Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dobrodošlica

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Dobrodošlica Empty
PostajNaslov: Dobrodošlica   Dobrodošlica Emptyned ruj 12, 2010 2:52 pm

Pozdrav svima koji su se već učlanili...naravno i onima koji to tek trebaju napraviti.....evo došlo doba da se prihvatim modelarstva...ne avio već onog košarkaškog.....za početak se zahvaljujem adminu koji se potrudio osmisliti izgled ovog foruma ....naravno da će se neke stvari u hodu mijenjati...za početak je ipak najbitnije da smo počeli s radom....u svakom slučaju javite nam svoje ideje,mišljenje,kritike vezano za forum....a mi ćemo se truditi da forum svakim danom bude sve bolji.....da,imamo namjeru što češće nagrađivati forumaše....da li će to biti putem nagradne igre ili nećeg drugog tek ćemo vidjeti...ali možete se nadati poklonima u vidu ulaznica za velike koncerte u Zagrebu (Gunsi,Lady Gaga...)....kao i ulaznicama za košarkaške utakmice Zagreba,Cibone,Cedevite,ŽKK Lupapromotion NZ (doveli 2 Amerikanke)....naravno biti će i drugih nagrada.....

Pozdrav svima!

[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Dobrodošlica Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošlica   Dobrodošlica Emptyned ruj 12, 2010 7:28 pm

Vidim da dosta forumaša meni zahvaljuje pokretanje ovog foruma....svima njima,a i ostalima koji će se nadam se priključiti porucujem da je za ovaj forum zaslužan admin....on je sve osmislio (uz male sugestije sa strane)...a moja jedina "zasluga" je kaj sam pristao biti moderator i malo izanimirati ljude...naravno i pisati na istom Smile
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Dobrodošlica Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošlica   Dobrodošlica Emptyned ruj 12, 2010 9:39 pm

Ovaj topic kao što mu i samo ime kaže zamišljen je kao mjesto na kojem će admin i moderatori obaviještavati članove foruma o nekim bitnim stvarima...tako da vas u cilju što preglednijeg foruma molim da tako i bude....siguran sam da za vaše postove svakojake vrste i tematike ima mjesta na drugim topicima....

Hvala!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Dobrodošlica Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošlica   Dobrodošlica Emptypon ruj 13, 2010 9:09 am

Faul u napadu je napisao/la:
Vidim da dosta forumaša meni zahvaljuje pokretanje ovog foruma....svima njima,a i ostalima koji će se nadam se priključiti porucujem da je za ovaj forum zaslužan admin....on je sve osmislio (uz male sugestije sa strane)...a moja jedina "zasluga" je kaj sam pristao biti moderator i malo izanimirati ljude...naravno i pisati na istom Smile


Hvala ti Faule al da nije tebe bilo ovog foruma nebi bilo,tako da ima tu punnnoooooooooo tvojih zasluga.

Sto rec, radim na tome da dobijemo domenu i da se malo ogradimo od reklama i nekih ostalih problema.
O detaljima uskoro
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Dobrodošlica Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošlica   Dobrodošlica Emptypon ruj 13, 2010 10:53 am

Evo,prošla su 24 sata od kad je proradio novi forum....za početak ja zadovoljan.....registrirala su se 64 člana....i napisano je 215 postova.....u isto vrijeme na jednom drugom forumu mislim da sve skupa nije napisano 20-30-tak postova.....da se razumijemo,nije nam namjera da se s bilo kim nadmecemo u broju članova i postova....ja bi recimo bio zadovoljan da na forumu bude 100-tinjak stalnih i aktivnih članova.....naprosto želimo na ovom forumu okupiti forumaše koji će napisati što misle o našoj košarci (bilo to dobro ili loše),a da pri tome ne moraju "strahovati" da se to nekome neće svidjeti.....sigurno će biti još promjena u hodu.....a nadam se da će admin što prije riješiti stvari vezane za domenu.....
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Dobrodošlica Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošlica   Dobrodošlica Emptyuto ruj 14, 2010 10:39 pm

Evo i treći dan smo zajedno na NAŠEM forumu....mislim da je manje-više sve ok.....neke tehničke probleme admin će riješavati u hodu.....odaziv (i što se tiče učlanjenja i što se tiče broja napisanih postova) je i više nego dobar...za mene očekivan....siguran sam da će nam se s vremenom priključiti još forumaša....ako ne milom,a onda silom Laughing .....zezam se naravno...svatko ima pravo izabrati mjesto,tj.mjesta na kojima će nešto pisati ili govoriti....

Čak i ako kojim slučajem ovaj forum nestane preko noći (toplo se nadam da neće) bit ću ponosan na dane provedene na njemu....ovaj forum je ipak puno više od običnog foruma Wink ....

Laku noć svima Sleep ......
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Dobrodošlica Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošlica   Dobrodošlica Emptypet ruj 17, 2010 7:18 am

Faul u napadu je napisao/la:
basket88 je napisao/la:

Bravo za pozive ( vidi se sta je stara garda ), ali molim te treba odmah svima ( i nama i njima ) dati do znanja da je ovo iskljucivo kosarkaski forum i da smo ovdje prvenstveno zbog kosarke ( i zajebancije naravno ). Znaci bez ikakvih medjunacionalnih netrepeljivosti i vrijedjanja ( sitne provokacije i podbadanja svakako, ali da se ticu kosarke).

To se podrazumijeva.....ne moramo imati ista mišljenja (to je čak poželjno zbog kvalitetne rasprave),možemo se zezati sa svime i svacime....ali ovo što si spomenuo naravno da ne dolazi u obzir.....pa ako sam ja mogao na njihovom forumu pisati normalno....isto to očekujem od njih....zapravo od svih onih koji nam se priključe.....

Uostalom za nesto se i mora bannat na ovom forumu Dobrodošlica Icon_albino Dobrodošlica Icon_albino Dobrodošlica Icon_albino
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Dobrodošlica Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošlica   Dobrodošlica Emptyned ruj 19, 2010 8:04 am

Danas negdje oko podneva biti će tjedan dana koliko smo aktivni....u to ime prije ručka popijte čašicu kakve žestice ili vina,konzervu pive i nazdravite sami sebi i našem forumu cheers .....

Admin i ja kao pokretači ovog foruma i više smo nego zadovoljni početkom....iako se kaže da je svaki početak težak nama je sve bilo lako i čista uživancija....admin pokušava riješavati sve probleme za koje nam dojavite da vas muče....osobno mislim da do sada nije bilo prevelikih problema....koliko čujem otklonjeni su i neki manji problemi koji su se pojavljivali prilikom registracije....a siguran sam da će se i neke druge stvari riješiti u hodu....evo,jučer smo vam ponudili da izaberete kakav banner želite na naslovnici....za sada je u vodstvu stari....a dodijelili smo i prvu nagradu u vidu ulaznica za koncert Guns n' Roses....bit će toga još....

Već sam jednom rekao da nam nije namjera natjecati se s drugim forumima po pitanju broja članova ili napisanih postova.....ali ne mogu,a ne iskomentirati kako je na našem forumu u prvih 7 dana u prosijeku pisano 300 postova dnevno (tokom dana sigurno ćemo doći do 2100 ukupno napisanih postova)...s druge strane na jednom drugom forumu tokom jučerašnjeg dana napisana su 24 posta (od toga nekoliko s promiđbenim porukama naših članova)....a tako je svaki dan od kada smo se svi mi "odmetnuli" od tamo....vezano za daljnu promiđbu našeg foruma....iskoristite op na bivšem forumu i dojavite link novog foruma svakome koga znate (onako kako sam ja vama slao "pozivnicu")....ili smislite neki drugi način da one koji vole košarku obavijestite o tome....

Pozdrav svima!
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Dobrodošlica Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošlica   Dobrodošlica Emptypet ruj 24, 2010 8:46 am

Dragi naši forumaši Smile .....evo iza nas je 10-tak dana od pokretanja NAŠEG foruma....nadam se da ste se svi manje-više navikli na izgled foruma i da je sve manje problema koji vas muče....inače NAVIKA je zahebana stvar...meni se još uvijek zna dogoditi da ujutro kad dođem na posao prvo kliknem na bivši forum Embarassed (tko prizna pola mu se prašta)....ali se onda još brže vratim tamo gdje mi je mjesto (iako,naravno da svatko od vas može pisati i na drugim forumima...to nitko neće uzeti za zlo)....sve skupa admin i ja jako smo zadovoljni s radom foruma ovih prvih dana....puno se (pa i dobro) piše.....s tim da sezona još nije ni počela....kao što vidite admin neke stvari mijenja u hodu....sve vaše prijedloge pokušavamo realizirati....a kritike nam koriste da dodatno poboljšamo forum....slobodno nas i dalje gađajte jednim i drugim....

Danas smo posebno sretni....što smo uz pomoč Lupepromotion omogučili jednom našem članu (i njegovoj djevojci) da prisustvuje velikom koncertu u Areni....to je tako kada voditelji foruma više vole davati nego primati...ne mislim na batine Smile .....nadam se da će Offenseu i njegovoj pratnji današnji boravak u Zagrebu i na koncertu u Areni ostati u lijepoj uspomeni.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dobrodošlica Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošlica   Dobrodošlica Empty

[Vrh] Go down
 
Dobrodošlica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ostalo :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: