Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES

Go down 
+5
MarkoCar
helikopter
thesnare
KK Sesvete fan
Faul u napadu
9 posters
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Empty
PostajNaslov: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Emptysub ruj 18, 2010 1:02 pm

KONCERT GUNSA JE 24.rujna U ARENI...DA PUNO NE FILOZOFIRAMO DOK NE OSMISLIMO KRITERIJE ZA DODJELJIVANJE BUDUĆIH NAGRADA....FORUMAŠ KOJI MI SE PRVI JAVI OP....SA ŽELJOM DA IDE NA KONCERT....DOBIT ĆE 2 ULAZNICE Very Happy ......

http://www.lupapromotion.hr/
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Empty
PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Emptysub ruj 18, 2010 2:38 pm

Offense se javio u 13,35 h......a Basketboy sa javljanjem u 14,26 je prva rezerva......


2 karte za koncert Gunsa dobiva Offense .....molim da me kontaktira na op..... Very Happy


Čestitamo prvom dobitniku nagrade na NKF cheers
[Vrh] Go down
KK Sesvete fan
Rookie
Rookie
KK Sesvete fan


Posts : 23
Join date : 12.09.2010
Location : Grad Sesvete

NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Empty
PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Emptysub ruj 18, 2010 3:33 pm

Priključujem se čestitkama, uživaj.
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie
thesnare


Posts : 110
Join date : 12.09.2010

NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Empty
PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Emptysub ruj 18, 2010 4:03 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Offense se javio u 13,35 h......a Basketboy sa javljanjem u 14,26 je prva rezerva......


2 karte za koncert Gunsa dobiva Offense .....molim da me kontaktira na op..... Very Happy


Čestitamo prvom dobitniku nagrade na NKF cheers

cheers čestitam...dobru zabavu Cool
[Vrh] Go down
helikopter
Rookie
Rookie



Posts : 18
Join date : 13.09.2010

NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Empty
PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Emptysub ruj 18, 2010 4:58 pm

Pohvale za sjajnu nagradu..moram reć da sam iznenađen
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Empty
PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Emptysub ruj 18, 2010 5:26 pm

Kad će karte za Gagu cheers
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Empty
PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Emptysub ruj 18, 2010 6:16 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Offense se javio u 13,35 h......a Basketboy sa javljanjem u 14,26 je prva rezerva......


2 karte za koncert Gunsa dobiva Offense .....molim da me kontaktira na op..... Very Happy


Čestitamo prvom dobitniku nagrade na NKF cheers

Ajde Offense sad nemoj biti cicija pljuni Mažuranića za trošak dostave...( piva u redakciju)
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Empty
PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Emptysub ruj 18, 2010 6:38 pm

MarkoCar je napisao/la:
Kad će karte za Gagu cheers

Samo što nisu Smile .....

E do LG ćemo imati vremena razmisliti kako organizirati nagradnu igru....Lady zaslužuje da se malo više namučite Wink .....
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Empty
PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Emptysub ruj 18, 2010 7:35 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Offense se javio u 13,35 h......a Basketboy sa javljanjem u 14,26 je prva rezerva......


2 karte za koncert Gunsa dobiva Offense .....molim da me kontaktira na op..... Very Happy


Čestitamo prvom dobitniku nagrade na NKF cheers

Cestitke NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Icon_cheers NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Icon_cheers NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Icon_cheers
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
dwade03
Rookie
Rookie
dwade03


Posts : 27
Join date : 13.09.2010
Location : none of your bussines

NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Empty
PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Emptyned ruj 19, 2010 10:33 pm

Faule, svaka čast na ovome........ovakvim pristupom ovaj forum bi mogao postati globalna šema!!!
[Vrh] Go down
kikiriki
Rookie
Rookie
kikiriki


Posts : 8
Join date : 13.09.2010

NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Empty
PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Emptysri ruj 22, 2010 11:46 am

Faule, pošto si najavio da će nagradna igra za karte za koncert Lady Gage biti nešto teža, imam dobar prijedlog...
Karte dobije onaj koji prvi pogodi što piše na displayu mobitela drage nam Larisse Rolling Eyes

[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie
thesnare


Posts : 110
Join date : 12.09.2010

NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Empty
PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Emptysri ruj 22, 2010 12:13 pm

kikiriki je napisao/la:
Faule, pošto si najavio da će nagradna igra za karte za koncert Lady Gage biti nešto teža, imam dobar prijedlog...
Karte dobije onaj koji prvi pogodi što piše na displayu mobitela drage nam Larisse Rolling Eyes


..nema se tu što pogađati...zna se što piše :

Riquelme amor ... que para lograr la meta en el juego, tu mano puede a través de mi pecho, donde está ahora de telefonía móvil

lol!
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Empty
PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Emptysri ruj 22, 2010 2:47 pm

kikiriki je napisao/la:
Faule, pošto si najavio da će nagradna igra za karte za koncert Lady Gage biti nešto teža, imam dobar prijedlog...
Karte dobije onaj koji prvi pogodi što piše na displayu mobitela drage nam Larisse Rolling Eyes


Ne znam kako ćemo do glavne nagrade...ali znam da Pistons 1900, Perfect i Kikiriki imaju uvjerljivo najljepše avatare...odnosno avatarice Very Happy ....
[Vrh] Go down
Sponsored content





NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Empty
PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES Empty

[Vrh] Go down
 
NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert LADY GAGE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ostalo :: FORUM NAGRAĐUJE-
Forum(o)Bir: