Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Moda

Go down 
+3
EricLeRoi
basket88
Faul u napadu
7 posters
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Moda Empty
PostajNaslov: Moda   Moda Emptysri ruj 15, 2010 2:05 pm

Još nam bivšem forumu potegnuo sam pitanje kako bi se košarkašice trebale odijevati za igranje tekmi.....e pa zahvaljujući forumašu Pistonsu.....možete sada svi to vidjeti....

kaj ovo http://www.basketfeminin.com/photo/1726026-2337556.jpg?v=1259143178

nije ljepše

od ovog http://www.encancha.com/fotos/phpThumb.php?src=/imagenes/noticias/portada/20070305_mujanovic.jpg&q=100&w=250

......

[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Moda Empty
PostajNaslov: Re: Moda   Moda Emptysri ruj 15, 2010 2:27 pm

Faul u napadu je napisao/la:


od ovog http://www.encancha.com/fotos/phpThumb.php?src=/imagenes/noticias/portada/20070305_mujanovic.jpg&q=100&w=250

......


Ovoj ne bi pomoglo ni da je kao od majke rodjena.Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Moda Empty
PostajNaslov: Re: Moda   Moda Emptysri ruj 15, 2010 2:30 pm

basket88 je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:


od ovog http://www.encancha.com/fotos/phpThumb.php?src=/imagenes/noticias/portada/20070305_mujanovic.jpg&q=100&w=250

......


Ovoj ne bi pomoglo ni da je kao od majke rodjena.Rolling Eyes

Fakat...pokušavam si Razu zamisliti u jednodijelnom dresu.....majke ti mile Shocked .....
[Vrh] Go down
EricLeRoi
Rookie
Rookie
EricLeRoi


Posts : 41
Join date : 12.09.2010
Age : 44
Location : Split

Moda Empty
PostajNaslov: Re: Moda   Moda Emptysri ruj 15, 2010 2:36 pm

hahahaha. šta joj je na kraju bilo s razvodom? znam da joj je muž/manager isisa zadnju lipu... a ona mislila da je ljubav slijepa Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Moda Empty
PostajNaslov: Re: Moda   Moda Emptysri ruj 15, 2010 2:44 pm

EricLeRoi je napisao/la:
hahahaha. šta joj je na kraju bilo s razvodom? znam da joj je muž/manager isisa zadnju lipu... a ona mislila da je ljubav slijepa Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Frajer ju je mlatio ko konja.....neka budala...iako ni njemu nije bilo lako.....trebalo se svako jutro probuditi.....

Imam dogodovštinu s Razom....prije dosta godina igrao sam tekmu u Tuzli.....spavali smo u tamošnjem hotelu...i tako vozim se ja liftom kad lift stane na 1.katu (neko ga je još pozvao)....vrata se otvorila...a kad tamo...tko?....RAZA....glavom i bradom....hebote,sad se ne zezam...bio je to šok nad šokovima...em ima 2 metra...em je takva kakva je....bila je s još jednom suigračicom (valjda su one živjele u tom hotelu)...ta je pored Raze izgledala super....iako je daleko od neke ljepote...a i ona je imala blizu 2 metra...mislim da se prezivala Rađenović (ili tako nekako)....pa smo se jedan kat zajedno vozili....Raza 202 cm....Rađenovićka 195 cm....i ja...190 cm Smile ....
[Vrh] Go down
pop84
Rookie
Rookie
pop84


Posts : 49
Join date : 14.09.2010
Location : burkina faso

Moda Empty
PostajNaslov: Re: Moda   Moda Emptysri ruj 15, 2010 3:16 pm

Faul u napadu je napisao/la:
jednom suigračicom (valjda su one živjele u tom hotelu)...ta je pored Raze izgledala super....iako je daleko od neke ljepote...a i ona je imala blizu 2 metra...mislim da se prezivala Rađenović (ili tako nekako)....pa smo se jedan kat zajedno vozili....Raza 202 cm....Rađenovićka 195 cm....i ja...190 cm Smile ....

Uh jebena priča , djevojćice su vjerovatno sudeći po tvom opisu išle na photoshuting za Sports Illustrated .
[Vrh] Go down
pruđe
Rookie
Rookie
pruđe


Posts : 49
Join date : 12.09.2010
Age : 58
Location : Zapruđe

Moda Empty
PostajNaslov: Re: Moda   Moda Emptysri ruj 15, 2010 3:52 pm

Faul u napadu je napisao/la:
EricLeRoi je napisao/la:
hahahaha. šta joj je na kraju bilo s razvodom? znam da joj je muž/manager isisa zadnju lipu... a ona mislila da je ljubav slijepa Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Frajer ju je mlatio ko konja.....neka budala...iako ni njemu nije bilo lako.....trebalo se svako jutro probuditi.....

Imam dogodovštinu s Razom....prije dosta godina igrao sam tekmu u Tuzli.....spavali smo u tamošnjem hotelu...i tako vozim se ja liftom kad lift stane na 1.katu (neko ga je još pozvao)....vrata se otvorila...a kad tamo...tko?....RAZA....glavom i bradom....hebote,sad se ne zezam...bio je to šok nad šokovima...em ima 2 metra...em je takva kakva je....bila je s još jednom suigračicom (valjda su one živjele u tom hotelu)...ta je pored Raze izgledala super....iako je daleko od neke ljepote...a i ona je imala blizu 2 metra...mislim da se prezivala Rađenović (ili tako nekako)....pa smo se jedan kat zajedno vozili....Raza 202 cm....Rađenovićka 195 cm....i ja...190 cm Smile ....
....jebate vrag, ja bi mam posijedil nakon takvog tretmana.....
[Vrh] Go down
pop84
Rookie
Rookie
pop84


Posts : 49
Join date : 14.09.2010
Location : burkina faso

Moda Empty
PostajNaslov: Re: Moda   Moda Emptysri ruj 15, 2010 4:43 pm

Evo zamislimo situaciju : (ustvari mala anketa , da čujemo mišljenja ) Znači u liftu Mujanović ,Rađenović , i Faul . Ulazi još jedan frajer (nn ) , lift se zaglavljuje . Koga bi frajer "kresno "

A. Mujanovićku

B. Rađenovićku

C. Faula
[Vrh] Go down
pruđe
Rookie
Rookie
pruđe


Posts : 49
Join date : 12.09.2010
Age : 58
Location : Zapruđe

Moda Empty
PostajNaslov: Re: Moda   Moda Emptysri ruj 15, 2010 4:49 pm

....ako je frajer imalo normalan kresnuo bi sam sebe i to čekićem po glavi kad bi vidio kaj ove dvije rade Faulu....Faul je u to vrijeme bil visok, zgodan i plav....... Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Moda Empty
PostajNaslov: Re: Moda   Moda Emptysri ruj 15, 2010 8:10 pm

pruđe je napisao/la:

....jebate vrag, ja bi mam posijedil nakon takvog tretmana.....

Pa znaš kakva mi je kosa.....razmišljam tužiti Razu za boli svakojake vrste Wink .....gdje nestade moja divna plava kosa....
[Vrh] Go down
KK Sesvete fan
Rookie
Rookie
KK Sesvete fan


Posts : 23
Join date : 12.09.2010
Location : Grad Sesvete

Moda Empty
PostajNaslov: Re: Moda   Moda Emptysri ruj 15, 2010 10:51 pm

pop84 je napisao/la:
Evo zamislimo situaciju : (ustvari mala anketa , da čujemo mišljenja ) Znači u liftu Mujanović ,Rađenović , i Faul . Ulazi još jedan frajer (nn ) , lift se zaglavljuje . Koga bi frajer "kresno "

A. Mujanovićku

B. Rađenovićku

C. Faula
C. Faula 100% Dam se kladit da bi ga zamjenio za Rađenovićku
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Moda Empty
PostajNaslov: Re: Moda   Moda Emptyčet ruj 16, 2010 9:20 am

Nego da se vratimo temi...

Ja sam za to da se uvedu 2 vrste dresova za zene!!!




Zene ovog lika Moda 101008-ines-sainz1, onda smatram da bi se trebale na tekmama ovako odjevati: Moda Unbena10



Ukoliko izgledaju ovako Moda Susanboyle-716135, onda bi se trebale odjenuti ovako: Moda Unbena11



Mislim da bi svima bili pomognuto na taj nacin!
[Vrh] Go down
pop84
Rookie
Rookie
pop84


Posts : 49
Join date : 14.09.2010
Location : burkina faso

Moda Empty
PostajNaslov: Re: Moda   Moda Emptyčet ruj 16, 2010 5:57 pm

[url][/url][img]Moda Olyvolleyballgallery423 Uploaded with ImageShack.us[/img]


Evo malo odbojke
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moda Empty
PostajNaslov: Re: Moda   Moda Empty

[Vrh] Go down
 
Moda
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ostalo :: Ostale teme-
Forum(o)Bir: