Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 KK Šanac

Go down 
+3
znatizelja
haklerčić
arco baleno
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
arco baleno
Rookie
Rookie



Posts : 16
Join date : 12.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: KK Šanac   KK Šanac Emptyned ruj 19, 2010 4:19 pm

Danas je Šanac odigrao prvu trening utakmicu ove sezone .
Šanac : Rudeš 88 : 75 ( 26 : 15 , 15 : 19 , 22 : 17 , 20 : 14 )

Šanac - Panjević , Lipak 2 , Peris 14 , Conjar 1 , Razumić 39 , Gudelj 20 , Starčević 8 , Đukić 4 , Novosel .

Rudeš - Rački , Galić 18 , Brozović 2 , Devčić 2 , Kiš , Katura 21 , Mihaljević 2 , Matić , Štefanac 11 , Pezelj 1 , Pavković 2 , Grabarić 8 , Jelaska 8 .

Kod Šanca standarno dobri Razumić 39,7 sk ,2 as. , Starčević 8 , 2sk , 7 as , Gudelj se dobro uklopio sa 20 , 2 sk , 2 as .
Odlično su se snašli kadeti Panjević i Lipak . Peris i Đukić polako ulaze u formu . Novosel nije igrao - povreda .
Rudeš dosta nervozan (suci , međusobne svađe ) , Katura dobar i def. i off . , Galić precizan i toeto.
[Vrh] Go down
haklerčić
Rookie
Rookie



Posts : 25
Join date : 14.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptyned ruj 19, 2010 4:40 pm

arco baleno je napisao/la:
Danas je Šanac odigrao prvu trening utakmicu ove sezone .
Šanac : Rudeš 88 : 75 ( 26 : 15 , 15 : 19 , 22 : 17 , 20 : 14 )

Šanac - Panjević , Lipak 2 , Peris 14 , Conjar 1 , Razumić 39 , Gudelj 20 , Starčević 8 , Đukić 4 , Novosel .

Rudeš - Rački , Galić 18 , Brozović 2 , Devčić 2 , Kiš , Katura 21 , Mihaljević 2 , Matić , Štefanac 11 , Pezelj 1 , Pavković 2 , Grabarić 8 , Jelaska 8 .

Kod Šanca standarno dobri Razumić 39,7 sk ,2 as. , Starčević 8 , 2sk , 7 as , Gudelj se dobro uklopio sa 20 , 2 sk , 2 as .
Odlično su se snašli kadeti Panjević i Lipak . Peris i Đukić polako ulaze u formu . Novosel nije igrao - povreda .
Rudeš dosta nervozan (suci , međusobne svađe ) , Katura dobar i def. i off . , Galić precizan i toeto.
Rudeš, vidim vraćen iskusni Jelaska, Katura, Štefanac... Za Razumića sam najavio da će definitivno ove sezone eksplodirat, ne znam u kakvom je statusu Cinac u Zaboku, šteta što taj dečko nije ostao ovu sezonu u Šancu. Doživio bi afirmaciju, i definitivno bi mu više koristilo igrati uz Starčevića nego tamo grijati klupu uz još niz neafirmiranih igrača iz A2. I na kraju uz izvješće, šteta što više ne vidim prezimena Szilvasy i posebice Spudić, ima li šanse da Spuda prolongira svoju odluku još 365 dana? I što je s malim Ratkajem?
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie
znatizelja


Posts : 75
Join date : 12.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptyned ruj 19, 2010 5:38 pm

Ako će ova dva kadeta pokrivati poziciju juniora, bit će to pretanko...
[Vrh] Go down
rudy5
Rookie
Rookie



Posts : 3
Join date : 20.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptypon ruj 20, 2010 10:35 am

haklerčić je napisao/la:
arco baleno je napisao/la:
Danas je Šanac odigrao prvu trening utakmicu ove sezone .
Šanac : Rudeš 88 : 75 ( 26 : 15 , 15 : 19 , 22 : 17 , 20 : 14 )

Šanac - Panjević , Lipak 2 , Peris 14 , Conjar 1 , Razumić 39 , Gudelj 20 , Starčević 8 , Đukić 4 , Novosel .

Rudeš - Rački , Galić 18 , Brozović 2 , Devčić 2 , Kiš , Katura 21 , Mihaljević 2 , Matić , Štefanac 11 , Pezelj 1 , Pavković 2 , Grabarić 8 , Jelaska 8 .

Kod Šanca standarno dobri Razumić 39,7 sk ,2 as. , Starčević 8 , 2sk , 7 as , Gudelj se dobro uklopio sa 20 , 2 sk , 2 as .
Odlično su se snašli kadeti Panjević i Lipak . Peris i Đukić polako ulaze u formu . Novosel nije igrao - povreda .
Rudeš dosta nervozan (suci , međusobne svađe ) , Katura dobar i def. i off . , Galić precizan i toeto.
Rudeš, vidim vraćen iskusni Jelaska, Katura, Štefanac... Za Razumića sam najavio da će definitivno ove sezone eksplodirat, ne znam u kakvom je statusu Cinac u Zaboku, šteta što taj dečko nije ostao ovu sezonu u Šancu. Doživio bi afirmaciju, i definitivno bi mu više koristilo igrati uz Starčevića nego tamo grijati klupu uz još niz neafirmiranih igrača iz A2. I na kraju uz izvješće, šteta što više ne vidim prezimena Szilvasy i posebice Spudić, ima li šanse da Spuda prolongira svoju odluku još 365 dana? I što je s malim Ratkajem?
Ratkaj, koliko ja znam je još u Žoroni, čuo sam da će oni zajedno sa Jaskom igrati B ligu.
[Vrh] Go down
arco baleno
Rookie
Rookie



Posts : 16
Join date : 12.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptyčet ruj 23, 2010 3:16 pm

Ikolo
Gorica : Šanac - Jenki vs Bašo
[Vrh] Go down
bonus4
Rookie
Rookie



Posts : 8
Join date : 20.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptyčet ruj 23, 2010 3:55 pm

Mislim da je Karlovac ove godine sa ona dva fizikalca nedodirljiv....uz naravno iskusne starcevica,silvasija,perisa!!!! No
[Vrh] Go down
haklerčić
Rookie
Rookie



Posts : 25
Join date : 14.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptyčet ruj 23, 2010 4:20 pm

bonus4 je napisao/la:
Mislim da je Karlovac ove godine sa ona dva fizikalca nedodirljiv....uz naravno iskusne starcevica,silvasija,perisa!!!! No
Pretpostavljam pod fizikalce Razumić, Cinac? Cinac je trenutno na probi u KK Zabok, mislim da mu je ipak bolje ostati ovu sezonu u Šancu i profilirati se kao itekako kvalitetan igrač, nego sjediti na klupi nikad slabijeg Zaboka.
Što se Szilvasya tiče, koliko je meni poznato, on i Spudić su izrazili želju za oproštajem od aktivnog igranja, možda ipak prerano.
Složio bih se sa znatiželjom, da su dva kadeta iako kvalitetna malo pretanki, i unatoč svemu Šanac će ako ne na vrhu onda biti pri vrhu.
Meni su prvi favoriti Mladostaši ipak 2 treninga dnevno, plus niz potencijala dobar temelj, da se iskusnije ekipe nadtrče, nadskaču,.....
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptyčet ruj 23, 2010 4:41 pm

arco baleno je napisao/la:
Ikolo
Gorica : Šanac - Jenki vs Bašo

Tipujem na mom kuma KK Šanac Icon_wink .....
[Vrh] Go down
arco baleno
Rookie
Rookie



Posts : 16
Join date : 12.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptyčet ruj 23, 2010 9:41 pm

Faul u napadu je napisao/la:
arco baleno je napisao/la:
Ikolo
Gorica : Šanac - Jenki vs Bašo

Tipujem na mom kuma KK Šanac Icon_wink .....

Jel se smiju stavljati adult smajlići ? Embarassed Kum kumu ....

Cinac je definitivno kod Čike v kleti na crnjaku .
Silver se definitivno odlučio za obiteljski život .., Spuda se bori sa viškom kila ,Novosel ima 210 cm -toliko o njemu-
Coach B lud je od sreće što će mu playevi zajedno imati 33 god i zabava počinje bounce
[Vrh] Go down
bonus4
Rookie
Rookie



Posts : 8
Join date : 20.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptyčet ruj 23, 2010 11:24 pm

Da na razumica i cinca sam mislio,bio sam siguran da takvi fizikalci su nebranjivi ove sezone,kad ono RASPAD dueta...Cekaj pa sta nije taj cinac domaci igrac???Koliko sam upucen u kk sanac domaci igraci tamo zavrsavaju karijere! cheers
[Vrh] Go down
arco baleno
Rookie
Rookie



Posts : 16
Join date : 12.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptypet ruj 24, 2010 6:59 am

bonus4 je napisao/la:
Da na razumica i cinca sam mislio,bio sam siguran da takvi fizikalci su nebranjivi ove sezone,kad ono RASPAD dueta...Cekaj pa sta nije taj cinac domaci igrac???Koliko sam upucen u kk sanac domaci igraci tamo zavrsavaju karijere! cheers

Je Cinac je domaći , ali ima strahovitu ambiciju i nema strpljenja . Kao što haklerčić kaže još jedna sezona sazrijevanja sa Starčevićem dala bi mu puno bolje šanse za daljnju karijeru .
Nosonju Razumiča će zaista teško biti zaustaviti ove godine bar po onome što sam vidio protiv Rudeša , ako Rudeš može biti neko mjerilo .

I Car Marko je prošao kadetski i juniorski i seniorski staž u Šancu . bounce
[Vrh] Go down
bonus4
Rookie
Rookie



Posts : 8
Join date : 20.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptypet ruj 24, 2010 2:31 pm

Bas sam se malo raspitao za maloga...Pa ne izgleda bas ko da mu je suđena klupa u zagorju,vidim i on je ove sezone stavio rudesu neke koseve:


Prošlog tjedna Zabok je odigrao i dvije prijateljske utakmice. Prvo je u Bedekovčini deklasirao A 2 ligaša Rudeš (95:32), a zatim je s 15 koševa prednosti bio bolji od Mladosti. Koliko je Zabok ozbiljno shvatio utakmicu protiv Rudeša govori i činjenica da je u drugom poluvremenu primio samo 12 koševa. Kraljević je postigao 25 koševa i pokazao da je veliko pojačanje, po 14 su koševa postignuli Cinac, Peklarić i Krapić, Begonja je na oproštaju uknjižio osam, a vrlo je dobar bio i Pešut koji je postigao sedam koševa.


Ako je toliko ambiciozan i ima toliku zelju pokazati se,a vjerujem i mogucnosti,neka mu je sretno!!
Najbitnije mu je da dobiva dovoljno prostora za napredak!!!Samo neznam kako ga je šanac tako olako prepustio zaboku ako se ove sezone toliko racunalo na njega i "nosonju"!! geek
[Vrh] Go down
haklerčić
Rookie
Rookie



Posts : 25
Join date : 14.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptypet ruj 24, 2010 2:58 pm

bonus4 je napisao/la:
Bas sam se malo raspitao za maloga...Pa ne izgleda bas ko da mu je suđena klupa u zagorju,vidim i on je ove sezone stavio rudesu neke koseve:


Prošlog tjedna Zabok je odigrao i dvije prijateljske utakmice. Prvo je u Bedekovčini deklasirao A 2 ligaša Rudeš (95:32), a zatim je s 15 koševa prednosti bio bolji od Mladosti. Koliko je Zabok ozbiljno shvatio utakmicu protiv Rudeša govori i činjenica da je u drugom poluvremenu primio samo 12 koševa. Kraljević je postigao 25 koševa i pokazao da je veliko pojačanje, po 14 su koševa postignuli Cinac, Peklarić i Krapić, Begonja je na oproštaju uknjižio osam, a vrlo je dobar bio i Pešut koji je postigao sedam koševa.


Ako je toliko ambiciozan i ima toliku zelju pokazati se,a vjerujem i mogucnosti,neka mu je sretno!!
Najbitnije mu je da dobiva dovoljno prostora za napredak!!!Samo neznam kako ga je šanac tako olako prepustio zaboku ako se ove sezone toliko racunalo na njega i "nosonju"!! geek
Eto, zavisi kako se gleda hoće li ili ne grijati klupu. Pošto je potpisao Mileković, Miketa tu su starosjedioci Lež i Peklarić, bojim se da neće imati minutažu, pitanje je da li će uopće ili je potpisao. Svakako mislim da mu je bolje još ovu sezonu odigrati u Šancu.
[Vrh] Go down
arco baleno
Rookie
Rookie



Posts : 16
Join date : 12.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptypet ruj 24, 2010 3:41 pm

haklerčić je napisao/la:
bonus4 je napisao/la:
Bas sam se malo raspitao za maloga...Pa ne izgleda bas ko da mu je suđena klupa u zagorju,vidim i on je ove sezone stavio rudesu neke koseve:


Prošlog tjedna Zabok je odigrao i dvije prijateljske utakmice. Prvo je u Bedekovčini deklasirao A 2 ligaša Rudeš (95:32), a zatim je s 15 koševa prednosti bio bolji od Mladosti. Koliko je Zabok ozbiljno shvatio utakmicu protiv Rudeša govori i činjenica da je u drugom poluvremenu primio samo 12 koševa. Kraljević je postigao 25 koševa i pokazao da je veliko pojačanje, po 14 su koševa postignuli Cinac, Peklarić i Krapić, Begonja je na oproštaju uknjižio osam, a vrlo je dobar bio i Pešut koji je postigao sedam koševa.


Ako je toliko ambiciozan i ima toliku zelju pokazati se,a vjerujem i mogucnosti,neka mu je sretno!!
Najbitnije mu je da dobiva dovoljno prostora za napredak!!!Samo neznam kako ga je šanac tako olako prepustio zaboku ako se ove sezone toliko racunalo na njega i "nosonju"!! geek
Eto, zavisi kako se gleda hoće li ili ne grijati klupu. Pošto je potpisao Mileković, Miketa tu su starosjedioci Lež i Peklarić, bojim se da neće imati minutažu, pitanje je da li će uopće ili je potpisao. Svakako mislim da mu je bolje još ovu sezonu odigrati u Šancu.

Šanac je uvjek bio fer prema igračima . Cinac je imao još godinu dana važeći ugovor , ali što će ti nezadovoljan igrač .
Zajebat ga da ne igra nigdje i da potone nema smisla , uvjek se može vratiti .. bounce
Ima u Karlovcu igrača i mlađih , a možda i boljih .

[Vrh] Go down
arco baleno
Rookie
Rookie



Posts : 16
Join date : 12.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptypet ruj 24, 2010 9:25 pm

Jučer Samobor : Šanac - desetak za Samobor
[Vrh] Go down
haklerčić
Rookie
Rookie



Posts : 25
Join date : 14.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptysub ruj 25, 2010 9:43 am

arco baleno je napisao/la:
Jučer Samobor : Šanac - desetak za Samobor
70 - 61 za Samobor, pojačan Bekavcem, za Šanac koji je doputovao sa 6-7 igrača igrao i Češković.
[Vrh] Go down
bonus4
Rookie
Rookie



Posts : 8
Join date : 20.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptysub ruj 25, 2010 4:59 pm

70-61
SAMOBOR: Begić, Bekavac 5, Gionechetti 9, Šilobod 3, Hrvoj 13, Cindrić 10, Matić 3, Nakić 5, Gašparac 10, Vlaić 7, Levanić 5. Trener: Milan Ličina.
ŠANAC: Češković 4, Conjar 5, Razumić 11, Gudelj 14, Starčević 2, Đukić 11, Novosel 14. Trener: Bašović B.

Bas i nije bekavac bio presudna licnost....niti je sanac bio sa 6 igraca affraid
i zasto ceskovic samo 4???ako si informiran haklercicu????
[Vrh] Go down
haklerčić
Rookie
Rookie



Posts : 25
Join date : 14.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptysub ruj 25, 2010 5:11 pm

bonus4 je napisao/la:
70-61
SAMOBOR: Begić, Bekavac 5, Gionechetti 9, Šilobod 3, Hrvoj 13, Cindrić 10, Matić 3, Nakić 5, Gašparac 10, Vlaić 7, Levanić 5. Trener: Milan Ličina.
ŠANAC: Češković 4, Conjar 5, Razumić 11, Gudelj 14, Starčević 2, Đukić 11, Novosel 14. Trener: Bašović B.

Bas i nije bekavac bio presudna licnost....niti je sanac bio sa 6 igraca affraid
i zasto ceskovic samo 4???ako si informiran haklercicu????
Pročitaj moj post, napisah 6-7, ti si postao zapisnik i 7 igrača. A Bekavac će definitivno biti pojačanje, vidim da je i Mati ć došao, Guzobad u Zrinjevcu pitam se tko će uopće igrati za Kaptol? Zašto Češko samo 4 ili Starčević 2, ne znam nisam gledao nego sam dobio info mobom.
U ovoj ligi Češković može zabiti i asistirati koliko želi, zašto 2 možda da pitamo njega ili Bašovića?
[Vrh] Go down
bonus4
Rookie
Rookie



Posts : 8
Join date : 20.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptysub ruj 25, 2010 8:41 pm

6 7 i češković si napisao No
[Vrh] Go down
haklerčić
Rookie
Rookie



Posts : 25
Join date : 14.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptysub ruj 25, 2010 8:45 pm

bonus4 je napisao/la:
6 7 i češković si napisao No
Da i? U čemu je problem? Igrali su sa 7 ok? Nego mislio sam da će stići odgovor na tvoje retoričko pitanje, zbog čega je Češković upisao 4 poena, i onaj odgovor oko -Bekavca?
[Vrh] Go down
bonus4
Rookie
Rookie



Posts : 8
Join date : 20.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptysub ruj 25, 2010 9:10 pm

Starcevic 2 nista cudno jel gubi motiv vrlo lako,a ceskovic je mozda odigrao par minuta u nekoj rotaciji,jel samoboru bi on stavio 30 u poluvremenu....
a bekavac se tek mora pokazati...
[Vrh] Go down
arco baleno
Rookie
Rookie



Posts : 16
Join date : 12.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptysub ruj 25, 2010 9:14 pm

Cinac izgleda dobio nogu od Čike ?
[Vrh] Go down
haklerčić
Rookie
Rookie



Posts : 25
Join date : 14.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptysub ruj 25, 2010 9:29 pm

bonus4 je napisao/la:
Starcevic 2 nista cudno jel gubi motiv vrlo lako,a ceskovic je mozda odigrao par minuta u nekoj rotaciji,jel samoboru bi on stavio 30 u poluvremenu....
a bekavac se tek mora pokazati...
Kao što sam i napisao, Češković u A2 ligi može zabiti svakom koliko želi. Uopće, teško ga je i staviti u okvire A2 lige, ali to je pripremna tekma, Šanac došao sa tih 7 igrača, a Samobor htio - ne htio priznati se pojačao i u liku Bekavca i Matića, klupa im je bila kratka.
Čitam info za Cinca, to sam neki dan i pretpostavio Zabok je potpisao Milekovića, Miketu kao zaštićenog igrača i tu su još Lež i Peklarić koji imaju koliko toliko veze sa Zabokom. Cinac nek se vrati u Karlovac, odigra sezonu uz igrače koji će mu sigurno pomognuti u sazrijevanju i sljedeće godine ili preko Šanca igra 1.ligu, ili kao bolji igrač ode i u takav Zabok, ako mu je A1 prioritet.
[Vrh] Go down
bonus4
Rookie
Rookie



Posts : 8
Join date : 20.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptysub ruj 25, 2010 9:46 pm

A bas sam mu pozelio srecu....Par juniora,par domacih i kraj price ocito...
Mozda je trebao godinu prije pokusati bounce
Sad ce morati uvesti sanac u prvu ligu s kolegom razumicem,sto mr.B-a nece bas razveseliti Basketball
[Vrh] Go down
haklerčić
Rookie
Rookie



Posts : 25
Join date : 14.09.2010

KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Emptysub ruj 25, 2010 9:50 pm

bonus4 je napisao/la:
A bas sam mu pozelio srecu....Par juniora,par domacih i kraj price ocito...
Mozda je trebao godinu prije pokusati bounce
Sad ce morati uvesti sanac u prvu ligu s kolegom razumicem,sto mr.B-a nece bas razveseliti Basketball
A po tebi što bi mr.B-a razveselilo?
[Vrh] Go down
Sponsored content





KK Šanac Empty
PostajNaslov: Re: KK Šanac   KK Šanac Empty

[Vrh] Go down
 
KK Šanac
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: A2 hrvatska košarkaška liga :: A2 - Centar-
Forum(o)Bir: