Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 SP u Turskoj

Go down 
+11
mazohist
Šćetarže
miles-page
tvrdko.puter
baltazar
joke
Kenjobi
znatizelja
pravaneznalica
paralela
Faul u napadu
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

SP u Turskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SP u Turskoj   SP u Turskoj - Page 2 Emptypon ruj 13, 2010 12:15 pm

Faul u napadu je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Kaj je istina da su Srbe tak jako pokrali. Nažalost nisam to gledal u subotu.Al po izjavama od Dude izgleda da su opako pokradeni. Moram priznat da i nisam iznenađen. Lijepše je valjda financijski za ove u Fibi bilo vidjet Turke u finalu na domaćem parketu. Ipak je to bolja zarada. Embarassed

Napisao ja na srpskom forumu da su suci sudili 60-40 (ili 65-35) u korist Turaka.....proglasiše me ustašom (po njima je omjer 95:5)....pa se sjećam kad sam na bivšem forumu pokušao objektivno pisati o nekim tekmama nas i Srba (repke i klubova)....tam su me neki pak proglasili četnikom.....pa lijepo molim da se ti koji su me tako prozvali dogovore među sobom kaj sam ja zapravo Smile ....

To ti je kad čovjek košarku gleda neopterecen navijaštvom.....

Partizan.'Very Happy'
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

SP u Turskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SP u Turskoj   SP u Turskoj - Page 2 Emptypon ruj 13, 2010 12:17 pm

basket88 je napisao/la:
Partizan.'Very Happy'

Laughing

Imaš kartu za koncert Lady Gage!

[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

SP u Turskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SP u Turskoj   SP u Turskoj - Page 2 Emptypon ruj 13, 2010 12:24 pm

Faul u napadu je napisao/la:
basket88 je napisao/la:
Partizan.'Very Happy'

Laughing

Imaš kartu za koncert Lady Gage!


Hvala puno, ali prepustam je nekom mladjem.'Embarassed'
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

SP u Turskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SP u Turskoj   SP u Turskoj - Page 2 Emptypon ruj 13, 2010 12:28 pm

basket88 je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
basket88 je napisao/la:
Partizan.'Very Happy'

Laughing

Imaš kartu za koncert Lady Gage!


Hvala puno, ali prepustam je nekom mladjem.'Embarassed'

Nema prepuštanja...taj netko će je trebati zaraditi dobro napisanim postom....dobrom "provalom"...ili već necim...

Dobro....ti buš dobil kartu za koncert Mira Ungara....
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

SP u Turskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SP u Turskoj   SP u Turskoj - Page 2 Emptypon ruj 13, 2010 12:41 pm

[quote="Faul u napadu"][quote="basket88"][quote="Faul u napadu"][quote="basket88"]Partizan.'Very Happy'[/quote]

Laughing

Imaš kartu za koncert Lady Gage!

[/quote]

Hvala puno, ali prepustam je nekom mladjem.'Embarassed'[/quote]

Nema prepuštanja...taj netko će je trebati zaraditi dobro napisanim postom....dobrom "provalom"...ili već necim...

Dobro....ti buš dobil kartu za koncert Mira Ungara....[/quote]

Evo ja: [b]PARTIZAN[/b]! cheers lol!
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

SP u Turskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SP u Turskoj   SP u Turskoj - Page 2 Emptypon ruj 13, 2010 12:42 pm

kako ovaj QUOTE I ovaj BOLD neidu isravno!?!?!? GRRRRRRRRRRRRRRRRRR
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

SP u Turskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SP u Turskoj   SP u Turskoj - Page 2 Emptypon ruj 13, 2010 12:46 pm

tvrdko.puter je napisao/la:
kako ovaj QUOTE I ovaj BOLD neidu isravno!?!?!? GRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Vidio sam da imaš problem...ne znam,meni ide sve od ruke...vidim i drugima.....
[Vrh] Go down
aftershock
Rookie
Rookie



Posts : 3
Join date : 13.09.2010

SP u Turskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Tunčeri nagazio aut liniju pre koša za pobedu   SP u Turskoj - Page 2 Emptypon ruj 13, 2010 7:38 pm

Tunčeri nagazio aut liniju pre koša za pobedu
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

SP u Turskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SP u Turskoj   SP u Turskoj - Page 2 Emptypon ruj 13, 2010 7:43 pm

aftershock je napisao/la:
Tunčeri nagazio aut liniju pre koša za pobedu

Moram priznati da to nisam vidio.....
[Vrh] Go down
aftershock
Rookie
Rookie



Posts : 3
Join date : 13.09.2010

SP u Turskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SP u Turskoj   SP u Turskoj - Page 2 Emptypon ruj 13, 2010 7:45 pm

[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

SP u Turskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SP u Turskoj   SP u Turskoj - Page 2 Emptypon ruj 13, 2010 8:06 pm

aftershock je napisao/la:
Tunčeri nagazio aut liniju pre koša za pobedu

Ako ovo nije neka fotomontaža...a nije....stvarno je stao na liniju.....a što da vam ja sada kažem...osim da mi je drago da smo na forum dobili i forumaše iz Srbije....koji su me na njihovom forumu stvarno lijepo dočekli....ono kaj me netko prozvao u..... nisam primio za zlo....i ja sam mogao birati malo bolje vrijeme za neke stvari koje sam tamo pisao par minuta na njihove tekme s Turskom.....
[Vrh] Go down
Broj13
Rookie
Rookie



Posts : 18
Join date : 13.09.2010

SP u Turskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SP u Turskoj   SP u Turskoj - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 12:56 pm

aftershock je napisao/la:
http://www.b92.net/sport/turska2010/vesti.php?yyyy=2010&mm=09&dd=13&nav_id=458463&fs=1

65:35? 100:0!

Momak, pogledaj snimku dvoboja Hrvatske i Spanjolske koji je odigran u tvojoj metropoli pa ces viditi sto je 100:0... Laughing

Suci su definitivno navlacili za Turke u zavrsnici ali to je neusporedivo sa pljakom od prije 5 godina. Uostalom, sto su vam suci poklonili u osmini finala oduzeli su vam u polufinalu.
[Vrh] Go down
aftershock
Rookie
Rookie



Posts : 3
Join date : 13.09.2010

SP u Turskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SP u Turskoj   SP u Turskoj - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 6:01 pm

Pozdravi svima. Naravno, vi ste bili osteceni protiv Spanaca. Bio sam na toj utakmici kao i na svakoj na tom prvenstvu. Igrali ste definitivno odlicnu kosarku, ali ovo protiv Turske sto se desilo je jezivo. 1s pre kraja da sudija ne svira prestup, sto znaci automatski nasu pobedu je za svaku osudu, ne racunajuci sve ostalo sta se poizdesavalo. Meni nije krivo zbog samog sebe vec zbog tih klinaca i profesora koji su izginuli i na parketu i na pripremama i koji su igrali najefikasniju i najlepsu kosarku od 2001, tj od kada smo se prosetali kroz Tursku na E.P.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

SP u Turskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SP u Turskoj   SP u Turskoj - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 6:28 pm

aftershock je napisao/la:
http://www.b92.net/sport/turska2010/vesti.php?yyyy=2010&mm=09&dd=13&nav_id=458463&fs=1

65:35? 100:0!
Tu se nema kaj sporit ? Najčudnije je kaj je i sudac jako dobro mogel vidjet da je prijestup čist kao suza. Zamišljam si kak bi to bilo da je poništil tu akciju i pokazal na prijestup.Pretpostavljam da bi ga turci rastrgali. Velim , isplativije za FIBU je bilo da je Turska u finalu da se malo još zaradi lovice. Nema se tu kaj preveć razmišljat bar kaj se tog kraja tekme tiče. Krađa jasna ko dan. Nisam gledal ostatak tekme pa nemrem sudit o ostalim odlukama kroz utakmicu. Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

SP u Turskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SP u Turskoj   SP u Turskoj - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 6:28 pm

aftershock je napisao/la:
Pozdravi svima. Naravno, vi ste bili osteceni protiv Spanaca. Bio sam na toj utakmici kao i na svakoj na tom prvenstvu. Igrali ste definitivno odlicnu kosarku, ali ovo protiv Turske sto se desilo je jezivo. 1s pre kraja da sudija ne svira prestup, sto znaci automatski nasu pobedu je za svaku osudu, ne racunajuci sve ostalo sta se poizdesavalo. Meni nije krivo zbog samog sebe vec zbog tih klinaca i profesora koji su izginuli i na parketu i na pripremama i koji su igrali najefikasniju i najlepsu kosarku od 2001, tj od kada smo se prosetali kroz Tursku na E.P.

Gledaj....suci su definitivno sudili u korist Turske....očekivano....osobno ne vjerujem da su vidjeli prijestup Tuncerija....iako da su i vidjeli nisam siguran da bi se usudili svirati ga....ali jel ti znaš kaj bi mi u Hrvatskoj dali da su nas suci ovako pokrali u polufinalu.....hebote,pa mi bi bili najsretniji ljudi na svijetu...a ne da nas suci hebu u utakmicama za 13.i 14.mjesto Wink ...čovjeće,imate reprezentaciju koja će sljedećih 7-8 godina uvijek biti u samom vrhu gdje god da se pojavi....a gdje ćemo biti mi...najvjerovatnije na FORUMU Laughing .....
[Vrh] Go down
pop84
Rookie
Rookie
pop84


Posts : 49
Join date : 14.09.2010
Location : burkina faso

SP u Turskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SP u Turskoj   SP u Turskoj - Page 2 Emptyuto ruj 14, 2010 7:18 pm

Faul u napadu je napisao/la:


Gledaj....suci su definitivno sudili u korist Turske....očekivano....osobno ne vjerujem da su vidjeli prijestup Tuncerija....iako da su i vidjeli nisam siguran da bi se usudili svirati ga....ali jel ti znaš kaj bi mi u Hrvatskoj dali da su nas suci ovako pokrali u polufinalu.....hebote,pa mi bi bili najsretniji ljudi na svijetu...a ne da nas suci hebu u utakmicama za 13.i 14.mjesto Wink ...čovjeće,imate reprezentaciju koja će sljedećih 7-8 godina uvijek biti u samom vrhu gdje god da se pojavi....a gdje ćemo biti mi...najvjerovatnije na FORUMU Laughing .....

Sve ok . I ja se slažem da je Turcima pomoglo suđenje ,što je realno bilo i za očekivati . Turčin nagazio liniju , i to je aut. Ali pogledajte još jednom snimku i pogledajte Srbe kako su postavljeni u obrani , u trenutku uvođenja lopte . Koliko god su sudci navlačili ipak su Srbi trebali puno bolje postaviti obranu u tom zadnjem Turskom napadu . Ali Srbi i dalje imaju perspektivu i mladost u košarci , mi ne !
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie



Posts : 111
Join date : 12.09.2010

SP u Turskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SP u Turskoj   SP u Turskoj - Page 2 Emptysri ruj 15, 2010 12:25 pm

Evo i Jutarnji piše glede te crte koju je Tunceri nagazio kod prodora za odlučujući koš protiv Srba.

http://www.jutarnji.hr/srbi-pronasli-dokaz--tunceri-je-bio-u-autu--pokradeni-smo-/886582/
[Vrh] Go down
Sponsored content





SP u Turskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SP u Turskoj   SP u Turskoj - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
SP u Turskoj
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Reprezentacije :: Seniorska A-HR reprezentacija-
Forum(o)Bir: