Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Davor Kus

Go down 
+5
tvrdko.puter
pileći klitoris
mazohist
EricLeRoi
Faul u napadu
9 posters
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Davor Kus Empty
PostajNaslov: Davor Kus   Davor Kus Emptyčet ruj 16, 2010 8:04 am

Jednog dana u Rijeci....za vrijeme posjete roditeljima....

"Mama,zašto mene nitko ne voli?
"Sine Kule,samo ti i dalje budi fin i pristojan,marljivo treniraj i sve će doći na svoje.Kad tad.Još si mlad.Tek su ti 32."
"Dobro mama,idem sad trčati oko kuće".
"Dobro Kule,za to vrijeme skuvat ću ti paštašutu za večeru".
"Mljac,mljac".

Davor Kus iliti Kus Kus.....koliko je samo o njemu napisano.....uglavnom komentari idu u istom smjeru...zna se kojem Wink .....ali,ajde da malo budemo mekši prema Davoru iako znam da je to jako teško....već sam pisao da kada bi bio trener ili netko tko u klubu odlučuje o igračima....uvijek bi radije u ekipi imao Kusa od npr.Sesara ili Markote.....valjda je svima jasno zašto....s jedne strane naš "negativac" Kule maksimalno ozbiljno i korektno odrađuje sve svoje obaveze....maksimalno se trudi na utakmicama (e sad kako ponekad (ili počesto) odigra to je drugi par čarapa)....ne pravi probleme izvan parketa (barem koliko ja znam)....dakle,sve suprotno od bogomdanih talenata tipa Sesar i Markote...koje bi onako na prvu svi htjeli u klubu,ali na drugu to je ipak puno drukčije.....Pa zašto smo onda svi toliko uzeli Kusa na zub Wink ...osim što kao bek nema nikakvu tehniku (to me kao bivšeg igrača koji je igrao na toj poziciji užasava,ali za to su ipak krivi oni koji su ga trenirali).....mislim da je on slika i prilika hrvatske košarke zadnjih 10-tak godina....a koja je zna se kakva...totalno iskrivljena....mi smo naprosto morali naći nekog od igrača da iskalimo svoj bijes za sve što se događa oko naše košarke zadnjih ohoho godina....i izbor je pao sasvim logično pao na Kuleta Smile ....iako je taj momak najmanje kriv za sve što smo prisiljeni gledati i trpiti....
[Vrh] Go down
EricLeRoi
Rookie
Rookie
EricLeRoi


Posts : 41
Join date : 12.09.2010
Age : 44
Location : Split

Davor Kus Empty
PostajNaslov: Re: Davor Kus   Davor Kus Emptyčet ruj 16, 2010 9:19 am

ajde lip post za dobro jutro...

evo mala pomoć kusu da ga konačno bar malo počnu cijenit: kus može popit ko iznadprosječni rus - jako puno i zna nanizat par dana u komadu... ovdi kod nas doli je to jako cijenjena sportska disciplina, pa... Cool
a drugo dobro što mu se treba priznat je da je radnik... možemo mi debatirat je li ga netko iz interesa forsira i sl. al ne možeš baš do unicaje doć samo uz kvalitetnog managera... makar oni kasnije skužili da su se zajebali Rolling Eyes
i treba mu se još nešto priznat... rad! pmatim njegove prve sezone u ciboni kao back-upa... ono je bilo katastrofa... ali kad je došao drugi put vidilo se da je na šutu radio dan i noć, skužio je neke stvari za obranu + još je malo bio i sazrio, dobio samopouzdanje i takvog ga gledamo već zadnjih pet, šest godina... nažlost i u reprezentaciji jer za mene nije ni blizu kandidat za reprezentaciju (pogotovo zbog godina, koje da se razumijemo nisu nešto strašne, ali nije ni kus iskusni veteran koji donosi kvalitetu više...
nadbrobio sam svašta ovdje, nisam baš naspavan, valjda je kako tako čitljivo pale
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Davor Kus Empty
PostajNaslov: Re: Davor Kus   Davor Kus Emptyčet ruj 16, 2010 6:14 pm

Ma to je sve fino i krasno. Radišan, marljiv, dobar i odličan đak. AL kaj to sve vrijedi kad nije bilo trenera koji bi stopirali njegov uzlet sve do nacionalnog dresa. Pa nije ovo nogomet pa možeš jednog sakrit i stavit ga na gol. Embarassed
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

Davor Kus Empty
PostajNaslov: Re: Davor Kus   Davor Kus Emptyčet ruj 16, 2010 11:39 pm

Za mene... ono kako mu je Rašić pobjegao...
pa taj debil ne samo da je shebao našu košarku nego će i europsku. on je sam na toj utakmici prodal rašu.
i to je prodao rašu u maccabi.
[Vrh] Go down
EricLeRoi
Rookie
Rookie
EricLeRoi


Posts : 41
Join date : 12.09.2010
Age : 44
Location : Split

Davor Kus Empty
PostajNaslov: Re: Davor Kus   Davor Kus Emptypet ruj 17, 2010 8:29 am

i to dvaput... onako, za svaki slučaj... Mad
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Davor Kus Empty
PostajNaslov: Re: Davor Kus   Davor Kus Emptypet ruj 17, 2010 9:48 am

Pa nije Kus ni toliko los za A1-ligu!
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie



Posts : 111
Join date : 12.09.2010

Davor Kus Empty
PostajNaslov: Re: Davor Kus   Davor Kus Emptypet ruj 17, 2010 9:09 pm

Je li on pitpisao za Cibonu?
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Davor Kus Empty
PostajNaslov: Re: Davor Kus   Davor Kus Emptypet ruj 17, 2010 9:34 pm

paralela je napisao/la:
Je li on pitpisao za Cibonu?
Nije i ne bu, fala Bogu na tome. Izgleda da je ozbiljnije ozljeđen i ostaje u Benettonu do daljnjega. Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Davor Kus Empty
PostajNaslov: Re: Davor Kus   Davor Kus Emptypet ruj 17, 2010 9:36 pm

mazohist je napisao/la:
paralela je napisao/la:
Je li on pitpisao za Cibonu?
Nije i ne bu, fala Bogu na tome. Izgleda da je ozbiljnije ozljeđen i ostaje u Benettonu do daljnjega. Embarassed

Kad see ozlijedio...kad je ostao na centru i Rašić mu zabio zicer....ili kad je naletio na Rašića u zadnjoj sekundi tekme Wink ....
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Davor Kus Empty
PostajNaslov: Re: Davor Kus   Davor Kus Emptypet ruj 17, 2010 9:42 pm

Faul u napadu je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
paralela je napisao/la:
Je li on pitpisao za Cibonu?
Nije i ne bu, fala Bogu na tome. Izgleda da je ozbiljnije ozljeđen i ostaje u Benettonu do daljnjega. Embarassed

Kad see ozlijedio...kad je ostao na centru i Rašić mu zabio zicer....ili kad je naletio na Rašića u zadnjoj sekundi tekme Wink ....
Ozljedil se protiv Tunisa kad je išel napravit roling. Prepone nisu izdržale. Kasnije nije igral protiv Brazila i momci su bili u depri kaj nema Davora i predali su se unaprijed i zato je to onak loše zgledalo. Joke je nagovoril Davora da igra protiv Srba i kad su to momci vidjeli odmah su onak zapeli za svog Davora. Da je Kule bil zdrav sad bi Ameri bili srebrni. Embarassed
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Davor Kus Empty
PostajNaslov: Re: Davor Kus   Davor Kus Emptypet ruj 17, 2010 11:36 pm

mazohist je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
paralela je napisao/la:
Je li on pitpisao za Cibonu?
Nije i ne bu, fala Bogu na tome. Izgleda da je ozbiljnije ozljeđen i ostaje u Benettonu do daljnjega. Embarassed

Kad see ozlijedio...kad je ostao na centru i Rašić mu zabio zicer....ili kad je naletio na Rašića u zadnjoj sekundi tekme Wink ....
Ozljedil se protiv Tunisa kad je išel napravit roling. Prepone nisu izdržale. Kasnije nije igral protiv Brazila i momci su bili u depri kaj nema Davora i predali su se unaprijed i zato je to onak loše zgledalo. Joke je nagovoril Davora da igra protiv Srba i kad su to momci vidjeli odmah su onak zapeli za svog Davora. Da je Kule bil zdrav sad bi Ameri bili srebrni. Embarassed

Jel to pricas o sportu zvanom DOMINE.
[Vrh] Go down
Gomez69
Rookie
Rookie
Gomez69


Posts : 17
Join date : 13.09.2010
Location : Zagrebiensis

Davor Kus Empty
PostajNaslov: Re: Davor Kus   Davor Kus Emptypet ruj 17, 2010 11:42 pm

...sve zbog jednog davora...
[Vrh] Go down
stari vuk
Rookie
Rookie
stari vuk


Posts : 39
Join date : 15.09.2010
Location : years ago

Davor Kus Empty
PostajNaslov: Re: Davor Kus   Davor Kus Emptysub ruj 18, 2010 1:08 am

Šumi šumi javore...oporavi se Davore!!! Very Happy
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

Davor Kus Empty
PostajNaslov: Re: Davor Kus   Davor Kus Emptysub ruj 18, 2010 6:04 am

Ostavi se košarke molim te.
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie



Posts : 111
Join date : 12.09.2010

Davor Kus Empty
PostajNaslov: Re: Davor Kus   Davor Kus Emptypet ruj 24, 2010 9:10 pm

I gdje je on sad?
Za koga igra?
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Davor Kus Empty
PostajNaslov: Re: Davor Kus   Davor Kus Emptypet ruj 24, 2010 9:15 pm

paralela je napisao/la:
I gdje je on sad?
Za koga igra?
Za Benetton. Ozljeđen je i oni ga plačaju. Nemaju pojma kaj bu s njim. Ugovor je čvrst ko stijena a Kuleta začudo nitko ne traži. Trenutno je u procesu rehabilitacije koju plaća Benetton. Embarassed
[Vrh] Go down
Sponsored content





Davor Kus Empty
PostajNaslov: Re: Davor Kus   Davor Kus Empty

[Vrh] Go down
 
Davor Kus
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Europska košarka-
Forum(o)Bir: