak i uspjeli stvorit dost igrača- Pa kad se sjetim one generacije od Zmage. Čudi me da oni tam nisu uspjeli klub posložit kak spada. Njima je košarka ipak nacionalni sport i jedini možda klub u bilo kojem sportu kaj konstantno igra najjače europsko natjecanje. Sad grade i nekakvu velebnu dvoranu a nemaju lipe na računu. Neshvatljivo mi je to za njih. Union Olimpija Icon_redface

Niste u pravu...velebna dvorana je več napravljena uz stadion, a olimpija nije dala niti eura jer je to sve grad financirao i nešto malo dala država...a da i dvoranu su več krstili s španjolcima prije SP u turskoj...
Još bolje znači napravljena je dvorana. Ipak oni nemaju nikakve veze s tom dvoranom ? Ja sam mislil da se oni sele tam. Očigledno sam nekaj krivo pročital. No svejedno i dalje mi nije jasno kak su si to dozvolili ? Union Olimpija Icon_redface

Evo išla sam pogledati na njihovu stranicu, i piše da če njihov novi dom biti Center Stožice znači sele u novu dvoranu, tam ti je i slika pa si ju možeš pogledati. A to sa klubom kak su dozvolili to, pa pogledaj samo Cibonu veliki klub ali uništile ga budale. Čula sam,al sad neznam za koji se je to klub išlo nogometni ili košarkaški ali jedne vode neki bosanci i oni uopče ne mare za klub nego samo gledaju kako pare pokupiti Rolling Eyes
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptyned ruj 26, 2010 9:02 pm

in_and_out je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
in_and_out je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Nevjerovatno mi je to za njih. Oni su čak i uspjeli stvorit dost igrača- Pa kad se sjetim one generacije od Zmage. Čudi me da oni tam nisu uspjeli klub posložit kak spada. Njima je košarka ipak nacionalni sport i jedini možda klub u bilo kojem sportu kaj konstantno igra najjače europsko natjecanje. Sad grade i nekakvu velebnu dvoranu a nemaju lipe na računu. Neshvatljivo mi je to za njih. Union Olimpija Icon_redface

Niste u pravu...velebna dvorana je več napravljena uz stadion, a olimpija nije dala niti eura jer je to sve grad financirao i nešto malo dala država...a da i dvoranu su več krstili s španjolcima prije SP u turskoj...
Još bolje znači napravljena je dvorana. Ipak oni nemaju nikakve veze s tom dvoranom ? Ja sam mislil da se oni sele tam. Očigledno sam nekaj krivo pročital. No svejedno i dalje mi nije jasno kak su si to dozvolili ? Union Olimpija Icon_redface

Evo išla sam pogledati na njihovu stranicu, i piše da če njihov novi dom biti Center Stožice znači sele u novu dvoranu, tam ti je i slika pa si ju možeš pogledati. A to sa klubom kak su dozvolili to, pa pogledaj samo Cibonu veliki klub ali uništile ga budale. Čula sam,al sad neznam za koji se je to klub išlo nogometni ili košarkaški ali jedne vode neki bosanci i oni uopče ne mare za klub nego samo gledaju kako pare pokupiti Rolling Eyes
Sad sam pogledal stranicu. Fakat dobro ta dvorana zgleda. Nadam se da bu se Olimpija izvukla iz ovih problema. Uvijek sam mislil da slovenci to malo pametnije od nas delaju. Union Olimpija Icon_redface
[Vrh] Go down
in_and_out
Rookie
Rookie



Posts : 5
Join date : 26.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptyned ruj 26, 2010 9:19 pm

mazohist je napisao/la:
Sad sam pogledal stranicu. Fakat dobro ta dvorana zgleda. Nadam se da bu se Olimpija izvukla iz ovih problema. Uvijek sam mislil da slovenci to malo pametnije od nas delaju. Union Olimpija Icon_redface

pa da super izgleda iznutra i izvana, sve u zeleno obojeno(hodnici,slačionice,sjedala,WC...), al mali je kapacitet (oko 13.000) al dobro nema jih puno pa to prolazi Very Happy sam nevidi se dobro semafor, nema one kugle iznad parketa, dobro je i kaj nema gužve kad se ulazi i izlazi...solidna dvorana, za Ljubljanu super:)
[Vrh] Go down
bakazora
Rookie
Rookie



Posts : 45
Join date : 12.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptyned ruj 26, 2010 9:34 pm

zadnju tekmu sam bil na olimpija-cedevita i dvorana mi je bila prekrasna ,morat ču i ovu upoznat
[Vrh] Go down
in_and_out
Rookie
Rookie



Posts : 5
Join date : 26.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptyned ruj 26, 2010 9:38 pm

bakazora je napisao/la:
zadnju tekmu sam bil na olimpija-cedevita i dvorana mi je bila prekrasna ,morat ču i ovu upoznat

a to si bio u Hala Tivoli??
[Vrh] Go down
bakazora
Rookie
Rookie



Posts : 45
Join date : 12.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptyned ruj 26, 2010 9:46 pm

in_and_out je napisao/la:
bakazora je napisao/la:
zadnju tekmu sam bil na olimpija-cedevita i dvorana mi je bila prekrasna ,morat ču i ovu upoznat

a to si bio u Hala Tivoli??

da !? pitaš koda sam išo na gostovanje cedevite kod LA Lakersa
[Vrh] Go down
in_and_out
Rookie
Rookie



Posts : 5
Join date : 26.09.2010

Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Emptyned ruj 26, 2010 9:57 pm

bakazora je napisao/la:
in_and_out je napisao/la:
bakazora je napisao/la:
zadnju tekmu sam bil na olimpija-cedevita i dvorana mi je bila prekrasna ,morat ču i ovu upoznat

a to si bio u Hala Tivoli??

da !? pitaš koda sam išo na gostovanje cedevite kod LA Lakersa

pa dobro šta se odmah pjeniš, pitam jer neznam šta ti u tivoliju ima bit prekrasno, pa hala se sva razpada Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Sponsored content





Union Olimpija Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija Empty

[Vrh] Go down
 
Union Olimpija
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Europska košarka-
Forum(o)Bir: