Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kosarkaska literatura

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Kosarkaska literatura Empty
PostajNaslov: Kosarkaska literatura   Kosarkaska literatura Emptyčet ruj 23, 2010 9:40 am

Ovim topicom sam mislio pronaci OZBILJNU (!!!) kosarkasku literaturu autora, kao npr. Pesic, Maljkovic, itd.

Dakle ne literatura tipa "prvi kosarkaski koraci" ili "kako napraviti dvokorak"...

AKO itko ima koji (PAMETNU!) knjigu neka predlozi ovdje ili (JOS BOLJE!!!) neka scannira i postavi!
ako netko nema mogucnost scannirati, mogao bi ja to preuzeti, samo je pitanje, kako bi to stiglo do mene...i za to bi se naslo rijesenje, mislim Wink


Mislim da bi svatko mogao sada shvatiti na sta mislim...
[Vrh] Go down
pop84
Rookie
Rookie
pop84


Posts : 49
Join date : 14.09.2010
Location : burkina faso

Kosarkaska literatura Empty
PostajNaslov: Re: Kosarkaska literatura   Kosarkaska literatura Emptysub ruj 25, 2010 3:14 am

tvrdko.puter je napisao/la:
Ovim topicom sam mislio pronaci OZBILJNU (!!!) kosarkasku literaturu autora, kao npr. Pesic, Maljkovic, itd.

Dakle ne literatura tipa "prvi kosarkaski koraci" ili "kako napraviti dvokorak"...

AKO itko ima koji (PAMETNU!) knjigu neka predlozi ovdje ili (JOS BOLJE!!!) neka scannira i postavi!
ako netko nema mogucnost scannirati, mogao bi ja to preuzeti, samo je pitanje, kako bi to stiglo do mene...i za to bi se naslo rijesenje, mislim Wink


Mislim da bi svatko mogao sada shvatiti na sta mislim...

Takvu literaturu od njih dvojice nećeš naći , jer nisu nikada ni pisali .Maljković čak nije koristio ni trenersku tablu za crtanje . . A ti reci što konkretno te zanima , jer zaista ne znam na čega ciljaš , i koja je svrha potrebe za tom literaturom . Tu može biti kondicijska priprema , taktika , tehnika ... od kud da znam što te zanima . Iako po mom mišljenju ( bez ikakve uvrede ili da potcjenjujem ) upravo takva literatura koju ne trebaš je najpotrebnija ( ali to je moje subjektivno mišljenje )
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Kosarkaska literatura Empty
PostajNaslov: Re: Kosarkaska literatura   Kosarkaska literatura Emptysub ruj 25, 2010 9:56 am

Pope, mene SVE zanima!
Taktika, tehnika, Vjezbe... a ama sve sto ima!

Samo, eto... ne komercijalna literatura...

PS:
Pesic je napisao/slozio knjigu, jos za vrijeme u Sarajevu.
Jedan moj bivsi klupski kolega je imao to. Napisano na cirilici.
Nazalost, nema vise ni traga ni glasa od tog bivseg klupskog kumpanjona...

Za Maljkovica sam (samo) cuo da je i on nesto slicno slozio... ako nije -pardon, moja greska.

POPe, za sve sto mozes skenirati i dignuti, ja zahvalan do neba.
[Vrh] Go down
pop84
Rookie
Rookie
pop84


Posts : 49
Join date : 14.09.2010
Location : burkina faso

Kosarkaska literatura Empty
PostajNaslov: Re: Kosarkaska literatura   Kosarkaska literatura Emptysub ruj 25, 2010 2:14 pm

tvrdko.puter je napisao/la:
Pope, mene SVE zanima!
Taktika, tehnika, Vjezbe... a ama sve sto ima!

Samo, eto... ne komercijalna literatura...

PS:
Pesic je napisao/slozio knjigu, jos za vrijeme u Sarajevu.
Jedan moj bivsi klupski kolega je imao to. Napisano na cirilici.
Nazalost, nema vise ni traga ni glasa od tog bivseg klupskog kumpanjona...

Za Maljkovica sam (samo) cuo da je i on nesto slicno slozio... ako nije -pardon, moja greska.

POPe, za sve sto mozes skenirati i dignuti, ja zahvalan do neba.

Ma imam nešto literature , samo moram je naći već godinama skupla prašinu . Ali ništa od domaćih autora , uglavnom američki treneri ,nešto evropski a i neznam kako da ti to prebacim , ima poprilino toga .

PS

Litereturu Trninića izbjegavaj u širokom luku
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Kosarkaska literatura Empty
PostajNaslov: Re: Kosarkaska literatura   Kosarkaska literatura Emptyned ruj 26, 2010 7:45 pm

@ Pop 84:

Vidi u svoj sanducic!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kosarkaska literatura Empty
PostajNaslov: Re: Kosarkaska literatura   Kosarkaska literatura Empty

[Vrh] Go down
 
Kosarkaska literatura
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ruska kosarkaska liga
» ŽKLOŠ (ženska košarkaška liga osnovnih škola)ŽKK KOPRIVNICA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ostalo :: Ostale teme-
Forum(o)Bir: