Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Problemi kod registracije

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Problemi kod registracije Empty
PostajNaslov: Problemi kod registracije   Problemi kod registracije Emptysub ruj 18, 2010 1:18 pm

Javili su mi se neki forumaši koji iz nekog razloga imaju problema oko registracije na forum....dok se admin ne javi na forum sa uputstvima kako izvesti registraciju....vi koji imate takve probleme javite mi se op na forum Kosarka.hr Wink .....hebiga,još uvijek koristim taj forum....za promiđbene poruke i još neke stvarčice.....
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Problemi kod registracije Empty
PostajNaslov: Re: Problemi kod registracije   Problemi kod registracije Emptysub ruj 18, 2010 1:25 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Javili su mi se neki forumaši koji iz nekog razloga imaju problema oko registracije na forum....dok se admin ne javi na forum sa uputstvima kako izvesti registraciju....vi koji imate takve probleme javite mi se op na forum Kosarka.hr Wink .....hebiga,još uvijek koristim taj forum....za promiđbene poruke i još neke stvarčice.....
ja sam se registrirao kao "GradKošarke" i nisamm mogao ući na forum, problem je bio što mi se account tek sutra aktivirao, u međuvremenu sam napravio drugi koji je bio odmah aktiviran.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Problemi kod registracije Empty
PostajNaslov: Re: Problemi kod registracije   Problemi kod registracije Emptysub ruj 18, 2010 9:56 pm

MarkoCar je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
Javili su mi se neki forumaši koji iz nekog razloga imaju problema oko registracije na forum....dok se admin ne javi na forum sa uputstvima kako izvesti registraciju....vi koji imate takve probleme javite mi se op na forum Kosarka.hr Wink .....hebiga,još uvijek koristim taj forum....za promiđbene poruke i još neke stvarčice.....
ja sam se registrirao kao "GradKošarke" i nisamm mogao ući na forum, problem je bio što mi se account tek sutra aktivirao, u međuvremenu sam napravio drugi koji je bio odmah aktiviran.


Sve je rijeseno,vise nitko nece imati problema s tim,tko je napravio 2 accounta i zeli jedan od njih izbrisati nek mi se javi na OP ovdje
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
Sponsored content





Problemi kod registracije Empty
PostajNaslov: Re: Problemi kod registracije   Problemi kod registracije Empty

[Vrh] Go down
 
Problemi kod registracije
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ostalo :: Kritike,pohvale,prijedlozi :: Problemi-
Forum(o)Bir: