Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Portal...da ili ne!?

Go down 
+7
basket88
Admin
pascalrolla
znatizelja
mazohist
MarkoCar
Faul u napadu
11 posters

Zelite li Portal?
DA
Portal...da ili ne!? I_vote_lcap82%Portal...da ili ne!? I_vote_rcap
 82% [ 23 ]
NE
Portal...da ili ne!? I_vote_lcap18%Portal...da ili ne!? I_vote_rcap
 18% [ 5 ]
Ukupno glasova : 28
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Portal...da ili ne!? Empty
PostajNaslov: Portal...da ili ne!?   Portal...da ili ne!? Emptyuto ruj 21, 2010 6:53 pm

Već danas sam se pitao (naravno i sve vas)...."A zašto mi ne bi imali i svoj portal" ...recimo da ga nazovemo...a kako drukčije nego Neovisni košarkaški portal Portal...da ili ne!? Icon_wink ...na kojem bi se objavljivale vijesti vezane za košarku...našu i stranu...mušku i žensku....od najmlađih uzrasta do veterana....ne mislim da je to ne znam kakav problem organizirati....naravno trebat će dosta truda...ali kada se nešto voli ništa nije teško....pa da ne davim previše....imam pitanje...da li među vama ima zainteresiranih i voljnih da nam se jave kraćim izvještajima (ne kao na forumu,već izvještajima novinarskog tipa)...gdje bi u 10-15 rečenica najavili neki turnir,utakmicu,seminar...opisali što se dešavalo na nekoj utakmici....dobili izjavu nekog od aktera svega toga...eventualno poslali sliku s tih događanja....ili možda putem nekih stranih portala pratili što se događa vani i jednostavno preveli neke već napisane stvari (uostalom tako svi portali rade)....da se razumijemo sve ovo je tek u adminovim i mojim primislima....puno toga...zapravo sve...ovisi o vama i vašoj želji da se time bavite...naravno da bi sve to bilo na volonterskoj osnovi (kao što je i sve ovo vezano za forum)...ali i bez neke velike obaveze...kada vam se piše pišete...kada vam se ne piše...ne pišete....

Razmislite malo o svemu i u slučaju da imate volje tako nešto raditi javite mi se na op.....tek nakon toga možemo početi o svemu malo ozbiljnije razmišljati Portal...da ili ne!? Icon_smile ....
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Portal...da ili ne!? Empty
PostajNaslov: Re: Portal...da ili ne!?   Portal...da ili ne!? Emptyuto ruj 21, 2010 10:38 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Već danas sam se pitao (naravno i sve vas)...."A zašto mi ne bi imali i svoj portal" ...recimo da ga nazovemo...a kako drukčije nego Neovisni košarkaški portal Portal...da ili ne!? Icon_wink ...na kojem bi se objavljivale vijesti vezane za košarku...našu i stranu...mušku i žensku....od najmlađih uzrasta do veterana....ne mislim da je to ne znam kakav problem organizirati....naravno trebat će dosta truda...ali kada se nešto voli ništa nije teško....pa da ne davim previše....imam pitanje...da li među vama ima zainteresiranih i voljnih da nam se jave kraćim izvještajima (ne kao na forumu,već izvještajima novinarskog tipa)...gdje bi u 10-15 rečenica najavili neki turnir,utakmicu,seminar...opisali što se dešavalo na nekoj utakmici....dobili izjavu nekog od aktera svega toga...eventualno poslali sliku s tih događanja....ili možda putem nekih stranih portala pratili što se događa vani i jednostavno preveli neke već napisane stvari (uostalom tako svi portali rade)....da se razumijemo sve ovo je tek u adminovim i mojim primislima....puno toga...zapravo sve...ovisi o vama i vašoj želji da se time bavite...naravno da bi sve to bilo na volonterskoj osnovi (kao što je i sve ovo vezano za forum)...ali i bez neke velike obaveze...kada vam se piše pišete...kada vam se ne piše...ne pišete....

Razmislite malo o svemu i u slučaju da imate volje tako nešto raditi javite mi se na op.....tek nakon toga možemo početi o svemu malo ozbiljnije razmišljati Portal...da ili ne!? Icon_smile ....
Da bi taj portal bio čitan trebati će dosta toga pokrivati, i pazite što pišete o dankecu na portalu jer kad ti staviš potis na članak, možeš biti tužen za klevetu ako nemaš dokaza Cool
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Portal...da ili ne!? Empty
PostajNaslov: Re: Portal...da ili ne!?   Portal...da ili ne!? Emptyuto ruj 21, 2010 11:21 pm

A kaj će nam to ? Mislim nemam ništ protiv. Ali ja mislim da je forum čist ok. Teško portal može bit neovisan. I morali bi izbjegavat bilo kakve teme o smjeni predsjednika i ekipe osim ak ne bi imali vrhunske odvjetnike uz sebe koji bi delali pro bono za nas. Mislim da se tak veli kad fiškali delaju besplatno. A i nemamo dovoljno novinara ? Nekak mi se to čini malo preteško za šačicu košarkaških zaljubljenika. Ja sam presretan i s ovim kaj sad imamo. Lijepo svatko tko ima bilo kakve informacije može napisat u postu i svi lijepo pročitamo. Tak da nam portal ništ pretjerano ne bi donjel. Meni je uvijek bilo zanimljivije pročitat na onom bivšem portalu vijesti koje mi neki forumaš prenese nego kaj tam neki novinar s portala natrkelja. Embarassed
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie
znatizelja


Posts : 75
Join date : 12.09.2010

Portal...da ili ne!? Empty
PostajNaslov: Re: Portal...da ili ne!?   Portal...da ili ne!? Emptyuto ruj 21, 2010 11:58 pm

Možda treba izmisliti jednu hibridnu formu...forum portal...obično je forum sastavni dio portala, zašto ne bi portal bio sastavni dio foruma...razumijete...ili ne?...što želim reći...sve što je faul zamislio može se ukomponirati u ovu osnovnu formu s kojom smo krenuli...mislim da će se ambicioznijih "suradnika" uvijek naći...
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Portal...da ili ne!? Empty
PostajNaslov: Re: Portal...da ili ne!?   Portal...da ili ne!? Emptysri ruj 22, 2010 2:28 am

oho cheers
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Portal...da ili ne!? Empty
PostajNaslov: Re: Portal...da ili ne!?   Portal...da ili ne!? Emptysri ruj 22, 2010 7:22 am

znatizelja je napisao/la:
Možda treba izmisliti jednu hibridnu formu...forum portal...obično je forum sastavni dio portala, zašto ne bi portal bio sastavni dio foruma...razumijete...ili ne?...što želim reći...sve što je faul zamislio može se ukomponirati u ovu osnovnu formu s kojom smo krenuli...mislim da će se ambicioznijih "suradnika" uvijek naći...


Znatizelja mi cita misli Smile

Mislio sam napravit drugacije od drugih pa u forum stavit portal...
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Portal...da ili ne!? Empty
PostajNaslov: Re: Portal...da ili ne!?   Portal...da ili ne!? Emptysri ruj 22, 2010 7:31 am

Naravno da smo mi specifični u svakom pogledu....mi smo krenuli s forumom....koji će možda jednog dana imati portal...ipak smo mi FORUMAŠI Very Happy ......

Gledajte,ovo za portal je samo razmišljanje...nije to samo tako lako napraviti,a pogotovo ne održavati (iako nam je jasno kako bi to trebalo izgledati...ali za tako nešto treba orati i kopati cijeli dan....da mi je to profesionalni posao ok...ovako sigurno nećemo ulaziti u nešto s čime možda ne bi bili zadovoljni ni mi ni vi)....za sada smo skoncentrirani na forum...i samo forum....i njegovo održavanje i unaprijeđivanje u svakom pogledu.....
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Portal...da ili ne!? Empty
PostajNaslov: Re: Portal...da ili ne!?   Portal...da ili ne!? Emptysri ruj 22, 2010 7:59 am

Faule, nista vise od reklamiranja na starom forumu!!!! Sad Ako sam ja suspendiran, onda pretpostavljam da su tebe ne samo suspendirali nego ti i sve postove izbrisali kao da nikada nisi postojao.Mad
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Portal...da ili ne!? Empty
PostajNaslov: Re: Portal...da ili ne!?   Portal...da ili ne!? Emptysri ruj 22, 2010 8:04 am

basket88 je napisao/la:
Faule, nista vise od reklamiranja na starom forumu!!!! Sad Ako sam ja suspendiran, onda pretpostavljam da su tebe ne samo suspendirali nego ti i sve postove izbrisali kao da nikada nisi postojao.Mad

To ti samo misliš Very Happy ....javim ti se na op.....
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Portal...da ili ne!? Empty
PostajNaslov: Re: Portal...da ili ne!?   Portal...da ili ne!? Emptysri ruj 22, 2010 8:10 am

Faul u napadu je napisao/la:
basket88 je napisao/la:
Faule, nista vise od reklamiranja na starom forumu!!!! Sad Ako sam ja suspendiran, onda pretpostavljam da su tebe ne samo suspendirali nego ti i sve postove izbrisali kao da nikada nisi postojao.Mad

To ti samo misliš Very Happy ....javim ti se na op.....

Wink
[Vrh] Go down
miles-page
Rookie
Rookie



Posts : 36
Join date : 12.09.2010

Portal...da ili ne!? Empty
PostajNaslov: Re: Portal...da ili ne!?   Portal...da ili ne!? Emptysri ruj 22, 2010 4:03 pm

ako ikad dodje do ostvarenja našeg forumaškog portala, ja ću rado tu i tamo prevesti neku vjesticu, pošto sam diplomirao engleski, a svejedno masu 'radnih' sati ostavim na raznim košarkaškim stranicama Basketball
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Portal...da ili ne!? Empty
PostajNaslov: Re: Portal...da ili ne!?   Portal...da ili ne!? Emptysri ruj 22, 2010 6:21 pm

miles-page je napisao/la:
ako ikad dodje do ostvarenja našeg forumaškog portala, ja ću rado tu i tamo prevesti neku vjesticu, pošto sam diplomirao engleski, a svejedno masu 'radnih' sati ostavim na raznim košarkaškim stranicama Basketball
Kolko čujem imaš ti nekaj drugo za prevodit trenutno. Wink
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Portal...da ili ne!? Empty
PostajNaslov: Re: Portal...da ili ne!?   Portal...da ili ne!? Emptysri ruj 22, 2010 6:23 pm

znatizelja je napisao/la:
Možda treba izmisliti jednu hibridnu formu...forum portal...obično je forum sastavni dio portala, zašto ne bi portal bio sastavni dio foruma...razumijete...ili ne?...što želim reći...sve što je faul zamislio može se ukomponirati u ovu osnovnu formu s kojom smo krenuli...mislim da će se ambicioznijih "suradnika" uvijek naći...
Odlična ideja, sviđa mi se. cheers
[Vrh] Go down
miles-page
Rookie
Rookie



Posts : 36
Join date : 12.09.2010

Portal...da ili ne!? Empty
PostajNaslov: Re: Portal...da ili ne!?   Portal...da ili ne!? Emptyčet ruj 23, 2010 1:22 am

mazohist je napisao/la:
miles-page je napisao/la:
ako ikad dodje do ostvarenja našeg forumaškog portala, ja ću rado tu i tamo prevesti neku vjesticu, pošto sam diplomirao engleski, a svejedno masu 'radnih' sati ostavim na raznim košarkaškim stranicama Basketball
Kolko čujem imaš ti nekaj drugo za prevodit trenutno. Wink

Dok njih dve to sve zgotove, proći će još o-ho-ho vremena Smile
[Vrh] Go down
Ace Rimmer
Rookie
Rookie
Ace Rimmer


Posts : 20
Join date : 21.09.2010

Portal...da ili ne!? Empty
PostajNaslov: Re: Portal...da ili ne!?   Portal...da ili ne!? Emptyčet ruj 23, 2010 9:49 am

Mislim da ce vam to bit previse posla, a ionako vec ima stranica na kojima se moze saznati o svim kosarkaskim zbivanjima... vec su mi u bookmarksima, navikao se na njih tako da mi malo surfanja uopce nije problem, dapace Very Happy

[Vrh] Go down
Kenjobi
Rookie
Rookie
Kenjobi


Posts : 6
Join date : 12.09.2010

Portal...da ili ne!? Empty
PostajNaslov: Re: Portal...da ili ne!?   Portal...da ili ne!? Emptyčet ruj 23, 2010 11:50 am

Portal je izvrsna ideja, no i puuuno posla, no ako se Vama entuzijastima da tako što, samo naprijed.
Samo prije nego krenete daj prvo riješite SEO za ovu stranicu. Ako sada upišete košarka ili bilo koji pojam vezan za ovaj forum nećete ništa dobiti kao rezultat pretrage na googlu.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Portal...da ili ne!? Empty
PostajNaslov: Re: Portal...da ili ne!?   Portal...da ili ne!? Emptyčet ruj 23, 2010 12:13 pm

Kenjobi je napisao/la:

Samo prije nego krenete daj prvo riješite SEO za ovu stranicu. Ako sada upišete košarka ili bilo koji pojam vezan za ovaj forum nećete ništa dobiti kao rezultat pretrage na googlu.

Koliko sam upoznat admin će uskoro srediti domenu....pa će nas se onda moći i vidjeti na googleu.....iako i ovako nas se uspio skupiti lijepi broj....u 10 dana blizu 200 registriranih čalnova...i po slobodnoj procjeni još 3 puta toliko onih koji se još nisu registrirali,ali prate forum.....
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Portal...da ili ne!? Empty
PostajNaslov: Re: Portal...da ili ne!?   Portal...da ili ne!? Emptyčet ruj 23, 2010 7:57 pm

Site ce se zvati?

neo-basket.hr? (Neovisna kosarka)

Neovisna kosarka.tv?

Jebem-vam-majku-svima-u-hks.com?

ili

volim-basket.org?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Portal...da ili ne!? Empty
PostajNaslov: Re: Portal...da ili ne!?   Portal...da ili ne!? Empty

[Vrh] Go down
 
Portal...da ili ne!?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ostalo :: Kritike,pohvale,prijedlozi :: Glasanja-
Forum(o)Bir: