Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)

Go down 
+10
Spiridon Kopicl
Faul u napadu
BodiBond
mazohist
igi-zgb
pileći klitoris
konobar
tvrdko.puter
pascalrolla
stari vuk
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
stari vuk
Rookie
Rookie
stari vuk


Posts : 39
Join date : 15.09.2010
Location : years ago

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptypet ruj 17, 2010 2:34 pm

ima polu-tema al ipak euroliga kao natjecanje s najvećim značajem u Europi zaslužuje svoju temu...evo da ja napravim mali presjek do sadasnjih ekipa i zbivanja oko Eurolige...

grupa A

Caja Laboral : doveli su odličnog Haislipa...izuzetan i napadač i skakač veliko pojačanje, Bjelica bi mogao donjet kvalitet više dečko može igrat sve od 1 do 4 iako nije do kraja potvrdio svoj talent godine idu njemu u prilog, Logan poljski-amer godina već igra izvanredno, preporođeni Huertas, Teletovic koji je uvijek dobar te bi ove sezone kad je manja konkurancija pod obručima mogao šansu dobiti i nas Barać ( pravu sansu) odlazak Splittera je ogroman gubitak ali mislim ne i ne nadoknadiv vjerujem da će se još pojačat s jednim igračem

Maccabi: što reć za njih...njihove ambicije su uvijek visoke i to nije nikakva tajna..glavna snaga će im biti Blatt...doveli su solidna pojačanja ali ipak mislim da do vrha ne mogu...al pojačat će se oni s jos nekim dobrim igračem ( možda Rasić) no ni s tim igračem ne vjerujem da mogu do naslova europskog prvaka...Pargo je tu nikad nisam previse cjenio tog igrača no moze biti solidan...Sofo bi im doma mogo biti glavna prevaga u prepunoj dvorani neznam da mu neko nece sudit faul...vraćeni su Elyahu i Burstein čisto da budu široki u rotaciji...kazem ako dovedu jos jednog pravog i klasnog igraca spremni su za najvise ako ne tesko

Partizan: najveći gubitnici u odnosu na prošlu sezonu...odlazak Vranesa,Mekkaleba,Robertsa,Rasica,Marica tesko da ce nadoknadit a odlazak Duleta nece...tanki su pod obrucima i vidi se da pomocnik nije ucio kako treba od Duleta...Dule je imo uvijek dominantne centre i to mu je garantiralo dominaciju Katic i onaj australac to nisu nikako...jedino ako Besovic bude novi Pekovic-Perovic ili Maric al sumnjam decko je premlad a Dekic nikad nece biti taj kalibar...Klobucar je solidan igrac ali samo to...prolazak skupine da nesto vise jako jako tesko al to je ipak Partizan

Prokom: nemam sta rec izgubili su dva najvaznija igraca Logana i Woodsa tesko da ce proc grupu...slabi su

Žalgiris: dobar tim...nisu nikog izgubili...doveli iskusnog Collinsa koji je vec igrao tamo...zadrzali su okosnicu od prosle sezone...vidjet cemo...imaju par igrača iskusnijhi za ovo treće mjesto...mogli bi Litavci biit jako dobri sljedece sezone

Grupa B:

( poslje podne

Embarassed )
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptypet ruj 17, 2010 5:17 pm

stari vuk je napisao/la:
ima polu-tema al ipak euroliga kao natjecanje s najvećim značajem u Europi zaslužuje svoju temu...evo da ja napravim mali presjek do sadasnjih ekipa i zbivanja oko Eurolige...

grupa A

Caja Laboral : doveli su odličnog Haislipa...izuzetan i napadač i skakač veliko pojačanje, Bjelica bi mogao donjet kvalitet više dečko može igrat sve od 1 do 4 iako nije do kraja potvrdio svoj talent godine idu njemu u prilog, Logan poljski-amer godina već igra izvanredno, preporođeni Huertas, Teletovic koji je uvijek dobar te bi ove sezone kad je manja konkurancija pod obručima mogao šansu dobiti i nas Barać ( pravu sansu) odlazak Splittera je ogroman gubitak ali mislim ne i ne nadoknadiv vjerujem da će se još pojačat s jednim igračem

Maccabi: što reć za njih...njihove ambicije su uvijek visoke i to nije nikakva tajna..glavna snaga će im biti Blatt...doveli su solidna pojačanja ali ipak mislim da do vrha ne mogu...al pojačat će se oni s jos nekim dobrim igračem ( možda Rasić) no ni s tim igračem ne vjerujem da mogu do naslova europskog prvaka...Pargo je tu nikad nisam previse cjenio tog igrača no moze biti solidan...Sofo bi im doma mogo biti glavna prevaga u prepunoj dvorani neznam da mu neko nece sudit faul...vraćeni su Elyahu i Burstein čisto da budu široki u rotaciji...kazem ako dovedu jos jednog pravog i klasnog igraca spremni su za najvise ako ne tesko

Partizan: najveći gubitnici u odnosu na prošlu sezonu...odlazak Vranesa,Mekkaleba,Robertsa,Rasica,Marica tesko da ce nadoknadit a odlazak Duleta nece...tanki su pod obrucima i vidi se da pomocnik nije ucio kako treba od Duleta...Dule je imo uvijek dominantne centre i to mu je garantiralo dominaciju Katic i onaj australac to nisu nikako...jedino ako Besovic bude novi Pekovic-Perovic ili Maric al sumnjam decko je premlad a Dekic nikad nece biti taj kalibar...Klobucar je solidan igrac ali samo to...prolazak skupine da nesto vise jako jako tesko al to je ipak Partizan

Prokom: nemam sta rec izgubili su dva najvaznija igraca Logana i Woodsa tesko da ce proc grupu...slabi su

Žalgiris: dobar tim...nisu nikog izgubili...doveli iskusnog Collinsa koji je vec igrao tamo...zadrzali su okosnicu od prosle sezone...vidjet cemo...imaju par igrača iskusnijhi za ovo treće mjesto...mogli bi Litavci biit jako dobri sljedece sezone

Grupa B:

( poslje podne

Embarassed )


caja je tu najjača...barać ima priliku se pokazati...izgleda da će im biti startni centar
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptypet ruj 17, 2010 5:23 pm

stari vuk je napisao/la:
ima polu-tema al ipak euroliga kao natjecanje s najvećim značajem u Europi zaslužuje svoju temu...evo da ja napravim mali presjek do sadasnjih ekipa i zbivanja oko Eurolige...


Stari Fuk, ja se s time uopce ne slazem! GRRRRRRRRRRRRRRR scratch
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie
konobar


Posts : 66
Join date : 12.09.2010

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptypet ruj 17, 2010 6:56 pm

caja kopa po balkanu i americi nebili nasla startnog centra. prvi na listi zelje je primoz brezec
[Vrh] Go down
stari vuk
Rookie
Rookie
stari vuk


Posts : 39
Join date : 15.09.2010
Location : years ago

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptypet ruj 17, 2010 9:09 pm

tvrdko.puter je napisao/la:
stari vuk je napisao/la:
ima polu-tema al ipak euroliga kao natjecanje s najvećim značajem u Europi zaslužuje svoju temu...evo da ja napravim mali presjek do sadasnjih ekipa i zbivanja oko Eurolige...


Stari Fuk, ja se s time uopce ne slazem! GRRRRRRRRRRRRRRR scratch
Neutral
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptysub ruj 18, 2010 6:07 am

Mačvan.
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie
konobar


Posts : 66
Join date : 12.09.2010

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptysub ruj 18, 2010 12:22 pm

vitoria 66 - 58 cholet

cholet : nelson 13 pts / mejia 14 pts /robinson 9 pts / falker 7 pts / causeur 9pts / leonard 4 pts / vebobe 2 pts / marquis 0 / Avdalovic 0

vitoria : olesson 20 pts (4/5 3's), barac (14), huertas (3), ribas (2), teletovic (7), logan (11), pietrus (4), san emeterio (2), musli (3)


78- Zalguiris Kaunas (15+21+24+18): Capin (9) Kalnietis (2), Klimavicius (12), Jankunas (16), Begic (15), Milaknis (5), Collins (17) y Sanhan (2).

85- Caja Laboral Baskonia (25+30+18+12): Ribas (9), Pietrus (2), San Emeterio (14), Teletovic (23), Logan (4), Oleson (2), Huertas (5), Barac (26) y Musli (-).


ajmo stankec, ljepo bi te zamolio ovake brojke i bez ozljeda prosim bounce
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptysub ruj 18, 2010 3:02 pm

je,ivanović strašno vjeruje baraću-na pripremama.

na petici će koristiti pietrusa koji iako je visok malo preko 2m to igra bez beda i još dovodi jednu peticu za startera.stanko će opet biti 5. visoki u rotaciji,a ruku na srce tako i igra.

mekan,loša obrana,brzo ulazi u faulove.

ipak,caja laboral mi nije jača nego lani.izgubili su srce ekipe huertas-tiago.njihov pick,igra tiaga sa posta im je bilo 75% igre.i umjesto da zadrže huertasa oni ga puste u bilbao(koji ima čist dobru ekipu) i dovedu logana,koji je čisti koš igrač u tijelu playa i korak nazad.pogtovo jer nemaju ni drugog pravog playa jer im je otišao palacio koji je zamijenio očajnog singleltarya.

od caje laboral su mi definitivno jači barca,real i pamesa,dok unicaja nije slabija.
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie
konobar


Posts : 66
Join date : 12.09.2010

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptysub ruj 18, 2010 3:38 pm

igi-zgb je napisao/la:
je,ivanović strašno vjeruje baraću-na pripremama.

na petici će koristiti pietrusa koji iako je visok malo preko 2m to igra bez beda i još dovodi jednu peticu za startera.stanko će opet biti 5. visoki u rotaciji,a ruku na srce tako i igra.

mekan,loša obrana,brzo ulazi u faulove.

ipak,caja laboral mi nije jača nego lani.izgubili su srce ekipe huertas-tiago.njihov pick,igra tiaga sa posta im je bilo 75% igre.i umjesto da zadrže huertasa oni ga puste u bilbao(koji ima čist dobru ekipu) i dovedu logana,koji je čisti koš igrač u tijelu playa i korak nazad.pogtovo jer nemaju ni drugog pravog playa jer im je otišao palacio koji je zamijenio očajnog singleltarya.

od caje laboral su mi definitivno jači barca,real i pamesa,dok unicaja nije slabija.

huertas je jos tu scratch

pa normalno da su slabiji kad su izgubili splittera a otpustili engleza za po meni losijeg logana...
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptysub ruj 18, 2010 3:54 pm

ne znam kako nisam pročitao da je huertas ipak ostao,iako je imao sve dogovoreno sa bilbaom.možda su ga radi SP i dobrih igara ostavili.
zadnje vrijeme slabije malo paratim i pišem na stranim forumima jer su stisli ispitni rokovi Laughing

uglavnom,slažem se za odnos logan-english.tu im je napredak,a logan kao i pau ribas mogu pomoći na playu jer su combo guardovi.i oleson može čak neke intervale.
mada jedan play tu još fali.krilne pozicije su pokrivene savršeno,sa centrom i čisto solidnim playom mogu jako puno.
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptysub ruj 18, 2010 4:03 pm

igi-zgb je napisao/la:
ne znam kako nisam pročitao da je huertas ipak ostao,iako je imao sve dogovoreno sa bilbaom.možda su ga radi SP i dobrih igara ostavili.
zadnje vrijeme slabije malo paratim i pišem na stranim forumima jer su stisli ispitni rokovi Laughing

uglavnom,slažem se za odnos logan-english.tu im je napredak,a logan kao i pau ribas mogu pomoći na playu jer su combo guardovi.i oleson može čak neke intervale.
mada jedan play tu još fali.krilne pozicije su pokrivene savršeno,sa centrom i čisto solidnim playom mogu jako puno.


to će biti kao i prošle godine run'n'gun...udarat će po tricama kao nesmiljeni...stanko je praktički jedini igrač u ekipi koji igra nešto leđima i tu vidim njegovu priliku za igru...
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptysub ruj 18, 2010 4:14 pm

gle,od kud ti da barać igra leđima?
90% njegovih poena su šutevi sa poluodstojanja i nakon skoka u napadu.
on sa low posta uopće ne igra.

a caja laboral je daleko od run and guna,oni su bili izrazito pozicijska ekipa lani.naravno,ključ toga je bila igra splitera.u finalu prvenstva su barcu ostavljali i na 60 poena,a zabili tek pokoji više.

možda misliš na utakmice sa cibonom,ali tada su bili bez centara i igrali sa eliyahuom i hermannom na 4 i 5 tako da je možda tako izgledalo tada...no to je bilo tek 3 tjedna kroz cijelu sezonu.caja laboral je od povratka duška ivanovića počela igrati strašno kontroliranu košarku,utemeljenu na obrani i igri visokih igrača.
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptysub ruj 18, 2010 4:57 pm

igi-zgb je napisao/la:
gle,od kud ti da barać igra leđima?
90% njegovih poena su šutevi sa poluodstojanja i nakon skoka u napadu.
on sa low posta uopće ne igra.

a caja laboral je daleko od run and guna,oni su bili izrazito pozicijska ekipa lani.naravno,ključ toga je bila igra splitera.u finalu prvenstva su barcu ostavljali i na 60 poena,a zabili tek pokoji više.

možda misliš na utakmice sa cibonom,ali tada su bili bez centara i igrali sa eliyahuom i hermannom na 4 i 5 tako da je možda tako izgledalo tada...no to je bilo tek 3 tjedna kroz cijelu sezonu.caja laboral je od povratka duška ivanovića počela igrati strašno kontroliranu košarku,utemeljenu na obrani i igri visokih igrača.


pa neznam baš...ok ovo sa baraćom si u pravu...al da su oni sad igrali neku striktno kontroliranu košarku...možda svi osim teletovića...taj mi baš i ne igra nešto posebno kontrolirano...uzimao je šuteve kakve je htio u kad je htio...
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptysub ruj 18, 2010 7:08 pm

pa gotovo svaka ekipa ima jednog igrača van sustava,teletović je šutirao 7 ili 8 trica po utakmici nisam siguran sada.
ali caja kao ekipa baš igra "half court offense" pod duletom ivanovićem.i strašno tvrdu obranu.tako su i dobili barcu u finalu.

moje osobno mišljenje jest da je barać puno precijenjen igrač,a takav stav hr-košarkaška javnost stekla je na temelju novinskih članaka koji ih pišu na osnovu boxscore-a(koji nemora pokazati kako tko igra,stanko je zabijao u garbage time-u) jer ti novinari samo prepisuju,a ne gledaju utakmice.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptysub ruj 18, 2010 7:13 pm

Moje mišljenje je da je Barać izuzetno podcjenjen igrač. Može on igrat leđima bez beda. Samo mu treba postavit igru za tak nekaj. A prošlegodine je on dost koševa i zabil leđima, par puta kad je imal priliku je unjel svog čuvara i zakucal prek njega tak da sam siguran da on to ima u sebi. Igral je pokraj najboljeg centra Europe i sa tri vrhunske 4 u momčadi. Jako dobar i kvalitetan igrač je to. Nadam se da bu dobil priliku za igranjem u kontinuitetu. Embarassed
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptysub ruj 18, 2010 7:31 pm

mazohist je napisao/la:
Moje mišljenje je da je Barać izuzetno podcjenjen igrač. Može on igrat leđima bez beda. Samo mu treba postavit igru za tak nekaj. A prošlegodine je on dost koševa i zabil leđima, par puta kad je imal priliku je unjel svog čuvara i zakucal prek njega tak da sam siguran da on to ima u sebi. Igral je pokraj najboljeg centra Europe i sa tri vrhunske 4 u momčadi. Jako dobar i kvalitetan igrač je to. Nadam se da bu dobil priliku za igranjem u kontinuitetu. Embarassed


pa da tako nešto nije spektakularan...al svakao npr potreban našoj repki...nemog gledat onog andrića majke mi Crying or Very sad
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptysub ruj 18, 2010 8:54 pm

Naravno da je potreban. Malo mi je čak sumnjivo zakaj se njega nije čekalo kad se izgleda oporavil prije početka prvenstva. On je ogorman i težak i dost pokretan za svoju masu. Itekako bi on nama dobro došel. Takvih baš nemamo na bacanje. Embarassed
[Vrh] Go down
BodiBond
Rookie
Rookie
BodiBond


Posts : 44
Join date : 16.09.2010
Age : 37

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptysub ruj 18, 2010 11:09 pm

Ne znam da li pratite ACB ligu, pa mi je malo bez veze da ja otvaram novu temu, tek sam došao ovde pa da ne narušavam kućni red. U Španiji se uveliko igraju pripremne utakmice. Barać igra odlično. Kaha će ove godine biti mala ex-Yu kolonija ( Ivanović, Barać, Teletović, Bjelica i možda Musli ).
Da li među vama ima zaljubljenika u fantasy igre? acb je objavila liste i cene igrača za narednu fantasy sezonu.
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptyned ruj 19, 2010 12:36 am

BodiBond je napisao/la:
Ne znam da li pratite ACB ligu, pa mi je malo bez veze da ja otvaram novu temu, tek sam došao ovde pa da ne narušavam kućni red. U Španiji se uveliko igraju pripremne utakmice. Barać igra odlično. Kaha će ove godine biti mala ex-Yu kolonija ( Ivanović, Barać, Teletović, Bjelica i možda Musli ).
Da li među vama ima zaljubljenika u fantasy igre? acb je objavila liste i cene igrača za narednu fantasy sezonu.
prije 3 godine treneri su bili perasović i maljković,a pod ugovorom još igor rakočević,zoran planinić,vlado lijijevski,vladimir micov,goran dragič,stanko barać i mirza teletović.s time da su neki bili na posudbama.mi smo ih zvali na forumima tau balcanica ili jugo keramika Laughing Laughing

ja igram fantasye,ali ne i acb.ajde daj link...inače sam pasionirani pratitelj acb lige,pogledam barem 2,3 utakmice tjedno,a ndedeljom u 12.30 se zna di sam Cool tako da me jako zanima...inače sam igrao euroleague i nlb fantasy....
[Vrh] Go down
BodiBond
Rookie
Rookie
BodiBond


Posts : 44
Join date : 16.09.2010
Age : 37

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptyned ruj 19, 2010 1:12 am

http://supermanager.acb.com/principal.php

google prevodilac dobro radi za španski.
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie
konobar


Posts : 66
Join date : 12.09.2010

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptyned ruj 19, 2010 3:00 am

mazohist je napisao/la:
Moje mišljenje je da je Barać izuzetno podcjenjen igrač. Može on igrat leđima bez beda. Samo mu treba postavit igru za tak nekaj. A prošlegodine je on dost koševa i zabil leđima, par puta kad je imal priliku je unjel svog čuvara i zakucal prek njega tak da sam siguran da on to ima u sebi. Igral je pokraj najboljeg centra Europe i sa tri vrhunske 4 u momčadi. Jako dobar i kvalitetan igrač je to. Nadam se da bu dobil priliku za igranjem u kontinuitetu. Embarassed

barac je podcijenjen, ko i onaj snazni polu panj planinic iz sirokog

kazu da barac nema tehniku....i ne trebaju previse imat ako se mene pita

barac ima srecu sto se nije razvijao u hrvatskoj. da je, bio bi bagaric. on je ogroman sa dobrim sutem, ali malo je nekordiniran. njega treba razvijat na nacin da se pozicionira sto blize kosu ko pekovic, da te situacije bez driblinga rijesava poluhororogom i igra pick ko perovic. stankec to moze oboje zbog suta, dobrog osjecaja za prostor kod picka i sirokih ramena sto znaci da moze dobit kilazu, a da ga ne uspori previse i to bi mu dodatno koristilo kod guranja da se poziionira sto blit+ze obrucu.. njega nikako nebi trebalo forsirat ko tomica da igra 4-5 m ledjima na tehniku. on to nemoze jer nema fluidnost i kordinaciju. od njega tako se samo moze dobit bagaric, nekordinirana grdosija koja pokusava glumit olajuwona
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptyned ruj 19, 2010 11:00 am

Kakva je situacija sa onim siteom od ACB lige ? Bumo mogli i dalje besplatno gledat tekme il se ove sezone to bu naplačivalo ? Embarassed
[Vrh] Go down
BodiBond
Rookie
Rookie
BodiBond


Posts : 44
Join date : 16.09.2010
Age : 37

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptyned ruj 19, 2010 11:16 am

Videćemo 24., tada se igra Superkup.
Zamolio bih Faula da otvori temu ACB i isprebacuje ove postove tamo.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptyned ruj 19, 2010 11:22 am

BodiBond je napisao/la:
Videćemo 24., tada se igra Superkup.
Zamolio bih Faula da otvori temu ACB i isprebacuje ove postove tamo.
Teško bu to faul izvel. Bumo admina pitali. Admin se kaj može napravit po tom pitanju? Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Emptyned ruj 19, 2010 12:21 pm

mazohist je napisao/la:
BodiBond je napisao/la:
Videćemo 24., tada se igra Superkup.
Zamolio bih Faula da otvori temu ACB i isprebacuje ove postove tamo.
Teško bu to faul izvel. Bumo admina pitali. Admin se kaj može napravit po tom pitanju? Embarassed

Kaj bum ja teško izveo Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Confused ....hočeš da sad sve tak ispremiješam da ne buš mogel pronaći ni jedan svoj post.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty
PostajNaslov: Re: Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)   Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net) Empty

[Vrh] Go down
 
Euroliga 2010/2011 (www.euroleague.net)
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Türkiye Basketbol Ligi (www.tbl.org.tr/beko/index.asp?sezon=2010-2011)
» Sezona 2010/2011
» NLB fantasy 2010/2011
» Europski kupovi 2010./2011. (www.fibaeurope.com)
» NLB 2010/2011 (www.adriaticbasket.info/w2/main.php)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Europska košarka-
Forum(o)Bir: